MY.UAНовости
Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського
Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського

Україну повертають під вплив Росії: у ЗМІ говорять про 12 таємних пунктів Зеленського

Українську владу запідозрили в послідовному виконанні плану, що призначений на зближення з Росією – економічних поступок, поступок у війні на Донбасі, усунення з політичного поля прихильників Майдану, а також лояльності до російської мови.

Про це повідомляє "Обозреватель" із посиланням на блогера Карла Волоха.

При цьому блогер згадує про інформацію від представників західної розвідки.

Інформація про існування плану протягом кількох місяців просочувалася з джерел, наближених до найвищого політичного керівництва України.

Як зазначається, план існував у обмеженій формі вже минулого року, проте отримав друге дихання у березні 2020 р.

під час зустрічі представників апарату президента Зеленського та заступника голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака, який займається у Кремлі "українським напрямком".

Начебто саме тоді були погоджені додаткові пункти, виконання яких мало посилити "взаимное доверие" і "перспективы разрешения конфликта на востоке Украины".

Після цієї зустрічі українська влада обмежилася сухим повідомленням, що сторони домовились про кроки з обміну заручниками, розведення сил і запровадження Консультативної ради.

Але вже за кілька днів журналісти дізналися і оприлюднили деякі таємні пункти, зокрема, про згоду української влади легалізувати представників ОРДЛО у якості суб'єктів Консультативної ради, а Росію – як гаранта-спостерігача мирного врегулювання на рівні з Німеччиною та Францією.

Посилаючись на інформацію з джерел, з великою долею вірогідності можна стверджувати, що з березневими доповненнями "12 пунктів для України" виглядають так:.

Наводимо інформацію без суттєвих змін.

Відновлення водопостачання в окупований Крим з материкової України.

За даними джерел, цей пункт був у старій версії домовленостей і залишається у заново погодженій.

Зо два місяці тому голова фракції "Слуга народу" раптом заявив, що пішов би на відновлення подачі води в анексований Крим в обмін на відведення військ на Донбасі.

Крім того, одразу після призначення прем’єр–міністр Денис Шмигаль також заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, бо там живуть українці, а Крим – це Україна.

Після реакції суспільства вони змушені були виправдовуватися за свої слова.

Утім, для Росії забезпечення водою Криму після посушливого сезону залишається питанням номер один.

Тому заяви прем’єр–міністра і керівника фракції СН виглядають як тестування суспільної думки з розрахунку, щоб рано чи пізно призвичаїти українців до цієї ідеї як необхідності.

Очевидно, російська переговорна сторона буде вимагати від української влади виконання цього пункту дедалі наполегливіше і у найкоротші терміни.

Обмін заручниками.

Один із пунктів домовленостей, найменш вразливий для критики.

Повернення полонених – позитивна подія, яку ніхто не наважується піддавати сумніву.

Для Росії полонені – бездоганна універсальна валюта, за яку можна купувати прощенну реакцію у країні, на території якої РФ веде війну.

Це демонстрація доброї волі і водночас вигідний ґешефт.

Росія отримує власних агентів, які займалися диверсійною діяльністю проти України, натомість віддає цивільних осіб з Донбасу і Криму.

У результаті одного з обмінів Москва отримала сумновідомого Цемаха, який міг стати головним свідком причетності РФ до збиття малайзійського МН–17.

Так само Росія отримала убивцю полковника СБУ Хараберюша Юлію Прасолову та колишніх "беркутів", які розстрілювали Майдан у 2014–му.

Таким чином, Росія "замітає сліди" у міжнародному процесі щодо збитого літака і агресії проти України та послаблює правові аргументи проти себе.

Українська влада натомість отримує чутливі репортажі про полонених, яких в аеропортах зустрічає президент з почетом.

Конструктори людських емоцій з ФСБ граються людськими долями українців, підкуповуючи українську владу та отримуючи дуже практичний зиск.

Вплив України на вибори у США.

У більярді такий ефект називається "штани", коли гравець одним ударом заганяє два шари у сусідні лузи.

Очевидно, розрахунок російської сторони полягав у тому, щоб, підштовхнувши Україну в американські вибори, з одного боку, привнести хаос у американську виборчу кампанію, зіграти проти одного із кандидатів, з іншого – налаштувати США проти України як джерела проблем внутрішньої американської політики.

Позбавившись двопартійної підтримки стратегічного партнера, Україна ризикує залишитися сам–на–сам у протистоянні з Росією.

Судячи з усього, для Банкової у якості мотиватора росіяни намалювали можливість створити правові підстави для кримінального переслідування п’ятого президента Петра Порошенка, зігравши на вразливості Зеленського щодо свого попередника.

Цікаво, що записи розмов Порошенка і Байдена було оприлюднено депутатом Деркачем, про зв’язки якого з Росією не писав лише лінивий.

Відкликання судових позовів проти РФ.

Україна відмовилася від судових позовів проти "Газпрому" під час врегулювання виплати Росією близько 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Україна пішла на такий крок, незважаючи на чинне рішення арбітражу, за яким Росія і так виплатила би ці кошти, інакше існував ризик арешту її активів по всьому світу.

В українському уряді також заявили про те, що не будуть подавати нових позовів проти Росії у інших справах.

Тема надто спеціальна для нефахового обговорення, проте достатньо очевидна, щоб зрозуміти – Росії допомогли вибратися з кута фінансової відповідальності за шантажистську багаторічну енергетичну політику проти України.

Натомість Україна вийшла з процесу, позбавившись перспективи стягнути через арбітраж з Росії мільярдні суми для бюджету.

Підписання нового контракту на транзит російського газу.

Підписання контракту на транзит – пункт з минулорічного пакету домовленостей.

31 грудня 2019 року Україна і Росія підписали новий контракт на транзит російського газу, який передбачає значне падіння об’єму транспортування газу.

Гарантовані обсяги поставок газу для транзиту українською ГТС – у 2020 році 65 млрд куб.

м, і по 40 млрд куб.

м у 2021–2024 роках.

Контракт діє до 2025 року і потрібен Росії для транспортування газу в Європу до моменту, поки не буде введений в експлуатацію газопровід "Північний потік 2".

Справи щодо моряків на Азові.

Теж пункт з минулорічного пакету домовленостей.

Вирішення питання захоплення росіянами українських кораблів і українських моряків в акваторії Чорного моря у максимально вигідному для Росії варіанті.

Як відомо, у результаті таранної атаки і обстрілу у російський полон потрапили 24 моряки, 6 із яких були поранені.

Міжнародний трибунал ООН з морського права зобов'язав Росію звільнити три судна і всіх членів екіпажів.

Невиконання цього рішення загрожувало запровадженням нових санкцій проти Росії.

Натомість українська влада знову простягнула "руку допомоги" Росії.

Замість вимоги виконати рішення Міжнародного трибуналу ООН, поставивши Кремль перед загрозою нових санкцій, пішла на обмін захоплених українських моряків на терористів.

Власне, саме тоді й було передано Росії Володимира Цемаха.

Формула Штайнмаєра, створення Консультативної ради.

Від самого початку приходу у владні кабінети Зе–команда із непереборною впертістю і натхненням бралася допомагати Росії втілити свої інтереси на окупованому Донбасі.

1 жовтня 2019 року в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи підписали "формулу Штайнмайєра".

Дипломат Костянтин Єлісєєв тоді сказав, що українська влада "прийняла російську логіку виконання Мінських домовленостей без виконання безпекової компоненти".

Згідно з умовами "формули", Україна погоджувалася проводити вибори в ОРДЛО без роззброєння бойовиків, відведення російських військ та контролю над кордоном.

Це фактично означало втрату Донбасу для України.

Однак реалізації цього плану завадили масові акції протесту.

Наступний план – створення Консультативної ради.

Реалізації цього пункту перешкодив витік інформації, в результаті чого українській владі довелося виправдовуватися і пригальмувати процес легалізації бойовиків з ОРДЛО та спроб дати можливість Росії представити себе у якості миротворця в очах світу.

