/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1f0d7e937bfa23511197fd19f363c1e4.jpg)
Кабмін наступного тижня виділить кошти на реставрацію портика Національного художнього музею - Ткаченко
Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив на брифінгу.
"Нами подані документи в Кабмін стосовно виділення коштів з резервного фонду для художнього музею і ще для двох чи трьох об'єктів", - сказав Ткаченко.
За словами міністра, існує проблема з використанням відповідних коштів, тому що треба "довести, що портик зруйнувався".
"Напевно, це забере час, і є розпорядження прем'єра, щоб це завершилося наступного тижня. Тобто, кошти мають виділятися з наступного тижня", - сказав Ткаченко.
Як повідомляв УНІАН, 8 серпня Ткаченко заявив, що Національний художній музей призупинив роботу у зв’язку з обвалом портика. Загальна сума проекту ремонтно-реставраційних робіт музею становить 68 млн грн, а до кінця року необхідно виділити 30 млн грн.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Віталій Саєнко