MY.UAНовини
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа
Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Відпочинок у Карпатах: найцікавіші місця Закарпаття, які варто відвідати цього літа

Якщо ви роздумуєте над відпусткою в Україні, пропонуємо звернути увагу на цікаві та мальовничі куточки Закарпаття. Пандемія COVID-19 внесла корективи у наші плани на літо, але це аж ніяк не причина відмовлятися від подорожей.

Унікальна природа Закарпаття та клімат, який різко відрізняється від інших регіонів України, часто приваблює туристів з різних куточків України. Про неймовірні архітектурні пам’ятки, про туристичні курорти та про гастрономічні центри, які варто відвідати цього літа – розповідає 24 канал.

У Закарпатській області знайдеться відпочинок для кожного: для екстремалів-туристів – похід на гірські масиви Чорногора і Свидовець; для любителів "лінивого" відпочинку – термальні води Косина і Берегового; для поціновувачів історичної спадщини – замки Ужгорода і Мукачева.


Закарпатська область: що варто відвідати

5 місць, які варто відвідати в Ужгороді

Ужгород – затишне місто європейського типу, розташоване на річці Уж, є адміністративним центром Закарпатської області. Ужгород заснований ще у 9 столітті.

Це місто приваблює туристів не тільки з України, а й з різних куточків планети, адже Ужгород має багату історію, чудові набережні та багато цікавих місць, яких більше ніде не побачиш.

Ужгородський замок

Історія Ужгородського замку має безліч легенд і загадок. Вік фортеці сягає майже тисячі років, а ззовні замок зачаровує своєю величністю. У 16 столітті перебудовою займалися італійськи майстри, які внесли ренесансні мотиви в архітектуру. Кожен із власників замку залишив про себе згадку, а їх, до речі, було чимало.

На території Ужгородського замку розташоване внутрішнє подвір’я, де можна побачити прекрасний сад і міфічні статуї.

З невеличкого оглядового майданчика відкривається чудова панорама міста, на тлі якої можна зробити красиві фото.


Панорама з території Ужгородського замку

Музей просто неба або Скансен

Одразу біля фортеці по праву боці є музей, відвідавши який ви будете приємно вражені. Адже цей музей просто неба в Ужгороді було створено одним із перших в Україні. Тут представлені хатини етнічних груп і нацменшин, а також зібрані матеріали з усіх куточків Закарпаття. Це ціле старе село, яке згодом стало Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту. Він був створений у 1965 році та наразі займає площу 5,5 га.


Музей просто неба / Фото: uatravel.org

Липова алея

Липова алея в Ужгороді є найдовшою в Європі. Її довжина сягає 2,2 кілометра. Розташована вона на набережній Незалежності та продовжується на Студентській. Липи засадили у 1928 році, ще за часів Чехословаччини.

Тут ростуть кілька видів лип, які цвітуть у червні. З набережної відкривається прекрасний вид на річку Уж. А на початку алеї є одна із найстарших шкіл Ужгорода, яка збудована у 1912 році і є пам’яткою архітектури.


Липова алея / Фото: uatravel.org

"Совине гніздо"

"Совине гніздо" – це велична кам’яна споруда, яка датується 1781 роком. Спочатку цю споруду використовували як пивний завод, згодом – це був готель, який мав назву "Совине гніздо", звідки і пішла сучасна назва. А коли Закарпаття увійшло до складу Чехословаччини, тут з’явився винний бар.

З часів незалежності Україні на цьому місці стали проводити винні фестивалі Ужгорода та тематичні вечірки.


"Совине гніздо" / Фото: uatravel.org

Не можна оминути і таких чудових пам’яток архітектури, як Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 рік), римо-католицький костел святого Георгія (1775 рік), Шелестівську Михайлівську церкву (1777 рік), Ужгородську синагогу (1910 рік), Костел Святого Юрія, Єпископську Резиденцію, Ужгородську дитячу залізницю та ботанічний сад.


Римо-католицький костел святого Георгія

В Ужгород найкраще їхати потягом, який прямує одразу в обласний центр.

Міні-скульптури в Ужгороді

Крім величних місцевих архітектурних споруд, на території Ужгороду можна знайти близько 40 міні-скульптур. Вони розташовані по всьому місту.

Усі ці фігурки створила одна людина – Михайло Колодко. Саме він зробив найвідомішу і найменшу статую Свободи. Офіційна її назва Маяк Ungvar, вага – 4 кілограми, а висота всього 30 сантиметрів.