Фактично, цей пункт домовленостей був зупинений через переляк з приводу негативної реакції західних країн, у тому числі через хвилю обурення в українському суспільстві.

Розведення сил.

У РФ вивчили натальну карту Зе–команди і вдало цим користуються.

Ідучи на вибори, Зеленський заявляв, що війна припиниться – "досить перестати стріляти".

Простий рецепт найкращий для яєшні у головах виборців.

Проте тепер цю "страву" вже Росія готує для офіційного Києва.

Розведення на окремих ділянках відбулося, але кількість загиблих українських солдатів не зменшується, навпаки – стає більшою.

Що отримала Росія? Елемент деморалізації ЗСУ, які не лише не звільняють українську землю, але й змушені відходити із займаних позицій.

Немає нічого гіршого для особового складу Збройних сил, аніж сидіти в окопі й чекати чергової кулі снайпера чи міни.

Тим часом спостерігачі ОБСЄ фіксують, що російські військові займають залишені позиції на ділянці розведення сил біля Петрівського.

Мовне питання.

Вічне питання російського шовіністичного ставлення до України, звісно ж, у списку домовленостей, – стверджують джерела.

Українська сторона зобов’язана розширити коло використання російської мови.

"Фактично йдеться про ревізію мовної політики, яка проводилася останніми роками і була спрямована на захист української мови", – каже співрозмовник.

Дивовижно, але представники Зе–влади почали говорити про необхідність переглянути закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної", як сказав спікер парламенту Разумков, "з урахуванням позицій всіх громадян України".

Нейтралізація і покарання "антипутіністів", усунення прозахідного представництва у владі, лояльність до проросійського наративу.

Ще одна вимога – нейтралізація представників прозахідного крила та кримінальні переслідування колишньої постмайданної влади.

Москва відверто невдоволена, що у Києві на Банковій не здатні притиснути до стінки колишнього президента Порошенка.

Росія вимагає арешту "Кривавого пастора" Турчинова, – про це написав блогер Волох.

Також встановлено "блок" на будь–які призначення людей, пов’язаних з Майданом і антиросійським протистоянням.

Блок поставлено на призначення Арсенія Яценюка, – з точки зору російської сторони це означатиме посилення прозахідного курсу України і створюватиме перепони для реалізації російського порядку денного.

Під цей пункт домовленостей вже потрапили навіть нещодавно призначені особи.

Зокрема, з посади звільнено Олексія Рябчина, який у 2013 році організовував мітинги "Донбас – це Україна".

Руслан Рябошапка виступав проти скасування закону про амністію учасників Революції Гідності, – сьогодні вже не генпрокурор.

На його місце прийшла Ірина Венедіктова, яка якраз наполягає на відновленні можливостей кримінального переслідування майданівців.

Не обійшлося і без Авакова.

Начебто Козак передавав Єрмаку обурення Кремля тим, що на посаді міністра МВС перебуває людина, яка у 2014 році віддала команду штурмом звільнити Харківську ОДА "от русской весны", а також створювала добробати.

Під зняття Авакова мобілізовано частину президентської фракції "Слуга народу".

Серед підписантів виявилися депутат Шевченко, який їздив на російське телебачення і виправдовував російську агресію.

Розсипана мозаїка, яка при ближчому погляді не виглядає хаотичною.

Розповідаючи про домовленості щодо лояльності до проросійських сил, співрозмовник наводить свіжий приклад – нагородження ексрегіонала Юрія Вілкула медаллю "За сприяння Збройним силам України".

Таким чином відбувається знецінювання і десакралізація нагород, які отримали захисники на передовій проти російського окупанта.

Також нагадують про повернення в ефіри телеканалів величезної кількості колишніх регіоналів, які із задоволенням паплюжать Революцію Гідності.

Цікаво, що публічна дискредитація Майдану відбувається одночасно з кримінальним переслідуванням людей, з іменами яких напряму пов'язаний Майдан.

Тетяну Чорновол, яка ледь на загинула від рук бандитів під час Майдану і чий чоловік загинув на війні, захищаючи від росіян Україну, сьогодні намагаються спровадити за ґрати.

O tempora! O mores! – вигукнув би Цицерон.

Скасування закону про люстрацію.

Як відомо, закон про люстрацію, ухвалений після Революції Гідності, заборонив займати державні посади соратникам Януковича.

У Верховній Раді періодично реєструють відповідні ініціативи, натомість найбільша небезпека скасування цього закону сьогодні заходиться в Конституційному Суді.

Російський інтерес на поверхні: відкриття шлюзів для напрацьованої роками агентури, яка займала посади до 2014 року, дасть можливість повернути кадри на зразок Олени Бондаренко чи Олени Лукаш.

Це шанс на управлінську окупацію України.

Відновлення постачання в Україну російської електроенергії та відновлення авіасполучення з Росією.

Повернення Росії на енергетичний ринок України – питання не стільки економічної вигоди через отримання сегменту на нашому ринку, скільки відновлення інструменту політичного шантажу.

Експорт електроенергії – пробна куля для розгортання енергетичної експансії в Україну.

У Москві пам’ятають золотий час нашої газової залежності, коли через краники на газогонах можна було диктувати свою волю, малювати міфічні борги, організовувати масштабну міждержавну корупцію і спустошувати державний бюджет України.

Окрім стратегічної мети, повернення Росії на внутрішній ринок електроенергії України – це, за оцінками міністра енергетики Богуславець, 5 млрд грн доходів для російської економіки і, відповідно, втрат для української.

Ще одна умова російської сторони – відновлення авіасполучення, припинене Україною з 25 жовтня 2015 року.

Експрем’єр–міністр Арсеній Яценюк заявляв, що таке рішення Кабміну має зменшити ризик російських провокацій у повітряному просторі України.

У жовтні 2019–го на легендарному пресмарафоні тривалістю близько 14 годин президент Зеленський заявив, що українські авіакомпанії банкрутують, тому Україна зацікавлена у відновленні авіасполучення з Росією, але для цього "треба закінчувати війну".

Оскільки закінчення війни не видно навіть у підзорну трубу, побачимо, які аргументи приготувала РФ для Зе–влади, щоб домогтися результату.

Принаймні, абсолютна більшість із 12–ти пунктів вже реалізована або перебуває на стадії виконання.

Пряме авіасполучення – можливість Росії динамічно насичувати агентурну мережу в Україні, транспортувати хаос, включно з носіями різних інфекцій, на зразок коронавірусу.

Нинішня владна команда своєю великою частиною прийшла у високі кабінети з шоубізнесу, де є сцени, мікрофони, великі аудиторії.

Їм не дорікнеш у неготовності розмовляти з людьми.

Проте найвищі посадові особи – президент, його офіс, депутати парламенту – буквально ціпеніють, коли потрібно назвати Росію агресором.

Від них не почуєш відвертих оцінок дій Росії як окупанта і убивці українських громадян.

Як держави, що здійснює злочин проти України і проти людяності.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
У Києві та інших областях змінено час відключень світла: нові графіки на 26 листопада
TSN
2024-11-26T12:46:15Z
У Криму на автостанціях знову посилили заходи безпеки
УкраинФорм
2024-11-26T12:39:05Z
Рекордна кількість дронів над Україною: у Тернополі – катастрофа
TSN
2024-11-26T12:39:01Z
На Одещині оголосили підвищений рівень небезпеки
TSN
2024-11-26T12:39:00Z
Синоптикиня попередила про сильний мороз: де і коли суттєво похолоднішає
TSN
2024-11-26T12:36:29Z
Відключення світла по Україні посилюються: які графіки у Києві та ще 3 областях
GlavRed
2024-11-26T12:34:51Z
РФ пошкодила енергообʼєкт, від якого залежить вся область – голова Тернопільської ОВА
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T12:30:21Z
Путін взявся за небезпечне місто: де РФ намагається перерізати постачання ЗСУ
GlavRed
2024-11-26T12:27:21Z
Що з повітрям у Києві та чому все місто у жовтих позначках: еколог пояснив
TSN
2024-11-26T12:09:24Z
Голова безпекового підкомітету ЄП: Нестійкий мир обійдеться дорожче, ніж підтримка України зараз
УкраинФорм
2024-11-26T12:46:14Z
У Росії змінили командувача угруповання військ "Південь". Можливо, через ситуацію на сіверському напрямку — росЗМІ
ZN UA
2024-11-26T12:42:28Z
Єврокомісія пропонує виділити €1 мільярд від заморожених активів Росії на українську «оборонку»
УкраинФорм
2024-11-26T12:42:27Z
Прокуратура США припинила справи проти Трампа
360ua.news
2024-11-26T12:34:40Z
Коли валізи дорожчі за людей: дайджест пропаганди за 25 листопада
Детектор М
2024-11-26T12:34:19Z
Федоров спростував інформацію про конфлікт з Офісом президента
Комсомольская правда
2024-11-26T12:34:17Z
Taurus для України: німецькі євродепутати вважають, що рішення ухвалить нова коаліція
УкраинФорм
2024-11-26T12:31:50Z
Три сценарії завершення війни: експерт розповів, чи можлива велика угода Трампа та Путіна
Политека
2024-11-26T12:31:32Z
Чекала на прихід росіян: мешканці села Мала Рогань повідомили про підозру у колабораційній діяльності
Мій Харків
2024-11-26T12:31:01Z
У чому зустрічати Новий рік 2025: варіанти суконь, які підкорять всіх
24tv
2024-11-26T12:42:54Z
Штучний інтелект використав понад 140 000 фільмів та серіалів для навчання — всі епізоди «Пуститися берега» та «Клану Сопрано» в тому числі
ITC
2024-11-26T12:38:45Z
"Любов допомагає розквітати": Ірина Горова розповіла, хто впливає на Надю Дорофєєву
GlavRed
2024-11-26T12:27:05Z
Відомий хореограф Амадор Лопес неочікувано показався у лікарні: що сталося з артистом
24tv
2024-11-26T12:21:08Z
77-річний Елтон Джон шокував втратою зору: "Не можу нічого читати, дивитися"
TSN
2024-11-26T12:18:59Z
У Білорусі визнали «екстремістською» інстаграм-сторінку екслідерки гурту «Срібне весілля» Світлани Бень
Детектор М
2024-11-26T12:13:23Z
Поки гра захоплює весь світ: документальний фільм про STALKER повертається у кінотеатри
24tv
2024-11-26T12:06:17Z
Близнюків Анджеліни Джолі помітили на рідкісній прогулянці
Фокус
2024-11-26T12:06:16Z
Цифровий художник відтворив обличчя бабусі Тутанхамона
InternetUA
2024-11-26T12:04:37Z
В медзакладах Харківщини надають допомогу пораненим внаслідок удару по центру міста
Мій Харків
2024-11-26T12:42:43Z
Дієтологиня розповіла, яким напоєм слід розпочинати свій ранок для молодості і енергії: це не кава
TSN
2024-11-26T12:39:26Z
Не коштує нічого: дієвий спосіб покращити швидкість роботи мозку
24tv
2024-11-26T12:15:57Z
Кров довгожителів демонструє кардинальні відмінності
Portaltele
2024-11-26T11:57:27Z
Вчені розгадали таємницю «егоїстичної» B-хромосоми
Portaltele
2024-11-26T11:57:10Z
Як найкраще готувати яйця, щоб вони були не лише смачними, а й корисними
TSN
2024-11-26T11:09:01Z
Через 10 років може зупинитись трансплантація, а пневмонія стане невиліковною: медики попередили українців
TSN
2024-11-26T10:39:58Z
Нарешті однозначна відповідь: чи потрібно мити фарш
24tv
2024-11-26T10:39:34Z
Відкрили рецептор, який може стати ключем у лікуванні запалення кишківника та раку
24tv
2024-11-26T09:15:22Z
В Україні знову здорожчали тепличні огірки
УкраинФорм
2024-11-26T12:46:34Z
Падіння цін на соєві боби: аграрії стримують продажі, переробники знижують закупівлі
Agravery
2024-11-26T12:37:58Z
Без державної підтримки Україна може втратити 25% своєї промисловості – ЗМІ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T12:33:21Z
ЕКА застрахувало від воєнних ризиків виробника макаронів та повидла
AgroPortal
2024-11-26T12:30:04Z
Малому бізнесу нададуть до €20 тисяч за новою програмою підтримки енергостійкості
УкраинФорм
2024-11-26T12:24:20Z
Україна за 10 міс імпортувала сирів на 171 млн дол
AgroNews
2024-11-26T12:16:48Z
Остаточно та не підлягає оскарженню: Верховний Суд не повернув Приватбанк Коломойському
ZN UA
2024-11-26T12:06:53Z
Третину молока Люстдорф отримує від Астарти
AgroPortal
2024-11-26T12:00:46Z
Укренерго не встигло завершити укриття об’єкта, по якому Росія вдарила на Тернопільщині, – ОВА
24tv
2024-11-26T12:00:31Z
Україна здобула другу медаль на юніорському ЧС зі стрибків у воду в Ріо
УкраинФорм
2024-11-26T12:46:41Z
Баскетбол: нинішнього вікенду пройде пройде етап Кубка України у чоловіків
УкраинФорм
2024-11-26T12:31:25Z
Арсенал зробив продовження контракту з Нванері пріоритетною ціллю
Football.ua
2024-11-26T12:22:02Z
Швейцарський шкільний вчитель судитиме матч Шахтаря в Лізі чемпіонів: що про нього відомо
24tv
2024-11-26T12:15:50Z
Батько Неймара: Мій син завжди повертається кращим, ніж був
Football.ua
2024-11-26T12:00:30Z
Ліверпуль – Реал: де та коли дивитися битву грандів у Лізі чемпіонів
24tv
2024-11-26T11:36:57Z
Куди перейде Забарний?
Football.ua
2024-11-26T11:01:47Z
Вікаріо переніс операцію після перелому ноги
Football.ua
2024-11-26T11:00:11Z
Тоттенгем спробує підписати нового воротаря в січні
Football.ua
2024-11-26T10:52:13Z
Помер найстаріший чоловік планети: скільки було років рекордсмену, його біографія та фото
TSN
2024-11-26T12:45:07Z
У Міносвіти назвали кількість студентів-чоловіків віком 30+, яких відрахували із вишів
Фокус
2024-11-26T12:42:40Z
Чеська ініціатива буде продовжена у 2025-му, адже ЗСУ все ще потребують снарядів — Ліпавський
ZN UA
2024-11-26T12:42:34Z
Батько трьох дітей інсценував свою смерть: яким був його план
TSN
2024-11-26T12:39:05Z
Армія РФ вдарила по Сумах: що відомо про "прильоти"
TSN
2024-11-26T12:39:02Z
Український ударний дрон «Лютий» став удвічі смертоносним, ніж Shahed-136
InternetUA
2024-11-26T12:31:58Z
Сили оборони України отримали 11 карет швидкої від чеської організації
Европейская правда
2024-11-26T12:31:45Z
Поки одні радіють снігу, в Україні 10% житлових будинків замерзають без опалення: де саме
Знай
2024-11-26T12:30:37Z
ФРН посилить ППО України: ЗСУ отримають дві системи IRIS-T
GlavRed
2024-11-26T12:27:47Z
Жителя Вараша засуджено за знущання над дружиною та неповнолітньою донькою
Украина Криминальная
2024-11-26T12:45:46Z
До 7 років ув’язнення засуджено закарпатця, який у Почаєві вбив матір своєї шестимісячної доньки
Украина Криминальная
2024-11-26T12:39:50Z
Окремі райони Фінляндії потерпають від підтоплень
Европейская правда
2024-11-26T12:31:55Z
Чоловік отримав повістку та разом із поліцейським вигадили хитрий план, як уникнути мобілізації
TSN
2024-11-26T12:27:49Z
52-річного жителя Дніпра затримали за вбивство через ревнощі
Украина Криминальная
2024-11-26T12:24:36Z
У громаді неподалік Запоріжжя ворожий дрон влучив в автомобіль
УкраинФорм
2024-11-26T12:12:39Z
За умисне вбивство товариша жителя Чернівців засуджено до 8 років позбавлення волі
Украина Криминальная
2024-11-26T12:06:52Z
Підроблений румунський паспорт за 250 євро – учасник схеми допомагав ухилянтам незаконно перетнути кордон
Украина Криминальная
2024-11-26T12:00:04Z
Повстання машин: в Індії навігатор Google Maps убив трьох людей. Що сталося
Фокус
2024-11-26T11:51:17Z
Справжні ерудити: 5 найрозумніших знаків зодіаку
GlavRed
2024-11-26T12:36:53Z
Як прочистити зливний отвір у холодильнику - патьоків більше не буде
GlavRed
2024-11-26T12:27:31Z
Пральна машина вже не буде "стрибати" під час прання: ось що робити
24tv
2024-11-26T12:27:26Z
Яке ви дерево за знаком Зодіаку
TSN
2024-11-26T12:21:07Z
Чому варто купити пиво Stella Artois: традиції та смак
iPress
2024-11-26T11:57:27Z
Чи справді потрібно мити рис перед варінням: не всі знають правду
24tv
2024-11-26T11:54:46Z
Де найкраще в світі святкувати Різдво: повний список найкомфортніших міст для подорожі
Фокус
2024-11-26T11:45:18Z
Як створити власноруч 3D стіни: новий тренд з TikTok, що підкорив дизайнерів
24tv
2024-11-26T11:30:12Z
Як приготувати новорічну закуску у формі ялинки: простий рецепт, який оцінять ваші гості
24tv
2024-11-26T11:24:52Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 масово скуповують у Steam: гра очолила чарти продажів магазину
InternetUA
2024-11-26T12:46:43Z
Зіткнення 5 галактик: вчені поділилися деталями спостереження
TSN
2024-11-26T12:39:33Z
Затьмарить усі страви: абсолютно новий рецепт салату на новорічний стіл
GlavRed
2024-11-26T12:36:26Z
Стрес буквально здатен деформувати мозок: що виявили дослідники
Фокус
2024-11-26T12:30:39Z
Нова механіка з GTA 6 виведе реалізм в іграх на небачений рівень
24tv
2024-11-26T12:15:27Z
Оригінальна закуска "Мандаринки" на новорічний стіл: рецепт, що підірвав соцмережі
24tv
2024-11-26T12:15:07Z
Ось чим пожертвує Apple в iPhone 17 Air, щоб зробити смартфон таким тонким, як усі очікують
24tv
2024-11-26T12:06:23Z
Фізики пояснили дивний сигнал, який приходить на Землю з відстані 6200 св. років
Фокус
2024-11-26T11:51:56Z
Butter Bot з "Ріка та Морті" ожив: тепер він не тільки знайшов сенс життя, а вчить, розважає та досліджує світ з ШІ
Знай
2024-11-26T11:51:36Z
ТОП-7 помилок під час сезонної заміни шин: як їх виправити
AutoGeek
2024-11-26T12:45:05Z
Альтернатива кросоверам: названо кращі сімейні авто з пробігом
Фокус
2024-11-26T12:27:45Z
Квадроцикл CFORCE 450L EPS від CFMOTO – ідеальний вибір для екстремального катання
AutoCentre
2024-11-26T11:37:21Z
У Києві відбулись два етапи тестів “Авто року 2025”: які машини змагались
AutoGeek
2024-11-26T11:31:10Z
367 к.с. та стильний дизайн: Audi презентувала оновлені Q5 та SQ5 Sportback
AutoCentre
2024-11-26T11:06:53Z
Представлений Peugeot 2008 2025
Portaltele
2024-11-26T10:55:48Z
У яких регіонах України найдешевші авто з пробігом — дослідження
Фокус
2024-11-26T10:36:50Z
Віком до 13 років: названо найнадійніші та ненадійніші автомобілі
ЗаРулем
2024-11-26T10:15:06Z
Cadillac візьме участь у чемпіонаті Формули 1 сезону 2026
AutoCentre
2024-11-26T10:07:39Z