MY.UAНовини
Тріо провокаторів
Тріо провокаторів

Тріо провокаторів

13 червня 2020 року три видатних борці з корупцією – директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький і «таємний агент» Євген Шевченко – провели прес-конференцію, у ході якої розповіли про найспішнішу операцію НАБУ. Зі слів високих достойників, «таємний агент» викрив першого заступника начальника Головного управління Державної податкової служби в м.Києві Миколу Ілляшенка, директора з правових питань газовидобувної компанії Burisma Андрія Кічу та колишню співробітницю Держаподаткової служби Олену Мазурову, що намагались за гроші закрити кримінальне провадження, яке НАБУ, начебто, розслідує відносно колишнього міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського. На доказ були продемонстровані й оті самі гроші – 6 млн. доларів США, які «таємний агент НАБУ» зажадав за свої послуги він наївних хабародавців, передає naspravdi.today.

Зі слів Ситника, у НАБУ розслідується кримінальне провадження щодо заволодіння коштами стабілізаційного кредиту Нацбанку України, який виділявся «Реал-банку», підконтрольному Сергію Курченку, у цьому провадженні було повідомлено про підозру Злочевському, але його друзі Ілляшенко, Кіча та Мазур вирішили зробити подарунок колишньому міністру до дня народження, яке Злочевський святкує 14 червня, і подарувати йому постанову про закриття провадження. Більш того, у ході брифінгу Холодницький розповів, що він не тільки виготовив таку постанову з метою обманути хабародавців, а навіть вніс відповідний запис у Єдиний державний реєстр досудових розслідувань. Це було зроблено тому, що «представники Офісу генерального прокурора за домовленістю з затриманими особами передавали їм інформацію, що справа, дійсно, закрита, про що міститься інформація в реєстрі».

Якби б в Україні був генеральний прокурор, тобто службова особа, що відповідає за дотримання законності в державі, то Ситник і Холодницький (не кажучи вже про «таємного агента» Шевченка) покинули б прес-конференцію в кайданках, а затримані хабародавці було б негайно звільнені. Тому що участь у цій, прости господи, спецоперації пана Шевченка зразу ж перетворює її на тяжкий злочин, вчинений керівником САП Холодницьким, керівником Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинським (до Ситника претензій бути не може, оскільки він обіймає лише адміністративну посаду, яка не дає йому права навіть знайомитись з матеріалами кримінальних проваджень) і негласним позаштатним співробітником НАБУ Шевченком, відповідальність за який встановлена статтею 370 Кримінального кодексу України.

Бо завдання правоохоронних органів полягає в тому, щоби розкривати вже вчинені злочини та запобігати новим правопорушенням, а не підбурювати громадян за допомогою позаштатних співробітників на кшталт того ж Шевченка до скоєння протиправних вчинків. Агенти поліції, СБУ чи НАБУ можуть лише спостерігати за підготовкою та вчиненням злочину з метою збору й фіксації доказів, якщо ж агент сам бере участь у злочинній діяльності – наприклад, приймає гроші для передачі хабаря – то відповідальність нестимуть агент, його куратори й прокурор, а всі докази, здобуті відносно хабародавців, автоматично стають неналежними й не можуть розглядатись у суді відповідно до частини 3 статті 271 Кримінального процесуального кодексу України. Не зайвим буде також нагадати, що це – не тільки вимога українського законодавства, але й категорична позиція Європейського суду з прав людини.

Та оскільки генерального прокурора в Україні немає, а пані Венедіктову ніхто інакше як ДБС не називає, спробуємо внести ясність і розповісти, що ж трапилось насправді.

По-перше, Микола Злочевський не потребує ніяких посередників для того, щоби спілкуватись з Артемом Ситником та його найближчим другом і кумом Андрієм Калужинським. Вони знайомі й саме завдяки прямому спілкуванню та отриманим від Злочевського приємним дрібничкам Ситник і Калужинський бозна-коли закрили всі кримінальні провадження, які розслідувались НАБУ щодо витівок Злочевського.

По-друге, Злочевський, якби навіть захотів закрити провадження щодо розкрадання стабілізаційного кредиту НБУ, виділеного «Реал-банку», не став би звертатись до Ситника й Калужинського, оскільки матеріали цієї справи, насправді, знаходяться в Головному слідчому управлінні Служби безпеки України. Це – кримінальне провадження №42014000000001590 від 17 листопада 2014 року, яке розслідувалось прокурором Генеральної прокуратури Костянтином Куликом у межах вже легендарної 400-ї справи. 28 березня 2019 року Кулик повідомив про підозру Миколі Злочевському, екс-голові НБУ Валерії Гонтаревій, екс-главі Адміністрації Президента Борису Ложкіну та його заступникові Олексію Філатову, але розслідування було паралізовано, зокрема, через шалену кампанію проти Кулика, яку (напевно, безкоштовно) розгорнули соратники та домашні журналісти Артема Сергійовича. Урешті-решт, 5 вересня 2019 року, незадовго до свого звільнення з Генеральної прокуратури України, Кулик виділив з 400-ї справи матеріали провадження №1590 й направив їх в СБУ, де розслідування було зупинено 21 грудня 2019 року.

20 лютого 2020 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка визначив підслідність у провадженні №1590 за НАБУ, але Ситник відмовився приймати справу й матеріали залишились у Головному слідчому управлінні СБУ. У березні 2020 року адвокат Єгор Штокалов, діючи в інтересах підозрюваного Філатова, подав скаргу з проханням відновити слідство в справі. Участь у судовому засіданні у Вищому антикорупційному суді взяв, зокрема, старший детектив НАБУ Віталій Крютченко, який заперечував проти доводів скарги й прохав суд не скасовувати постанову про зупинення слідства. Але суддя Андрій Біцюк 14 травня 2020 року скаргу задовольнив. Тим не менш, значна частина матеріалів справи залишились в СБУ, де вона перебувала навіть на момент прес-конференції Ситника, Холодницького й Шевченка.

Отже, хабародавці не мали жодних підстав звертатись до Шевченка з проханням посприяти закриттю провадження в НАБУ, позаяк там цих матеріалів просто не було, а Холодницький без матеріалів справи не міг на законних підставах вносити будь-які записи в цьому провадженні в ЄРДР. Це, власне, і помітила начальник управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи Офісу генерального прокурора Ірина Бакай, яку тепер Ситник і Холодницький вимагають притягнути до відповідальності.

Що стосується «таємного агента НАБУ» Шевченка, через якого друзі Злочевського передали Холодницькому 5 млн. доларів США (не 6, як говорив Ситник, а саме 5), то це – патентований аферист, спілкуватись з яким не буде жодна притомна людина. Ось що про цього пройдиствіта торік, у квітні 2019 року, публічно розповідав Холодницький, який зараз разом з Шевченком проводить прес-конференції.

Євген Шевченко – це прес-секретар найвідомішого українського шахрая Костянтина Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко). Цьому Шевченку нинішній заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко чи то подарував, чи то продав у 2014 році посвідчення учасника бойових дій, яким Шевченко, звісно ж не є, бо всі його битви відбувались виключно навколо чужих гаманців. Знаменитим Шевченко став у березні 2019 року завдяки так званому «Свинарчукогейту», коли виявилось, що він є довіреною особою Артема Сергійовича й саме за його посередництва директор НАБУ Ситник, перший заступник директора НАБУ Углава та керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинський продавали Гладковському-молодшому довідки про те, що фірма «Оптимумспецдеталь», через яку Гладковський, Шевченко та ще два аферисти, Жуков і Рогоза, продавали «Укроборонпрому» контрабандні деталі за завищеними цінами, не має ознак фіктивності. Що ж стосується Холодницького, то керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який 13 червня 2020 року провів спільну прес-конференцію з «таємним агентом НАБУ» Шевченком, торік, у березні 2019 року, заявляв, що Шевченко – це не викривач корупції, а, навпаки, провокатор і учасник корупційних схем по розкраданню державних коштів, і навіть за фактом злочинів, скоєних Шевченком та його покровителями з НАБУ, особисто зареєстрував кримінальне провадження, в якому автор цих рядків двічі допитувався як свідок.

Зрозуміло, що ніякі люди Злочевського до Шевченка з приводу закриття кримінального провадження, матеріали якого перебували в СБУ, не звертались. Навпаки, це Шевченко наприкінці травня 2020 року зустрівся  з першим заступником начальника Головного управління Державної податкової служби в м.Києві Миколою Ілляшенком і, виконуючи завдання Ситника, запропонував Ілляшенку заплатити керівникові САП Холодницькому за закриття кримінального провадження №42014000000001590, у якому прокурор Кулик свого часу повідомив про підозру Злочевському. При цьому Шевченко запевняв Ілляшенка, що справа перебуває в НАБУ, а сам він є довіреною особою Холодницького й Назар Іванович, начебто, також, як і Ситник, брав з його рук гроші. Попри те, що Іллященко прекрасно знав, що з себе становить Шевченко, він йому повірив, оскільки раніше неодноразово через Шевченка передавав Ситнику й Калужинському гроші за закриття кримінальних проваджень, де фігурував Злочевський та належна йому компанія Burisma.

Метою візиту Шевченка до Ілляшенка став запис розмов між «таємним агентом НАБУ» та податківцем задля наступної компрометації Холодницького. Річ у тім, що строк повноважень керівника САП закінчується в листопаді, але глава держави – себто Андрій Єрмак – вирішив не чекати, коли Холодницький покине посаду природнім шляхом, натомість дав вказівку Венедиктовій вигнати Холодницького й призначити виконуючим обов’язків керівника САП народного депутата Сергія Іонушаса. Щоби облити лайном Холодницького й витурити його з прокуратури, Ситник і вирішив заслати Шевченка до Ілляшенка (який від імені Злочевського раніше вже передавав гроші в НАБУ), доручити Шевченку завести розмову про можливий хабар Холодницькому й ту розмову записати та передати в Офіс президента. А оскільки вся Україна знає, що Шевченко – це шавка Ситника, то в НАБУ за кілька днів по тому на підставі п. а) частини 1 статті 15 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві» винесли постанову під грифом «таємно» про зміну особистих даних Шевченка, який тепер у документах кримінального провадження йменується як «Харченко Р.Б.» – оскільки, начебто, є загроза його життю та безпеці як «викривача корупції».

Шкода, звісно, що під час прес-конференції 13 червня ніхто з журналістів не поцікавився в Ситника, за якою метою той привів таємного агента, який навіть у матеріалах кримінального провадження фігурує під чужим прізвищем …

Вислухавши пропозицію Шевченка, Ілляшенко взяв паузу (очевидно, він погоджував це питання зі Злочевським) і 1 червня 2020 року запросив «таємного агента НАБУ» до себе, щоби поговорити в службовому кабінеті. Але Шевченко, виконуючи інструкції Ситника, запропонував поспілкуватись телефоном, через месенджер Телеграму, щоби можна було на законних підставах записати перемовини (бо ніякого кримінального провадження стосовно хабаря на той час ще не було, а, відтак, і не було ухвали слідчого судді з дозволом на проведення негласних слідчих дій). У ході телефонного спілкування Ілляшенко сказав, що є люди, які готові заплатити 2 млн. доларів за закриття справи або, на крайній випадок, 1 млн. доларів, якщо прокурор змінить підслідність і направить кримінальне провадження з НАБУ в Національну поліцію. При цьому Ілляшенко ще й надіслав текстове повідомлення з номером провадження, за закриття якого неназвані особи готові були заплатити.

А далі почався високохудожній спектакль, оскільки потрібно було зробити видимість, що ініціатива передати хабар Холодницькому виходить не від Шевченка, а від Ілляшенка. Наступного дня, 2 червня, «таємний агент НАБУ» зателефонував Ілляшенку й (зрозуміло, під запис) повідомив, що він відмовляється передавати хабар, оскільки сума занадто мала. Почались торги. За кілька годин Ілляшенко зателефонував Шевченку й сказав, що зацікавлені особи готові збільшити гонорар і заплатити за закриття кримінального провадження №42014000000001590 5 млн. доларів. Але прізвище Холодницького Ілляшенко вперто не називав, хоча Шевченко підкреслював, що все вирішуватиме прокурор. Натомість Ілляшенко, який вірив у всемогутність Ситника та Калужинського, постійно згадував імена цих достойних людей, пропонуючи передати гроші саме їм, як він робив попередні рази.

За таких обставин, оскільки провокація проти Холодницького розсипалась на очах, Ситнику нічого не залишалось, як повідомити керівнику САП про те, що люди Злочевського готові через Шевченка передати хабар за закриття кримінального провадження, матеріали яких в НАБУ і в очі не бачили, оскільки вони знаходяться в СБУ. А Холодницький, який прекрасно усвідомлює, що Шевченко – це провокатор, замість того, щоби зареєструвати кримінальне провадження відносно Калужинського та Шевченка за ознаками статті 370 КК України, погодився взяти участь у «найуспішнішій операції НАБУ» і дозволив піднаглядним НАБУїнам 3 червня 2020року зареєструвати в ЄРДР кримінальне провадження №52020000000000362 за ознаками частини 4 статті 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

А далі все пішло, як по нотах: після отримання ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду з дозволом на проведення НСРД, Ситник наказав Шевченку 5 червня зустрітись з Ілляшенком у службовому кабінеті останнього й записати розмову. Виконуючи інструкцію, «таємний агент НАБУ» повідомив Ілляшенку, що в справі №1590 Злочевському повідомлено про підозру в двох злочинах і що треба вирішити, як краще закривати провадження. У відповідь Ілляшенко, комусь зателефонувавши з цього приводу, сказав, що закривати треба обидва епізоди, при цьому зробити це слід до 14 червня, оскільки в Злочевського 14 червня день народження й він хоче відсвяткувати його в Україні. Під кінець цієї розмови Ілляшенко повідомив Шевченку, що з суми хабаря він залишає собі «за труди» 50 тис. доларів і що на майбутнє можна буде регулярно створювати Злочевському проблеми, а потім за допомогою Ситника їх вирішувати за пристойну винагороду.

Наступного разу Ілляшенко та Шевченко зустрілись 10 червня – знову ж таки в службовому кабінеті податківця. Шевченко пояснив Ілляшенку, що кримінальне провадження відносно Злочевського може закрити тільки Холодницький і що для цього треба, аби адвокат подав відповідне клопотання керівникові САП. Ілляшенко зателефонував Мазуровій і попрохав терміново підготувати таке клопотання, після чого сказав Шевченку, що зустрінеться з Мазуровою, візьме в неї гроші й вручить їх Шевченку в обмін на постанову про закриття кримінального провадження відносно Злочевського. Також високі договірні сторони вирішили, що розмір хабаря буде збільшено до 6 млн. доларів США.

12 червня 2020 року Шевченко зустрівся з Кічею, Мазуровою та Ілляшенком, знову в службовому кабінеті останнього, та передав постанову Холодницького про закриття кримінального провадження №42014000000001590. Але представники Злочевського висловили свої зауваження до її змісту (зокрема попрохали змінити підстави закриття справи). За кілька годин постанова була перероблена, Шевченко знову приїхав до ГУ ДПС у м.Києві, вручив документ і отримав 5 млн. доларів (бо 1 млн. з отриманих від Мазурової 6 млн. доларів Ілляшенко залишив собі). Після чого відбулось затримання Ілляшенка, Кічи й Мазурової.

