/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2020_06%2F1592731894-3952.jpg)
Очевидиця вибуху на Позняках: запах газу в будинку чули ще у вівторок
Відповідне відео опублікував "Київ зараз".
"Кажу чоловікові, я чую запах газу. Це було у вівторок. У середу я зателефонувала в аварійну, і вони сказали, що був витік. Вони поставили шланг. Запах дуже відчувався. Ну, вони усунули, а як там далі було, я не знаю", - розповіла жінка.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 21 червня, о 10:00 у Дарницькому районі Києва стався вибух попередньо газоповітряної суміші в дев'ятиповерховому житловому будинку за адресою вул. Соломії Крушельницької, 1/5. В результаті вибуху зруйновано міжповерхові перекриття 4-8-го поверхів.
Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про двох загиблих в результаті вибуху.
За даними поліції, в результаті вибуху на Позняках одна людина загинула, розблокувати троє, пошуки ще трьох тривають, евакуювали 21 осіб.
Кличко заявив, що розглядаються дві версії вибуху - вибух або газу, або вибухівки.
На місце події прибув секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов, який заявив, що президент Володимир Зеленський проінформований про вибух.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram