MY.UAНовини
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Якщо ви роздумуєте над відпусткою в Україні, пропонуємо звернути увагу на цікаві та мальовничі куточки Закарпаття. Пандемія COVID-19 внесла корективи у наші плани на літо, але це аж ніяк не причина відмовлятися від подорожей.

Унікальна природа Закарпаття та клімат, який різко відрізняється від інших регіонів України, часто приваблює туристів з різних куточків України. Про неймовірні архітектурні пам’ятки, про туристичні курорти та про гастрономічні центри, які варто відвідати цього літа – розповідає 24 канал.

У Закарпатській області знайдеться відпочинок для кожного: для екстремалів-туристів – похід на гірські масиви Чорногора і Свидовець; для любителів "лінивого" відпочинку – термальні води Косина і Берегового; для поціновувачів історичної спадщини – замки Ужгорода і Мукачева.


Закарпатська область: що варто відвідати

5 місць, які варто відвідати в Ужгороді

Ужгород – затишне місто європейського типу, розташоване на річці Уж, є адміністративним центром Закарпатської області. Ужгород заснований ще у 9 столітті.

Це місто приваблює туристів не тільки з України, а й з різних куточків планети, адже Ужгород має багату історію, чудові набережні та багато цікавих місць, яких більше ніде не побачиш.

Ужгородський замок

Історія Ужгородського замку має безліч легенд і загадок. Вік фортеці сягає майже тисячі років, а ззовні замок зачаровує своєю величністю. У 16 столітті перебудовою займалися італійськи майстри, які внесли ренесансні мотиви в архітектуру. Кожен із власників замку залишив про себе згадку, а їх, до речі, було чимало.

На території Ужгородського замку розташоване внутрішнє подвір’я, де можна побачити прекрасний сад і міфічні статуї.

З невеличкого оглядового майданчика відкривається чудова панорама міста, на тлі якої можна зробити красиві фото.


Панорама з території Ужгородського замку

Музей просто неба або Скансен

Одразу біля фортеці по праву боці є музей, відвідавши який ви будете приємно вражені. Адже цей музей просто неба в Ужгороді було створено одним із перших в Україні. Тут представлені хатини етнічних груп і нацменшин, а також зібрані матеріали з усіх куточків Закарпаття. Це ціле старе село, яке згодом стало Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту. Він був створений у 1965 році та наразі займає площу 5,5 га.


Музей просто неба / Фото: uatravel.org

Липова алея

Липова алея в Ужгороді є найдовшою в Європі. Її довжина сягає 2,2 кілометра. Розташована вона на набережній Незалежності та продовжується на Студентській. Липи засадили у 1928 році, ще за часів Чехословаччини.

Тут ростуть кілька видів лип, які цвітуть у червні. З набережної відкривається прекрасний вид на річку Уж. А на початку алеї є одна із найстарших шкіл Ужгорода, яка збудована у 1912 році і є пам’яткою архітектури.


Липова алея / Фото: uatravel.org

"Совине гніздо"

"Совине гніздо" – це велична кам’яна споруда, яка датується 1781 роком. Спочатку цю споруду використовували як пивний завод, згодом – це був готель, який мав назву "Совине гніздо", звідки і пішла сучасна назва. А коли Закарпаття увійшло до складу Чехословаччини, тут з’явився винний бар.

З часів незалежності Україні на цьому місці стали проводити винні фестивалі Ужгорода та тематичні вечірки.


"Совине гніздо" / Фото: uatravel.org

Не можна оминути і таких чудових пам’яток архітектури, як Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 рік), римо-католицький костел святого Георгія (1775 рік), Шелестівську Михайлівську церкву (1777 рік), Ужгородську синагогу (1910 рік), Костел Святого Юрія, Єпископську Резиденцію, Ужгородську дитячу залізницю та ботанічний сад.


Римо-католицький костел святого Георгія

В Ужгород найкраще їхати потягом, який прямує одразу в обласний центр.

Міні-скульптури в Ужгороді

Крім величних місцевих архітектурних споруд, на території Ужгороду можна знайти близько 40 міні-скульптур. Вони розташовані по всьому місту.

Усі ці фігурки створила одна людина – Михайло Колодко. Саме він зробив найвідомішу і найменшу статую Свободи. Офіційна її назва Маяк Ungvar, вага – 4 кілограми, а висота всього 30 сантиметрів.


Найменша статуя Свободи у світі / Фото: zakarpatpost.net

В Ужгороді також встановлено міні-скульптура Джона Лорду, засновнику рок-гурту Deep Purple, а також деякі книжкові персонажі із відомих творів. Тому, коли гуляєте містом не забувайте придивлятись до деталей.

Замки Закарпаття

Замок Паланок

Мукачівський замок Паланок протягом багатьох років приймає туристів у своїх володіннях. Про нього писали ще в 11 столітті, а побудований він був для охорони і контролю торгових та військових шляхів. Укріплення свого часу витримало багато ворожих облог, найдовшою з яких стала австрійська, що тривала три роки з 1685 по 1688. Тоді замок належав відомій угорській княгині Ілоні Зріні – вона очолювала національно-визвольний рух Хорватії та Угорщини проти Австрійської імперії.


Замок Паланок в Мукачеві

Середньовічні мури зберігають безліч таємниць та міфів, які досі не вдалось розгадати. Однак одне ми знаємо точно – з гори, на якій розташований замок, відкривається дивовижний вигляд на стародавнє місто Мукачево. Існує навіть легенда, що нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук, звідки й пішла ймовірна назва поселення Мукачево.

Замок Паланок, площею майже 14 тисяч метрів квадратних, ділиться на три рівні: Верхній, Середній та Нижній замки. Також під величною історичною будівлею досі збереглись таємні підземні переходи, які свого часу вважались прихистком для людей та худоби.

Щоб до нього доїхати, потрібно сісти на будь-який транспорт, що везе до Мукачева, і власним ходом піднятись до замкової брами.

Невицький замок

Напівзруйнований замок біля села Кам'яниця Ужгородського району вперше згадується в історії приблизно у 12 столітті. Після тривалих сутичок та релігійних воєн трансільванський князь Юрій І Ракоці руйнує замок – і від нього залишається лише декілька замкових стін та одна вежа. А втім, цей замок вважають першою замковою спорудою, збудованою на теренах сучасної України.


Невицький замок неподалік села Кам'яниця

Якщо ви хочете добратись до Невицького замку, вам потрібно з автовокзалу "Ужгород-2" ("Перечинський автовокзал") сісти на будь-який автобус, який проїжджає через село Невицьке. На зупинці неподалік замку є інформаційні щити, на яких позначено маркований піший маршрут до Невицького замку.

Палац графів Шенборнів 

У милозвучному селі Карпати неподалік Мукачева розташований палац графів Шенборнів, або замок Берегвар. Його побудували наприкінці 19 століття – тоді палац слугував власникам резиденцією та мисливським будинком.

У 1946 році він перетворився на санаторій "Карпати", спеціалізація якого – лікування і реабілітація після хвороб судин і серця. Окрім рідкісних рослин, які вже не один десяток років ростуть в саду-дендрарії, на території палацу також стоїть бювет з мінеральною водою. Його ще називають Джерелом Краси через цілющі властивості води.


Палац графів Шенборнів (замок Берегвар) біля Мукачева

До замку найкраще добратись залізницею. У Мукачеві вам потрібно сісти в електричку, яка відправляється на станцію "Карпати", а звідти вже дійти до палацу власним ходом. До санаторію також можна доїхати автомобілем, прямуючи трасою Київ – Чоп. Там ви натрапите на населені пункти Сусково та Чинадійово, між якими і розміщений дивовижний палац.

Води та озера Закарпаття – ідеальне місце для відпочинку

Термальні води Закарпаття

Якщо ви ніколи не мали можливості поплавати в термальних водах, то місто Берегове і село Косине (Мукачівський район) обов’язково вам сподобаються. Відпочинкові комплекси зачаровують своє красою та спектром лікувальних послуг.


Оздоровчий комплекс у Косино

Саме тут ви знайдете відкриті басейни та сауни з термальними водами, температура яких сягає понад 40 градусів. Природна мінеральна вода, зокрема в Береговому, піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 кілометр. Тисячі туристів з усієї країни приїжджають у ці краї Закарпаття, щоб сходити не лише на дегустацію смачних вин та сирів, а й чудово провести час та оздоровитись.

Бальнеологічний курорт Лумшори

Ідеальне місце для відпочинку та відновлення сил – це бальнеологічний курорт Лумшори, який бере свій початок ще з 17 століття. Село Перечинського району, що розмістилось в підніжжі найбільшої полонини українських Карпат – полонини Руна – запрошує не лише на приємне проведення часу, а й на оздоровлення в металевих чанах.

