MY.UAНовини
Кінець епохи… Як Зеленський програє медіавійну
Кінець епохи… Як Зеленський програє медіавійну

Кінець епохи… Як Зеленський програє медіавійну

"Епоха сценаристів", схоже, добігає свого кінця.

Трохи більше року тому рушійною силою української політики став талановитий комік Володимир Зеленський та група його друзів, більшої мірою сценаристів різних проектів "Кварталу 95".

Їхній прихід до влади був явищем в першу чергу медійним.

У логіку і теорію політики він бо не вкладався взагалі.

Після котроїсь із серій серіалу "Слуга народу" Зеленський став віральним контентом, постійно оновлюваним мемом, з дозволу сказати – приємним медіавірусом.

Кожен хворів ним по-своєму, кожен мав індивідуальні симптоми, але тотальна більшість виявилась абсолютно позбавленою імунітету до такого роду розважального політичного контенту.

Його поширенню сприяла включеність у процес дистрибуції найбільших медійних гравців на зразок "1+1", які доставляли дозу Зеленського буквально у кожну оселю.

Власне, ці два фактори – гра на індивідуальних очікуваннях та включеність "великих" медіа – привели до тихого соціального вибуху, який зробив Зеленського президентом, дав йому монобільшість та майже всю повноту влади.

Цих же два фактори за рік по тому потроху знищують рейтинги президента, а з ними і його шанси діждати таки "кінця епохи бідності".

За рік при владі Зеленський остаточно загруз у ситуації, коли "кварталівці" не встигають навіть реагувати на постійні медіавибухи, не кажучи про написання сценаріїв майбутніх дій.

Справжні сценарії, як виявилось, пишуться анонімними "інсайдерами" в Telegram та телевізійними каналами із пулу Петра Порошенка, Віктора Медведчука і віднедавна Ігоря Коломойського.

От тільки ролі у них для Володимира Зеленського відверто не президентські.

Як медіа збивають рейтинги Зе.

Те, що було сильною стороною на початку каденції, стало слабкістю Зеленського на посаді уже через рік.

Увесь 2018 рік команда колишнього президента готувала українців до вибору між Сходом і Заходом, ЄС і Росією, Порошенком і Путіним.

На роль "Путіна" у Петра Олексійовича готували і Юлію Тимошенко – основну на той момент конкурентку, і Юрія Бойка, який підходив ще краще.

Противники Порошенка з деякими нюансами грали в цю ж гру.

Аж поки у грудні 2018 року не з'явився Володимир Зеленський і не перевернув гру з ніг на голову.

Поява кандидата Зеленського була несподіванкою тільки для звичайних спостерігачів.

Як зізнався в інтерв'ю УП головний стратег кампанії Порошенка Ігор Гринів, заміряти рейтинг Василя Голобородька почали одразу після виходу першої серії серіалу "Слуга народу".

І виявилось, що весь 2018 рік перше місце в рейтингах займав саме Зеленський.

У штабі Порошенка, та й, очевидно, у інших штабах, про це знали, спостерігали і ховали від суспільства.

Розрахунок був на те, що Зеленський банально не наважиться.

А він наважився і зробив те, що доти вдавалось лише Порошенку на виборах 2014-го, – стати президентом усієї країни, а не обранцем умовного "Сходу" чи "Заходу".

Зеленський став президентом "нових", які старих "зробили разом".

Але те, що було сильною стороною на початку каденції, стало слабкістю Зеленського на посаді уже через рік.

Президентський турборежим оновлення, постачання усе нових і нових перемог настільки підняло планку очікувань і рейтингу, що в грудні 2019-го, перед Паризьким самітом "Нормандської четвірки", Зеленського підтримувало ледь не 8 з 10 українців.

Далі рости було просто нікуди, та й підтримувати такий рейтинг після по суті порожнього Парижа було нічим.

До відсутності зовнішнього успіху – війна тривала і триває – додалась ще й внутрішня поразка.

Андрій Єрмак станом на сьогодні є чи не найближчою людиною для Зеленського.

За рік Зеленському вдалося задовольнити запит на нові обличчя, але не вдалося запропонувати нові правила гри, нові ідеї і нові динамічні зміни країни.

Як іронізував якось один із глав комітетів нової Ради від "Слуги народу", "нові обличчя" дуже швидко освоїли "старі схеми".

"Від краху Зеленського зараз відділяє тільки один крупний корупційний скандал.

А він буде", – концептуалізував ту ж проблему в розмові з УП один з олігархів.

Щойно рейтинги Зеленського і його партії почали танути, мов масло на сонці, внутрішня дискусія у країні миттєво провалилась назад у 2018-ий: від протистояння "старих-нових" до суперечки "Заходу-Росії".

Перш за все це відбувається через створення двох антагоністичних медійних дискурсів: ультраконсервативного антиросійського дискурсу Порошенка та не менш консервативного, але проросійського дискурсу Медведчука.

У медійному полі це протистояння двох пулів "малих" каналів, які можна узагальнено окреслити як протистояння каналів "Прямий" і "112 Україна".

Обидві групи працюють на поступове повернення свого виборця, який перетік був до Зеленського, та загострення і так вибухонебезпечної ситуації в країні.

Їхня війна із Зеленським могла б так і залишитися бурею у склянці, якби не включився той, хто допоміг президенту перемогти у 2019-му, – Ігор Коломойський.

Уважні глядачі "1+1" не могли не помітити разючої зміни в роботі інфослужби каналу, яка сталась за останній рік.

Від захопливого й поблажливого тону сюжетів про Зеленського і його команду не лишилось і сліду.

Найяскравіше це видно у програмі "Гроші", яку колись вів чинний депутат Олександр Дубінський.

Якщо зараз подивитись випуск цього проєкту, то можна пережити легку форму дежавю: коли замінити слова "Роттердам+" на "зелений тариф", прізвище Порошенка на Зеленського, то може здатись, що ніби й не було ніякої зміни влади.

Тон, стиль і ворог знову ті самі.

"Ви кажете, що Медведчук мочить Зеленського.

Але Коломойський одним випуском "Права на владу" може зробити стільки, що всім каналам Медведчука треба працювати тиждень нон-стоп", – пояснює суть медійного впливу інший олігарх, у якого також є свої канали.

Варто згадати, що Медведчук і сам має частку акцій "1+1".

І біда Володимира Зеленського не стільки в тому, що проти нього працюють очевидні противники, як у тому, що ні він, ні його союзник в особі Ріната Ахметова нічого не можуть протиставити цим нападкам.

І в плані охоплення, і, що набагато гірше, в плані нових ідей.

Вирізані кадри: Подоляк vs Тимошенко.

З початку літа Подоляк суттєво відтиснув Тимошенка від впливу на медіа.

Але найбільша проблема, яку Володимир Зеленський, схоже, і не помічає, – це те, що відповідати на кризи і нові медійні виклики у його команді на Банковій немає кому.

Після того, як Зеленський перебрався працювати в Офіс на Банковій, з ним працює та сама медійна команда, яка кувала його перемогу на виборах.

Так, ці люди забезпечували несподіваний та навіть небачений медійний супровід приходу Зеленського до влади.

Але їхня біда в тому, що вони й далі продовжують мислити категоріями мемів, влогів та шоу, не відчуваючи, що цей інструментарій уже не працює.

Наочним прикладом може бути хоча б відео, у якому Зеленський свариться з далекобійниками.

Так, у період флешмобів від кандидата Зеленського на кшталт "Ідіть у ср..ку" такий "відосик" міг би стати віральним.

Але коли президент хвалиться, як насварив далекобійників, а в цей момент Західну Україну заливає повенями, то ця невідповідність масштабу, форми і ситуації спричиняє зворотній ефект.

Як би соратникам президента в ОПУ не хотілося вірити, що такі чи будь-які інші ролики ще можуть додати йому популярності.

Соціологічні дослідження невблаганні – таке падіння рейтингу вдалим роликом не спинити.

Втома сценаристів простежується і по колись мегапуполярному You.

Tube-блогу Зеленського.

Мало того, що від останніх звітів із регіональних поїздок президента відгонить старим-добрим "томос-туром", буквально з кожним наступним випуском відео Зеленський втрачає легкість і харизматичність.

Молодий і позасистемний президент з кожним роликом усе відчутніше бронзовіє.

Такий зовнішній дисбаланс має своє внутрішнє, кадрове відображення.

В Офісі відбувається тиха війна між антикризовим консультантом голови ОПУ Михайлом Подоляком та заступником Єрмака, відповідальним за медійну політику Банкової, Кирилом Тимошенком.

Подоляк – політтехнолог, який свого часу працював з Сергієм Льовочкіним, побіжно консультував Юрія Іванющенка, а на попередніх місцевих виборах вів у мери Києва Сергія Думчева, який набрав 3,92% голосів.

З початку 90-х до 2004 року Подоляк жив у Білорусі, де працював журналістом.

У 2011 році він став шеф-редактором українського сайту "Обозреватель".

Там політтехнолог запам’ятався тим, що опинився у шорт-листі запрошених журналістів, яким Янукович показував Межигір’я.

Подоляк прийшов працювати на Андрія Єрмака в березні цього року.

Їхня співпраця співпала у часі з публікаціями скандальних плівок за участі брата голови ОПУ.

"Просто збіглося в часі.

Там ніяких призначень гучних чи посад не було.

Наймати когось, щоб це гасити? Не думаю.

Просто мій прихід збігся з цим в часі", – так коментує таке "совпадение" сам Подоляк.

Політтехнолог привів на Банкову Олександра Курдіновича, який у часи президентства Януковича керував Державним комітетом телебачення і радіомовлення.

Зараз Курдінович очолює службу з питань інформполітики ОПУ.

"Курдіновича я підтягнув з досить простої причини.

Зараз йому пришивають якусь там роботу і дружбу з Януковичем.

Я його знаю виключно як людину, яка може швидко і ефективно вибудувати роботу з регіональними прес-центрами.

Бо у нас стояла заглушка.

Ми тут щось собі напрацьовували, а в регіони воно не йшло", – пояснює в розмові з УП сам Подоляк.

"Курдінович має займатись якраз прошивкою цього матеріалу по вертикалі вниз", – додає він.

Як стверджують високопоставлені джерела в ОПУ та у Верховній Раді, з початку літа Подоляк суттєво відтиснув Тимошенка від впливу на медіа.

Кирила Тимошенка, в команду Зеленського привів ніхто інший як Андрій Богдан.

Минулого року у заступника голови ОПУ склалися досить напружені відносини з частиною медіаспільноти, яка не пробачила йому сумнозвісної "заяви Богдана".

Останніми тижнями у Тимошенка з’явилися проблема на іншому інформаційному фланзі – його відверто атакує блогер Анатолій Шарій.

Зі слів джерел, Подоляк почав курувати пресслужбу Офісу, налагодив відносини з прессекретаркою Зеленського Юлією Мендель та займається змінами структури інформаційного департаменту ОП.

"Кирил завжди був цінним тим, що саме він дзвонить на канали, домовляється про ефіри, про спікерів.

Коли треба, організовує хороший сюжет для президента або просить щось не показувати.

Зараз він показово відійшов убік, аби Міша вдарився у цю штангу", – розповідає УП на умовах анонімності один з депутатів "Слуга народу".

"У нас все працює так само.

Іра Побєдоносцева дзвонить, домовляється.

Юлія Палійчук (працює у пресслужбі партії "Слуга народу" – УП) займається цим теж.

Є низка людей, які цим займаються", – розповідає сам Подоляк.

Його колеги в ОПУ не під запис скаржаться, що радник Єрмака має звичку неочікувано змінювати свої вказівки, чим підставляє згаданих людей, які комунікують з телеканалами.

"Він Побєдоносцеву кілька разів реально підставляв.

За кілька годин до ефіру Міша може дати вказівку поміняти спікерів.

Наприклад, каже подзвонити на "Україну" попросити поставити гостем Саакашвілі.