Що буде далі – передбачити неважко. Назар Іванович досидить на посаді керівника САП до кінця своїх повноважень і в листопаді 2020 року перейде на більш спокійну роботу, залишившись сміховиськом в очах усієї юридичної спільноти. Артем Сергійович буде й далі торгувати справами та збирати за допомогою «таємного агента НАБУ» Шевченка гроші з людей на кшталт Злочевського. При цьому в двох випадках з трьох гроші опинятимуться в кишені Артема Сергійовича, а на третій раз він затримуватиме своїх контрагентів за «пропозицію неправомірної вигоди» задля статистики виробничих успіхів. Ба більш того, 6 млн. доларів США, які Ситник, Калужинський і Шевченко вициганили в Злочевського, будуть конфісковані в дохід держави, але 10%, себто 600 тис. доларів, Шевченко отримає як «викривач корупції» й чесно поділиться зі своїми компаньйонами по непростому антикорупційному ремеслу.

Що ж стосується Ілляшенка, Кічи та Мазурової, то вони будуть засуджені попри те, що жодних доказів їх вини немає й бути не може, оскільки всі їх пригоди кваліфікуються як провокація підкупу з боку Шевченка, Ситника й Калужинського. Але якщо скарга соратників Злочевського потрапить до Європейського суду з прав людини, вирок буде визнаний таким, що брутально порушує права людини, а з бездонних кишень українських платників податків цим достойникам буде виплачена солідна компенсація за незаконне притягнення до кримінальної відповідальності.  

Теги за темою
хабар
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Скрута росте: мільйони українців живуть за межею бідності
24tv
2025-07-17T11:09:47Z
Бізнес зберіг позитивні очікування щодо економічного розвитку - Нацбанк
УкраинФорм
2025-07-17T11:07:08Z
Скільки заробляє Росія на нафті у 2025 році: які країни купують найбільше енергоресурсів
24tv
2025-07-17T11:06:38Z
Ваші гроші зникнуть: українцям дали останні дні, щоб забрати вклади в банку
Знай
2025-07-17T11:06:32Z
Запаси соняшнику в Україні ще є, але ОЕЗи перейдуть на інші олійні
AgroPortal
2025-07-17T11:00:07Z
Нацрада оштрафувала «Шлягер» та «Слобожанське ФМ»
Детектор М
2025-07-17T10:51:29Z
Мито призвело до переповнення європейського порту автомобілями
Топ Жир
2025-07-17T10:48:15Z
Joby Aviation подвоює виробництво електричних аеротаксі
InternetUA
2025-07-17T10:46:24Z
Мінагрополітики покращило прогноз урожаю в Україні
AgroPortal
2025-07-17T10:30:07Z
Журналісти ідентифікували «Доктора Зло», який в колонії у Мордовії катував українських полонених
УкраинФорм
2025-07-17T11:15:17Z
Чекісти проти історії: як радянські спецслужби стежили за Михайлом Грушевським
Фокус
2025-07-17T11:15:17Z
Буде послом у США: біографія уповноваженої з питань розвитку співпраці Ольги Стефанішиної
24tv
2025-07-17T11:15:14Z
"Відповідати по повній програмі": у Путіна заявили про "превентивні удари" по Заходу
Фокус
2025-07-17T11:12:31Z
Чому Фіцо досі блокує новий пакет санкцій ЄС і за яких умов зніме вето
Европейская правда
2025-07-17T11:09:12Z
Юлія Свириденко внесла новий список Кабміну до Верховної Ради
24tv
2025-07-17T11:07:37Z
Орбан заявив про підпал церкви і погрози угорській спільноті на Закарпатті
Комсомольская правда
2025-07-17T11:07:34Z
Чому Фіцо б’є по санкціях проти Росії та чи отримає Словаччина у відповідь "ядерний удар" ЄС
Лига
2025-07-17T11:07:17Z
Зеленський доручив уряду збільшити частку української зброї на фронті до 50%
УкраинФорм
2025-07-17T11:07:00Z
Безкоштовні путівки в санаторій видають пенсіонерам: хто і як її може отримати
24tv
2025-07-17T10:24:00Z
Немовлят можна захистити від деяких важких генетичних хвороб батьків — вчені
ZN UA
2025-07-17T09:52:35Z
3 кімнатні рослини, які усувають усі неприємні запахи у ванній
24tv
2025-07-17T09:30:09Z
ТОП-3 напасті, які знищують квіти: хвороби троянд та їхнє лікування
GlavRed
2025-07-17T09:27:51Z
На Тернопільщині пацієнти, які втратили зір після ін’єкцій, відмовились від позову
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T09:09:21Z
Експерти дали остаточну відповідь, як часто потрібно мити волосся
TSN
2025-07-17T09:03:54Z
Не акули й не ведмеді: ось яка істота реально загрожує життю мільйонів
TSN
2025-07-17T09:03:32Z
Чи можна заразитися ВІЛ через поцілунки, укуси комарів та манікюр
TSN
2025-07-17T09:03:10Z
Небезпечний обід у спеку: як не перетворити літню насолоду на "пекельні" страждання
Gazeta UA
2025-07-17T08:36:57Z
Покровські кліщі: чому ситуація на головному фронті Донбасу стає схожою на Бахмут і Авдіївку
Фокус
2025-07-17T11:15:21Z
Зливи та грози несуться в Україну: негода обійде стороною лише декілька регіонів
Telegraf
2025-07-17T11:09:32Z
У Добропіллі кількість загиблих від авіаудару РФ зросла до чотирьох, поранених - 27
УкраинФорм
2025-07-17T11:07:10Z
Запалення кишківника, ураження печінки й не тільки: відвідувачі про отруєння в закладі Кацуріна
24tv
2025-07-17T11:06:43Z
У Києві ліквідовано мережу шахрайських кол-центрів. Вилучено понад 650 комп’ютерів
Украина Криминальная
2025-07-17T11:03:32Z
Нова система оплати проїзду у Львові: що змінилося для пасажирів
Политека
2025-07-17T11:01:20Z
Рух транспорту мостом Метро буде частково обмежений протягом п'яти днів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T10:57:35Z
Чи треба робити повірку лічильників під час воєнного стану
24tv
2025-07-17T10:48:25Z
ЗС РФ просуваються на захід Донбасу і готують тактичне кільце для Покровська, — аналітик
Фокус
2025-07-17T10:45:08Z
"Підпільний стендап", телеканали та видавництва: які ще компанії отримали бронь від мобілізації
Фокус
2025-07-17T11:16:56Z
Китайські розробники випробували озброєних роботів-собак в умовах бою
InternetUA
2025-07-17T11:16:48Z
Третина українців вірить в астрологічні прогнози та передбачення, — Rakuten Viber
Детектор М
2025-07-17T11:12:07Z
У Росії не пройшов прорив на Сході та Сумщині: у ЦПД оцінили ситуацію на фронті
24tv
2025-07-17T11:09:02Z
Міністерство освіти скасує дистанційне навчання у школах
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T11:09:01Z
Нацрада заборонила ще сім російських медіасервісів
Детектор М
2025-07-17T11:07:19Z
Пара продала все та поїхала в мандри світом: два роки потому вони пошкодували
Фокус
2025-07-17T11:06:48Z
Виробляє паливо для ракет: українські БпЛА атакували завод в Тульскій області
Фокус
2025-07-17T11:06:45Z
Кінець освітнього абсурду: що змінить скасування наказу №1112 про який говорив Михайло Федоров
Фокус
2025-07-17T11:06:17Z
У Варшаві відкрили художню виставку польських та українських народних костюмів
УкраинФорм
2025-07-17T11:15:08Z
Прем’єра фантастичного фільму за твором Стівена Кінга «Життя Чака»
Вива
2025-07-17T11:12:15Z
Дар'я Петрожицька розкрила, як стала ведучою шоу "Я люблю Україну"
Комсомольская правда
2025-07-17T11:04:26Z
Фігура - вогонь: Маша Єфросиніна вразила фото в купальнику з відпочинку
Gazeta UA
2025-07-17T11:04:15Z
"Любов невідомої галактики": Нікітюк через місяць після пологів звернулася до нареченого
GlavRed
2025-07-17T10:57:54Z
MONATIK обрав місце проведення заходу, де ще ніколи не виступали артисти з подібним шоу. На території "Українського дому" артист облаштував мультимедійну сцену, на якій представив пісні з нового альбому під назвою "Вічно танцююча людина".
FM-TV
2025-07-17T10:34:12Z
"Боже, в нас є дитина": Леся Нікітюк влаштувала для сина домашнє свято
Фокус
2025-07-17T10:33:23Z
Порноакторка Джозефіна Джексон почала рекламувати бетон. Розповідає, що робити, щоб він тверднув
Детектор М
2025-07-17T10:31:21Z
"Якщо в тебе успішний чоловік": дружина Остапчука розкрила свій заробіток
GlavRed
2025-07-17T10:27:00Z
ДБР розшукало 24 прилади нічного бачення, які привласнив заступник командира військової частини на Дніпропетровщині
Украина Криминальная
2025-07-17T11:15:16Z
В Україну повернули тіла 1000 загиблих
24tv
2025-07-17T11:12:49Z
В Іраку внаслідок пожежі у гіпермаркеті загинули щонайменше 60 людей
УкраинФорм
2025-07-17T11:07:51Z
У навчальному центрі на Чернігівщині курсант розстріляв двох інструкторів, його затримали
УкраинФорм
2025-07-17T11:00:30Z
У лікарнях - 43 людини: поліція розслідує масове отруєння у львівському ресторані China Hi
УкраинФорм
2025-07-17T10:54:56Z
Внаслідок ранкової атаки дронів на Черкащині постраждала одна людина
УкраинФорм
2025-07-17T10:54:56Z
У Дніпрі внаслідок атаки дронів пошкоджена інфраструктура логістичної компанії, загинув водій
УкраинФорм
2025-07-17T10:54:35Z
У Пакистані через мусонні дощі загинули 63 людини
УкраинФорм
2025-07-17T10:54:27Z
В Україні через розголошення державної таємниці засудили начальника відділу секретного забезпечення
TSN
2025-07-17T10:51:48Z
Пиріг з куркою і грибами, що скличе всіх на кухню ще з духовки: швидкий рецепт з готового тіста
24tv
2025-07-17T11:15:12Z
Гороскоп Таро на завтра 18 июля: Овнам - благодарность, Козерогам - знаки
