/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fac6247bad95663cdc24ed2c3218703bd.jpg)
Кива збирає у свою організацію ексберкутівців, які брали участь у розстрілах на Майдані, - ЗМІ
Керівник групи активістів організації «Патріоти – За життя», що була атакована націоналістами на трасі Київ-Харків 27 серпня, Олег Мартиненко виявився офіцером «Буркуту» часів Януковича та брав участь у розоні мирних демонстрантів під час Революції Гідності.
Фотодокази цього з’явились у телеграм-каналі Опусти.
Зараз Мартиненко очолює приватну охоронну фірму «Шторм», яка належить соратникам лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та займається рекрутингом нових активістів до лав організації Іллі Киви «Патріоти – За життя».
Виявилося, що на своїй Фейсбук-сторінці Мартиненко активно публікує дописи на тему «русского мира» та вітає друзів з днем створення «Беркуту».
Після викриття журналістів, екс-беркутівець видалив зі своїх акаунтів усю інформацію.
Крім Мартиненка, в оточенні Киви був виявлений ще один колишній беркутівець – Олександр Візир.
Він доєднався до охорони Віктора Медведчука після розформування підрозділу «Беркут» у 2014 році.
Саме Візир є організатором полтавського з’їзду «Патріотів – За Життя», після якого і відбувся той самий інцидент з автобусом на трасі Київ-Харків 27 серпня.
Внаслідок сутички декілька соратників Іллі Киви потрапили до лікарні.
16 нападників були затримані та отримали 60 діб СІЗО без права застави як міру запобіжного заходу.
«Патріоти – За Життя» - організація, що позиціонує себе як бойове крило партії ОПЗЖ.
Члени організації оголосили за свою мету «наведення порядку на вулицях заради миру» та боротьбу з «радикалами».
Формальним керівником та головним речником організації є народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.