Найменша статуя Свободи у світі / Фото: zakarpatpost.net

В Ужгороді також встановлено міні-скульптура Джона Лорду, засновнику рок-гурту Deep Purple, а також деякі книжкові персонажі із відомих творів. Тому, коли гуляєте містом не забувайте придивлятись до деталей.

Замки Закарпаття

Замок Паланок

Мукачівський замок Паланок протягом багатьох років приймає туристів у своїх володіннях. Про нього писали ще в 11 столітті, а побудований він був для охорони і контролю торгових та військових шляхів. Укріплення свого часу витримало багато ворожих облог, найдовшою з яких стала австрійська, що тривала три роки з 1685 по 1688. Тоді замок належав відомій угорській княгині Ілоні Зріні – вона очолювала національно-визвольний рух Хорватії та Угорщини проти Австрійської імперії.


Замок Паланок в Мукачеві

Середньовічні мури зберігають безліч таємниць та міфів, які досі не вдалось розгадати. Однак одне ми знаємо точно – з гори, на якій розташований замок, відкривається дивовижний вигляд на стародавнє місто Мукачево. Існує навіть легенда, що нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук, звідки й пішла ймовірна назва поселення Мукачево.

Замок Паланок, площею майже 14 тисяч метрів квадратних, ділиться на три рівні: Верхній, Середній та Нижній замки. Також під величною історичною будівлею досі збереглись таємні підземні переходи, які свого часу вважались прихистком для людей та худоби.

Щоб до нього доїхати, потрібно сісти на будь-який транспорт, що везе до Мукачева, і власним ходом піднятись до замкової брами.

Невицький замок

Напівзруйнований замок біля села Кам'яниця Ужгородського району вперше згадується в історії приблизно у 12 столітті. Після тривалих сутичок та релігійних воєн трансільванський князь Юрій І Ракоці руйнує замок – і від нього залишається лише декілька замкових стін та одна вежа. А втім, цей замок вважають першою замковою спорудою, збудованою на теренах сучасної України.


Невицький замок неподалік села Кам'яниця

Якщо ви хочете добратись до Невицького замку, вам потрібно з автовокзалу "Ужгород-2" ("Перечинський автовокзал") сісти на будь-який автобус, який проїжджає через село Невицьке. На зупинці неподалік замку є інформаційні щити, на яких позначено маркований піший маршрут до Невицького замку.

Палац графів Шенборнів 

У милозвучному селі Карпати неподалік Мукачева розташований палац графів Шенборнів, або замок Берегвар. Його побудували наприкінці 19 століття – тоді палац слугував власникам резиденцією та мисливським будинком.

У 1946 році він перетворився на санаторій "Карпати", спеціалізація якого – лікування і реабілітація після хвороб судин і серця. Окрім рідкісних рослин, які вже не один десяток років ростуть в саду-дендрарії, на території палацу також стоїть бювет з мінеральною водою. Його ще називають Джерелом Краси через цілющі властивості води.


Палац графів Шенборнів (замок Берегвар) біля Мукачева

До замку найкраще добратись залізницею. У Мукачеві вам потрібно сісти в електричку, яка відправляється на станцію "Карпати", а звідти вже дійти до палацу власним ходом. До санаторію також можна доїхати автомобілем, прямуючи трасою Київ – Чоп. Там ви натрапите на населені пункти Сусково та Чинадійово, між якими і розміщений дивовижний палац.

Води та озера Закарпаття – ідеальне місце для відпочинку

Термальні води Закарпаття

Якщо ви ніколи не мали можливості поплавати в термальних водах, то місто Берегове і село Косине (Мукачівський район) обов’язково вам сподобаються. Відпочинкові комплекси зачаровують своє красою та спектром лікувальних послуг.


Оздоровчий комплекс у Косино

Саме тут ви знайдете відкриті басейни та сауни з термальними водами, температура яких сягає понад 40 градусів. Природна мінеральна вода, зокрема в Береговому, піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 кілометр. Тисячі туристів з усієї країни приїжджають у ці краї Закарпаття, щоб сходити не лише на дегустацію смачних вин та сирів, а й чудово провести час та оздоровитись.

Бальнеологічний курорт Лумшори

Ідеальне місце для відпочинку та відновлення сил – це бальнеологічний курорт Лумшори, який бере свій початок ще з 17 століття. Село Перечинського району, що розмістилось в підніжжі найбільшої полонини українських Карпат – полонини Руна – запрошує не лише на приємне проведення часу, а й на оздоровлення в металевих чанах.

Для когось такий екзотичний відпочинок може здаватись дещо дивним, але купіль у мінеральній сірководневій воді обов’язково запам’ятається на все життя. Окрім незабутніх вражень, купання в чанах допомагає оздоровити опорно-руховий апарат та омолодити організм.


Лумшори запрошують на купання в чанах

Враховуючи віддаленість від цивілізації, дістатися до селища досить складно. Найкраще почати свій маршрут з обласного центру електричкою, яка проходить через Перечин. Там ви пересядете на маршрутний транспорт, який регулярно відправляється з автовокзалу.

Озеро Синевир 

Справжня Перлина Карпат, яка вражає своє красою та унікальною флорою і фауною в Міжгірському районі, стала не лише відмінним туристичним пунктом, а й місцем для зйомок не одної кінострічки та відеокліпу. Також його часто називають "Морським оком", яке вражає своєю кришталевою водою та гірськими пейзажами.

Найбільше озеро Карпат входить до складу Національного природного парку "Синевир". Воно утворилось посеред гірського масиву Внутрішніх Горган ще 10 тисяч років тому, а його глибина подекуди сягає понад 20 метрів. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря.


Озеро Синевир є справжньою візитівкою Закарпаття

У Синевирі водиться три види форелі – озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Хоч купатись в озері заборонено, у Національному парку можна чудово відпочити на туристичній базі та поласувати національними стравами. Для туристів надають послуги кінних та велосипедних екскурсій, а також прогулянок по озеру на плотах.

Щоб дістатись до озера Синевир, є декілька варіантів. Найпростішим із них буде мандрівка потягом зі Львова до станції Воловець. Звідти постійно курсують автобуси сполученням "Воловець-Міжгір’я", де в останньому ви зможете пересісти в автобус, який курсує до Синевирської поляни.

Озеро Бребенескул

Найбільш високогірне озеро України під вершинами Гутин Томнатик та Бребенескул щороку манить все більше туристів. Бребенескул лежить на дні льодовикового кару на висоті 1 801 метра над рівнем моря, звідки бере свій початок однойменна річка.

Довжина озера складає менше 70 метрів, а глибина тут сягає максимум 3,2 метра, однак екологи все ж не рекомендують у ній купатись. Хоч вода, на перший погляд, чиста та кришталева, туристи часто її забруднюють різними побутовими відходами. Та й температура високогірної водойми бажає кращого – у літній період вона сягає не більше 15 градусів.


Бребенескул є найбільш високогірним озером України

Зазвичай мандрівники відправляються сюди, щоб зробити декілька красивих фотографій на тлі мальовничої водойми, через що Бребенескул вже давно страждає від надмірної уваги постійних туристів. Все ж добратись до нього можна, відправившись у туристичний похід на три або чотири дні.

Найкраще підніматись на гору Бребенескул з таких поселень, як Заросляк, Дземброня, Видричка або Лугів. Також можна почати мандрівку з села Бистрець в Івано-Франківській області, до якого можна доїхати рейсовими автобусами із Дземброні чи Рахова.

Водоспад Шипіт 

Чарівна природна пам’ятка Українських Карпат розташувалась на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, а саме – при підніжжі гори Гемби. Посеред крутих скель і густих лісів бурлить водоспад Шипіт, який переливається мальовничим водограєм.

Найближче поселення до водоспаду – селище Пилипець, у якому можна зручно розташуватись на ночівлю і звідти піднятись на одну з вершин гірського масиву Полонина Боржава. До Шипоту також неважко дістатися з інших сіл: Верхнього чи Нижнього Студеного.


Водоспад Шипіт вважають природним чудом України

Біля вод ріки Пилипець тут щорічно проводиться фестиваль субкультур, на який приїжджають тисячі туристів. Хоч водоспад і вражає своєю красою, насолодитись усамітненням з ним не вийде. Шипіт вважають одним з небагатьох природних чудес України, через що увага мандрівників завжди прикута до цієї місцевості.

А втім, доїхати до цієї природної знахідки можна потягом зі Львова до Воловця, а вже звідти пересісти на автобус до найближчого села, яке розташоване по сусідству з водоспадом.

Частіше подорожуйте Україною і нехай ваші найбожевільніші задуми та мрії обов'язково здійсняться!

