/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1c9ef78e4ca61c5ed84f034f538d8333.jpg)
Лунін офіційно став воротарем основного складу Реала
Лунін буде змінником для Куртуа / фото marca.com
Це підтвердив офіційний сайт іспанського клубу.
Мадридці опублікували звіт про перше тренування команди Зінедіна Зідана перед стартом нового сезону. При цьому зазначили, що сесію пропустили тільки гравці, які вирушили до збірних. Серед них було і прізвище Луніна.
21-річний українець почне підготовку до нового сезону з "Реалом" вже після повернення з розташування національної команди. Він стане дублером першого номера команди - бельгійця Тібо Куртуа.
Раніше "Реал" повернув в "Парі Сен-Жермен" Альфонса Ареоля, який не зміг нав'язати конкуренцію Куртуа.
Андрій Лунін в Іспанії: головне
- Український воротар перейшов в "Реал" з луганської "Зорі" влітку 2018 року, але відразу шансу в основі команди не отримав.
- Лунін зі змінним успіхом виступав на правах оренди за "Леганес" і "Вальядолід", а потім зміг проявити себе у складі "Ов'єдо".
- За "Ов'єдо" кіпер провів 20 матчів, з яких у шести залишав свої ворота сухими, а також відбив три пенальті. Лунін став основним воротарем клубу з Сегунди і його головною зіркою.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Переклад: Данило Слесь
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала