MY.UAНовини
Про ракетну програму ЗСУ та створення нового міністерства: інтерв'ю з Даніловим
Про ракетну програму ЗСУ та створення нового міністерства: інтерв'ю з Даніловим

Про ракетну програму ЗСУ та створення нового міністерства: інтерв'ю з Даніловим

У засобах масової інформації значно менше говорять про потреби та досягнення Збройних сил України. Причина цього – все більше проектів вимагають певної секретності. Водночас секретар РНБО заявив, що в Україні створять Міністерство оборонно-промислового комплексу, яке має збалансувати роботу у відповідній сфері.

Про те, чому про Збройні сили України мовчать та яке нове міністерство в Україні планують створити – в інтерв'ю програмі "Є питання" на 24 каналі розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов

Про досягнення ЗСУ

Попередні 5 років ми щодня бачили в новинах інформацію про досягнення і реформи Збройних сил України. Це давало людям надію на те, що ЗСУ – надія і опора. Рейтинги довіри до ЗСУ були ледь не найвищими за усі інші інституції. Останній рік ми за Збройні сили майже нічого не чуємо. Що там зараз відбувається?

По-перше, я не можу з вами погодитись. Наші Збройні сили мають таку ж повагу, як у 2014 році. Це ті люди, які боронять нашу країну.

По-друге, була стадія, коли на фронті була гарячіша ситуація. Сьогодні ми розуміємо, що там відбувається кожного дня. Ми кожного дня вдячні тим людям, які боронять наш суверенітет на Сході України. Не тільки там, наші Збройні сили перебувають і на території Миколаївської, Херсонської області, і на Західній Україні.

Була первинна ситуація, коли у нас були проблеми у багатьох сферах. Зараз вони більш-менш вирішені, закриті. Зараз інший етап – наприклад, ракетне озброєння. Це інші технології, але вони не є публічними. Ми не можемо кожного дня розповідати про ті закриті проєкти, які існують в нашій країні. Повірте, їх багато, вони дуже сучасні і ми вдячні партнерам, які допомагають у багатьох питаннях.


Данілов: Зараз інший етап – ракетне озброєння / Фото 24 канал

РНБО – орган, який збирає і акумулює великий обсяг інформації, всі процеси, які є у секторі безпеки оборони. Повірте, я не бачу сьогодні глибоких провалів. Ще раз наголошу, раніше багато процесів були публічними, бо йшлося про те, що одягу не було, озброєння. Зараз трохи інше.

Ви вважаєте, що зникли з інформаційного простору, бо стало менше питань, які треба вирішувати усім світом?

Ще раз наголошу, є такі речі, які ми не можемо виносити на публіку. Таких речей з’явилось значно більше, ніж було у 2014 – 2017 роках.

Я розумію, що питання секретне. Однак, якщо коротко, ракетна програма буде завершена?

Вона є, відпрацьовується. Скажімо так, у нас по ракетній програмі, Богу дякувати, все добре. Я не можу вам говорити деталі, але повірте, вона перебуває на контролі у Володимира Зеленського і ми періодично маємо доповіді щодо того, що і як відбувається у ракетній програмі.

Про створення нового Міністерства

Ви заговорили про оборонно-промисловий комплекс. Зараз він перебуває на початку реформування. Є проєкт від самого Укроборонпрому. Він, як я розумію, піддався критиці саме з боку РНБО?

Треба повертатися до початку, звідки з’явився Укроборонпром?

В 2011 році об’єднались всі оборонні підприємства.

Для чого?

Для того, щоб було зручно розпилювати гроші. Так, тому його треба дореформувати.

Бачите, ви відповідаєте. Цю інституцію на початку очолював Саламатін, громадянин Російської Федерації та полковник ФСБ, якщо не помиляюсь.

Хто такий Дмитро Саламатін?У минулому він був заступником голови Комітету з питань науки і освіти, членом Комітету з питань бюджету, гендиректором держконцерну "Укроборонпром", міністром оборони України часів президентства Віктора Януковича та ексчленом РНБО.

Варто зазначити, що діяльність відомств, які очолював Саламатін, постійно викликала сумніви щодо здатності виконання ними низки важливих для України контрактів. Через це Саламатіна, його заступника Перегудова і наступника Громова пов'язують з провалом пів мільярдного контракту, який передбачав постачання бронетранспортерів для Іраку.

Після Революції Гідності Саламатін втік до Росії. За версією українського слідства, він мав зв'язки з вищими військовими чиновниками Росії і співпрацював з російськими спецслужбами. Також відомо, що у 2015 році Саламатін їздив до проросійських бойовиків на окуповану територію Луганщини.

У мене є питання – чому до цього часу ця структура не мала реформуватись? На мою думку, її мали би реформувати ще за часів Петра Олексійовича Порошенка.

Підтримую, але так уже сталось.

Сьогодні є рішення Ради нацбезпеки й оборони №59 від 18 лютого. Там йдеться про те, що мають створити орган центральної виконавчої влади, який має опікуватися питаннями оборонно-промислового комплексу. І те, що вони там собі можуть реформувати – я тільки "за". Мають право.

Але я хочу розуміти, що завдання у них трошки інше записане – вони мали б підвищити те, за що вони відповідають: щоб літаки випускалися, ракети і таке інше. Вони не можуть самі себе реформувати, це нонсенс. Для цього є держава, інституція, Кабінет Міністрів – там розписано, як все має відбуватися і хто ким має керувати.

У мене є одне маленьке уточнююче питання. Створення органів виконавчої влади – це мається на увазі міністерство?

Віцепрем'єр-міністр – міністр оборонно-промислового комплексу. Це буде вперше в історії України, якщо буде створено.

Так планується за звичних умов?

Це пересмикує дуже багато бажаючих зайти у Радянський Союз – ніякого Радянського Союзу не буде. Ми усвідомлюємо і розуміємо, що має бути з оборонно-промисловим комплексом. Ми розуміємо, що без енергії наших партнерів і тих людей, які сьогодні мають бажання вкладати гроші – ми далеко не зайдемо. Особливо в тому стані, у якому зараз Укроборонпром.

Ми – за приватну ініціативу, за приватну участь. Дуже багато секторів нашої економіки, в тому числі й сектори оборонно-промислового комплексу – до певних меж. Бо є речі суто державними, які ми не можемо нікому віддавати, бо це є наше надбання.

А чим буде відрізнятися міністерство оборонно-промислового комплексу від концерну Укроборонпрому? "Шапкова" організація і та, й інша. Тільки одна має безпосереднє місце в Кабінеті Міністрів, а інша – ні.

У вас дуже спрощена уява про цей процес. Я хочу, щоб ви розуміли, що у нас на сьогодні дуже велика кількість приватних підприємств, які займаються питанням оборонно-промислового комплексу, якими ніхто в державі не опікується. Немає сектору, де вони б могли радитися, отримати додаткову інформацію і багато-багато інших речей.

Це реформа не тільки Укроборонпрому. Це хтось так вважає. Однак Укроборонпрому належить лише 30%, а 70% – це приватні компанії. У нас сьогодні приватні компанії оборонно-промислового комплексу поставляють дуже багато озброєння за кордон.

В наших технологіях мозок українського народу дуже-дуже продуктивний. І сьогодні казати, що це тільки Укроборонпром і міністерство – це спрощення. Ми розуміємо звідки це йде і для чого.


Данілов розповів про нове міністерство / Фото РБК-Україна

Ніякого Радянського Союзу тут не буде – це по-перше. По-друге, у реформуванні йдеться не тільки про Укроборонпром. Там є цілі підприємства, наслідки, коли ми 18 лютого приймали це рішення. Ще раз наголошую, що Укроборонпром – це спрощення, нібито він переходить в міністерство. Це зовсім інші речі, у нас є дуже багато галузей, які треба сьогодні взяти до уваги, з якими треба почати співпрацювати, які треба залучати. Коли буде якась енергія, тоді буде зовсім інший результат.

Я згоден, енергія – це дуже правильно, чудово. Всі організації думають про те, як додати 2 і 2 та отримати 6.

2 додати 2 – це не 6. Щоб ви розуміли, навіть не 4.

Про підтримку держави 

Якщо говорити про приватну частину оборонного комплексу України, вона утворилася без підтримки держави. Ба більше, вона утворилася і підтримала державу в складний момент, коли держава не могла забезпечити своє військо ніяким чином: ні грошей не було, ні виробничих потужностей, які могли б ще використати. Невже ви вважаєте, що зараз, коли цей приватний сектор оборонної промисловості виріс і сформувався, – їм потрібна підтримка держави? Їм потрібно, щоб їм не заважали.

Я не знаю звідки ви взяли, що їм не потрібна підтримка держави. Цей сектор є дуже-дуже вразливий до багатьох питань, і повірте, майже кожне підприємство має велике бажання, щоб держава їм допомагала. Щоб держава не вставляла палки в колеса – і це також, так має бути.

І коли ми кажемо про створення міністерства та цієї посади – для того, щоб була координація, щоб вони могли спокійно виконувати те, чим вони займаються. Я можу відкрити вам велику таємницю: вони на сьогодні без Укроборонпрому не можуть нікуди нічого відправити. А це треба прибирати для того, щоб у нього не було монополії. А ви кажете, що не треба.

Я кажу, що Укроборонпром треба реформувати, це однозначно.

Довідка. Заступник гендиректора Укроборонпрому Роман Бондар розповів, що в Укроборонпромі планують створити щонайменше 6 галузевих держкорпорацій. Окрім цього, сам концерн мають ліквідувати. Однак додав, що реформа Укроборонпрому безпосередньо залежить від ефективності Верховної Ради.

Дуже цікава розмова з вами. Ви зводите Укроборонпром і міністерство – ні. Укроборонпрому в цьому процесі може 10%, не більше. В нас дуже багато інших речей. Коли його створять, ви побачите, чим воно буде займатися і всім стане все зрозуміло.

Сьогодні є велика група людей, яка не має великого бажання втратити вплив на Укроборонпром, який у нас залишився ще з часів Петра Олексійовича.

У мене його немає.

Я не за вас кажу ж. Ще з тих часів у нас залишився вплив на Укроборонпром і вони дуже перелякані, що втратять цей вплив. Я можу сказати, що не треба лякатись. Все буде, як казав класик, прозоро – все буде зрозуміло. І такого "щось собі сам там навигадував" – не буде. Все буде згідно по-державницьки.

Останнє питання: Міністерство економіки і торгівлі не може…

Міністерство сільського господарства – не може. Уявляєте собі країну, в якій Міністерство сільського господарства займається Укроборонпромом?

Я уявляю країну, де Міністерство економіки займається і економікою, і сільським господарством, і оборонною промисловістю, і важкою, машинобудівною промисловістю.

Коли ви побачите остаточний результат усіх цих процесів, вам буде зрозуміло про що йде мова. Там є декілька етапів у цьому процесі, і повірте, воно буде все на сучасному рівні. У нас з’являться ті інституції, які є в країнах НАТО, ті інституції, які займаються стратегічними питаннями, це так само буде. Це буде відбуватися в процесі реформування.

Про територіальну оборону

Добре, чекаємо проєктів публічних. Я пам’ятаю, коли Кривонос був заступником секретаря РНБО, він казав, що тоді розроблялася концепція територіальної оборони, в якій кожен громадянин повинен бути носієм суверенітету і тією ланкою в обороні. Чи продовжують розробляти цю концепцію? І коли ми зможемо побачити готову структуру, в якій кожен, хто хоче долучитися до оборони держави, зможе знайти собі місце?

По-перше, всі, хто хоче долучитися до оборони держави, сьогодні може знайти собі місце. Кожен відповідальний громадянин відповідає за незалежність нашої держави – не дай Бог щось станеться, ми знаємо, що 99,9% встане на захист нашої країни. Це очевидно і ми це довели.


Сергій Кривонос / Фото УП

По-друге, сьогодні є декілька концепцій, проєктів, які стосуються територіальної охорони. Однак я хочу нагадати, що є указ президента, який прийняли у грудні 2019 року, де все чітко прописано: коли, як і в який спосіб це має відбуватися.

Цей закон прийматиме Верховна Рада. Сьогодні продовжуються дискусії, тому що це не такі прості питання, на які ми з вами могли б дати відповідь. Сьогодні в нашому суспільстві відбувається дуже багато процесів. Просто так взяти і роздати зброю, щоб вона була у всіх – у мене є велике питання.

Це ж за останніми подіями.

Ви бачили, що у нас дуже багато таких речей відбувається, коли люди починають застосовувати зброю навіть коли не мають права її брати: чи то на рибалку, чи ще десь. Тому я був би дуже обережний щодо всіх цих речей. Інша справа, що згідно з Конституцією та наших внутрішніх переконань – кожен громадянин має бути підготовлений до захисту нашої держави. І це обов’язково буде, ми це обов’язково зробимо через законопроєкт. Коли це буде прийнято – це вже до депутатів Верховної Ради.

Робота над цими моментами йде кожного дня. У нас за це відповідає перший заступник генерал-полковника, згідно з указом президента. Нещодавно, якщо я не помиляюсь, цього тижня, відбулася велика нарада в Міністерстві оборони, де генерал-полковник Хомчак збирав усіх і обговорювали ці питання.

Кожен громадянин зможе долучитися тільки в одному випадку – якщо він буде точно знати, що йому треба робити в "час Ч".

Наше завдання, щоб кожен знав, де вони мають бути, чим вони мають займатись в час "Ч".

Довідка. "Час Ч" – це загальноприйнятий у військовій справі на пострадянському просторі термін, яким позначається час початку військової операції. 

Коли буде та дата, коли кожен буде знати? Бо цей "час Ч" може настати або через годину, або через тиждень, або через 2 роки, а може ніколи?

Цей "час Ч" може настати в будь-який час. У нас зараз дуже-дуже непрості відносини із нашим сусідом і цей час може настати будь-коли. Але це перебуває в стадії розробки, коли ви побачите законопроєкт, тоді буде зрозуміло.