Фото: Уляна Корицька, M&M Photography, ТМ "Карпати"

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Україна зберегла морський експорт зерна попри сотні атак по портах — Кулеба
Хвиля
2025-07-15T23:10:19Z
Один з найбільших банків США побудує «пісочницю» з квантової кібербезпеки
InternetUA
2025-07-15T22:01:10Z
Нове зупинення виробництва на заводі GM з випуску вантажівок викликає більше запитань, ніж дає відповідей
Топ Жир
2025-07-15T21:18:03Z
Україна та США шукають адміністратора для Інвестиційного фонду відбудови: які вимоги
24tv
2025-07-15T21:06:59Z
Nissan закриває один із найстаріших своїх заводів у рамках масштабного скорочення виробництва
Топ Жир
2025-07-15T20:48:26Z
Грошей бракуватиме навіть на їжу: коли росіяни перейдуть в "режим виживання"
GlavRed
2025-07-15T20:25:31Z
США можуть ускладнити продаж російської нафти в певні країни – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2025-07-15T19:30:00Z
Пенсії підвищили, але грошей поменшало: в ПФУ пояснили парадокс
Хвиля
2025-07-15T18:58:15Z
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти
Знай
2025-07-15T18:37:30Z
Тон Трампа щодо України став помітно теплішим, але називати Путіна злочинцем він не наважився
Telegraf
2025-07-15T23:52:23Z
Каллас закликала США поділити відповідальність за постачання зброї для України
ГЛАВКОМ NET
2025-07-15T23:42:59Z
Лубінець застеріг родичів полонених від контактів з росіянами
УкраинФорм
2025-07-15T23:40:52Z
Активи РФ: ЄС має варіант оплати зброї для України
1News
2025-07-15T23:37:11Z
Яка республіка "відвалиться" першою: з'явився сценарій розпаду РФ
GlavRed
2025-07-15T23:34:58Z
Путіну варто зателефонувати аятолі: Грем про наслідки порушення 50-денного ультиматуму Трампа
ZN UA
2025-07-15T23:13:31Z
Президент Економічної ради ООН: Російська агресія спричинила у світі ефект цунамі
УкраинФорм
2025-07-15T23:10:56Z
Аналітики сумніваються, що Трамп запровадить обіцяні 100% мита проти партнерів Росії, – NYT
24tv
2025-07-15T23:06:24Z
Грем: Новий пакет санкцій проти РФ здобує більше підтримки у Конгресі США
ГЛАВКОМ NET
2025-07-15T23:00:27Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Як скролення телефону впливає на дитину: основні зміни у психіці
Gazeta UA
2025-07-15T21:40:31Z
Як спати у спеку комфортно: перевірені способи для прохолодної ночі вдома
24tv
2025-07-15T18:51:52Z
Договір за Програмою медгарантій за два роки порушили 74 надавачі послуг - НСЗУ
УкраинФорм
2025-07-15T18:22:05Z
"Метелики надії": унікальна конференція про дитячий паліатив пройде в Україні
Telegraf
2025-07-15T18:19:41Z
Брак руху чи переїдання – чому у світі виникла епідемія ожиріння
24tv
2025-07-15T17:40:22Z
Що робити з томатами в липні, щоб був гарний урожай: поради досвідченого дачника
GlavRed
2025-07-15T17:25:10Z
Поширені помилки під час поливу саду в спеку: що не варто робити
24tv
2025-07-15T16:42:34Z
Плавлений сир можна приготувати всього з трьох інгредієнтів: ось як це зробити
Telegraf
2025-07-15T16:31:35Z
ЗСУ мали успіхи на Сумщині, а росіяни – на Харківщині та Донеччині: огляд і карти фронту від ISW
24tv
2025-07-15T23:34:16Z
У Харкові пролунала серія вибухів: місто під атакою дронів
24tv
2025-07-15T23:22:19Z
Краматорськ атакували безпілотники
ГЛАВКОМ NET
2025-07-15T23:15:56Z
Кривий Ріг масовано атакували "шахеди": є пожежі та руйнування, місто частково знеструмлено
Telegraf
2025-07-15T23:10:25Z
Гороскоп за картами Таро на 16 липня 2025 року: Рибам варто додати емоцій, а в Скорпіонів можливі проблеми а
