30 червня, 2020, 13:48.
.
Керівництво міжнародного аеропорту "Київ" розпочинає поетапне скорочення своїх працівників на тлі кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу.
Про це повідомила прес-служба аеропорту на сторінці у Facebook.
"Керівництво Міжнародного аеропорту "Київ" змушене скоротити половину своїх співробітників, аби врятувати підприємство від банкрутства", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що аеропорт "Київ" розпочинає поетапне скорочення своїх працівників на тлі глибокої кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу.
"Накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства а також влади Києва.
Згідно з даними аеропорту, загалом на двох підприємствах - КП МА "Київ" і ТОВ "Мастер-Авіа" працює близько 2 тис.
У суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тис.
У прес-службі нагадали, що аеропорт "Київ" - це другий за пасажиропотоком аеропорт України і другий за кількістю відрахувань до бюджету Києва платник податків серед комунальних підприємств міста.
Наголошується, що банкрутство аеропорту буде мати катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки і ринку праці вцілому.
За словами генерального директора компанії "Мастер-Авіа" Олега Левченка, повільне відновлення попиту на авіаперельоти і поверення до карантинного рівня очікується лише за кілька років.
"Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити.
На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі.
Аеропорт "Київ" об'єднує тисячі фахівців, які розвивають авіацію, на їх професійну підготовку витрачається не лише багато часу, але і значні кошти.
Із сумом доведеться прощатися з кожним з них, адже у нас сформувалася відмінна команда", - цитує прес-служба слова Левченка.
Зазначається, що на даний момент кожен підрозділ аеропорту "Київ" вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.