MY.UAНовини
Орендований будинок та зарплати депутатів: відверте інтерв'ю з головою "Голосу" Кірою Рудик
Орендований будинок та зарплати депутатів: відверте інтерв'ю з головою "Голосу" Кірою Рудик

Орендований будинок та зарплати депутатів: відверте інтерв'ю з головою "Голосу" Кірою Рудик

Про кардинальні зміни через роботу у Верховній Раді, орендовану нерухомість та гендерний дисбаланс – розповіла голова партії "Голос" Кіра Рудик в інтерв'ю програмі "БезМаски-шоу".

Також депутатка пояснила, чому депутатам треба підвищувати зарплату та хто фінансує партію "Голос" – детальніше читайте на 24 каналі.

Про стиль, нерухомість та особисте життя

Ви заздалегідь плануєте свій гардероб?

Завжди планую, ви ж уявляєте собі – як це, коли кожного дня або декілька ефірів, або виступів, потрібно в будь-якому плані мати гарний вигляд, і ще щоб було зручно сидіти в Раді цілий день у цьому одязі.

Ви знаєте, який коментар був після того, як я стала головою партії? "Стала головою партії, а штани зім'яті" – тому я дуже акуратно дивлюсь за цим.

А коли працювали в бізнесі, то не настільки багато уваги приділяли зовнішньому вигляду?

Абсолютно. Зараз уже ти знаєш, що тебе можуть сфотографувати, де ти виходиш з машини, сфотографувати, коли ти просиділа 6 годин у залі Верховної Ради – вже маєш розхристаний і розтріпаний вигляд. Багато-багато моментів і для того, щоб картинка завжди була гарна, приємна. Коли я була в бізнесі, я була жінкою, на яку хочуть бути схожою.

За версією журналу "Новое время" ви одна з найуспішніших жінок України...

Дякую, але тепер у політиці також хочеться перемог, хочеться, щоб на тебе рівнялися.

У мене взагалі, коли я була в бізнесі, було не так багато одягу. У мене був "вихідний" і "робочий". А тут – ефіри, Верховна Рада, робота в комітетах, зручний одяг для звичайного життя.

Люблю завжди розписувати плани і потім їх виконувати, закреслювати. Я сontrol freak такий.

Ви людина, яка організовувала величезний бізнес, тому планування, напевно, це ваша фішка.

Планування і виконання – так.

У політиці – ти робиш-робиш-робиш, і можеш навіть не дочекатися того, щоб ці зміни були впроваджені. У мене є історія з Аспен Інституту, і вона дуже крута. Це перший раз, коли я почала думати, як піти в політику. Аспен Інститут – це коли вивозять на тиждень 20 людей-лідерів у Карпати. Я нию собі під ніс "навіщо нам іти в гори, ми й так в горах, що ми там не бачили". Ми приходимо, і там фортеця, яка побудована між двох гір, таких двох скель. Легенда каже, що був пастух, який втікав від розбійників і побачив розкладене каміння. Він брав це каміння, кидав у розбійників і у такий спосіб їх переміг. І коли бійка закінчилася він зрозумів, що це каміння хтось розклав для того, щоб на майбутнє у нього була можливість їх використати.

І я дуже довго думала про те, що є люди, які приходять для того, щоб розкладати каміння, щоб потім інші люди могли їх використовувати. І ти не знаєш, навіщо ти розкладаєш каміння, але можеш точно знати, що ти робиш все для того, щоб хтось прийшов після тебе та міг його використати якнайкраще.

Давно ви живете в цьому будинку?

Десь півтора року майже. Я переїхала ще коли працювала в корпорації тут поруч. І до малої близько. І мій спортзал, де я займалася боксом, до того, як перейшла в політику і зрозуміла, що синці – не комільфо. Тут все було поруч.

Будинок Кіри Рудик: дивіться фото 24 каналу

І ви покинули бокс?

Так, зараз більше йога, біг, інколи спортзал. Але коли приходиш з синцем і журналісти питають, звідки він, я відповідаю: "Знаєте, яке головне правило боксу?".

Яке?

Ніколи не пропускати удар. Але коли це відбувається другий, третій раз, у мене вже немає таких влучних відповідей. Тому я вирішила, що поки в політиці…

А довго займалися боксом?

Десь півтора року. Я все ще можу гарно "вліпити", якщо потрібно. Такі види спорту вимагають повної концентрації. В йозі також треба концентруватись.

У вас в декларації зазначено, що цей будинок орендований.

Так.

Ви реально успішна бізнесвумен, ба більше – з ІТ-сектору. Чому без власного житла?

У мене була власна квартира на Оболоні. Я її продала з дуже банальних причин: далеко їздити на роботу. Я зараз і так не висипаюся, дуже мало часу приділяю сімейству. Тому мені потрібно було, щоб щось було близько. І зараз думаю про те, щоб переїхати ближче в центр.

До Верховної Ради?

Так.

Але таких будинків там немає.

Так, немає, це правда. Тому зараз у нас орендований, поки я не зрозумію, де будуть відбуватися наступні 10 років мого життя.

Я знаю, що ваша мама в певний час емігрувала до Сполучених Штатів…

Так.


Кіра Рудик з мамою / Фото з домашнього архіву

А ви зі сестрою залишились з батьком в Україні?

З батьком і бабусею.

Вона поїхала на заробітки?

Так, на той момент в Ужгороді неможливо було знайти роботу. У нас були дні, коли банально не було чого їсти. І мама, вона фантастична жінка, вона вирішила, що зараз усе зробить, і зробила.

Мама наполягає, щоб я показувала фотографії тільки де вона молода та красива.

Я бачила ваші нещодавні фото з нею, така дуже колоритна жінка.

Ми побачилися з нею наступного разу, коли мені вже було 19.

Це через скільки років?

Через 8.

Важко було?

Так, але з іншого боку я на це дивлюсь як на те, що у мене була можливість бути самостійною. Це на краще. Я вдячна за те дитинство, яке в мене було, і за те, ким я після цього стала.

Про гендерну рівність в Україні 

Можливо, це й сформувало ваш характер, що ви стали жінкою, яка змогла справді в такому молодому віці стільки досягти?

Так, можливо. Тут є момент – ти вчишся сподіватися тільки на себе, вчишся будувати якісь альянси, розумієш, що ти завжди несеш відповідальність за свої дії – це загартовує.

Таке воно, нелегке життя української жінки...

Нещодавно ми збиралися з головами наших осередків, говорили про підготовку до місцевих (виборів – 24 канал) і про те, що зараз у жінок є можливість стати частиною політики. В 40% списків це мають бути жінки і як жінок долучати до цього. Зараз, коли я їжджу регіонами, я їжджу для того, щоб збирати жінок і показувати їм, що їхні досягнення обмежені тільки тим, що вони самі собі вигадають.

Або, що їм кажуть їхні близькі, на яких вони надіються.

Це також правда. Жінки приходять на такі зібрання-зустрічі про жіноче лідерство для того, щоб отримати аргументи, якими потім у своєму середовищі оперувати, що ти можеш працювати і не бути поганою матір'ю, що відповідати, коли тобі кажуть, що це "не жіноче призначення". Багато речей, які мені здавалось, що ми вже пройшли…

Багато речей вам здавалося, що ви вже пройшли, тому що ви працювали в міжнародному бізнесі, а в політиці все інше?

Це інший світ. В корпоративному ІТ-бізнесі прозорі правильні правила, зрозуміло, куди ти йдеш і що ти робиш. В політиці – це таке поле без правил, поле без розумінь, поле з людьми з усіх куточків країни, з різними досвідами, з різною освітою, з різним фінансовим становищем, кожен з яких намагається досягти якихось цілей.

Ви ж часто спілкується з європарламентарями. Чи відчувається в Україні гендерний дисбаланс для них і для вас?

