![У Медведчука підтвердили, що він поїхав до окупованого Криму «на відпочинок»](https://thumbor.my.ua/HRZCRB2gmX_UQYo9gD8CQ8_M5ec=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fa5bb5e5f6cbcc7c1a1cbadac2cb89d30.jpg)
У Медведчука підтвердили, що він поїхав до окупованого Криму «на відпочинок»
Прессекретар депутата Верховної Ради, співголови партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука Олег Бабанін підтвердив, що він поїхав до анексованого Криму.
Про це він заявив в коментарі Радіо Свобода.
«Віктор Медведчук перебуває у відпустці як народний депутат і перебуває з родиною в Криму», — сказав Бабанін.
Від подальших коментарів прессекретар відмовився.
«О 14.34 дані громадяни були оформлені встановленим порядком на виїзд на транспортному засобі Мерседес Віто.
О 14.36 виїхали з КПВВ», – йдеться в повідомленні.
За даними ЗМІ, Віктора Медведчука і дружину супроводжували ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі – громадяни України.
Згідно з декларацією, дружина Медведчука Оксана Марченко володіє земельною ділянкою під Ялтою площею понад 5 тис.
квадратних метрів, будинком і господарськими спорудами.
У попередні роки в ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїзу.
Вона стала відомою після того, як сім років тому там зустрічали з шампанським Путіна.
ЗМІ писали, що ця резиденція виникла на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.
У генплані, затвердженому вже окупаційною владою Ялти, цей будинок позначений як Палац Медведчука.
Джерела повідомили, що Зеленський прибув без офіційних візитів.