TSN
2025-07-15T23:09:56Z
Харківську підприємницю підозрюють у розкраданні коштів на фортифікаціях
ZN UA
2025-07-15T22:55:47Z
DeepState: РФ просунулася у Харківщині і Донеччині
1News
2025-07-15T22:40:26Z
Коригувальників російських ударів по Харкову й Миколаєву засудили на 15 років
УкраинФорм
2025-07-15T22:25:51Z
Повітряна тривога у Києві тривала годину
ГЛАВКОМ NET
2025-07-15T22:00:34Z
"Виявили новоутворення": міс Україна Всесвіт-2021 потрапила до лікарні
GlavRed
2025-07-15T23:13:34Z
Нічна русалка Селін: тяжкохвора Діон сяє на нових фото
GlavRed
2025-07-15T22:34:30Z
"Занадто ображена на мене": Вірастюк після розлучення продовжує судитися з дружиною
GlavRed
2025-07-15T22:25:29Z
3 пристрасні еротичні фільми, сцени з яких захочеться повторити
24tv
2025-07-15T22:12:35Z
Знайшлася на вулиці одна: де зараз Алла Пугачова
GlavRed
2025-07-15T21:25:03Z
Це диво: дружина Ніколаєва заспівала оду Аллі Пугачовій
GlavRed
2025-07-15T21:25:01Z
В очікуванні на новий сезон: 6 серіалів для фанатів "Бріджертонів", що підкорять ваше серце
24tv
2025-07-15T20:54:02Z
"Це і є щастя": Павло Зібров здивував фотографією з донькою
GlavRed
2025-07-15T19:25:34Z
Книги із літнім вайбом: що прочитати у відпустці, щоб відпочити
24tv
2025-07-15T19:16:44Z
З України виїжджає в 2-3 рази більше громадян, ніж вертається – соціолог
ZN UA
2025-07-15T23:43:25Z
Зеленський підписав указ про академічні стипендії пам'яті полеглих захисників і захисниць
УкраинФорм
2025-07-15T23:40:22Z
Чи обов'язково хоронити покійників в новому одязі: священник пояснив, як вчинити
GlavRed
2025-07-15T23:10:57Z
Росія випустила серію дронів по Україні: названа траєкторія руху
TSN
2025-07-15T23:09:50Z
Міноборони запускає грантову програму для ШІ-стартапів, які посилять армію
УкраинФорм
2025-07-15T22:52:18Z
Бійці тероборони на півдні ударами дронів знищили ворожий склад боєприпасів
УкраинФорм
2025-07-15T22:43:30Z
Масові смерті в католицькому притулку: дослідники шукають кістки немовлят
Gazeta UA
2025-07-15T22:40:49Z
Повітряна тривога: чи можуть не пустити в укриття мешканців «не зі свого будинку»
ZN UA
2025-07-15T22:22:56Z
До Платформи культурного відновлення долучилися асоціації місцевого самоврядування
УкраинФорм
2025-07-15T22:13:37Z
Росія обстріляла Краматорськ: у місті сталася пожежа у багатоповерхівці
24tv
2025-07-15T23:54:44Z
У Краматорську після удару РФ виникла пожежа в багатоповерхівці
1News
2025-07-15T23:37:00Z
Ворог атакував балістикою Кривий Ріг та "шахедами" Харків: які наслідки
ZN UA
2025-07-15T21:34:24Z
У Кривому Розі спалахнула пожежа після ракетного удару РФ, постраждали люди
УкраинФорм
2025-07-15T21:22:24Z
До 4-х років ув’язнення засудили одеситку, яка вчинила смертельну ДТП і втекла з місця події
Украина Криминальная
2025-07-15T21:10:47Z
РФ атакує Україну "шахедами" та балістикою: у Харкові 16 вибухів за 14 хвилин, що відомо
Фокус
2025-07-15T20:46:37Z
Нічний відпочинок закінчився трагедією: двоє туристів загинули в басейні
TSN
2025-07-15T20:31:15Z
З Німеччини до Туреччини: над Карпатами пролетів літак-розвідник НАТО, — Flightradar24
Фокус
2025-07-15T20:22:24Z
Атака дронів: у Запоріжжі та Дніпрі пролунали вибухи
УкраинФорм
2025-07-15T20:04:16Z
10 курортів, які створені для романтичного відпочинку удвох. Хто перший в рейтингу
Gazeta UA
2025-07-15T23:01:19Z
Ідеальні "сусіди": які кімнатні рослини потрібно тримати вдома
Gazeta UA
2025-07-15T22:13:18Z
Чим підживити помідори у липні, щоб росли солодкими та цукристими
Gazeta UA
2025-07-15T21:28:50Z
Обожнюють лежати на дивані і обійматись усю ніч: які породи собак є найласкавішими
Gazeta UA
2025-07-15T21:10:26Z
Навіть не треба стерилізації: простий рецепт смачних кабачків на зиму
24tv
2025-07-15T21:00:47Z
Головоломка-лабіринт: вгадайте за 9 секунд, хто з чоловіків зловив золоту рибку
Gazeta UA
2025-07-15T20:55:03Z
Ваш макіяж буде по-справжньому водостійким: секрети візажистів, які потрібно знати
24tv
2025-07-15T20:54:41Z
Де тримати орхідею, щоб вона завжди цвіла: зверніть увагу на цей секрет
24tv
2025-07-15T20:45:39Z
Як легко замінити фразеологізм "не ударить лицом в грязь": сім колоритних висловів
Gazeta UA
2025-07-15T20:37:38Z
Усик – Дюбуа: онлайн-трансляція відкритого тренування боксерів перед реваншем
24tv
2025-07-15T22:12:27Z
Влахович перейшов до Спеції на правах оренди
Football.ua
2025-07-15T21:40:32Z
Ніко О'Райлі може покинути Манчестер Сіті в пошуках ігрової практики
Football.ua
2025-07-15T21:22:27Z
Реал Сосьєдад підписав молодого таланта Арсеналу
Football.ua
2025-07-15T20:55:19Z
"Динамо" зіграє з мальтійським клубом на старті кваліфікації Ліги чемпіонів
ZN UA
2025-07-15T20:31:41Z
Монако і не тільки: де відпочиває Олександр Усик
24tv
2025-07-15T20:31:01Z
Динамо Київ — Корвінул 0:0 Відео найкращих моментів та огляд товариського матчу
Football.ua
2025-07-15T20:25:22Z
МакГрегор надіслав відомій співачці фото свого пеніса: дівчина показала "полуничку" бійця
24tv
2025-07-15T20:21:28Z
Лідс домовився про трансфер Шона Лонгстаффа з Ньюкасла
Football.ua
2025-07-15T20:01:43Z
Porsche готує випуск найбільш екстремального електромобіля в своїй історії
Топ Жир
2025-07-15T23:18:59Z
General Motors мовчки зняла з виробництва кілька нових позашляховиків без пояснень
Топ Жир
2025-07-15T22:48:57Z
Thousands Of Range Rovers May Have A Safety Flaw Lurking Behind The Dashboard
Топ Жир
2025-07-15T22:04:58Z
Наступні моделі Alfa Romeo Quadrifoglio можуть залишитися з бензиновими двигунами
Топ Жир
2025-07-15T20:03:50Z
Українці за пів року ввезли 22 тисячі вживаних авто зі США
360ua.news
2025-07-15T19:13:51Z
ZR1X, можливо, не є топовою моделлю, і це має тривожити всіх
Топ Жир
2025-07-15T18:48:24Z
Донька Шумахера стала чемпіонкою світу у кінному виді спорту через три місяці після пологів
24tv
2025-07-15T18:30:02Z
Виробник електрофургонів Flexis представив новий логотип
AutoCentre
2025-07-15T18:16:09Z
Mercedes-Benz презентував cвій перший електричний універсал
1News
2025-07-15T18:07:19Z
Спробуйте знайти метелика серед квітів за сім секунд: мережею шириться нова оптична загадка
Gazeta UA
2025-07-15T23:31:54Z
Космічна подорож Ax-4 завершена: екіпаж із чотирьох країн повернувся на Землю
24tv
2025-07-15T22:15:53Z
Експерти попереджають, що ще одне перевертання полюсів Землі може бути неминучим
TSN
2025-07-15T21:48:29Z
Mafia: The Old Country – перші враження від кримінальної історії від IGN
24tv
2025-07-15T21:06:52Z
Несподівана епідемія вагітностей заполонила The Sims 4 після останнього оновлення
24tv
2025-07-15T20:54:09Z
Флагман з величезним акумулятором на 7000 мАг: чого чекати від смартфона iQOO 15
Фокус
2025-07-15T19:22:54Z
Китай побив світовий рекорд: гігантська вітряна турбіна здатна заживити 40 000 будинків
Фокус
2025-07-15T18:28:01Z
Головоломка з подвійним дном: знайти заховану сову в лісі всього за 9 секунд
GlavRed
2025-07-15T18:25:06Z
У метро Китаю пустили роботів, які доставляють товари замість людей
Фокус
2025-07-15T18:22:10Z