![Єврокомісія підписала перший договір на закупівлю 300 млн доз вакцини від коронавірусу](https://thumbor.my.ua/Klem2GB0NTAJYJogeF7wVAw2_-o=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F7%2F7edbb8cd8e429b1cda36067bfb13c38d.jpg)
Єврокомісія підписала перший договір на закупівлю 300 млн доз вакцини від коронавірусу
27 серпня, 2020, 14:50.
.
Єврокомісія уклала перший договір з британською фармкомпанією Astra.
Zeneca щодо закупівлі 300 млн доз вакцини від COVID-19.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Європейської комісії.
Згідно з повідомленням, Єврокомісія підписала перший договір з британською фармацевтичною компанією Astra.
"Контракт дозволить закупити вакцини проти COVID-19 як для усіх країн-членів ЄС, так і для надання країнам з низьким або середнім рівнем доходу, або для перенаправлення в інші європейські країни", - йдеться у повідомленні.
Так, за умовами контракту всі країни-члени Євросоюзу зможуть закупити 300 млн доз вакцини Astra.
Zeneca з можливістю закупівлі наступних 100 млн доз.
Також зазначається, що Єврокомісія планує підписати подібні угоди ще з чотирма виробниками, з якими завершені попередні переговори, - Sanofi-GSK, Johnson&Johnson, Cure.
Vac і Moderna.