MY.UAНовини
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Якщо ви роздумуєте над відпусткою в Україні, пропонуємо звернути увагу на цікаві та мальовничі куточки Закарпаття. Пандемія COVID-19 внесла корективи у наші плани на літо, але це аж ніяк не причина відмовлятися від подорожей.

Унікальна природа Закарпаття та клімат, який різко відрізняється від інших регіонів України, часто приваблює туристів з різних куточків України. Про неймовірні архітектурні пам’ятки, про туристичні курорти та про гастрономічні центри, які варто відвідати цього літа – розповідає 24 канал.

У Закарпатській області знайдеться відпочинок для кожного: для екстремалів-туристів – похід на гірські масиви Чорногора і Свидовець; для любителів "лінивого" відпочинку – термальні води Косина і Берегового; для поціновувачів історичної спадщини – замки Ужгорода і Мукачева.


Закарпатська область: що варто відвідати

5 місць, які варто відвідати в Ужгороді

Ужгород – затишне місто європейського типу, розташоване на річці Уж, є адміністративним центром Закарпатської області. Ужгород заснований ще у 9 столітті.

Це місто приваблює туристів не тільки з України, а й з різних куточків планети, адже Ужгород має багату історію, чудові набережні та багато цікавих місць, яких більше ніде не побачиш.

Ужгородський замок

Історія Ужгородського замку має безліч легенд і загадок. Вік фортеці сягає майже тисячі років, а ззовні замок зачаровує своєю величністю. У 16 столітті перебудовою займалися італійськи майстри, які внесли ренесансні мотиви в архітектуру. Кожен із власників замку залишив про себе згадку, а їх, до речі, було чимало.

На території Ужгородського замку розташоване внутрішнє подвір’я, де можна побачити прекрасний сад і міфічні статуї.

З невеличкого оглядового майданчика відкривається чудова панорама міста, на тлі якої можна зробити красиві фото.


Панорама з території Ужгородського замку

Музей просто неба або Скансен

Одразу біля фортеці по праву боці є музей, відвідавши який ви будете приємно вражені. Адже цей музей просто неба в Ужгороді було створено одним із перших в Україні. Тут представлені хатини етнічних груп і нацменшин, а також зібрані матеріали з усіх куточків Закарпаття. Це ціле старе село, яке згодом стало Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту. Він був створений у 1965 році та наразі займає площу 5,5 га.


Музей просто неба / Фото: uatravel.org

Липова алея

Липова алея в Ужгороді є найдовшою в Європі. Її довжина сягає 2,2 кілометра. Розташована вона на набережній Незалежності та продовжується на Студентській. Липи засадили у 1928 році, ще за часів Чехословаччини.

Тут ростуть кілька видів лип, які цвітуть у червні. З набережної відкривається прекрасний вид на річку Уж. А на початку алеї є одна із найстарших шкіл Ужгорода, яка збудована у 1912 році і є пам’яткою архітектури.


Липова алея / Фото: uatravel.org

"Совине гніздо"

"Совине гніздо" – це велична кам’яна споруда, яка датується 1781 роком. Спочатку цю споруду використовували як пивний завод, згодом – це був готель, який мав назву "Совине гніздо", звідки і пішла сучасна назва. А коли Закарпаття увійшло до складу Чехословаччини, тут з’явився винний бар.

З часів незалежності Україні на цьому місці стали проводити винні фестивалі Ужгорода та тематичні вечірки.


"Совине гніздо" / Фото: uatravel.org

Не можна оминути і таких чудових пам’яток архітектури, як Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 рік), римо-католицький костел святого Георгія (1775 рік), Шелестівську Михайлівську церкву (1777 рік), Ужгородську синагогу (1910 рік), Костел Святого Юрія, Єпископську Резиденцію, Ужгородську дитячу залізницю та ботанічний сад.


Римо-католицький костел святого Георгія

В Ужгород найкраще їхати потягом, який прямує одразу в обласний центр.

Міні-скульптури в Ужгороді

Крім величних місцевих архітектурних споруд, на території Ужгороду можна знайти близько 40 міні-скульптур. Вони розташовані по всьому місту.

