/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2019_12%2F1576755929-5391.jpg)
Депутати внесли зміни до Кодексу про процедури банкрутства: про що йдеться
Верховна Рада України прийняла закон про внесення технічних змін до Кодексу про процедури банкрутства, що набрав чинності 21 жовтня 2019 року.
Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення в другому читанні та в цілому відповідного законопроекту (№2276) проголосували 303 народних депутати при необхідному мінімумі у 226 голосів.
У пояснювальній записці до документа зазначається, що головною метою законопроекту є усунення недоліків Кодексу України про процедури банкрутства та недопущення відкриття проваджень у справах про банкрутство органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бюджетних установ та організацій з метою недопущення порушення норм Конституції України.
Також прийняття зазначеного законопроекту дозволить господарським судам здійснювати провадження у справах про банкрутство і встановлені Кодексом процесуальні строки, що стимулюватиме інвестиційну та кредитну сфери економіки України.
«Законопроект прискорить приведення положення про автоматизовану систему документообігу суду у відповідність із цим Кодексом, а також впровадження в роботу судів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, передбаченої процесуальними кодексами», - зазначається в пояснювальній записці.
Як повідомляв УНІАН, 18 жовтня 2018 року Верховна Рада прийняла Кодекс України про процедури банкрутства, який впроваджує в країні інститут банкрутства фізичних осіб. Цей Кодекс набув чинності 21 жовтня 2019 року.
Його метою є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, підвищення рівня виконання контрактів і судових рішень.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram