/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2F8b9623e99baa5bc024611faaf1ec6ded.jpg)
Україна передала ОБСЄ оновлені списки на обмін – Зеленський
Українська сторона під час підготовки до чергового засідання Тристоронньої контактної групи передала ОБСЄ оновлені списки для взаємного звільнення утримуваних осіб, у яких є близько 100 людей.
– Ми в ОБСЄ передали новий список на обмін, його підтвердили.
Там близько 100 людей.
Зараз ми чекаємо з цього боку, що вони теж нададуть свій узгоджений список.
Читайте: Україна близька до узгодження дати обміну та 3-5 ділянок розведення сил – Єрмак.
Володимир Зеленський також додав, що тепер ОБСЄ повинна визначитися, коли у форматі Україна-Росія-ОБСЄ може технічно проводитися обмін.
Напередодні голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна передала Росії список на обмін 22 кримських татар, яких незаконно утримують в анексованому Криму.
Він також зазначив, що на найближчих засіданнях ТКГ, можливо, вдасться остаточно узгодити списки на обмін – це питання кількох тижнів.