Для когось такий екзотичний відпочинок може здаватись дещо дивним, але купіль у мінеральній сірководневій воді обов’язково запам’ятається на все життя. Окрім незабутніх вражень, купання в чанах допомагає оздоровити опорно-руховий апарат та омолодити організм.


Лумшори запрошують на купання в чанах

Враховуючи віддаленість від цивілізації, дістатися до селища досить складно. Найкраще почати свій маршрут з обласного центру електричкою, яка проходить через Перечин. Там ви пересядете на маршрутний транспорт, який регулярно відправляється з автовокзалу.

Озеро Синевир 

Справжня Перлина Карпат, яка вражає своє красою та унікальною флорою і фауною в Міжгірському районі, стала не лише відмінним туристичним пунктом, а й місцем для зйомок не одної кінострічки та відеокліпу. Також його часто називають "Морським оком", яке вражає своєю кришталевою водою та гірськими пейзажами.

Найбільше озеро Карпат входить до складу Національного природного парку "Синевир". Воно утворилось посеред гірського масиву Внутрішніх Горган ще 10 тисяч років тому, а його глибина подекуди сягає понад 20 метрів. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря.


Озеро Синевир є справжньою візитівкою Закарпаття

У Синевирі водиться три види форелі – озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Хоч купатись в озері заборонено, у Національному парку можна чудово відпочити на туристичній базі та поласувати національними стравами. Для туристів надають послуги кінних та велосипедних екскурсій, а також прогулянок по озеру на плотах.

Щоб дістатись до озера Синевир, є декілька варіантів. Найпростішим із них буде мандрівка потягом зі Львова до станції Воловець. Звідти постійно курсують автобуси сполученням "Воловець-Міжгір’я", де в останньому ви зможете пересісти в автобус, який курсує до Синевирської поляни.

Озеро Бребенескул

Найбільш високогірне озеро України під вершинами Гутин Томнатик та Бребенескул щороку манить все більше туристів. Бребенескул лежить на дні льодовикового кару на висоті 1 801 метра над рівнем моря, звідки бере свій початок однойменна річка.

Довжина озера складає менше 70 метрів, а глибина тут сягає максимум 3,2 метра, однак екологи все ж не рекомендують у ній купатись. Хоч вода, на перший погляд, чиста та кришталева, туристи часто її забруднюють різними побутовими відходами. Та й температура високогірної водойми бажає кращого – у літній період вона сягає не більше 15 градусів.


Бребенескул є найбільш високогірним озером України

Зазвичай мандрівники відправляються сюди, щоб зробити декілька красивих фотографій на тлі мальовничої водойми, через що Бребенескул вже давно страждає від надмірної уваги постійних туристів. Все ж добратись до нього можна, відправившись у туристичний похід на три або чотири дні.

Найкраще підніматись на гору Бребенескул з таких поселень, як Заросляк, Дземброня, Видричка або Лугів. Також можна почати мандрівку з села Бистрець в Івано-Франківській області, до якого можна доїхати рейсовими автобусами із Дземброні чи Рахова.

Водоспад Шипіт 

Чарівна природна пам’ятка Українських Карпат розташувалась на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, а саме – при підніжжі гори Гемби. Посеред крутих скель і густих лісів бурлить водоспад Шипіт, який переливається мальовничим водограєм.

Найближче поселення до водоспаду – селище Пилипець, у якому можна зручно розташуватись на ночівлю і звідти піднятись на одну з вершин гірського масиву Полонина Боржава. До Шипоту також неважко дістатися з інших сіл: Верхнього чи Нижнього Студеного.


Водоспад Шипіт вважають природним чудом України

Біля вод ріки Пилипець тут щорічно проводиться фестиваль субкультур, на який приїжджають тисячі туристів. Хоч водоспад і вражає своєю красою, насолодитись усамітненням з ним не вийде. Шипіт вважають одним з небагатьох природних чудес України, через що увага мандрівників завжди прикута до цієї місцевості.

А втім, доїхати до цієї природної знахідки можна потягом зі Львова до Воловця, а вже звідти пересісти на автобус до найближчого села, яке розташоване по сусідству з водоспадом.

Частіше подорожуйте Україною і нехай ваші найбожевільніші задуми та мрії обов'язково здійсняться!

Фото: Уляна Корицька, M&M Photography, ТМ "Карпати"

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Война в Украине: как быть украинцам, после того как США «умывают руки»
Comments UA
2025-04-18T11:24:32Z
Стало известно, на что США могут обменять четыре области в Украине
Comments UA
2025-04-12T15:18:21Z
Это может быть скоро: Тимошенко неожиданно заявила, когда завершится война в Украине
Comments UA
2025-04-06T16:12:51Z
Телефонный звонок Путина Трампу: в РФ указали на важный нюанс
Comments UA
2025-04-17T11:54:36Z
Украина уперлась в потолок в вопросе военных технологий и проигрывает России в этом — Берлинская
ZN UA
2025-04-18T11:40:34Z
У Путина нагло прокомментировали возможный выход США из мирных переговоров
Comments UA
2025-04-18T11:33:46Z
Захарова вспомнила слова Зеленского о «лохе» и обвинила его в трагедии в Сумах
Comments UA
2025-04-17T12:39:43Z
Украина может лишиться помощи Европы: какой план созрел у Кремля
Comments UA
2025-04-18T06:24:26Z
Трамп уволил вице-адмирала ВМС США Шошану Чатфилд: причина
ZN UA
2025-04-08T00:30:11Z
”Дима Комаров – г*вноед”: продюсер-военный ВСУ нашел у телеведущего русскоязычный контент
Апостроф
2025-04-15T18:33:12Z
Народная артистка Ада Роговцева сообщила о тяжелой утрате/Актриса рассказала, что ушел из жизни близкий ей человек
Апостроф
2025-04-12T16:17:49Z
Спасти жизнь только через минуту: украинцев предостерегли от смертельной опасности
Знай
2025-04-16T18:30:54Z
Можете проспать свое счастье: чего лучше избегать в Страстную пятницу
Gazeta UA
2025-04-18T03:36:04Z
Сегодня - Страстная пятница: обычаи, приметы, суеверия и что нельзя делать в этот день
Известия Киев
2025-04-18T11:40:32Z
Китай отправляет солдат в Украину для подготовки к вторжению на Тайвань — The Hill
ZN UA
2025-04-18T11:27:00Z
Украинский опыт: в Европе выясняли, как прорвать российскую ПВО без помощи США, — RUSI
Фокус
2025-04-16T10:36:21Z
"Половина – непригодны, другие – СЗЧ": боевой командир раскритиковал результаты мобилизации
Знай
2025-04-17T18:30:38Z
Пограничники прогнозируют большие очереди на границе: в чем причина
Comments UA
2025-04-17T13:16:58Z
Ходжес назвал единственного человека в Украине, который все еще способен разрушить Крымский мост
Comments UA
2025-04-11T14:00:32Z
Хронология войны — день 1139: россияне продвигаются под Лиманом, а Киев отходит от обстрелов
Telegraf
2025-04-06T21:03:01Z
Известный волонтер указал на положительный момент в истории с гибелью украинского пилота F-16
Апостроф
2025-04-12T13:18:23Z
Погиб украинский пилот F-16
Апостроф
2025-04-12T20:58:52Z
Выходные в Украине будут тёплыми и солнечными
Корреспондент
2025-04-18T11:45:36Z
Украина вернула тела 909 погибших военных
Лига
2025-04-18T11:36:20Z
Передавал врагу координаты ВСУ: суд наказал военного-предателя
Новости Украины
2025-04-05T09:18:45Z
Одесса раньше была защищена лучше - Зеленский
Корреспондент
2025-04-16T00:03:09Z
Командиры врут, солдаты страдают: военная омбудсмен бьет тревогу
Знай
2025-04-05T19:12:10Z
Екатерина Кузнецова сказала, что произошло с ее квартирой в Москве
Gazeta UA
2025-04-17T16:36:17Z
68-летняя актриса Нина Набока удивила, почему живет со студентом под одной крышей
TSN
2025-04-12T18:03:18Z
Джон Траволта растрогал фото с покойным сыном и довел до слез обращением к нему
TSN
2025-04-14T22:18:17Z
​Умерла украинская звезда кино Таисия Литвиненко
Апостроф
2025-04-06T16:27:50Z
Райан Гослинг отправляется в Далёкую галактику
Кино-Театр
2025-04-18T11:12:00Z
Внучка Ротару выложила яркие кадры из отпуска во Флоренции
Gazeta UA
2025-04-18T11:06:42Z
Новая порция негатива: фотография Пугачевой разозлила россиян
Comments UA
2025-04-06T20:42:44Z
Возвращение Декстера Моргана на первых кадрах сериала "Декстер: Воскрешение"
GameMag
2025-04-16T02:16:13Z
Экс-звезда "Квартала 95" Елена Кравец дебютирует в театральном моноспектакле/Речь идет о показе моноспектакля под названием "Можно я просто посижу?"
Апостроф
2025-04-07T18:09:09Z
Определили самую опасную позу в сексе для мужчин
Gazeta UA
2025-04-07T19:39:04Z
В Украине расширили программу Доступные лекарства
Корреспондент
2025-04-12T18:51:26Z
Непригодных к службе могут неожиданно "вылечить": украинцам массово переписывают диагнозы
Знай
2025-04-12T19:30:30Z
Диетолог раскрыла рецепт блюда, которое убережет от рака
Comments UA
2025-04-12T14:39:43Z
Каждая женщина после 50 лет должна есть эти продукты
Comments UA
2025-04-18T11:30:43Z
Психическое здоровье людей может ухудшиться: ученые пришли к новому открытию о потеплении
Comments UA
2025-04-18T11:18:48Z
Мог все испортить: биохакер, потративший миллионы на борьбу со смертью, сделал большую ошибку
Фокус
2025-04-06T13:06:28Z
Борьба за дешевые лекарства обернулась ростом цен: "Факт остается фактом – людей обманули"
Знай
2025-04-18T10:30:37Z
Назван возраст, когда разрушаются суставы
Comments UA
2025-04-18T10:18:01Z
Вместо "спасибо" - нож: в Винницкой области женщина спасла мужчину, а он ее убил
Новости Украины
2025-04-12T18:33:05Z
Ночная атака россиян на Днепр унесла жизни трех человек
Gazeta UA
2025-04-17T04:36:05Z
Месть за Сумы продолжается: какая область РФ содрогалась от взрывов
Comments UA
2025-04-17T06:15:22Z
В Польше загорелся дом: есть жертвы, среди эвакуированных - украинцы
Корреспондент
2025-04-14T19:25:45Z
В России заявили о задержании иностранца, который готовил "теракт"
Корреспондент
2025-04-18T10:15:55Z
При восхождении на Эверест погибли 16 альпинистов
Gazeta UA
2025-04-18T08:54:55Z
Полиция задержала экс-главу Броварской РГА, который устроил пьяное ДТП с погибшими: в чем еще его подозревают
Telegraf
2025-04-17T16:57:23Z
Мобилизированный в ВСУ полковник полиции устроил скандал из-за взяток для полицейских от военнообязанных
Апостроф
2025-04-06T10:06:07Z
Украину охватила масштабная воздушная тревога: названа причина
TSN
2025-04-06T00:30:24Z
Спасите свой урожай: вот чем следует обработать деревья после заморозков
Telegraf
2025-04-12T15:06:31Z
Те самые ириски из детства: рецепт конфет, вкус которых мы потеряли, но можем вернуть
Знай
2025-04-16T04:51:06Z
Лучшие маринады для овощей-гриль: вкус, который затмит даже шашлык
Gazeta UA
2025-04-18T11:42:37Z
Українська пивоварня MOVA створила сорт пива, який увійшов до довідника Європейської спілки
AgroNews
2025-04-18T09:52:12Z
Самые распространенные фобии: чего боится большинство людей
Comments UA
2025-04-18T09:48:24Z
Новое видение украинской паски: только верхушка, мясная или рыбная – уже в продаже
Комсомольская правда
2025-04-18T09:16:34Z
Забудьте о скучных завтраках: рецепт кабачковых маффинов с сыром и ветчиной
Знай
2025-04-18T07:51:36Z
Быстрый перекус в утреннее время: как приготовить постные палянички из картофеля
Gazeta UA
2025-04-18T06:48:12Z
Как сделать золотые пасхальные яйца: пошаговый рецепт
TSN
2025-04-18T02:17:48Z
Ситуация изменилась: какой теперь дают прогноз роста экономики Украины
Comments UA
2025-04-17T13:57:33Z
Тарифы на газ на лето: Кабмин принял важное решение
Апостроф
2025-04-11T13:39:52Z
Польша хочет получить свой порт в Одессе для экспорта зерна в Африку
Хвиля
2025-04-04T19:54:03Z