Усі ці фігурки створила одна людина – Михайло Колодко. Саме він зробив найвідомішу і найменшу статую Свободи. Офіційна її назва Маяк Ungvar, вага – 4 кілограми, а висота всього 30 сантиметрів.


Найменша статуя Свободи у світі / Фото: zakarpatpost.net

В Ужгороді також встановлено міні-скульптура Джона Лорду, засновнику рок-гурту Deep Purple, а також деякі книжкові персонажі із відомих творів. Тому, коли гуляєте містом не забувайте придивлятись до деталей.

Замки Закарпаття

Замок Паланок

Мукачівський замок Паланок протягом багатьох років приймає туристів у своїх володіннях. Про нього писали ще в 11 столітті, а побудований він був для охорони і контролю торгових та військових шляхів. Укріплення свого часу витримало багато ворожих облог, найдовшою з яких стала австрійська, що тривала три роки з 1685 по 1688. Тоді замок належав відомій угорській княгині Ілоні Зріні – вона очолювала національно-визвольний рух Хорватії та Угорщини проти Австрійської імперії.


Замок Паланок в Мукачеві

Середньовічні мури зберігають безліч таємниць та міфів, які досі не вдалось розгадати. Однак одне ми знаємо точно – з гори, на якій розташований замок, відкривається дивовижний вигляд на стародавнє місто Мукачево. Існує навіть легенда, що нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук, звідки й пішла ймовірна назва поселення Мукачево.

Замок Паланок, площею майже 14 тисяч метрів квадратних, ділиться на три рівні: Верхній, Середній та Нижній замки. Також під величною історичною будівлею досі збереглись таємні підземні переходи, які свого часу вважались прихистком для людей та худоби.

Щоб до нього доїхати, потрібно сісти на будь-який транспорт, що везе до Мукачева, і власним ходом піднятись до замкової брами.

Невицький замок

Напівзруйнований замок біля села Кам'яниця Ужгородського району вперше згадується в історії приблизно у 12 столітті. Після тривалих сутичок та релігійних воєн трансільванський князь Юрій І Ракоці руйнує замок – і від нього залишається лише декілька замкових стін та одна вежа. А втім, цей замок вважають першою замковою спорудою, збудованою на теренах сучасної України.


Невицький замок неподалік села Кам'яниця

Якщо ви хочете добратись до Невицького замку, вам потрібно з автовокзалу "Ужгород-2" ("Перечинський автовокзал") сісти на будь-який автобус, який проїжджає через село Невицьке. На зупинці неподалік замку є інформаційні щити, на яких позначено маркований піший маршрут до Невицького замку.

Палац графів Шенборнів 

У милозвучному селі Карпати неподалік Мукачева розташований палац графів Шенборнів, або замок Берегвар. Його побудували наприкінці 19 століття – тоді палац слугував власникам резиденцією та мисливським будинком.

У 1946 році він перетворився на санаторій "Карпати", спеціалізація якого – лікування і реабілітація після хвороб судин і серця. Окрім рідкісних рослин, які вже не один десяток років ростуть в саду-дендрарії, на території палацу також стоїть бювет з мінеральною водою. Його ще називають Джерелом Краси через цілющі властивості води.


Палац графів Шенборнів (замок Берегвар) біля Мукачева

До замку найкраще добратись залізницею. У Мукачеві вам потрібно сісти в електричку, яка відправляється на станцію "Карпати", а звідти вже дійти до палацу власним ходом. До санаторію також можна доїхати автомобілем, прямуючи трасою Київ – Чоп. Там ви натрапите на населені пункти Сусково та Чинадійово, між якими і розміщений дивовижний палац.

Води та озера Закарпаття – ідеальне місце для відпочинку

Термальні води Закарпаття

Якщо ви ніколи не мали можливості поплавати в термальних водах, то місто Берегове і село Косине (Мукачівський район) обов’язково вам сподобаються. Відпочинкові комплекси зачаровують своє красою та спектром лікувальних послуг.


Оздоровчий комплекс у Косино

Саме тут ви знайдете відкриті басейни та сауни з термальними водами, температура яких сягає понад 40 градусів. Природна мінеральна вода, зокрема в Береговому, піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 кілометр. Тисячі туристів з усієї країни приїжджають у ці краї Закарпаття, щоб сходити не лише на дегустацію смачних вин та сирів, а й чудово провести час та оздоровитись.

