/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F31db52e72eccc8976113768e2d570963.jpg)
Артилеристи відпрацювали знищення умовного десанту противника на півдні України
Про це повідомляє ВМС ЗСУ у Facebook.
«Нещодавно на одному з полігонів півдня України з окремою артилерійською бригадою ВМС ЗС України провели командно-штабні навчання, в ході яких було практично відпрацьовано низку завдань з недопущення висадки десанту під час оборони морського узбережжя та ураження повітряного десанту в тилу своїх військ», - йдеться в повідомленні.
Під час навчань артилеристи відпрацювали нормативи та удосконалювали навички з підготовки і ведення бойових дій в обороні, виконали завдання з вогневого ураження противника.
Напередодні виконання вогневих завдань була проведена розвідка умовного противника, визначені координати цілей. В ході навчань здійснювалась протидія диверсійно-розвідувальним групам умовного противника.
Особливістю проведення навчань були бойові стрільби у складі артилерійської бригади в нічний час по морських надводних цілях, у тому числі із застосуванням широкого кола технічних засобів розвідки та в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.
Контроль і надання допомоги в ході навчань здійснювали представники Генерального штабу ЗСУ та Військово-морських сил.
Як заявив заступник командувача морської піхоти - начальник артилерії полковник Олександр Сук, метою навчань є перевірка злагодженості дій підрозділів, які входять до складу окремої артилерійської бригади, готовність до виконання завдань за призначенням, умінь командирів усіх рівнів, підвищення їх практичних навичок.
Набутий в ході навчань досвід є вкрай важливим і після обробки результатів буде узагальнений і впроваджений для підготовки інших частин і підрозділів артилерії.
Як повідомляв УНІАН, в акваторії Чорного Моря протягом п’яти днів відбувалися навчання військовихВМС ЗСУ з участю кораблів, катерів та суден національного флоту.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram