Вінницький міні-зоопарк потребує допомоги. Через карантин тварини залишились майже без їжі. Корм купували із коштів за продані квитки. Та кількість відвідувачів різко скоротилась, а з ними і грошові надходження.
Як тепер живуть тварини – читайте далі у матеріалі журналістів 24 каналу.
Корм, куплений відвідувачами на касі, для тваринок – лише перекус. Проте для повноцінного харчування цього замало. Три місяці жорсткого карантину хвостатих підгодовували небайдужі містяни та волонтери.
Люди приносили. Вони самі годували – щоб бачили, куди йдуть продукти. Дехто ж приносив гроші. Звичайно, на продукти,
– розповіла Анжела Ясельна, працівник зоодворику.
Із послабленням карантину, за словами співробітників мінізоопарку, ситуація дещо покращилась. Адже із дотриманням санітарних умов – обробкою антисептиком рук та вимірюванням температури – відвідування зрештою дозволили.
Вінницький мінізоопарк чекає відвідувачів: дивіться фото 24 каналу
І хоч грошей на корм ледь вистачає, працівники зоодворика намагаються робити все, аби це не впливало на раціон тварин.
"Годуємо їх сіном, соломою, даємо свіжу чи суху траву. Зранку – овес, зерно. Хижакам – м'ясо, дешеву рибу", – пояснила Анна Бурлик, яка працює у зоодворику.
Контактний мінізоопарк є одним із популярних місць відпочинку для вінничан. Там представлено 17 видів тварин. А зовсім скоро у вольєри заселять ще сурикатів.
Проте у зоодворику наголошують: аби тварини і надалі тішили відвідувачів, потрібна допомога. І неважливо – грошова, продуктова чи волонтерська. Адже готові прийняти будь-яку.