GlavRed
2025-07-17T10:51:39Z
Обережно, стосунки під загрозою: ось що робитиме з вами ретроградний Меркурій у 2025
24tv
2025-07-17T10:42:07Z
У Єгипті росіян заселили біля військової бази: їм забороняють купатися та погрожують розстрілом
Фокус
2025-07-17T10:36:56Z
Час змін і трансформацій: що обов'язково треба зробити в період Ретроградного Меркурія 2025
24tv
2025-07-17T10:24:14Z
Медуз більше, ніж людей. Росіяни нищать популярний курорт Азовського моря
Telegraf
2025-07-17T10:18:50Z
Один у небі: чоловік виявився єдиним пасажиром на міжнародному рейсі
Фокус
2025-07-17T10:00:16Z
Простіше не буває: зефір без цукру з 2 інгредієнтів, який виходить з першого разу
24tv
2025-07-17T09:36:52Z
Несподівані речі, які не можна викидати у смітник: через них можуть навести порчу
24tv
2025-07-17T09:30:08Z
Стало відомо, де Шахтар проводитиме домашні матчі єврокубків сезону-2025/26
Football.ua
2025-07-17T11:12:44Z
Перспективний велогонщик розбився на смерть під час змагання
24tv
2025-07-17T11:09:43Z
Більше ніж форма — Динамо Київ презентує нові комплекти: онлайн-трансляція
Football.ua
2025-07-17T11:04:07Z
Збірна України з баскетболу розпочала підготовку до пре-кваліфікації чемпіонату світу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T11:03:55Z
"Ільвес" — "Шахтар": онлайн-трансляція матчу Ліги Європи
Telegraf
2025-07-17T10:54:22Z
Манчестер Сіті може підписати тер Штегена – ЗМІ
Football.ua
2025-07-17T10:52:57Z
Ніяких шансів - Амір Хан дав прогноз на бій Усика з Дюбуа
Gazeta UA
2025-07-17T10:51:35Z
Голова правління Крістал Пелес: Ноттінгем Форест посприяв нашому пониженню до Ліги конференцій
Football.ua
2025-07-17T10:49:14Z
Моурінью – про поведінку Дурана: Це неповага
Football.ua
2025-07-17T10:49:01Z
Новий транспорт та квести: ось що з'явилося в Cyberpunk 2077 після липневого оновлення
24tv
2025-07-17T11:09:49Z
Чим загрожує автомобілю літня злива: поради майстра
Знай
2025-07-17T10:51:39Z
Geely повністю поглине популярного в Україні виробника електромобілів
AutoGeek
2025-07-17T10:48:43Z
Доступна альтернатива Outlander: дебютував сімейний кросовер Mitsubishi за $30 000
Фокус
2025-07-17T10:42:04Z
Мільйонний екземпляр Porsche Macan зійшов з конвеєра в Лейпцигу
AutoCentre
2025-07-17T10:16:47Z
Раритети просто неба: виявлено кладовище колекційних американських авто
Фокус
2025-07-17T09:57:10Z
Китай отримує оновлену версію Model 3+, але вона відрізняється від очікувань
Топ Жир
2025-07-17T09:48:42Z
Від $21 000: семимісний кросовер Kia Carens Clavis перетворили на електромобіль
AutoGeek
2025-07-17T09:36:21Z
5 технологій Honda Civic Hybrid, які роблять кермування комфортним і сучасним
Топ Жир
2025-07-17T09:21:59Z
Дівчина, яка вийшла заміж у 17 років, просить людей не псувати їй життя
Фокус
2025-07-17T11:15:21Z
Блокування українців на Upwork: Мінцифра втрутилася у скандал
24tv
2025-07-17T11:15:05Z
На пошук розгадки всього 9 секунд: павука помітить лише дуже уважна людина
GlavRed
2025-07-17T11:12:24Z
Прорив у квантових технологіях: створено перший електронно-фотонний чип для масового виробництва
24tv
2025-07-17T11:09:13Z
Скандал навколо Subnautica 2: розробники звинуватили видавця в саботажі та звільненнях
Фокус
2025-07-17T11:06:56Z
Найкращі телевізори Samsung 2025 року: від бюджетних до преміум-класу
Фокус
2025-07-17T11:06:02Z
Ніхто не очікував, що лінивці здатні на це, але потім їх зняли на відео: вчені здивовані
Фокус
2025-07-17T10:51:51Z
Їх не повинно бути: виявлені в центрі Чумацького Шляху хмари вказують на вибух чорної діри
Фокус
2025-07-17T10:45:48Z
Steam блокує деякі ігри сексуального характеру під тиском платіжних систем
24tv
2025-07-17T10:36:39Z