MY.UAНовости
Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського
Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського

Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського

Українську владу запідозрили в послідовному виконанні плану, що призначений на зближення з Росією – економічних поступок, поступок у війні на Донбасі, усунення з політичного поля прихильників Майдану, а також лояльності до російської мови.

Про це повідомляє "Обозреватель" із посиланням на блогера Карла Волоха.

При цьому блогер згадує про інформацію від представників західної розвідки.

Інформація про існування плану протягом кількох місяців просочувалася з джерел, наближених до найвищого політичного керівництва України.

Як зазначається, план існував у обмеженій формі вже минулого року, проте отримав друге дихання у березні 2020 р.

під час зустрічі представників апарату президента Зеленського та заступника голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака, який займається у Кремлі "українським напрямком".

Начебто саме тоді були погоджені додаткові пункти, виконання яких мало посилити "взаимное доверие" і "перспективы разрешения конфликта на востоке Украины".

Після цієї зустрічі українська влада обмежилася сухим повідомленням, що сторони домовились про кроки з обміну заручниками, розведення сил і запровадження Консультативної ради.

Але вже за кілька днів журналісти дізналися і оприлюднили деякі таємні пункти, зокрема, про згоду української влади легалізувати представників ОРДЛО у якості суб'єктів Консультативної ради, а Росію – як гаранта-спостерігача мирного врегулювання на рівні з Німеччиною та Францією.

Посилаючись на інформацію з джерел, з великою долею вірогідності можна стверджувати, що з березневими доповненнями "12 пунктів для України" виглядають так:.

Наводимо інформацію без суттєвих змін.

Відновлення водопостачання в окупований Крим з материкової України.

За даними джерел, цей пункт був у старій версії домовленостей і залишається у заново погодженій.

Зо два місяці тому голова фракції "Слуга народу" раптом заявив, що пішов би на відновлення подачі води в анексований Крим в обмін на відведення військ на Донбасі.

Крім того, одразу після призначення прем’єр–міністр Денис Шмигаль також заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, бо там живуть українці, а Крим – це Україна.

Після реакції суспільства вони змушені були виправдовуватися за свої слова.

Утім, для Росії забезпечення водою Криму після посушливого сезону залишається питанням номер один.

Тому заяви прем’єр–міністра і керівника фракції СН виглядають як тестування суспільної думки з розрахунку, щоб рано чи пізно призвичаїти українців до цієї ідеї як необхідності.

Очевидно, російська переговорна сторона буде вимагати від української влади виконання цього пункту дедалі наполегливіше і у найкоротші терміни.

Обмін заручниками.

Один із пунктів домовленостей, найменш вразливий для критики.

Повернення полонених – позитивна подія, яку ніхто не наважується піддавати сумніву.

Для Росії полонені – бездоганна універсальна валюта, за яку можна купувати прощенну реакцію у країні, на території якої РФ веде війну.

Це демонстрація доброї волі і водночас вигідний ґешефт.

Росія отримує власних агентів, які займалися диверсійною діяльністю проти України, натомість віддає цивільних осіб з Донбасу і Криму.

У результаті одного з обмінів Москва отримала сумновідомого Цемаха, який міг стати головним свідком причетності РФ до збиття малайзійського МН–17.

Так само Росія отримала убивцю полковника СБУ Хараберюша Юлію Прасолову та колишніх "беркутів", які розстрілювали Майдан у 2014–му.

Таким чином, Росія "замітає сліди" у міжнародному процесі щодо збитого літака і агресії проти України та послаблює правові аргументи проти себе.

Українська влада натомість отримує чутливі репортажі про полонених, яких в аеропортах зустрічає президент з почетом.

Конструктори людських емоцій з ФСБ граються людськими долями українців, підкуповуючи українську владу та отримуючи дуже практичний зиск.

Вплив України на вибори у США.

У більярді такий ефект називається "штани", коли гравець одним ударом заганяє два шари у сусідні лузи.

Очевидно, розрахунок російської сторони полягав у тому, щоб, підштовхнувши Україну в американські вибори, з одного боку, привнести хаос у американську виборчу кампанію, зіграти проти одного із кандидатів, з іншого – налаштувати США проти України як джерела проблем внутрішньої американської політики.

Позбавившись двопартійної підтримки стратегічного партнера, Україна ризикує залишитися сам–на–сам у протистоянні з Росією.

Судячи з усього, для Банкової у якості мотиватора росіяни намалювали можливість створити правові підстави для кримінального переслідування п’ятого президента Петра Порошенка, зігравши на вразливості Зеленського щодо свого попередника.

Цікаво, що записи розмов Порошенка і Байдена було оприлюднено депутатом Деркачем, про зв’язки якого з Росією не писав лише лінивий.

Відкликання судових позовів проти РФ.

Україна відмовилася від судових позовів проти "Газпрому" під час врегулювання виплати Росією близько 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Україна пішла на такий крок, незважаючи на чинне рішення арбітражу, за яким Росія і так виплатила би ці кошти, інакше існував ризик арешту її активів по всьому світу.

В українському уряді також заявили про те, що не будуть подавати нових позовів проти Росії у інших справах.

Тема надто спеціальна для нефахового обговорення, проте достатньо очевидна, щоб зрозуміти – Росії допомогли вибратися з кута фінансової відповідальності за шантажистську багаторічну енергетичну політику проти України.

Натомість Україна вийшла з процесу, позбавившись перспективи стягнути через арбітраж з Росії мільярдні суми для бюджету.

Підписання нового контракту на транзит російського газу.

Підписання контракту на транзит – пункт з минулорічного пакету домовленостей.

31 грудня 2019 року Україна і Росія підписали новий контракт на транзит російського газу, який передбачає значне падіння об’єму транспортування газу.

Гарантовані обсяги поставок газу для транзиту українською ГТС – у 2020 році 65 млрд куб.

м, і по 40 млрд куб.

м у 2021–2024 роках.

Контракт діє до 2025 року і потрібен Росії для транспортування газу в Європу до моменту, поки не буде введений в експлуатацію газопровід "Північний потік 2".

Справи щодо моряків на Азові.

Теж пункт з минулорічного пакету домовленостей.

Вирішення питання захоплення росіянами українських кораблів і українських моряків в акваторії Чорного моря у максимально вигідному для Росії варіанті.

Як відомо, у результаті таранної атаки і обстрілу у російський полон потрапили 24 моряки, 6 із яких були поранені.

Міжнародний трибунал ООН з морського права зобов'язав Росію звільнити три судна і всіх членів екіпажів.

Невиконання цього рішення загрожувало запровадженням нових санкцій проти Росії.

Натомість українська влада знову простягнула "руку допомоги" Росії.

Замість вимоги виконати рішення Міжнародного трибуналу ООН, поставивши Кремль перед загрозою нових санкцій, пішла на обмін захоплених українських моряків на терористів.

Власне, саме тоді й було передано Росії Володимира Цемаха.

Формула Штайнмаєра, створення Консультативної ради.

Від самого початку приходу у владні кабінети Зе–команда із непереборною впертістю і натхненням бралася допомагати Росії втілити свої інтереси на окупованому Донбасі.

1 жовтня 2019 року в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи підписали "формулу Штайнмайєра".

Дипломат Костянтин Єлісєєв тоді сказав, що українська влада "прийняла російську логіку виконання Мінських домовленостей без виконання безпекової компоненти".

Згідно з умовами "формули", Україна погоджувалася проводити вибори в ОРДЛО без роззброєння бойовиків, відведення російських військ та контролю над кордоном.

Це фактично означало втрату Донбасу для України.

Однак реалізації цього плану завадили масові акції протесту.

Наступний план – створення Консультативної ради.

Реалізації цього пункту перешкодив витік інформації, в результаті чого українській владі довелося виправдовуватися і пригальмувати процес легалізації бойовиків з ОРДЛО та спроб дати можливість Росії представити себе у якості миротворця в очах світу.

Фактично, цей пункт домовленостей був зупинений через переляк з приводу негативної реакції західних країн, у тому числі через хвилю обурення в українському суспільстві.

Розведення сил.

У РФ вивчили натальну карту Зе–команди і вдало цим користуються.

Ідучи на вибори, Зеленський заявляв, що війна припиниться – "досить перестати стріляти".

Простий рецепт найкращий для яєшні у головах виборців.

Проте тепер цю "страву" вже Росія готує для офіційного Києва.

Розведення на окремих ділянках відбулося, але кількість загиблих українських солдатів не зменшується, навпаки – стає більшою.

Що отримала Росія? Елемент деморалізації ЗСУ, які не лише не звільняють українську землю, але й змушені відходити із займаних позицій.

Немає нічого гіршого для особового складу Збройних сил, аніж сидіти в окопі й чекати чергової кулі снайпера чи міни.

Тим часом спостерігачі ОБСЄ фіксують, що російські військові займають залишені позиції на ділянці розведення сил біля Петрівського.

Мовне питання.

Вічне питання російського шовіністичного ставлення до України, звісно ж, у списку домовленостей, – стверджують джерела.

Українська сторона зобов’язана розширити коло використання російської мови.

"Фактично йдеться про ревізію мовної політики, яка проводилася останніми роками і була спрямована на захист української мови", – каже співрозмовник.

Дивовижно, але представники Зе–влади почали говорити про необхідність переглянути закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної", як сказав спікер парламенту Разумков, "з урахуванням позицій всіх громадян України".

Нейтралізація і покарання "антипутіністів", усунення прозахідного представництва у владі, лояльність до проросійського наративу.

Ще одна вимога – нейтралізація представників прозахідного крила та кримінальні переслідування колишньої постмайданної влади.

Москва відверто невдоволена, що у Києві на Банковій не здатні притиснути до стінки колишнього президента Порошенка.

Росія вимагає арешту "Кривавого пастора" Турчинова, – про це написав блогер Волох.

Також встановлено "блок" на будь–які призначення людей, пов’язаних з Майданом і антиросійським протистоянням.

Блок поставлено на призначення Арсенія Яценюка, – з точки зору російської сторони це означатиме посилення прозахідного курсу України і створюватиме перепони для реалізації російського порядку денного.

Під цей пункт домовленостей вже потрапили навіть нещодавно призначені особи.

Зокрема, з посади звільнено Олексія Рябчина, який у 2013 році організовував мітинги "Донбас – це Україна".

Руслан Рябошапка виступав проти скасування закону про амністію учасників Революції Гідності, – сьогодні вже не генпрокурор.

На його місце прийшла Ірина Венедіктова, яка якраз наполягає на відновленні можливостей кримінального переслідування майданівців.

Не обійшлося і без Авакова.

Начебто Козак передавав Єрмаку обурення Кремля тим, що на посаді міністра МВС перебуває людина, яка у 2014 році віддала команду штурмом звільнити Харківську ОДА "от русской весны", а також створювала добробати.

Під зняття Авакова мобілізовано частину президентської фракції "Слуга народу".

Серед підписантів виявилися депутат Шевченко, який їздив на російське телебачення і виправдовував російську агресію.

Розсипана мозаїка, яка при ближчому погляді не виглядає хаотичною.

Розповідаючи про домовленості щодо лояльності до проросійських сил, співрозмовник наводить свіжий приклад – нагородження ексрегіонала Юрія Вілкула медаллю "За сприяння Збройним силам України".

Таким чином відбувається знецінювання і десакралізація нагород, які отримали захисники на передовій проти російського окупанта.

Також нагадують про повернення в ефіри телеканалів величезної кількості колишніх регіоналів, які із задоволенням паплюжать Революцію Гідності.

Цікаво, що публічна дискредитація Майдану відбувається одночасно з кримінальним переслідуванням людей, з іменами яких напряму пов'язаний Майдан.

Тетяну Чорновол, яка ледь на загинула від рук бандитів під час Майдану і чий чоловік загинув на війні, захищаючи від росіян Україну, сьогодні намагаються спровадити за ґрати.

O tempora! O mores! – вигукнув би Цицерон.

Скасування закону про люстрацію.

Як відомо, закон про люстрацію, ухвалений після Революції Гідності, заборонив займати державні посади соратникам Януковича.

У Верховній Раді періодично реєструють відповідні ініціативи, натомість найбільша небезпека скасування цього закону сьогодні заходиться в Конституційному Суді.

Російський інтерес на поверхні: відкриття шлюзів для напрацьованої роками агентури, яка займала посади до 2014 року, дасть можливість повернути кадри на зразок Олени Бондаренко чи Олени Лукаш.

Це шанс на управлінську окупацію України.

Відновлення постачання в Україну російської електроенергії та відновлення авіасполучення з Росією.

Повернення Росії на енергетичний ринок України – питання не стільки економічної вигоди через отримання сегменту на нашому ринку, скільки відновлення інструменту політичного шантажу.

Експорт електроенергії – пробна куля для розгортання енергетичної експансії в Україну.

У Москві пам’ятають золотий час нашої газової залежності, коли через краники на газогонах можна було диктувати свою волю, малювати міфічні борги, організовувати масштабну міждержавну корупцію і спустошувати державний бюджет України.

Окрім стратегічної мети, повернення Росії на внутрішній ринок електроенергії України – це, за оцінками міністра енергетики Богуславець, 5 млрд грн доходів для російської економіки і, відповідно, втрат для української.

Ще одна умова російської сторони – відновлення авіасполучення, припинене Україною з 25 жовтня 2015 року.

Експрем’єр–міністр Арсеній Яценюк заявляв, що таке рішення Кабміну має зменшити ризик російських провокацій у повітряному просторі України.

У жовтні 2019–го на легендарному пресмарафоні тривалістю близько 14 годин президент Зеленський заявив, що українські авіакомпанії банкрутують, тому Україна зацікавлена у відновленні авіасполучення з Росією, але для цього "треба закінчувати війну".

Оскільки закінчення війни не видно навіть у підзорну трубу, побачимо, які аргументи приготувала РФ для Зе–влади, щоб домогтися результату.

Принаймні, абсолютна більшість із 12–ти пунктів вже реалізована або перебуває на стадії виконання.

Пряме авіасполучення – можливість Росії динамічно насичувати агентурну мережу в Україні, транспортувати хаос, включно з носіями різних інфекцій, на зразок коронавірусу.

Нинішня владна команда своєю великою частиною прийшла у високі кабінети з шоубізнесу, де є сцени, мікрофони, великі аудиторії.

Їм не дорікнеш у неготовності розмовляти з людьми.

Проте найвищі посадові особи – президент, його офіс, депутати парламенту – буквально ціпеніють, коли потрібно назвати Росію агресором.

Від них не почуєш відвертих оцінок дій Росії як окупанта і убивці українських громадян.

Як держави, що здійснює злочин проти України і проти людяності.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
”Дима Комаров – г*вноед”: продюсер-военный ВСУ нашел у телеведущего русскоязычный контент
Апостроф
2025-04-15T18:33:12Z
Опоздание не простят: украинцам дали три месяца, иначе пенсии не ждите
Знай
2025-04-21T04:30:57Z
Сколько детей и какого пола на самом деле хочет Маск: слиты шокирующие планы миллиардера
Comments UA
2025-04-28T08:54:20Z
Чернобыльский заповедник получил спецтехнику для борьбы с пожарами: Светлана Гринчук рассказала о первом шаге большого сотрудничества
Знай
2025-04-28T08:43:18Z
Тайна с деньгами Папы Франциска для ВСУ: историк анонсировал новые интересные подробности
Апостроф
2025-04-21T14:27:08Z
Спасти жизнь только через минуту: украинцев предостерегли от смертельной опасности
Знай
2025-04-16T18:30:54Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
В Кремле заявили, при каких условиях могут прекратить огонь в Украине
Comments UA
2025-04-27T18:27:28Z
Путин ответил на предложение Зеленского не бить по гражданским объектам и вспомнил удар по Сумам
Comments UA
2025-04-21T17:31:01Z
Тело журналистки Виктории Рощиной вернули в Украину
ZN UA
2025-04-24T12:09:43Z
Президент Евросовета: Болгария может сыграть ключевую роль в европейской обороне
Европейская правда
2025-04-28T08:55:29Z
"Россияне пытаются расширить зону боев". Что происходит на Сумщине
Апостроф
2025-04-28T08:45:21Z
Трамп обратился к Путину после удара по Киеву: Стоп
Comments UA
2025-04-24T19:51:18Z
Шойгу заявил о готовности России применить ядерное оружие
ZN UA
2025-04-24T10:12:30Z
Крым никто не отдаст, а членство в НАТО можно заменить. Официальная позиция Украины на переговорах по войне
Telegraf
2025-04-23T13:16:18Z
Минсоцполитики назвало самую большую пенсию в Украине
Корреспондент
2025-04-22T14:27:08Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Ціна на газ з 1 травня 2025: чого очікувати споживачам
AgroNews
2025-04-21T07:13:32Z
Будьте готовы вернуть "лишнее": Пенсионный фонд может потребовать деньги
Знай
2025-04-22T09:30:00Z
Какие гривны не принимают в Украине в 2025 году и где их можно обменять
Факти ICTV
2025-04-28T08:43:45Z
Официальный Пекин потребовал провести антимонопольную проверку продажи портов на Панамском канале
Известия Киев
2025-04-28T08:33:46Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
"Просто не верю! Вы сдурели?": жена "Холостяка" Черкасова похвасталась концертом Меладзе и нарвалась на хейт/Блогерша попыталась оправдаться, но стало еще хуже
Апостроф
2025-04-28T08:39:20Z
Нет желания: Злата Огневич заговорила о рождении ребенка
Факти ICTV
2025-04-28T07:55:11Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
”Обменять на наших подонков”: смелая речь россиянки Дарьи Козыревой натолкнула украинскую актрису на идею
Апостроф
2025-04-20T09:30:34Z
Тизер сериала «Чужой: Земля» показал беременную «ксеноморфиню» и 4-х новых монстров
ITC
2025-04-28T08:25:18Z
Джастин Бибер сообщил о горе в семье
Корреспондент
2025-04-28T07:06:44Z
80-летний Майкл Дуглас разводится с Кэтрин Зетой-Джонс: что разрушило 25-летний брак — СМИ
TSN
2025-04-21T04:25:04Z
Екатерина Кузнецова сказала, что произошло с ее квартирой в Москве
Gazeta UA
2025-04-17T16:36:17Z
После смерти Папы Франциска стремительно выросли просмотры этого фильма
Comments UA
2025-04-24T09:21:11Z
Россиянину, который изнасиловал жительницу Киевской области, и сообщнику дали по 12 лет
Лига
2025-04-21T08:03:33Z
Врачи были удивлены, когда на рентгене увидели, что проглотил 11-летний мальчик
Comments UA
2025-04-20T10:45:09Z
В Польше загорелся дом: есть жертвы, среди эвакуированных - украинцы
Корреспондент
2025-04-14T19:25:45Z
Месть за Сумы продолжается: какая область РФ содрогалась от взрывов
Comments UA
2025-04-17T06:15:22Z
В Турции за сутки произошло четыре землетрясения
Корреспондент
2025-04-28T08:55:08Z
Жертва ровенского рецидивиста: Он хотел отметить жуткий юбилей – 10 лет назад убил девочку
Комсомольская правда
2025-04-28T08:04:06Z
Ночная атака россиян на Днепр унесла жизни трех человек
Gazeta UA
2025-04-17T04:36:05Z
В Киеве обнаружили крупный схрон с оружием
Корреспондент
2025-04-16T13:03:02Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Когда лучше пить магний — утром или вечером
TSN
2025-04-21T04:25:33Z
Можно ли засыпать с включенным телевизором: эксперты шокировали ответом
Gazeta UA
2025-04-20T16:15:00Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Явный признак СДВГ: ученые обнаружили скрытый сигнал мозга у нас за глазами
Фокус
2025-04-28T08:21:16Z
Впервые в Украине: житель Запорожья заразился ботулизмом у косметолога
Факти ICTV
2025-04-28T07:39:00Z
Украинцам приходится экономить на еде, чтоб хватило на лекарства: в селах ситуация критическая
Знай
2025-04-20T17:30:52Z
Почему с возрастом портятся зубы: главные факторы
Comments UA
2025-04-19T15:45:54Z
Меньше стресса и подальше от токсичных людей: как сохранить молодость на долгие годы
Gazeta UA
2025-04-28T07:33:43Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
В Николаеве СБУ задержала российского информатора
Корреспондент
2025-04-22T13:06:50Z
Одесса раньше была защищена лучше - Зеленский
Корреспондент
2025-04-16T00:03:09Z
Возвращение тепла: синоптик рассказал, когда закончится похолодание
ZN UA
2025-04-28T08:37:12Z
На Дніпропетровщині війська рф атакували фермерське підприємство
AgroNews
2025-04-28T08:24:58Z
Российские силы пытаются прорвать линию обороны ВСУ в Запорожской области
Gazeta UA
2025-04-15T06:39:31Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Россияне атаковали жилую застройку в густозаселенном районе Одессы, детали
Фокус
2025-04-21T23:27:56Z
Восемь пород собак, которых считают самыми спокойными
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:29Z
Пасхальный гороскоп: какая вы паска по знаку зодиака
Comments UA
2025-04-21T05:51:26Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Обязательно пересадите в новый горшок: какие комнатные растения любят весеннее "обновление"
Апостроф
2025-04-21T15:06:19Z
Акрил, бамбук или шелк: какую пряжу выбрать для вязания, если у вас чувствительная кожа
Знай
2025-04-28T08:52:21Z
Полнолуние в мае 2025: когда эмоциональный накал может достичь пика
Факти ICTV
2025-04-28T08:00:01Z
Те самые ириски из детства: рецепт конфет, вкус которых мы потеряли, но можем вернуть
Знай
2025-04-16T04:51:06Z
Струдель в лаваше с полезной начинкой: рецепт от шеф-повара
Gazeta UA
2025-04-28T06:45:06Z
В апреле или мае? Когда сеять огурцы и как сделать урожай богатым
Telegraf
2025-04-28T06:01:42Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Буяльский прокомментировал яркий гол Ярмоленко
Корреспондент
2025-04-19T05:46:00Z
В Руане Свитолина обыграла всех, не проиграв ни единого сета
Корреспондент
2025-04-20T20:36:04Z
Ушел из жизни двукратный чемпион НБА и легенда Никс
Корреспондент
2025-04-28T08:39:35Z
Наполи победил Торино и вышел на вершину Серии А
Корреспондент
2025-04-28T07:42:36Z
25-летний Ретеги из Аталанты повторил рекорд легендарного нападающего
Корреспондент
2025-04-28T07:27:19Z
НБА: итоги плей-офф 27 апреля - победители и сюрпризы
Корреспондент
2025-04-28T07:09:18Z
Свитолина оценила победу над Рыбакиной
Корреспондент
2025-04-28T06:15:23Z
Свитолина установила новый рекорд в своей карьере
Корреспондент
2025-04-28T05:54:40Z
Самый маленький и дешевый кроссовер Mazda показали до презентации
Фокус
2025-04-19T09:42:29Z
Мощность — 1000 сил: конкурента Porsche Taycan от Mercedes показали до премьеры
Фокус
2025-04-28T07:45:03Z
Почему в жару не стоит заправлять полный бак: основные причины
Gazeta UA
2025-04-28T00:33:45Z
Специалисты объяснили, почему опасно ездить с пустым баком
Gazeta UA
2025-04-27T19:09:03Z
Забудьте про C9: концепт Chevrolet Corvette повертає ретро славу
Топ Жир
2025-04-27T17:45:29Z
В Киеве заметили очень редкий спорткар BMW 2000-х с интересным тюнингом
Фокус
2025-04-27T08:27:18Z
Как открыть стиральную машину, если дверца заклинила: простая и понятная инструкция
TSN
2025-04-26T20:42:48Z
5%, 18% и военный сбор: как не влететь на налоги при продаже авто
Знай
2025-04-26T18:51:40Z
Электромобиль и вода: что будет, если заехать в лужу на "электричке"
UAToday
2025-04-26T11:03:50Z
От внешности зависело все: ученые выяснили, какие бороды вызывают больше доверия
Фокус
2025-04-19T15:45:55Z
ИИ посоветовал готовиться к концу света
Корреспондент
2025-04-21T02:12:41Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 получил официальную «дорожную карту» — новое оружие, лут из мутантов и многое другое
ITC
2025-04-14T14:25:37Z
Огромные крокодилы, пожирающие динозавров, появлялись на Земле несколько раз: почему они возвращались
Фокус
2025-04-28T08:15:51Z
Солнце пока спокойное, хотя на нем 9 групп пятен. Когда ожидать новых магнитных бурь
Telegraf
2025-04-28T08:06:45Z
Двухсторонний скотч: невидимый помощник в быту и ремонте
Gazeta UA
2025-04-28T07:48:38Z
В Канаде обнаружили уникальную бабочку, изолированную более 40 тысяч лет
Корреспондент
2025-04-28T07:21:31Z
Українці можуть самостійно збільшити свою пенсію на понад 50%
AgroNews
2025-04-28T07:10:15Z
Експерт назвав найкращі сорти картоплі для виробництва та зберігання
AgroNews
2025-04-28T06:13:00Z