Для них відчувається. Ми відстаємо від Європи на декілька десятиліть в певних моментах. Коли ми приїхали делегацією, то жінки в нас не давали голосу, бо голова делегації, який був чоловіком, казав: "Я вам зараз все розкажу, не треба давати слово жінкам, бо вони розчаруються". В бізнес-спільноті чоловік не може сказати про свою колегу при всіх, наприклад, "давайте не будемо її рухати, тому що вона буде нервувати". В політиці може бути таке.

Кіра Рудик / Фото 24 каналу

Якщо це зміксована аудиторія, де сидять чоловіки і думають, що зараз знову буде розказувати про те, як жінкам важко живеться, то в такому випадку я розказую свою улюблену історію. Мені було 23 роки, коли я придбала свою першу машину, це був Ford Fiesta, взяла в кредит, і почувала себе в ньому як королева. Я ще потім 4 роки віддавала цей кредит, але я так пишалась, що перша в своїй сім'ї сама купила машину. І я пам’ятаю, як я під’їхала на парковку, вийшла з авто і паркувальник прокоментував, у який спосіб я заробила на це авто. Це було дуже неприємно, зі мною була ще моя мала. Я впевнена, що чоловіки, які хочуть добра не лише для своїх жінок, але й дочок, хочуть, щоб з ними ніколи такого не ставалось. І це одна з причин, чому ми працюємо.

Про зарплату депутатів

До речі, якось в інтерв'ю ви говорили, що та зарплата, яку отримують депутати, замала. Потрібно використовувати інструмент, щоб в майбутньому її все ж таки підвищити. Звичайно, що з’явились деякі "слуги народу", не будемо згадувати імена, які вас критикувала за це. Ви шкодували про це?

Тут питання, яка ціль. Я не приховую, у який спосіб в мене з'явились мої статки і як я їх використовую. Зараз я могла б працювати в корпоративному секторі; я працюю у політиці, для того, щоб в нас підіймалась економіка і у всіх були гарні зарплати. Є популісти, які можуть казати: давайте нічого не платити або знизити всім зарплатні. І до чого це призведе?

До зарплат у конвертах?

Абсолютно.

Хтось з депутатів отримує зарплату в конвертах. Про це всі багато говорять, але поіменно не називають.

У фракції "Голос" – ніхто. А за інших, то це вже на їхній совісті.

Про фінансування партії "Голос"

Коли створювалась партія "Голос", багато українських бізнесменів, зокрема з міжнародним корінням, вкладали у вас гроші. Така собі інвестиція, що нарешті прийде партія, яка буде захищати інтереси не олігархічного бізнесу, а середнього. Зараз вони продовжують вкладати у вас гроші, чи завдяки чому живе партія?

Насамперед партія живе коштом держфінансування і грошей, які нам повернулись з виборів. Партія "Голос" сформувалась як проукраїнська партія середнього класу та рівних правил. Адже що треба зараз бізнесу – великому, маленькому, міжнародному, локальному українському? Лише одна річ – правила, які будуть однакові для всіх. А ще потрібно, щоб держава давала дві речі – безпеку і справедливість.

В мене є улюблений приклад про справедливість – ви в часи Януковича йдете по пішохідному переходу, на вас летить машина, за кермом якої син прокурора, ви точно знаєте, що він ніколи не буде покараний, якщо він на вас наїде. За часів Порошенка ви переходите дорогу, на вас летить машина, ви знаєте, якщо він на вас наїде, йому нічого не буде. Зараз рік роботи Зеленського, чи змінилось це відчуття? От в мене не змінилось, і у бізнесу не змінилось, і в людей пересічних не змінилось.

Які б закони не приймались впродовж року і що б ми собі не придумували, це все розбивається об одне – закони не виконуються, а вони не виконуються ким? І хто має контролювати, щоб вони виконувались? Тому зараз наша робота є важливою, але її результат не можна побачити через 5 – 10 років. Тому що навіть для "каміння", яке ми зараз розкладемо, має пройти час, щоб змінились правила, коли їх будуть використовувати.

Чи готовий бізнес продовжувати розкладати це "каміння"? Перед місцевими виборами будете звертатись за цими донатами?

Зараз ситуація інша. Моя улюблена історія про Одесу зараз. Ми не збирались йти в Одесі. В нас там була команда дуже активна, але рейтинг "Голосу" був нижче прохідного і я сумнівалась, чи ми підемо там. Потім з’явилась соціологія і місцевий бізнес зрозумів, що більшість у міськраді може сформувати партія Труханова, ОПЗЖ і Шарій.

"Прівєт рускій мір"?

Це буде не тільки "прівєт рускій мір", це буде "прівєт пагроми, прівєт паджогі" та інші речі. І хто взагалі буде захищати? Це не йдеться про бізнес. Хто взагалі буде адекватним? До кого може буде прийти і сказати: "рібята, а що це у вас відбувається?".

І в цей момент, коли бізнес приходить і каже: "Слухайте, ми готові підтримувати вас на місцевих виборах, ми не хочемо мати впливу на список, нам від вас нічого не треба, просто заведіть нормальних людей, давайте". І тут я така: "Ну, давайте".

Тобто, все ж таки, готові вкладати і підтримувати?

Готові вкладати, готові підтримувати. Донори і спонсори перебувають на місцях. Це не люди, які хочуть допомогти всій партії.

Кіро, а не сумуєте за корпоративним сектором? Там було менше бруду, як мінімум.

Простіше там було точно. Але ж ми не боїмося викликів, правильно?

Я не знаю, не боїтеся?

Якби боялась, я б не пішла в політику. В корпоративному секторі було більш зрозуміло, я знала, що буде через рік, два, через п'ять. Сумую за тим, що в корпоративному бізнесі повагу викликає те, що ти заробив своїм власним розумом, своїми руками. А в політиці тобі треба доводити, що ти не вкрав ці гроші, навіть якщо в тебе є декларація, все чесно і правильно.

Рудик: "Якби я боялась викликів, то не пішла б в політику" / Фото 24 каналу

Стали менше собі дозволяти якихось речей, прикрас, наприклад?

Прикраси ніколи не були моєю фішкою. Я люблю більше щось цікаве, ніж дороге. В світі ІТ це не вважається якимось досягненням. Це більш американізовані, європеїзовані бачення – важливо, в яку школу ти можеш дозволити відправити своїх дітей, аніж те, які в тебе діаманти, яка машина.

Скільки грошей витрачаєте в місяць?

Від 15 до 20 тисяч гривень.

Якою машиною пересуваєтесь?

BMW X5.

Де відпочиватимете цього літа?

В Карпатах. І їду в Одесу на один день.

Якою є найбільша біда в Україні?

Олігархи і судова система. І ще, зі свого досвіду, Аваков.

Якою є ваша головна мрія?

