MY.UAНовини
Новий сезон на каналах «великої шістки»: у який контент інвестують медіагрупи?
Новий сезон на каналах «великої шістки»: у який контент інвестують медіагрупи?

Новий сезон на каналах «великої шістки»: у який контент інвестують медіагрупи?

«Час ризикнути», «Сезон героїв», «З любов’ю можливо все!», «Канал великих подій!» – це концепції сезонів каналів «великої шістки».

Вони наведені в довільному порядку, але їх можна безпомилково зіставити з назвами каналів.

І це тому, що кардинальних змін у ролях каналів цієї осені не планується.

Кожен іде своїм визначеним шляхом і не звертає на поворотах: карколомних експериментів, різких змін форматів, повної ротації контенту не планує ніхто.

Більшість ключових проєктів – це нові сезони перевірених продуктів, серіали відповідають тематиці своїх каналів, сітки мовлення стабільні.

У що ж вкладали гроші великі канали цього року?.

«Україна»: «Канал великих подій!».

Осіння концепція «України» – «Канал великих подій!».

А такими подіями на каналі називають шоу «Маска», сотні прем’єр серіалів і фільмів, а також публіцистичні програми.

Корейський формат The Masked Singer («Співак у масці») минулого року став подією на світовому ринку після того, як його адаптація вийшла на американському телеканалі Fox.

Саме цей формат для свого великого розважального шоу придбала «Україна».

За умовами шоу, знаменитості, вдягнені у незвичні костюми та маски, виконують популярні композиції, а судді та глядачі мають їх упізнати.

Серед великих прем’єр каналу – історична драма «Сага», яка розповідає про століття історії України через історію окремої родини.

Серіал виробництва «Три-я-да продакшн» став одним з переможців пітчингу проектів патріотичного спрямування Міністерства культури та отримав 18,8 млн державної фінансової підтримки.

Власне, цей осінній сезон буде багатий на історичні саги про історію України, адже ще один схожий проєкт, знятий за підтримки держави, – «І будуть люди» – стартує на СТБ.

Уже вийшли в ефір «України» прем'єри міні-серіалу «Незабута», другий сезон кримінальної драми «На твоєму боці – 2», мелодрама «Гра в долю», третій сезон детективного серіалу «Виходьте без дзвінка».

У перший тиждень вересня в ефір після літньої відпустки повернулось політичне ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

З другого тижня стартує сьомий сезон докудрами «Історія одного злочину», а наприкінці вересня вийде «Реальна містика».

Також канал у серпні оновив свою програму про життя зірок «Зірковий шлях».

Через пандемію та карантин деякі проєкти «Україна» відклала на наступний рік.

«Під час суворого карантину у нас, як і в усіх мовників, зупинялись зйомки частини проєктів та серіалів, зокрема тих, старт яких планувався на осінь.

Відповідно, після відновлення роботи довелося працювати з подвійним навантаженням, та все одно, деякі прем’єри ми перенесли на наступний рік.

Але якщо говорити саме про старт сезону, то тут більш-менш усе, що планували показувати (нові прем’єрні історії, нові сезони улюблених програм та серіалів), встигли зняти.

Тому можна сказати, що карантин вплинув на виробничі процеси, на графік роботи продакшенів, але не на кінцевий результат.

На появу запланованого контенту в ефірі, на даний момент, – ні», – розказали у пресслужбі каналу.

Наразі виробництво ще триває в усіх каналів і продакшенів.

Адже надалі на графіки зйомок може вплинути ситуація з пандемією.

«Зараз усі наші й наших партнерів виробничі потужності завантажені максимально, щоб і далі витримувати наші плани.

Але ці потужності не безмежні, а в сітці каналу “Україна” настільки багато годин прем’єрного контенту, що знімати про запас не дуже виходить», – додали в пресслужбі.

Найкращим показником ефективності (КРІ) цього сезону для «України» буде «успіх у глядачів».

ICTV: «Сезон героїв».

Свій новий сезон ICTV називає «Сезоном героїв».

