/https%3A%2F%2Finformator.press%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F06%2F1583450138-7889.jpg)
РФ може влаштувати “велику війну” за Північно-Кримський канал – німецький політолог
РФ може влаштувати “велику війну” за Північно-Кримський канал – німецький політолог.
09/06/2020 - 17:23.
.
Експерт Українського інституту майбутнього в Києві Андреас Умланд вважає, що без прісної води анексований РФ Крим довго не протримається в умовах кліматичних змін, особливо через посилення посухи.
Він не виключає, що коли в Криму не буде вистачати води для елементарних потреб населення, тоді можуть бути найрізноманітніші сценарії військового вторгнення в Україну, і навіть відкрита війна за Північно-Кримський канал.
Про це він сказав в коментарі «Крим.
«Питання таким чином стає все більш гострим.
Я боюся, що в якийсь момент комусь в Кремлі може здатися, що от треба вирішити це питання.
Раз ми не можемо, чи не хочемо це вирішити технологічним шляхом, то явний вихід – завоювання Північно-Кримського каналу до Дніпра.
Це означало б велику війну», – зазначив Андреас Умланд.
Раніше українські військові та правоохоронці посилили охорону об’єктів інфраструктури в Херсонській і Миколаївській областях через інформацію «про можливе вторгнення Росії з метою отримання контролю над Північно-Кримським каналом».