Рада з нацбезпеки й охорони тільки допомагає розробляти законопроєкт, у нас є свої розробки, ми їх обговорюємо з лобістами, з депутатами Верховної Ради й з усіма дотичними. Всі інституції сектору безпеки оборони, який є в нашої країни, а їх 16 тисяч, – вони всі в цьому беруть участь.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Таинственные радиационные кольца заметили вокруг Земли после мощной магнитной бури
Telegraf
2025-02-07T22:39:28Z
Магнитные бури: прогноз на выходные, 8-9 февраля
UAToday
2025-02-07T20:48:51Z
Grand Theft Auto V разошлась тиражом в 210 миллионов копий, Red Dead Redemption 2 — 70 миллионов копий
GameMag
2025-02-07T20:07:17Z
Ремейк Amerzone: The Explorer's Legacy выйдет 24 апреля — это первая игра создателя Syberia
GameMag
2025-02-07T20:00:20Z
Слух: На следующей неделе представят обновлённую Rainbow Six Siege
GameMag
2025-02-07T19:55:50Z
Сияли под лучами солнца: археологи нашли уникальное украшение из более 270 000 бусин
Фокус
2025-02-07T19:12:31Z
"Я схватился за голову": Сюхэй Ёсида рассказал о самых напряженных моментах на посту главы PlayStation Studios
GameMag
2025-02-07T17:31:44Z
Ранее их не исследовали: ученые раскрыли новые тайны погребальных практик Древнего Египта
Фокус
2025-02-07T17:21:31Z
Уловки бешеного пса: Представлен сюжетный трейлер Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii
GameMag
2025-02-07T17:19:59Z
Худшие месяцы в 2025 году для Водолеев: когда жизнь пойдет кувырком
Comments UA
2025-02-08T00:33:05Z
Переложите одну спичку за 11 секунд, чтобы исправить равенство: интересная головоломка
TSN
2025-02-07T22:48:27Z
Пять знаков Зодиака, чьи прогнозы часто сбываются
Gazeta UA
2025-02-07T22:36:48Z
Спасаем дом: проверенные методы борьбы с муравьями
TSN
2025-02-07T22:06:34Z
Личинки в хлебе, твороге и макаронах? В ЕС разрешили новый источник белка в продуктах
Знай
2025-02-07T21:30:03Z
Как накормить всю семью на 70 гривен: роскошный рецепт, если у вас есть картофель и яйцо
Telegraf
2025-02-07T21:06:46Z
Дешево и красиво: топ-пять идей валентинок своими руками за "три копейки"
Telegraf
2025-02-07T20:33:54Z
Жить в Германии можно дешевле, но готовы ли вы к такому: реальные цифры и лайфхаки беженцам
Знай
2025-02-07T19:21:29Z
Гороскоп для знаков зодиака на выходные 8-9 февраля 2025 года
Корреспондент
2025-02-07T18:57:16Z
Горячая ночь в РФ: в Ростове-на-Дону прогремели взрывы
TSN
2025-02-08T00:21:04Z
Задержали еще 17 организаторов "схем" для уклонистов
Gazeta UA
2025-02-07T22:42:39Z
Насилие над ребенком во Львовской области: обвиняют полицейского
TSN
2025-02-07T21:36:01Z
"Сотрудники ТЦК убили парня": что говорят в полиции
Comments UA
2025-02-07T20:45:03Z
Нападение подростков на юношу в Киеве: четырем участникам избиения сообщили о подозрении
Апостроф
2025-02-07T20:33:42Z
Бронирование работника, находящегося в розыске ТЦК: юристы рассказали о такой возможности
Политека
2025-02-07T19:27:36Z
Пьяный украинец вызвал скорую жене, запер медиков дома и ушел
Знай
2025-02-07T18:51:49Z
Самолет упал на автобус с пассажирами: ВИДЕО с самой оживленной трассы
Новости Украины
2025-02-07T18:51:48Z
Смерть мужчины во время прохождения ВВК в Черновцах: омбудсмен устроит проверку
Апостроф
2025-02-07T18:48:08Z
Вечный злодей-сердцеед и красавица с родословной: непростая история любви Андре Агасси и Штеффи Граф
Marie Claire
2025-02-07T19:01:18Z
Станкевич выиграл первую за три года медаль на этапе Кубка мира по фехтован
Корреспондент
2025-02-07T19:00:12Z
"Шахтер" оформил первый зимний трансфер
ZN UA
2025-02-07T18:25:44Z
Чисора - Валлин: букмекеры не верят в успех друга Усика
Telegraf
2025-02-07T15:33:19Z