А там вже Порошенко запрошений.

"ТРКшники" кажуть: "у нас вже давно анонси, що Порошенко буде, він же не прийде, якщо буде Міхо, ви ж не попереджали".

І все одно Ірі Міша каже: "Ні, продавлюй".

Тому канали на нас злі, це правда", – каже джерело, що співпрацює з Офісом президента.

Крім цього, за даними УП, Подоляк намагається готувати до важливих телеефірів народних депутатів.

Раніше інформаційною синхронізацією депутатів та міністрів займався все той же Тимошенко.

"Михайло запрошує нашу фракцію на брифування перед "Правом на владу" чи "Свободою слова".

Знаю, що Верещук від нього не виходить, часто буває у нього", – ділиться з УП одна з членкинь фракції "Слуга народу".

"Я інколи можу попросити уточнити якісь смислові речі – якщо депутат іде на ефір, то не має розповідати якісь дурниці.

Він має розуміти елементи державної політики в цьому питанні.

Писати "темники" зараз може хіба якийсь ідіот, який застряг у 92-му чи 94-му.

Зараз простіше тих же депутатів зібрати і, якщо нам треба, промодерувати якусь тему, сісти і проговорити її.

Щоб вони розуміли мотивацію у цій темі.

Інакше це буде виглядати убого", – пояснює в розмові з УП Подоляк.

Та найсильніший козир політтехнолога не його професійні якості, а близькість з Єрмаком, який станом на сьогодні є чи не найближчою людиною для Зеленського.

Саме ця близькість може виявитися ключовою, якщо чинний голова ОПУ раптом захоче "збити" Тимошенка, якого в команду Зеленського привів ніхто інший як Андрій Богдан.

Самі фігуранти конфлікту на публіку вдають, що у них все гаразд.

У коментарях УП і Подоляк, і Тимошенко заперечували будь-які конфлікти.

"У нас досить конструктивні і робочі відносини з Михайлом.

Він допомагає команді ОПУ вдосконалити інформаційну політику", – сухо відписав в меседжері журналісту УП Тимошенко на запитання про їхню конкуренцію.

"Кирило – талановитий.

Абсолютно на своєму місці, дуже корисний.

У мене немає з ним конфлікту.

Якщо на ринку є якесь уявлення про наш конфлікт, то це проблема ринку.

Я ж кар'єру тут не роблю, вона мені не потрібна.

У мене не той вік, щоб починати кар'єру", – переконує Подоляк.

Від обох цих відповідей віє духом схожої історії кількамісячної давності, коли тодішній помічник президента Єрмак і тодішній глава ОПУ Богдан начебто "не мали жодних конфліктів".

Ці "неіснуючі" конфлікти вибухнули уже за кілька тижнів і по суті констатували розкол президентської команди.

"Страшно не те, що якісь люди з'являються.

А те, що президент буває дзвонить і кричить, що "Чого ви оце не зробили?" І ти кажеш: "Бо ми не відповідаємо за це, Єрмак попросив це передати такому-то", – знизує плечима один із "старих" соратників Зеленського, –.

А звідти питання: "А якого х..я? Хто це?" І ти розумієш, що до нього все те, що тут відбувається знизу, і не доходить, мабуть".

Теги за темою
Другое
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
4 старі мультфільми, які ми дивились разом з батьками
24tv
2026-02-01T14:15:43Z
«Війна вбила її»: відомий дизайнер розповів про смерть близької людини
ГЛАВКОМ NET
2026-02-01T14:12:28Z
Хворого Брюса Вілліса переселили в інший будинок: як він бачиться з родиною
Фокус
2026-02-01T14:06:01Z
Нацвідбір на Євробачення. Усі деталі фінального шоу
ГЛАВКОМ NET
2026-02-01T13:39:17Z
Рецензія на серіал "Диво-людина" / Wonder Man
ITC
2026-02-01T13:36:07Z
"Та скільки можна!": у Галкіна вимагають припинити публікацію фото
GlavRed
2026-02-01T13:27:19Z
UAnimals оголосила результати премії «Гуманна книжка-2025»
Детектор М
2026-02-01T12:54:43Z
Відома українська співачка оголила груди для пікантної фотосесії й розбурхала уяву фанів
TSN
2026-02-01T12:51:30Z
Приховають усе зайве: Андре Тан назвав ідеальні фасони джинсів для кожного типу фігури
24tv
2026-02-01T12:15:32Z
У Києві спалахнула пожежа на одному з відомих ринків: є постраждалий
24tv
2026-02-01T14:15:18Z
У момент удару в пологовому будинку Запоріжжя були лікарі та породіллі з немовлятами
24tv
2026-02-01T13:33:41Z
У фінській Лапландії стались значні знеструмлення через складну погоду
Европейская правда
2026-02-01T12:45:42Z
Зимова буря накрила США
iPress
2026-02-01T12:36:44Z
Під Черкаською ОВА ветерани вимагали справедливого розслідування подій у Нехворощі
УкраинФорм
2026-02-01T12:33:22Z
Росіяни атакували Харків дронами: у місті прогриміли вибухи
24tv
2026-02-01T11:24:03Z
Викрали майже 900 тисяч: на Полтавщині викрили двох шахраїв
InternetUA
2026-02-01T10:48:52Z
В Туреччині у ДТП з автобусом загинули вісім осіб, 26 постраждали
Европейская правда
2026-02-01T10:18:18Z
Журналіст, який врятував дитину під час російської атаки, отримав відзнаку від очільника Київщини
Детектор М
2026-02-01T09:54:29Z
Як часто насправді потрібно чистити екран смартфона
24tv
2026-01-20T14:30:38Z
Україну накриють кишкові інфекції: людей чекають страшні наслідки
Знай
2026-02-01T13:33:40Z
Не всі ягоди безпечні: найотруйніші рослини українських лісів
GlavRed
2026-02-01T12:06:15Z
Приведуть вас до довголіття: 5 продуктів, які уповільнюють старіння
Знай
2026-02-01T10:51:25Z
Нанопластик може зламати системи очищення питної води
InternetUA
2026-02-01T09:27:31Z
Чи можна зупинити сивину: що каже сучасна наука
GlavRed
2026-02-01T06:03:46Z
Посівний календар на лютий 2026: старт розсадного сезону та підготовка до весни
ГЛАВКОМ NET
2026-01-31T19:03:14Z
МОЗ хочуть змінити правила електронних і паперових рецептів
Знай
2026-01-31T18:21:11Z
Вдвічі швидший результат: насіння, замочене в цьому соку, проросте за рекордні 3 дні
TSN
2026-01-31T17:21:15Z
Філософиня пояснила, як світ змінюється під впливом Трампа і що це означає для України
ГЛАВКОМ NET
2026-02-01T14:18:31Z
У Чехії збирається масштабна акція на підтримку президента на тлі скандалу з главою МЗС
Европейская правда
2026-02-01T14:15:24Z
Схоже на геокординований флешмоб: Китай вишиковує у лінії тисячі рибальських човнів
24tv
2026-02-01T14:03:11Z
Масштабний блекаут в Україні: чи стоїть за аварією кібератака РФ
TSN
2026-02-01T13:51:49Z
Глава Міноборони Німеччини порівняв кризу в НАТО з 20-річним шлюбом
Лига
2026-02-01T13:33:48Z
Індонезія дозволила відновити роботу Grok
УкраинФорм
2026-02-01T13:30:11Z
Шанс для Росії: економіст припустив, навіщо Путіну було потрібне "енергетичне перемир'я"
24tv
2026-02-01T13:24:01Z
Таємна зустріч із Януковичем. Уривок з книги Турчинова про події Революції Гідності
Лига
2026-02-01T13:03:16Z
Росіяни завдали повторного удару безпілотниками по Запоріжжю
УкраинФорм
2026-02-01T13:00:55Z
Ворог скинув три ФАБи на Слов'янськ – що відомо про наслідки атаки
5 UA
2026-02-01T14:15:19Z
Помер одеський письменник та журналіст Роман Кракалія
УкраинФорм
2026-02-01T14:09:57Z
The New York Times: передача Донецької області може послабити оборону України
5 UA
2026-02-01T13:57:30Z
Пик морозов в Украине: синоптики назвали даты самых сильных холодов и начало оттепели
Новости Украины
2026-02-01T13:57:11Z
В Україну йде мороз до -30, але без опадів: прогноз погоди на 2 лютого
24tv
2026-02-01T13:51:50Z
За 4 роки – безліч спроб: командир 429 бригади пояснив, як ворог проникає в населені пункти
24tv
2026-02-01T13:36:00Z
Поступки на Донбасі дадуть Росії час підготувати масштабний наступ на Україну, — NYT
Фокус
2026-02-01T13:21:19Z
Україну 2 лютого накриє 28-градусний мороз, який триватиме кілька днів
Комсомольская правда
2026-02-01T13:03:09Z
Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів у Києві: за якою адресою звертатися
Политека
2026-02-01T13:00:39Z
Гріємо землю: експерт озвучив масштаби реальних втрат тепла в Україні
Хвиля
2026-02-01T14:00:11Z
Російську нафту витісняються: Трамп заявив, що Індія зможе купувати нафту Венесуели
24tv
2026-02-01T13:39:12Z
Ціни злетіли раптово: в супермаркетах подорожчали базові продукти
GlavRed
2026-02-01T13:12:43Z
Земельний податок 2026 року: хто з українців не платитиме
TSN
2026-02-01T12:51:03Z
Підвищення прайс-кепів напряму вплинуло на зростання імпорту електроенергії – експерт
ГЛАВКОМ NET
2026-02-01T12:33:48Z
Росія скасувала заборону на експорт бензину для виробників нафтопродуктів
УкраинФорм
2026-02-01T12:06:49Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: ціни помітно змінилися
Политека
2026-02-01T12:00:39Z
Лубінець готує вимогу до Уряду: пенсіонери ВПО досі без виплат
24tv
2026-02-01T11:48:27Z
Ви будете здивовані: де у світі найбільші золоті резерви
24tv
2026-02-01T11:33:55Z
Друга жертва Джеффрі Епштейна може подати позов проти принца Ендрю
24tv
2026-02-01T14:09:46Z
Розкриті технічні характеристики іранської далекобійної балістичної ракети Khorramshahr-4
InternetUA
2026-02-01T14:03:48Z
Грошова допомога на проживання для ВПО в Одеській області: хто отримає понад 10 тисяч гривень
Политека
2026-02-01T14:00:29Z
Андре Тан повідомив про важку втрату бабусі й показав рідкісні фото з нею: "Війна вбила її"
TSN
2026-02-01T13:51:13Z
ВСУ підірвали важливі об'єкти РФ разом з окупантами: у Генштабі розкрили деталі
GlavRed
2026-02-01T13:48:21Z
Допомога малозабезпеченим сім’ям у 2026 році: які виплати передбачені
24tv
2026-02-01T13:33:50Z
У Нікосії українська громада готує карнавальну ходу в стилі «Мавки»
УкраинФорм
2026-02-01T13:21:58Z
Знижки звели людей з розуму: розпродаж в IKEA закінчився катастрофою
Фокус
2026-02-01T13:21:17Z
Забудьте про купідонів: чому День закоханих святкують 14 лютого
24tv
2026-02-01T13:21:09Z
Найніжніший шоколадний торт на окропі: вам заздритимуть навіть кондитери
24tv
2026-02-01T14:18:00Z
5 найбільших мегаполісів у світі: найбільший налічує 37 мільйонів мешканців
24tv
2026-02-01T14:15:33Z
Ці 3 рослини необхідно обрізати у лютому: влітку пишно зацвітуть
24tv
2026-02-01T13:51:49Z
Енергетичні вампіри: як їх розпізнати і захистити себе
TSN
2026-02-01T13:51:42Z
Неприємний запах у холодильнику: що треба викинути негайно
TSN
2026-02-01T13:51:13Z
Як переїхати в Іспанію від грошей: проста порада від українки
24tv
2026-02-01T13:39:04Z
25 тисяч відвідувачів щодня: європейські пам'ятки, де туристи часто збиваються з маршруту
24tv
2026-02-01T12:57:46Z
Чим вивести мурах з дому: 3 дієві рішення, якими користуються всі
24tv
2026-02-01T12:48:47Z
Вітальня Дженніфер Еністон – це майстер-клас із поєднання сучасності та вінтажності
24tv
2026-02-01T12:27:16Z
Північна Ірландія вводить обмеження для новачків за кермом
Топ Жир
2026-02-01T13:57:39Z
Навіть рідкісні Porsche можуть завдати збитків, про що дізнався продавець, який втратив майже 200 тисяч доларів
Топ Жир
2026-02-01T12:27:42Z
Suzuki Jimny перетворили на мініатюрний клон Toyota Land Cruiser
Фокус
2026-02-01T12:15:21Z
Як їхати, щоб авто не заносило під час ожеледиці - дієвий спосіб
GlavRed
2026-02-01T11:57:31Z
Нову українську бронемашину Sova показали у роботі
AutoCentre
2026-02-01T11:09:55Z
Цей механічний V8 суперкар поєднує німецькі, італійські та американські риси
Топ Жир
2026-02-01T10:42:58Z
Стояв 35 років у гаражі: виявлено культовий Ferrari за $4 мільйони у новому стані
Фокус
2026-02-01T10:12:25Z
Lucid готує новий електрокар для конкуренції з Tesla Model Y
AutoCentre
2026-02-01T09:15:54Z
BMW відкрив сезон, але Форд забрав усі переваги
Топ Жир
2026-02-01T02:12:17Z
Instagram зможе дозволити користувачу видалити себе зі списку близьких друзів когось
InternetUA
2026-02-01T14:18:32Z
У лютому в небі з’явиться Сніжний Місяць
ГЛАВКОМ NET
2026-02-01T13:48:29Z
Microsoft закликає негайно видалити останнє оновлення для Windows 11
InternetUA
2026-02-01T13:33:25Z
Як працює лазер і чим він відрізняється від звичайного світла
24tv
2026-02-01T13:03:27Z
Нова схема фішингу: шахраї використовують підроблений BankID для викрадення коштів
InternetUA
2026-02-01T12:33:08Z
Більше ніж у Meta: скільки коштуватиме реклама в ChatGPT
24tv
2026-02-01T12:21:17Z
Фахівці створили бетон з пустельного піску та деревини
InternetUA
2026-02-01T12:03:37Z
Над Україною зійде Сніжний Місяць – коли спостерігати за унікальним явищем
Комсомольская правда
2026-02-01T11:51:57Z
Китайські виробники попередили про зростання цін на смартфони на 15-30%
InternetUA
2026-02-01T11:33:39Z
Найкращий нокаут року вже стався: чемпіон світу жахливо "вимкнув опонента" в титульному бою
24tv
2026-02-01T14:15:15Z
Українські біатлоністки - дев'яті в естафеті на чемпіонаті Європи в Норвегії
УкраинФорм
2026-02-01T14:12:42Z
Шорт-трекістка Єлизавета Сидорко: Нести прапор на Олімпіаді – привід пишатися собою
Комсомольская правда
2026-02-01T14:03:46Z
Спаллетті: У матчі із Пармою очікую від своїх гравців реакції на невдалу гру з Монако
Football.ua
2026-02-01T13:39:02Z
Торіно мінімально обіграло Лечче
Football.ua
2026-02-01T13:33:27Z
Райс закликав гравців Арсенала вписати свої імена в історію
Football.ua
2026-02-01T13:27:11Z
Конопля потрапив до сфери інтересів Сассуоло
Football.ua
2026-02-01T13:24:29Z
Дар'я Снігур вийшла до «основи» змагань WTA 250 у Клуж-Напоці
УкраинФорм
2026-02-01T13:06:10Z
Тренер Манчестер Сіті порівняв між собою Гвардіолу та Тайгера Вудса
Football.ua
2026-02-01T13:03:40Z