Бальнеологічний курорт Лумшори

Ідеальне місце для відпочинку та відновлення сил – це бальнеологічний курорт Лумшори, який бере свій початок ще з 17 століття. Село Перечинського району, що розмістилось в підніжжі найбільшої полонини українських Карпат – полонини Руна – запрошує не лише на приємне проведення часу, а й на оздоровлення в металевих чанах.

Для когось такий екзотичний відпочинок може здаватись дещо дивним, але купіль у мінеральній сірководневій воді обов’язково запам’ятається на все життя. Окрім незабутніх вражень, купання в чанах допомагає оздоровити опорно-руховий апарат та омолодити організм.


Лумшори запрошують на купання в чанах

Враховуючи віддаленість від цивілізації, дістатися до селища досить складно. Найкраще почати свій маршрут з обласного центру електричкою, яка проходить через Перечин. Там ви пересядете на маршрутний транспорт, який регулярно відправляється з автовокзалу.

Озеро Синевир 

Справжня Перлина Карпат, яка вражає своє красою та унікальною флорою і фауною в Міжгірському районі, стала не лише відмінним туристичним пунктом, а й місцем для зйомок не одної кінострічки та відеокліпу. Також його часто називають "Морським оком", яке вражає своєю кришталевою водою та гірськими пейзажами.

Найбільше озеро Карпат входить до складу Національного природного парку "Синевир". Воно утворилось посеред гірського масиву Внутрішніх Горган ще 10 тисяч років тому, а його глибина подекуди сягає понад 20 метрів. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря.


Озеро Синевир є справжньою візитівкою Закарпаття

У Синевирі водиться три види форелі – озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Хоч купатись в озері заборонено, у Національному парку можна чудово відпочити на туристичній базі та поласувати національними стравами. Для туристів надають послуги кінних та велосипедних екскурсій, а також прогулянок по озеру на плотах.

Щоб дістатись до озера Синевир, є декілька варіантів. Найпростішим із них буде мандрівка потягом зі Львова до станції Воловець. Звідти постійно курсують автобуси сполученням "Воловець-Міжгір’я", де в останньому ви зможете пересісти в автобус, який курсує до Синевирської поляни.

Озеро Бребенескул

Найбільш високогірне озеро України під вершинами Гутин Томнатик та Бребенескул щороку манить все більше туристів. Бребенескул лежить на дні льодовикового кару на висоті 1 801 метра над рівнем моря, звідки бере свій початок однойменна річка.

Довжина озера складає менше 70 метрів, а глибина тут сягає максимум 3,2 метра, однак екологи все ж не рекомендують у ній купатись. Хоч вода, на перший погляд, чиста та кришталева, туристи часто її забруднюють різними побутовими відходами. Та й температура високогірної водойми бажає кращого – у літній період вона сягає не більше 15 градусів.


Бребенескул є найбільш високогірним озером України

Зазвичай мандрівники відправляються сюди, щоб зробити декілька красивих фотографій на тлі мальовничої водойми, через що Бребенескул вже давно страждає від надмірної уваги постійних туристів. Все ж добратись до нього можна, відправившись у туристичний похід на три або чотири дні.

Найкраще підніматись на гору Бребенескул з таких поселень, як Заросляк, Дземброня, Видричка або Лугів. Також можна почати мандрівку з села Бистрець в Івано-Франківській області, до якого можна доїхати рейсовими автобусами із Дземброні чи Рахова.

Водоспад Шипіт 

Чарівна природна пам’ятка Українських Карпат розташувалась на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, а саме – при підніжжі гори Гемби. Посеред крутих скель і густих лісів бурлить водоспад Шипіт, який переливається мальовничим водограєм.

Найближче поселення до водоспаду – селище Пилипець, у якому можна зручно розташуватись на ночівлю і звідти піднятись на одну з вершин гірського масиву Полонина Боржава. До Шипоту також неважко дістатися з інших сіл: Верхнього чи Нижнього Студеного.