Экс-игрока Милана уволили с должности тренера и восстановили в тот же день
Корреспондент
2025-02-07T15:21:49Z
Мужская сборная Украины по биатлону объявила состав на чемпионат мира-2025
TSN
2025-02-07T13:36:31Z
Наставник Ливерпуля высказался о шансах на исторический квадрупл
Корреспондент
2025-02-07T13:33:31Z
Легенда "Реала" и сборной Испании Серхио Рамос нашел новый клуб
TSN
2025-02-07T13:24:25Z
Международная федерация баскетбола продлила отстранение россиян
ZN UA
2025-02-07T12:45:48Z
В Киеве почти на год закроют мост на Дарнице: опубликована схема объезда
Новости Украины
2025-02-08T00:07:13Z
В Киеве были слышны взрывы: столицу попытался атаковать российский беспилотник
Telegraf
2025-02-07T23:15:59Z
Россияне в Покровске сбросили 7 КАБов на военный госпиталь, который проработал 10 лет: фото, видео
TSN
2025-02-07T22:21:48Z
Российским оккупантам передали очки для управления дронами, начиненные взрывчаткой
TSN
2025-02-07T22:06:01Z
"Одним ударом - весь штаб", - Z-каналы сообщают о ликвидации командования 35-й бригады ВС РФ
Новости Украины
2025-02-07T21:36:33Z
Россияне пошли в наступление на Харьковщине: воины ВСУ откровенно рассказали, что там происходит
TSN
2025-02-07T20:54:30Z
"Земельное дело": суд арестовал заместителя главы КГГА Оленича
Апостроф
2025-02-07T20:06:19Z
"Ударом HIMARS": в Селидово ВСУ уничтожили весь командный состав 35-й бригады оккупантов
Апостроф
2025-02-07T20:00:49Z
Торецк держится: в Deep State опровергли заявление противника о захвате города. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-07T19:57:25Z
Почему Лили Коллинз вынуждена оправдываться за то, что ребенка ей родила суррогатная мать
Marie Claire
2025-02-07T23:00:30Z
Бывшая студентка обвинила Михаила Поплавского в сексуальных домогательствах
Апостроф
2025-02-07T20:06:09Z
Возрождение Баффи: что известно о перезапуске легенды и возможное участие Сары Мишель Геллар
Знай
2025-02-07T19:51:14Z
"Евровидение-2025": букмекеры назвали вероятного победителя нацотбора
TSN
2025-02-07T19:49:24Z
Минус 10 лет без уколов: стилист раскрыла секрет омолаживающей одежды для женщин 60+
Знай
2025-02-07T17:51:50Z
Русская песня "Сигма Бой" стала вирусной и в Украине. Почему ее лучше не слушать
Telegraf
2025-02-07T17:09:36Z
Победительница "Холостяка-13" ответила, сможет ли возобновить отношения с "Тереном"
Gazeta UA
2025-02-07T17:09:28Z
Лесик впервые после остановки сердца вышел на сцену: как выглядит бывший участник группы "Дзидзьо"
TSN
2025-02-07T16:48:51Z
"Измена от девушки, которую любил": актер-военный Девизоров впервые назвал причину развода
Фокус
2025-02-07T16:09:59Z
Как поставить гуманитарный автомобиль на временный учет военнослужащего: алгоритм от ГСЦ МВД
Gazeta UA
2025-02-08T01:33:18Z
Почему нельзя идти к стоматологу 8 февраля и что нужно наточить сегодня: приметы и запреты на Захара
Знай
2025-02-08T01:30:25Z
«Голольод» и «гололедиця»: как правильно говорить по-украински
ZN UA
2025-02-08T01:04:38Z
Женщины пойдут служить? Вениславский дал четкий ответ о мобилизации украинок
Telegraf
2025-02-07T23:21:09Z
Россияне атаковали Украину "Шахедами": что изменилось в "традиционном" нападении врага
TSN
2025-02-07T23:06:24Z
Минобороны придумало, как привлечь молодежь в армию
Comments UA
2025-02-07T22:42:02Z
Праздник 8 февраля: что нельзя делать, чтобы не заболеть
Telegraf
2025-02-07T22:21:03Z
День ангела 8 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-07T22:21:01Z
8 февраля 2025 года: Захария Серповидца - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-02-07T22:00:34Z
Салаты, которые помогут очистить организм от токсинов: топ рецептов
Comments UA
2025-02-08T01:39:03Z
Кого не мобилизуют из-за болезней желудка
Telegraf
2025-02-08T00:12:34Z
Большинство людей чистят зубы неправильно: к чему это приводит
Comments UA
2025-02-07T23:27:41Z
Не шоколад и не зефир: нутрициологи назвали самые полезные сладости, которые можно есть каждый день
TSN
2025-02-07T17:21:04Z
Повышают риск диабета в разы: ученые назвали напитки, приводящие к развитию болезни
Фокус
2025-02-07T15:51:32Z
Компрессионные гольфы - защита и здоровье ног
Gazeta UA
2025-02-07T15:24:25Z
Женщина ежедневно ест только мясо: как изменилось ее самочувствие и тело за это время
Фокус
2025-02-07T14:57:01Z
Врачи потеряют бронь и пойдут в ВСУ: какие специалисты нужны армии
Фокус
2025-02-07T14:21:42Z
Будут решения, которые снизят цены на лекарства в аптеках, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-02-07T14:21:03Z
Зеленский предлагает США использовать украинские газохранилища для американского СПГ
ZN UA
2025-02-07T21:54:41Z
От урана до лития: Зеленский рассказал о "козырях" Украины в партнерстве с США
Хвиля
2025-02-07T21:15:34Z
Нобелевский лауреат спрогнозировал полное обесценивание биткоина за 10 лет
Gazeta UA
2025-02-07T21:01:52Z
В Украине значительно уменьшат некоторые пенсии: кого точно коснется
Фокус
2025-02-07T20:15:17Z
За кило "домашнего" берут 280 грн: супермаркеты изменили ценники сала, яиц и сарделек
Знай
2025-02-07T20:12:34Z
Украинцам рассказали про цены на мобильную связь и коммуналку: как подорожают ключевые услуги в 2025 году
Хвиля
2025-02-07T19:45:06Z
Американцы массово скупают итальянское вино: в чем причина
TSN
2025-02-07T18:51:10Z
Верховный суд отказался отменить приватизацию Укртелекома
Лига
2025-02-07T18:30:16Z
"єОселя": Федоров сказал, сколько кредитов получили украинцы
Gazeta UA
2025-02-07T18:18:28Z
Зимой электромобили теряют до 37% заряда – но не все: какие кары не боятся холода
Знай
2025-02-07T20:51:16Z
Эксперты объяснили, что произойдет, если заправить машину бензином с высоким октановым числом
UAToday
2025-02-07T20:48:24Z
От создателя "Мивины": представлен дешевый электрокар с запасом хода 180 км
Фокус
2025-02-07T16:36:44Z
Необычный мотоцикл Honda в заводской коробке продали за $200 000
Фокус
2025-02-07T14:42:55Z
Культовая капсула времени: найден редкий 23-летний Nissan с пробегом 360 км
Фокус
2025-02-07T11:36:22Z
Еще с заводскими наклейками: в Киеве заметили новейшую Skoda Superb 2025, вот он - флагман
Знай
2025-02-07T09:51:55Z
В Украине появится самый дешевый электрокроссовер Kia: подробности и цены
Фокус
2025-02-07T09:30:42Z
Новейший спорткар BMW за $225 000 разбили во время журналистского тест-драйва
Фокус
2025-02-07T08:36:39Z
ArcelorMittal инвестирует в новый завод в Алабаме
Корреспондент
2025-02-06T19:09:42Z
Трамп поручил Маску проверить расходы Пентагона
Корреспондент
2025-02-08T01:00:30Z
Пентагон объявил планы на "Рамштайн" по Украине
Корреспондент
2025-02-08T00:21:57Z
Самолет-разведчик ВВС США замечен возле берегов Крыма: как изменится стратегия Пентагона при Трампе
TSN
2025-02-08T00:18:17Z
Трамп планирует возобновить отношения с Ким Чен Ином
Корреспондент
2025-02-07T23:39:26Z
Прекращение огня, потом переговоры. Контуры формулы Трампа
Корреспондент
2025-02-07T22:24:00Z
Хронология войны — день 1081: Россия атакует "Шахедами", а Зеленский готовит переговоры с Трампом
Telegraf
2025-02-07T22:00:22Z
Беженцы в Польше лишатся помощи: власть усиливает контроль
Знай
2025-02-07T21:51:08Z
Трамп сделал щедрый подарок Путину: первый случай, когда Москва в восторге от санкций
Comments UA
2025-02-07T21:48:59Z
Мира не будет: почему Британия не верит в мирный план Трампа
Comments UA
2025-02-07T21:39:26Z