В детском пюре Nestle обнаружили опасное токсичное вещество, — Госпродпотребслужба
Фокус
2025-04-18T11:45:14Z
Даже в случае перемирия ЕС не будет открывать небо для российских самолетов: причины
Comments UA
2025-04-18T11:42:49Z
США составили дискриминационное соглашение об ископаемых без гарантий безопасности: интервью Михаила Гончара Фокусу
Фокус
2025-04-18T11:36:53Z
"Ябко" отрицает участие в "сером" импорте, но цифры вызывают вопросы
Апостроф
2025-04-18T11:33:39Z
В Минфине ответили, будут ли повышать налоги в Украине
Корреспондент
2025-04-18T11:27:31Z
Золото приостановило рекордный рост: цены упали накануне выходных
Хвиля
2025-04-18T11:27:01Z
Патрульная полиция Киева провела задержание с наручниками бывшего футболиста Алиева
ZN UA
2025-04-12T18:33:09Z
«Усика из меню не уберём!» - в Донецке в кафе «вольничали», пока не пришла «полиция». ФОТО
Новости Украины
2025-04-13T19:27:57Z
Триумф Онофрийчук на этапе Кубка мира по художественной гимнастике
Корреспондент
2025-04-05T21:12:36Z
Реал и Манчестер Сити - в предпочтениях покидающего Байер Вирца
Корреспондент
2025-04-18T11:39:32Z
УЕФА определил лучшего игрока недели в Лиге чемпионов
Корреспондент
2025-04-18T11:39:23Z
Африканский бегун побил рекорд Усэйна Болта
Корреспондент
2025-04-18T11:33:37Z
Месси рассказал о своих планах на Чемпионат мира 2026
Корреспондент
2025-04-18T11:06:28Z
После обидных поражений и вылета из Лиги чемпионов Реал может заменить ключевых игроков
Известия Киев
2025-04-18T10:31:24Z
Умер 36-летний экс-игрок Манчестер Юнайтед
Корреспондент
2025-04-18T10:30:27Z
Авторы Barotrauma анонсировали Frostrail — кооперативный хоррор про выживание машиниста в ледяной пустоши
GameMag
2025-04-12T14:42:34Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 получил официальную «дорожную карту» — новое оружие, лут из мутантов и многое другое
ITC
2025-04-14T14:25:37Z
Исследование Astrum Entertainment: 85% российских геймеров не готовы платить за игру больше 4 тысяч рублей
GameMag
2025-04-12T18:58:41Z
В Македонии археологи нашли 2500-летний город
Корреспондент
2025-04-10T19:09:54Z
Ученые обнаружили странный материал, нарушающий законы физики: какие технологии он изменит
Фокус
2025-04-18T11:42:27Z
Уряд затвердив Порядок ведення Державного реєстру ГМО
AgroNews
2025-04-18T11:16:36Z
Официально: Ubisoft издаст инди-рогалик Morbid Metal
GameMag
2025-04-10T18:49:55Z
Появление Dishonored 3 маловероятно — Рафаэль Колантонио назвал причину
GameMag
2025-04-06T21:10:54Z
Это приложение постоянно ворует память на телефоне: как это быстро исправить
Telegraf
2025-04-06T05:21:34Z
Инженеры разобрали батареи Tesla и BYD: какие выводы они сделали
UAToday
2025-04-12T13:03:39Z
Новый кроссовер Mazda CX-5 2026 показали до презентации
Фокус
2025-04-18T11:12:51Z
Убить машину проще простого во время прикуривания: что точно нельзя делать
Comments UA
2025-04-18T08:21:40Z
Китай запретил термины «автономное» и «умное» вождение в рекламе авто
ITC
2025-04-18T07:07:26Z
Cybertruck стал полным провалом: Tesla потеряла миллионы, а водители уже не хотят менять свои "титаники" даже на другие Тесла
Знай
2025-04-18T05:51:11Z
«Разборки» на все 100» – эксперты провели сравнительное исследование бензинов А-100
TSN
2025-04-18T02:14:21Z
Ford отзывает более 148 тысяч автомобилей в США
Корреспондент
2025-04-18T01:12:57Z
"Гробы на колесах": эксперты назвали пять худших танков США за всю историю
Фокус
2025-04-17T14:51:19Z
Даже если модели не было в списке: автовладельцев заставят уплатить налог и большой штраф
Telegraf
2025-04-17T12:18:14Z