Дати якомога більшій кількості людей реалізувати себе в житті, звичайно, в Україні.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Закон про обмеження повноважень НАБУ і САП набув чинності: текст документа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T10:33:56Z
Заява НАБУ і САП за підсумками зустрічі в Офісі Президента
Украина Криминальная
2025-07-23T10:33:33Z
Пісторіус вимагає від США гарантій швидкої заміни Patriot після передачі Україні
Европейская правда
2025-07-23T10:31:40Z
Громадськість закликала Зеленського і Верховну Раду скасувати закон щодо НАБУ і САП
Детектор М
2025-07-23T10:31:05Z
Трамп дав путіну "стратегічний подарунок" — The Atlantic про наслідки 50-денного ультиматуму
iPress
2025-07-23T10:27:18Z
Як працюватимуть мобільні ТЦК в Україні: пояснення нардепа
24tv
2025-07-23T10:27:14Z
Зеленський визначив, хто представить Україну на переговорах з РФ у Стамбулі
Европейская правда
2025-07-23T10:24:55Z
"Не відбілюйте прихильницю Путіна": у Німеччині протестували проти виступу росіянки Нетребко
24tv
2025-07-23T10:24:29Z
Спека зіграла злий жарт: у Львові "ламаються" навіть термометри
Telegraf
2025-07-23T10:33:10Z
Між офіційними та громадськими списками зниклих безвісти на ТОТ існують розбіжності - Чубаров
УкраинФорм
2025-07-23T10:30:38Z
Подорожчання проїзду у Рівному: жителям повідомили про зміни з серпня
Политека
2025-07-23T10:30:34Z
Захисник, який проходить реабілітацію у Львові, малює картини колесами інвалідного візка
Комсомольская правда
2025-07-23T10:28:00Z
У Рівному зафіксували випадок тропічної малярії
УкраинФорм
2025-07-23T10:27:51Z
СБУ повідомила про заочну підозру російським генералам, які командували обстрілами правобережжя Херсонщини
Украина Криминальная
2025-07-23T10:27:50Z
Водна криза на тимчасово окупованій Донеччині сягнула критичного рівня - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-23T10:18:57Z
Сарана атакувала береги колишнього Каховського водосховища: екологи назвали причину
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T10:18:35Z
В Одесі попрощались із загиблим захисником Костянтином Оборіним
УкраинФорм
2025-07-23T10:03:33Z
Туристи з наркотиками паралізують Ібіцу: швидка допомога зривається з викликів
Фокус
2025-07-23T10:00:35Z
"Порішати" інвалідність стало важче, та все ще можливо: що не так з реформою МСЕК
Telegraf
2025-07-23T08:33:58Z
5 найнебезпечніших психологічних міфів про схуднення, які заважають вам жити
24tv
2025-07-23T08:27:43Z
ВООЗ занепокоєна новим спалахом вірусу у світі
iPress
2025-07-23T07:33:48Z
Яка дешева риба не містить ртуті, але має найкорисніший склад
24tv
2025-07-23T07:30:04Z
Японія передала для столичних лікарень сучасне реабілітаційне обладнання
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T06:36:44Z
Скільки вам залишилося жити: розроблено тест, який може показати, коли ви помрете
Фокус
2025-07-23T06:15:44Z
Сказ і чума атакують: Україна фіксує нову хвилю небезпечних інфекцій серед тварин
Gazeta UA
2025-07-23T04:51:14Z
Кому потрібно більше спати – жінкам чи чоловікам
24tv
2025-07-23T04:39:57Z
Місячний календар стрижок на серпень 2025 року
GlavRed
2025-07-23T10:27:41Z
Золотисте курча з хрусткою скоринкою: не робіть цю помилку – і результат буде, як ніколи раніше
24tv
2025-07-23T09:48:45Z
"Не зміг відкрити штори": гість показав дивний номер у готелі, де за ним могли спостерігати
24tv
2025-07-23T09:48:30Z
Чим підживити гортензії в середині літа, щоб пишно цвіли до перших заморозків
Gazeta UA
2025-07-23T09:42:52Z
Тільки не обрізайте її: натомість зробіть з гортензією ці 3 речі у липні