Водоспад Шипіт вважають природним чудом України

Біля вод ріки Пилипець тут щорічно проводиться фестиваль субкультур, на який приїжджають тисячі туристів. Хоч водоспад і вражає своєю красою, насолодитись усамітненням з ним не вийде. Шипіт вважають одним з небагатьох природних чудес України, через що увага мандрівників завжди прикута до цієї місцевості.

А втім, доїхати до цієї природної знахідки можна потягом зі Львова до Воловця, а вже звідти пересісти на автобус до найближчого села, яке розташоване по сусідству з водоспадом.

Частіше подорожуйте Україною і нехай ваші найбожевільніші задуми та мрії обов'язково здійсняться!

Фото: Уляна Корицька, M&M Photography, ТМ "Карпати"

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Розмова Ердогана з Зеленським і Путіним: стало відомо, про що говорили лідери
ТСН
2025-05-12T18:30:45Z
Світ досі не отримав ясної відповіді з Росії щодо припинення вогню – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:27:28Z
Зеленський та Ердоган обговорили зустріч у Стамбулі: мають однакове бачення
ТСН
2025-05-12T18:24:13Z
Арктичну раду очолила глава МЗС Гренландії - острова, який хоче забрати Трамп
Европейская правда
2025-05-12T18:19:56Z
Трамп давит на Путина, блокада КПП на границе с Польшей, аресты шпионов РФ: новости дня
Европейская правда
2025-05-12T18:19:01Z
Ратифікація угоди про надра, блокада кордону. Головне за 12 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:09:39Z
У Британії розкрили російську шпигунську мережу: як покарали її керівника і спільників
TSN
2025-05-12T18:06:29Z
48 годин до вирішення долі війни в Україні: аналітик попередив про головні загрози
TSN
2025-05-12T18:06:21Z
Куди подівся «генерал Армагеддон»: Суровікіна помітили в Алжирі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:03:00Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Тарас Цимбалюк похизувався розкішним подарунком для мами з нагоди особливого свята
TSN
2025-05-12T17:26:55Z
Син Софії Ротару публічно звернувся до мами та показав її щасливе фото
TSN
2025-05-12T17:25:53Z
Колишня Джонні Деппа Ембер Герд народила двійнят та показала перше фото новонароджених
ТСН
2025-05-12T17:25:14Z
Алан Бадоєв замилував кадрами з донькою-копією та пригадав їхню рідкісну зустріч
TSN
2025-05-12T17:25:00Z
ЕксAlyosha майстерно поставила на місце критиків її зовнішності: "Всі на одне обличчя"
TSN
2025-05-12T17:23:55Z
Катерина Кухар на рідкісних фото показалася з 10-річною донькою — копією чоловіка Стоянова
TSN
2025-05-12T17:23:06Z
Гучний скандал на "Євробаченні-2025": представниця Ізраїлю подала скаргу до поліції
TSN
2025-05-12T17:22:51Z
37-річна Ірина Гатун вперше прокоментувала чутки про своє весілля з відомим актором
TSN
2025-05-12T17:22:17Z
Закон «про заборону РПЦ в Україні» запрацює. Уряд ухвалив постанову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T17:48:43Z
Нацгвардія спростувала, що командувача Півненка було звільнено
Лига
2025-05-12T17:33:34Z
Великий наступ на правобережжя Херсонщини: в ЗСУ відповіли, чи влаштує ворог форсування
ТСН
2025-05-12T17:26:49Z
Лев XIV не вірив до останнього, що виберуть його: ЗМІ поспілкувалися з рідним братом Папи
ТСН
2025-05-12T17:26:45Z
Ракети РФ готові до запуску за 30 секунд: полковник оцінив справність "Орешніка"
ТСН
2025-05-12T17:25:55Z
Як проходили вибори Папи і яким буде новий понтифік для України: ексклюзив з Ватикану
ТСН
2025-05-12T17:25:46Z
Український кардинал зустрівся із новим Папою Римським: він відверто розповів про розмову
ТСН
2025-05-12T17:25:33Z
Зеленський на День матері звернувся до найріднішої
ТСН
2025-05-12T17:25:21Z
“Із цим все погано”: Чмут шокував проблемами із підготовкою мобілізованих в Україні
TSN
2025-05-12T17:25:13Z
Які 2 продукти треба обов’язково їсти, щоб покращити пам’ять і захистити мозок від старіння
ТСН
2025-05-12T17:22:38Z
Чому не всі люди можуть виспатися за чотири години — нове дослідження
ТСН
2025-05-12T17:21:58Z
День медсестри в Україні: як відзначають та що кажуть про свою роботу
ТСН
2025-05-12T17:20:39Z
Слов’янський квас на кропиві: рецепт напою сили часів Київської Русі, який легко приготувати вдома
ТСН
2025-05-12T17:20:16Z
Київ під ударом гепатиту А: десятки інфікованих, головний санлікар розповів про можливі причини
ТСН
2025-05-12T17:19:33Z
Ця спеція уповільнює старіння: чому варто додати шафран у догляд за шкірою
Gazeta UA
2025-05-12T13:58:49Z
Що відбувається із психічним здоров'ям українців? Оприлюднено тривожні дані
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T13:51:37Z
Україна та Ірландія співпрацюватимуть у підготовці медсестер
УкраинФорм
2025-05-12T13:49:22Z
Чому вії після нарощення випадають: основні причини, які треба знати
24tv
2025-05-12T13:36:40Z
На Рівненщині агенти РФ намагалися підірвати наряд поліції: деталі від СБУ
ТСН
2025-05-12T17:23:49Z
У Києві під час гасіння пожежі у квартирі врятовано кота та собаку: з’явилися щемливі фото
ТСН
2025-05-12T17:22:32Z
У Києві поліція знайшла п’ятьох блогерів, які хизувалися незареєстрованою зброєю під час стриму: фото
ТСН
2025-05-12T17:22:10Z
На Чернігівщині чоловік жорстоко вбив жінку через гроші
TSN
2025-05-12T17:21:56Z
У Хмельницькому хлопця вдарило струмом на даху вантажного потяга: з’явилося відео
TSN
2025-05-12T17:21:37Z
Знімали, як тоне, але не допомогли: поліція розшукує підлітків-авторів відео загибелі чоловіка в Дніпрі
ТСН
2025-05-12T17:20:41Z
Смерть зірки "Дизель Шоу" Марини Поплавської: колега розкрила правду про фатальну ДТП і де винуватець
ТСН
2025-05-12T17:20:22Z
На Сумщині евакуювали жінку з гусенятами з-під обстрілів
ТСН
2025-05-12T17:19:27Z
Австралійський і британський сапери загинули в Ізюмі — деталі трагедії
ТСН
2025-05-12T17:18:20Z
США і Китай уклали торговельну угоду: що відомо
TSN
2025-05-12T17:25:01Z
Росія використовує порт Індонезії для обходу західних санкцій — розвідка
ТСН
2025-05-12T17:25:00Z
Курс валют на 12 травня: скільки коштують долар, євро і злотий
ТСН
2025-05-12T17:24:48Z
Курс валют в Україні: українці прощаються з доларом – продавати чи зачекати
TSN
2025-05-12T17:23:47Z
В Україні банки знизять ліміти на перекази за картками
TSN
2025-05-12T17:22:04Z
В Україні хочуть підвищити "мінімалку": коли та наскільки
TSN
2025-05-12T17:21:53Z
Вчені виявили в Україні унікальний камінь з рідкісними властивостями
ТСН
2025-05-12T17:21:32Z
Українцям виплатили рекордний кешбек: як отримувати гроші за купівлі
ТСН
2025-05-12T17:21:31Z
У Миколаєві буде краща якість питної води: там будують новий водогін зі сталі Метінвесту Ахметова
ТСН
2025-05-12T17:20:20Z
Загарбники «полюють» на українських операторів БпЛА через високу ефективність їх роботи — волонтер
ТСН
2025-05-12T17:25:39Z
Ворог атакує Україну ударними БпЛА: мапа тривог
TSN
2025-05-12T17:25:38Z
У Рильську на Курщині знищили місце дислокації окупантів
TSN
2025-05-12T17:25:34Z
Пострілом з гранатомета: медсестра знищила окупантів і врятувала підрозділ від оточення
ТСН
2025-05-12T17:25:24Z
Небезпечна погода: метеорологи попередили про заморозки і не тільки
ТСН
2025-05-12T17:25:21Z
Синоптики оновили прогноз погоди на 12 травня
ТСН
2025-05-12T17:24:24Z
Тепла весна затримується: що з погодою в Україні
TSN
2025-05-12T17:24:11Z
У Дів сьогодні гарний день для переговорів, а Терезам не варто прискорювати процеси: астрологічний прогноз на рунах на 12 травня 2025 року
ТСН
2025-05-12T17:24:10Z
ЗСУ відбили у росіян "Берлін" на Харківщині: сиділи на позиціях по 2 місяці
TSN
2025-05-12T17:24:04Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
BMW презентував спецверсію кросовера X7 за $110 000
AutoCentre
2025-05-12T12:16:32Z
Квіткова повня 12 травня 2025 року: чому така назва
TSN
2025-05-12T17:24:49Z
Скорпіонам варто знайти мудрого керівника, а Водоліям слід іноді розслаблятися: гороскоп за картами Таро на 12 травня 2025 року
ТСН
2025-05-12T17:24:05Z
Астрологи назвали знаки зодіаку, які мають найчистішу карму
ТСН
2025-05-12T17:23:42Z
Спробуйте найпопулярніший весняний десерт: всього чотири інгредієнти — і неймовірна смакота готова
TSN
2025-05-12T17:23:39Z
Як садити розсаду помідорів: покрокова інсттукція для гарного врожаю
ТСН
2025-05-12T17:23:20Z
Чим підживити огірки, щоб не були гіркими: покладіть це в лунки — і овочі виростуть смачними
TSN
2025-05-12T17:23:15Z
Цей настій із бур’яну допоможе отримати потрійний урожай великих і солодких помідорів
TSN
2025-05-12T17:23:11Z
Як прибрати бруд всередині барабану пральної машини: кидаєте 80 г — і буде сяяти чистотою
TSN
2025-05-12T17:22:39Z
Квіткова повня 12 травня: найпопулярніші прикмети та забобони
TSN
2025-05-12T17:22:22Z
Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Римі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T15:39:47Z
Визначився новий головний тренер збірної Бразилії з футболу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T14:36:23Z
Українські дівчата у серії пенальті здолала Марокко на Турнірі розвитку УЄФА
УкраинФорм
2025-05-12T14:27:11Z
Реал зробив запит по Тео Ернандесу — Скіра
Football.ua
2025-05-12T14:19:07Z
Зірковий Мбаппе повторив рекорд легенд Барселони в Ель Класіко
24tv
2025-05-12T13:57:33Z
Конте: Мене дратує, коли ми не перемагаємо
Football.ua
2025-05-12T13:46:42Z
"Він може зупинити": колишній чемпіон світу дав сміливий прогноз на реванш Усик – Дюбуа
24tv
2025-05-12T13:39:23Z
"Шахтар" - "Динамо": де дивитися матч і які коефіцієнти
Gazeta UA
2025-05-12T13:37:43Z
Де Брюйне погодився перейти в Наполі – Sky Sports
Football.ua
2025-05-12T13:28:08Z
Під вершиною на Алясці може ховатися база прибульців — ЦРУ
ТСН
2025-05-12T17:26:47Z
Магнітні бурі не дають спокою українцям: якою буде сонячна активність 12 травня
TSN
2025-05-12T17:24:56Z
Учені виявили на Марсі океани: де планета ховає воду
TSN
2025-05-12T17:23:33Z
В OpenAI розповіли, чому не відкривають функцію клонування голосу
ТСН
2025-05-12T17:22:09Z
Apple планує суттєво підвищити ціни на iPhone — WSJ
ТСН
2025-05-12T17:21:07Z
Принтер замість плити: як готуватимуть 2050 року та які будуть страви
ТСН
2025-05-12T17:19:49Z
Як очистити пральну машину від бруду й неприємного запаху в домашніх умовах: до відсіку для порошку засипте 75 г цього засобу
ТСН
2025-05-12T17:19:11Z
Вчені назвали дату "смерті" Всесвіту
ТСН
2025-05-12T17:18:57Z
"Згідний" чи "згодний": мовознавець роз’яснив вживання схожих слів
ТСН
2025-05-12T17:17:49Z