/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F06%2F22%2F426916.jpg%3Ftimestamp%3D1592764329)
Антикарантинні протести в Гаазі переросли в заворушення
Поліція у нідерландській Гаазі в неділю, 21 червня, застосувала водомети та кінні підрозділи, щоб розігнати демонстрантів, які протестували проти карантинних заходів. Про це повідомляє DW.
За даними правоохоронців, кількасот демонстрантів цілеспрямовано шукали конфронтації з поліцейськими.
"Це не мало нічого спільного з нормальним протестом", - заявив речник поліції міста. За його словами, були затримані п'ятеро осіб, які жбурляли каміння в поліцейських.
Раніше мер Гааги Йоган Ремкес заборонив групі Virus Waanzin ("Вірусне божевілля") проведення антикарантинної акції. Проте кількасот демонстрантів, серед яких були й футбольні хулігани, все ж зібралися біля залізничного вокзалу. Тоді мер усе ж дозволив їм провести коротку акцію, але коли хулігани почали рух в бік центру міста, поліція втрутилася. Зрештою, правоохоронці витіснили протестувальників з площі біля вокзалу.