24tv
2025-07-23T09:33:00Z
Китайський гороскоп на завтра 24 липня: Козлам - зрив, Собакам - стрес
GlavRed
2025-07-23T09:27:51Z
Ретроградний Меркурій у серпні: для 4 знаків зодіаку починається нова глава життя
GlavRed
2025-07-23T09:27:29Z
Де можна ловити рибу в Луцьку: найкращі місця
24tv
2025-07-23T09:06:13Z
Ні грама зайвого жиру: готуємо коропа на мангалі – найкращий рецепт для походу на природу
24tv
2025-07-23T09:03:52Z
Антоніна Хижняк закрутила новий роман і зробила зізнання: "Є близька людина"
TSN
2025-07-23T10:33:12Z
Як Молодий театр оговтується після секс-скандалу? Новий керівник розповів про плани
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T10:30:14Z
Літній капсульний гардероб для жінки після 40 років: без цих речей не обійтися
24tv
2025-07-23T10:12:17Z
У Києві вдруге відбудеться музичний фестиваль «Покоління»
УкраинФорм
2025-07-23T10:03:55Z
Наречений Лесі Нікітюк насмішив умовою, коли розсекретить ім'я їхнього сина
TSN
2025-07-23T10:03:15Z
Її співали тисячі людей на стадіонах: яка пісня Оззі Осборна найпопулярніша
Telegraf
2025-07-23T09:54:24Z
У Салоніках відкрилася виставка «Покоління війни»
УкраинФорм
2025-07-23T09:54:17Z
«Хто нас розвів?» — від хрестоматії до пророцтва
Детектор М
2025-07-23T09:51:45Z
Не обійшлось без російської пропаганди: оголошено програму Венеційського кінофестивалю-2025
24tv
2025-07-23T09:39:35Z
Сарана в тарілці: чому поїдання комах стало традицією і в яких країнах їх готують
Telegraf
2025-07-23T10:36:37Z
Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк та БФ молодіжної ініціативи «Надія» передали допомогу Державній прикордонній службі
Политека
2025-07-23T10:33:46Z
Діти Камалії повертаються в Україну: привіз особисто Захур
GlavRed
2025-07-23T10:27:33Z
До 10 серпня триває прийом заявок на участь в ініціативі Shelter City для правозахисників у групі ризику
Детектор М
2025-07-23T10:21:57Z
Пріоритетне завдання: Україна замовила чотири моделі перехоплювачів "Шахедів", — Федоров
Фокус
2025-07-23T10:21:21Z
Медіа про культуру «Сенсор» у серпні розпочинає програму практики для студентів
Детектор М
2025-07-23T10:21:08Z
Черногоренко йде з посади? Заява заступниці міністра оборони
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T10:09:03Z
Спрана все ближче до Києва: чого насправді треба боятися та що кажуть народні повір'я
Telegraf
2025-07-23T10:03:02Z
Жінка збудувала у саду "сарай-кімнату", щоб дочка не витрачалась на оренду
Фокус
2025-07-23T10:00:36Z
На Херсонщині росіяни вдарили дроном по цивільному авто: двоє загиблих, ще двоє поранених
УкраинФорм
2025-07-23T10:36:28Z
На Прикарпатті жителі села вступили у конфлікт з правоохоронцями та військовими ТЦК
УкраинФорм
2025-07-23T10:33:52Z
Росіяни атакували Суми КАБами та дронами: моторошні наслідки ударів
TSN
2025-07-23T10:33:36Z
Чоловік зарізав дружину на очах у 7-місячного сина: моторошні деталі трагедії
TSN
2025-07-23T10:33:09Z
​Літак потонув: ДБР невідкладно розпочало розслідування аварії Mirage-2000 на Волині
24tv
2025-07-23T10:30:51Z
На Вінниччині розслідують смерть чоловіка під час затримання поліцейськими
УкраинФорм
2025-07-23T10:27:25Z
В Дніпрі біля банкомату вбили жінку: до кривавої розправи може бути причетна дитина
Telegraf
2025-07-23T10:21:39Z
Затримано ще одного колаборанта, який на Херсонщині проходив службу під ворожим прапором
Украина Криминальная
2025-07-23T10:18:05Z
Затримано зловмисників, які викрали киянина та вимагали в нього 50 000 доларів вигаданого боргу
Украина Криминальная
2025-07-23T10:09:08Z
У Єврокомісії заявили про посилення співпраці з Японією проти "недобросовісної торгівлі"
Европейская правда
2025-07-23T10:33:36Z
Долар трохи знизився по відношенню до гривні, але євро стрімко дорожчає
Известия Киев
2025-07-23T10:30:59Z
Переробники отримають ще понад 80 млн грн державних грантів
AgroPortal
2025-07-23T10:30:35Z
Популярні види м’яса в Україні космічно зросли в ціні: що підскочило на 30%
GlavRed
2025-07-23T10:27:40Z
Meta не приєднається до Кодексу ЄС щодо ШІ: хто підпише і чому це має значення
ZN UA
2025-07-23T10:27:31Z
Долар під тиском: після 80 років лідерства його стабільність під загрозою
24tv
2025-07-23T10:24:59Z
Яка буде пенсія, якщо маєш 38 років стажу
24tv
2025-07-23T10:24:26Z
Перегляд прайс-кепів — довгоочікуване і правильне рішення — експерт
TSN
2025-07-23T10:21:38Z
В Україні продають пам’ятні 50 гривень: де і за скільки можна придбати
24tv
2025-07-23T10:03:23Z
Український клуб проведе матчі єврокубків без гостьових фанатів: що сталося
24tv
2025-07-23T10:33:24Z
Дубко: Думками вже у чемпіонаті, готуємося
Football.ua
2025-07-23T10:22:28Z
Моурінью: Титул КЧС-2025 важливий лише для Челсі
Football.ua
2025-07-23T10:07:21Z
Як хлопчик із Мадейри став футбольним богом: історія Кріштіану Роналду – у новому відео на YouTube-каналі Football.ua
Football.ua
2025-07-23T10:07:02Z
Костюк розповіла, про що мріє найбільше у кар’єрі тенісистки
1News
2025-07-23T10:03:13Z
Евертон має намір замінити Янга захисником Баварії
Football.ua
2025-07-23T09:52:56Z
Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу вимушено завершив кар'єру через ризик осліпнути
24tv
2025-07-23T09:42:33Z
Півзахисник Інтера хоче повернутися до Ла Ліги
Football.ua
2025-07-23T09:42:21Z
Шандрук: Верес гратиме на перемогу та радуватиме вболівальників
Football.ua
2025-07-23T09:28:59Z
Слабкий пароль дозволив хакерам знищити 158-річну компанію та залишити без роботи 700 людей
InternetUA
2025-07-23T10:31:39Z
Як вимкнути доступ до камери на iPhone для зайвих застосунків
InternetUA
2025-07-23T10:16:17Z
Нова камера, але старий процесор: Samsung Galaxy A17 5G засвітився в Geekbench
InternetUA
2025-07-23T10:01:48Z
Ще з часів Троянської війни: у Чехії знайшли бронзові обладунки
Фокус
2025-07-23T10:00:38Z
Павуки насправді прийшли з океану: знайдено доказ віком 500 млн років
Фокус
2025-07-23T09:45:42Z
Потенційно придатний для життя світ: на поверхні супутника Юпітера панує "хаос"
Фокус
2025-07-23T09:45:01Z
Apple скасовує ще більше скандальних елементів Liquid Glass у новій бета-версії iOS 26
24tv
2025-07-23T09:33:41Z
Не робіть цього — 5 помилок, які "вбивають" батарею смартфона
InternetUA
2025-07-23T09:19:16Z
Найнепотрібніший телефон 2025 року: якій моделі присудили цей сумний титул
Фокус
2025-07-23T09:15:02Z
Користувачі тепер вважають автомобілі Tesla найменш надійними
24tv
2025-07-23T10:33:19Z
Ціна $16500 і великий багажник: Hyundai показала сімейне авто для українських доріг
Фокус
2025-07-23T10:15:02Z
Chevrolet анонсував випуск нового кросовера початкового рівня
AutoCentre
2025-07-23T10:09:54Z
Створені для знищення: чому абсолютно нові Chevrolet Corvette розрізають навпіл
ЗаРулем
2025-07-23T09:42:34Z
Škoda Karoq: безпека понад усе
AutoCentre
2025-07-23T09:31:48Z
Тест-драйв Opel Mokka 2025: простір та збалансовані зміни
ITC
2025-07-23T08:57:42Z
У Китаї Xiaomi YU7 перепродають дорожче за новий
360ua.news
2025-07-23T08:51:49Z
Opel представив електричний позашляховик, який може стати серйозним конкурентом для спортивних хетчбеків
Топ Жир
2025-07-23T08:48:49Z
Вже за кілька років: Європа хоче заборонити авто з ДВЗ у прокатних сервісах
AutoGeek
2025-07-23T08:48:31Z