«Цієї осені телеканал не просто відкриває новий сезон із прем’єрами серіалів та шоу, а представляє Всесвіт героїв.

Ця концепція не обмежується одним сезоном, а лягає в основу ідентифікації каналу, адже ICTV завжди був місцем, де живуть герої, і зараз ми хочемо наголосити на цьому», – розказує Анастасія Штейнгауз, керівна директорка ICTV.

Канал намагатиметься просувати саме українських героїв, додає вона: «Наші новини врятують світ, вчасно проінформувавши та попередивши телеглядачів.

Наші кіногерої спіймають і покарають усіх поганих хлопців, а наш гумор не дасть померти від смутку».

Ключові прем’єри осені – це три серіали та проєкти виробництва «Дизель студіо».

Останні стартували першими ще 28 серпня: нові випуски «Дизель-шоу», восьмий сезон скетчкому «На трьох» і другий сезон ситкому «Вижити за будь-яку ціну».

Решта серіалів сезону ICTV – «героїчні».

Новий сезон детективу «Пес» виробництва ProTV стартував 7 вересня.

За сюжетом, поліцейський Макс зі своїм чотирилапим напарником продовжують звільняти вулиці від небезпечних злочинців.

У перших серіях планується весілля.

Творці серіалу обіцяють зробити більш цікавою сюжетну лінію стосунків головного героя Макса та його коханої Олени.

6-серійний бойовик «Доброволець» режисера Ахтема Сеітаблаєва та студії «В.І.К.» зайде в сітку 6 жовтня.

У центрі сюжету серіалу – колишній доброволець АТО, який намагається адаптуватися до мирного життя і водночас розкручує злочинну змову, щоб запобігти теракту.

На створення серіалу Український культурний фонд виділив майже 15 млн грн.

І третя прем’єра – 12-серійна костюмована комедія «Козаки.

Абсолютно брехлива історія» виробництва IQ Production.

Це історія про «пригоди козаків наприкінці 16 століття, пошук скарбів та справжньої дружби».

Серіал став одним з переможців пітчингу проектів патріотичного спрямування Міністерства культури та отримав 16,8 млн державної фінансової підтримки.

За словами пані Штейнгауз, через карантин довелось призупинити виробництво серіалів, які планували запустити навесні.

А от усі інформаційні проєкти працюють у звичному режимі та з дотриманням санітарних норм: «Факти», «Ранок у великому місті», «Надзвичайні новини», «Антизомби», «Гражданская оборона».

Зі стартом нового політичного сезону повернулися в ефір «Факти тижня» та політичне токшоу «Свобода слова».

«Як показали телерейтинги, на карантині глядачі набагато більше цікавилися новинами.

Ми стежимо, щоб українці безперебійно і вчасно отримували свіжі новини», – наголосила керівна директорка ICTV.

Про основні очікування від сезону та критерій ефективності вона висловилася досить романтично: «Як і завжди, у нас один основний критерій та орієнтир – любов глядача».

«1+1»: «Найяскравіші, найякісніші та найсильніші».

«Наша концепція – найяскравіші великі розважальні та комедійні шоу, найякісніші серіали, найсильніший інформаційний блок», – каже Максим Кривицький, генеральний продюсер «1+1» і керівник напрямку «Телевізійний бізнес» групи «1+1 медіа».

Відповідно, ключові шоу сезону – це «Танці з зірками» та «Маскарад» за румунським форматом Mysteries in the Spotlight.

Якщо перше шоу вже йде у вечірньому праймі неділі, новий проєкт канал має намір поставити у вечірній прайм суботи.

«Отже, глядачі “1+1” матимуть якісний контент усі вихідні», – звертає увагу пан Кривицький.

Тобто, «1+1» не чекатиме завершення «Танців», щоб запустити «Маскарад», формат якого подібний до шоу каналу «Україна».

Ризикнемо припустити, що проєкти навіть стартують в один і той самий період.

Окрім цього в осінньому сезоні «1+1» вийдуть і проєкти студії «Квартал 95»: «Вечірній квартал», «Ліга сміху» та «Жіночий квартал».

Уже стартував новий сезон розажальної програми «Життя відомих людей», його новою ведучою стала співачка та учасниця «Жіночого кварталу» Віра Кекелія.

Також «Плюси» запустили нове реаліті-шоу «Майже колишні», яке виходить у лінійці власних проєктів щовівторка (о 22.45).

А по середах у цьому слоті канал показує нові випуски тревелшоу Дмитра Комарова «Світ навиворіт».

Щоб підсилити інформаційний блок, «1+1» запустив оновлену студію.

А також додав денний випуск ТСН о 14:00.

Наприкінці серпня повернулось в ефір і політичне токшоу «Право на владу».

У серіалах канал, на відміну від весняного сезону мелодрам, робитиме ставку на комедії.

Традиційно «1+1» увійшов у новий сезон повторами «Сватів».

Однак скоро у сітку зайдуть нові сезони серіалів «Великі вуйки» та «Сидор.

Оренки», а також новий серіал «Рідня» виробництва Space Production.

Останній розповість про повернення головного героя до рідного містечка після 10 років життя у столиці.

Через карантин «1+1», за словами Максима Кривицького, не відмовився від жодного проєкту.

І навіть стало більше на одне масштабне шоу.

Мова про «Маскарад».

«Вважаю, що “1+1” найбільш успішно адаптувався до нових умов карантину.

Команда Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка ще весною показала свій інноваційний підхід до виробництва розважальних проєктів під час диджитал-фіналу “Голосу країни”.

Тепер ця команда виробляє прямоефірні “Танці з зірками”, дотримуючись карантинних норм.

Навіть учасникам, які, на жаль, захворіли, команда проєкту знайшла, як надати шанс виступити: Ольга Фреймут і Дарина Петрожицька з партнерами танцювали дистанційно», – розповів генпродюсер.

Він додав, що команда «Кварталу» зараз працює над виробництвом трьох проєктів для «1+1», які глядачі зможуть побачити згодом.

«Серіали на певний час змістили, проте не припинили зйомки, і наразі все йде за графіком, проте в нових умовах, враховуючи реалії», – зауважив пан Кривицький.

Основними викликами для «1+1» у новому сезоні, за словами пана Кривицького, стануть старт шоу «Маскарад», утримання частки перегляду серіалів та гарні показники ТСН.

Новий канал: «Час ризикнути».

Концепція сезону Нового каналу – «Час ризикнути».

За словами маркетинг-директорки каналу Ольги Балабан, ключові проєкти сезону відповідатимуть цій ідеї.

Прем’єрне реаліті «У кого більше?», яке стартувало 31 серпня, ставить перед учасниками виклик: «Заробити якнайбільше або понести покарання».

У проєкті три пари журналістів – Максим Узол і Ольга Манько, Анастасія Кошман та Анна Олицька, Аліна Мисечко та Валентин Чернявський – вирушають у країни Африки та Азії, де кожен з них має заробити якомога більшу суму грошей на спір, шукаючи собі найрізноманітнішу роботу.

У четвертому сезоні «Кохання на виживання» (старт 15 вересня) учасники спробують «перевірити свої стосунки або жити в сумнівах».

А для учасників другого сезону шоу «Діти проти зірок» (старт 7 жовтня) виклик – «розгромити дорослих або… жодних або».

Із 16 жовтня канал запускає «Супер-топ-модель по-українськи», у якому беруть участь найкращі учасниці всіх сезонів «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи».

Посил шоу такий: «Повернутися з тріумфом чи розпрощатися з мрією».

Слоган нового модельного реаліті – «Краса врятує світ».

Майже всі прем’єрні проєкти до нового сезону Новий канал устиг зняти до карантину, а решту дознімав влітку та восени без глядачів.

31 серпня завершилися зйомки «Дітей проти зірок» і тревелшоу Лесі Нікітюк «Le Маршрутка», у вересні знімають гумористичне «Вар’яти-шоу».

Усі вони вийдуть в ефір у жовтні.

В осінньому сезоні Новий канал хоче піднімати соціально важливі та резонансні теми.

«Ми хочемо стати актуальним каналом.

Щоб наші проєкти глядачі обговорювали після перегляду, – розповідає Ольга Балабан.

– Мова йде не про політику та депресуху, а про можливості до змін, що залежать від кожного з нас.

І ці цінності сповідують герої наших програм.

Наприклад, у “Супер-топ-моделі по-українськи” дівчат насправді хвилюють теми екології, сортування сміття, захист тварин: жодна з дівчат не бажає рекламувати хутро.

Декому з них болить тема боротьби з насиллям.

Практично кожній відкликається тема гендерної рівності – точніше, вони живуть у реальності, що всі люди можуть робити вільний вибір у професії, в особистому житті, у кар’єрному зростанні… Їм у середньому 22-24 роки, це вже покоління соціально відповідальне, яке щось змінює.

І ми хочемо показати глядачам, що вони теж можуть змінювати себе і все довкола».

Із 26 вересня сітку Нового доповнить тревелшоу «Орел і решка» виробництва Teen.

Spirit Studio.

Канал отримав права на прем’єри двох нових сезонів: «Орел і решка.

Чудеса світу» (ведучі Антон Зайцев та Василіса Хвостова) та «Орел і решка.

Дівчачий сезон» (ведучі Юля Коваль та Анастасія Івлєєва).

При цьому Новий канал не бентежить те, що тривалий час проєкт був пов'язаний з брендами інших каналів («Інтер», К1).

«Пригоди й подорожі – це цінності, близькі нашій аудиторії.

Не перший рік в ефір виходить “Le Маршрутка”, де Леся Нікітюк проводить тревел-розслідування областей України.

“Заробітчани” трансформували в азартно-пригодницьке реаліті “У кого більше”, у якому ведучі шукають неймовірні роботи в Азії та Африці на спір.

І цілком логічною стала поява у нас відомого у всьому світі українського тревелшоу “Орел і решка”», - зазначає очільниця каналу Ольга Задорожна.

Також Новий канал завершує зйомки другого сезону серіалу «Перші ластівки.

Zалежні», прем’єра якого запланована на кінець року.

Наразі це єдиний серіал, який Новий презентує до нового сезону.

Прайм каналу й надалі базуватиметься на власних проєктах і кінопоказах.

Про основні зміни в сітці «Детектору медіа» розповіла Ольга Балабан: «Восени серіалів у нас у праймі не буде.

О 19.00 з понеділка по п’ятницю – великі проєкти.

Після 21.00 у будні на Новому залишаться художні фільми.

“Вар’яти” з’являться в ефірі в жовті й будуть виходити одразу після випуску “Хто зверху?” (10-й сезон цього шоу стартував 27 серпня.

– Ред.).

Також у жовті о 18.00 щопонеділка виходитиме “Le Маршрутка”.

“Орел і решка” транслюватимуться об 11.00 у суботу з 26 вересня».

Показниками успіху для Нового каналу буде інтерес глядачів і висока частка.

«Ми хочемо, щоб вистрелили наші всі наші проекти! І щоб ключові шоу ми могли продовжити в наступних сезонах.

Очікуємо від “Перших ластівок.

Zалежні” ще гучнішого резонансу, ніж торік», – додає Ольга Балабан.

За її словами, канал має намір стати беззаперечним лідером для аудиторії віком 25-34.

СТБ: «З любов’ю можливо все!».

СТБ гаслом нового сезону обрав свій старий слоган «Можливо все» і поєднав його з тематикою любові.

На думку керівництва каналу, глядачі зараз прагнуть щасливих історій.

«Осінь на СТБ проголошує: з любов’ю можливо все! Сьогодні ми бачимо, як люди втомилися від пандемії і тривожних новин; через карантин у багатьох немає впевненості в завтрашньому дні; ми всі не знаємо, що на нас чекає восени.

Люди хочуть дивитися контент, який заряджатиме гарним настроєм, хочуть бачити на екрані щасливі історії.

Тому цієї осені ми пропонуємо глядачеві контент, який нагадає про головну цінність життя – любов», – пояснює Людмила Семчук, керівна директорка каналу.

СТБ бачить осінь сезоном великих прем’єр, одкровень, захопливих історій, зворушливих зустрічей, здійсненних мрій і любові.

Ключовими проєктами будуть власні шоу та серіали, які канал і надалі поєднуватиме у своїй сітці.

Так, о 19.00 залишається вертикальна лінійка студійних шоу: «Детектор брехні» з Дмитром Карпачовим (щопонеділка), «Таємниці ДНК» з Тетяною Висоцькою (щовівторка) й шоу Оксани Байрак «Про що мовчать жінки» (щосереди).

Щочетверга у слоті заплановані повторні випуски токшоу «Один за всіх» з Михайлом Присяжнюком (основні випуски – по неділях о 20:00).

З понеділка по четвер о 18.00 виходитимуть спершу повтори, а з жовтня – прем’єрні випуски реаліті «Супермама» з Дмитром Карпачовим, перший сезон якого вийшов навесні.

З великих шоу в ефірі плануються ювілейний сезон «Мастер.

Шефа» по суботах (стартував 29 серпня) і «Холостячка» (стартує в жовтні).

Також цієї осені глядачі СТБ побачать новий сезон реаліті «Хата на тата» і прем'єрні випуски докуреаліті (суміш серіалу та реаліті) «Сліпа» виробництва Space Production (з 11 вересня).

Суботніми ранками продовжить виходити «Неймовірна правда про зірок» з Григорієм Решетником і Надією Матвєєвою.

По неділях СТБ крім «Одного за всіх» показуватиме «Слідство ведуть екстрасенси» (з 30 серпня) та медичне реаліті «Я соромлюсь свого тіла» (з 27 вересня).

О 20.15 по буднях заплановано слот «СТБ-серіал».

З понеділка по четвер у нього по черзі заходитимуть розширена версія «Спіймати Кайдаша» виробництва «Прокіно» (з 31 серпня) та історична сага за романом Анатолія Дімарова «І будуть люди» виробництва Film.

ua (з 14 вересня).

Обидва серіали стали переможцями пітчингу проєктів патріотичного спрямування Міністерства культури, перший отримав від держави 13,3 млн грн фінансової підтримки, другий – 32,4 млн грн.

Далі в слоті плануються новий серіал Оксани Байрак, мелодрама «Колір пристрасті» (виробництво Art Forms Production), «Полонена» (робоча назва), «Искупление» (робоча назва, Star.

Light Production) і «Мій чоловік, моя жінка» (робоча назва, Ivory films).

У денних слотах буднів з 11 вересня виходитиме детективний серіал «Слід» виробництва Space Production.

А от по п’ятничних вечорах з 25 вересня СТБ показуватиме прем’єрні 4-серійні романтичні мелодрами виробництва Star.

Light Production, спродюсовані Галиною Балан-Тимкіною: «Любов з ароматом кави», «Привіт, тату», «Сонячні дні», «Мій коханий ворог».

Карантин, за словами Людмили Семчук, відкоригував плани каналу.

Деякі прем’єри минулого весняного сезону були перенесені на осінній.

Одним з головних рішень, пов’язаних із карантином, стала відмова СТБ від проєкту «Х-фактор» цієї осені.

«Ми прийняли рішення не ризикувати здоров’ям учасників та знімальної групи і цього року робимо перерву.

Натомість, ми підготували інший великий проєкт – романтичне реаліті “Холостячка” з Ксенією Мішиною.

Також спеціально для романтичних п’ятниць на СТБ Stаr.

Light Production знімає цілу низку 4-серійних мелодрам», – розповідає керівна директорка каналу.

СТБ почав відновлювати зйомки проєктів, заморожених через карантин, навесні та влітку.

«Звичайно, з дотриманням усіх правил безпеки та карантинних обмежень.

Влітку за місяць змогли запустити “з нуля” кулінарний проєкт “Звана вечеря” – це той ще виклик в умовах карантинних зйомок», – зауважила пані Семчук.

Через нові умови для зйомок частина прем’єр сезону перенесена на жовтень.

Власне, така ж ситуація і в інших каналів, які наразі дознімають свої проєкти.

СТБ нині знімає контент не лише на осінь, а й на весну.

Від нового сезону СТБ очікує, що його проєкти стануть подіями для суспільства.

«Звичайно, нам важливі рейтингові показники наших продуктів в ефірі.

Але нам також важливо залишатися трендсетерами на ринку, щоб наші прем’єри ставали подіями, які піднімають важливі для суспільства теми і викликають широкий резонанс в інтернет-просторі», – резюмує пані Семчук.

«Інтер» Х.

Отримати коментарі щодо концепції сезону каналу «Інтер» «Детектору медіа» поки що не вдалось.

З огляду на анонси каналу та сітку початку вересня, кардинальних змін у програмуванні поки що не планується.

Прайм каналу стабільний, його ключові проєкти – токшоу «Стосується кожного», «Речдок», «Слідство вели…» та новини.

У денних слотах – повтори програм, у ранкових – ранкове шоу, «Корисна програма» та турецькі серіали.

У вікенд, оскільки канал втратив шоу «Орел і решка», яке перейшло на Новий, то вирішив запустити власний тревелпроєкт із Жанною Бадоєвою – «Інше життя».

Мовник позиціонує програму як «чесну розповідь про повсякденне життя місцевих жителів у різних містах і країнах: про те, що всіх нас об'єднує, а в чому відчуваються відмінності від українських реалій».

«Інше життя» стартувало в середині серпня і продовжує виходити по неділях.

Також у вересні канал анонсує запуск щосуботніх концертів Лайми Вайкуле о 20.30.

За останні роки «Інтер» суттєво втратив свої позиції, порівняно з конкурентами, що, зокрема, є й результатом того, що канал менше інвестує в новий продукт.

Однак при тих можливостях, які є в мовника, він лишається шостим каналом, і поки що мовникам з другого ешелону не вдалося його посунути на нижчі щаблі.

Теги за темою
СтатьиПроизводство
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Цены на топливо: что ждет украинских водителей
Хвиля
2025-07-11T10:37:17Z
За горстку фисташек - 140 гривен. Какие заменители стоят намного дешевле
Telegraf
2025-07-11T10:31:06Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Этот мега-популярный напиток может навсегда лишить зрения: шокирующее открытие
Comments UA
2025-07-11T09:54:30Z
Мойва и мелкая рыба иногда лучше красной: ученые провели интересное исследование
Знай
2025-07-11T09:52:22Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Мошенничество на десятки миллионов: нардеп Шевченко получил новое подозрение
Апостроф
2025-07-11T11:06:46Z
Вместо удобрений из Беларуси — элитные авто: нардепу объявили подозрение
TSN
2025-07-11T10:51:42Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Инцидент с укрытием: прокуратура Харькова проверила доступ к защитным сооружениям
Апостроф
2025-07-11T10:57:53Z
Генпрокурор обнародовал разговор чиновников, знавших об аварийности метро в Киеве, но скрывавших его
VGorode
2025-07-11T10:52:36Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Выживает повсюду: маленькая рыбка с Дальнего Востока захватила водоемы Украины
Telegraf
2025-07-11T11:07:37Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T11:07:25Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Брэд Питт подал в суд на Анджелину Джоли из-за продажи винодельни
UAToday
2025-07-11T11:04:15Z
Илона Гвоздева, которая подавала на развод, проигнорировала заседание суда: известна причина
TSN
2025-07-11T10:30:08Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Adios, Потап: Тина Кароль разнесла рэпера за искусственное "творчество" и попрощалась, муж Каменских отреагировал
Знай
2025-07-09T19:51:50Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сап-йога и пляж без трусов: что скрывается за забором на карьере возле Львова
Telegraf
2025-07-11T11:04:11Z
Надолго покинут ваш дом: какие эфирные масла отпугивают насекомых
Gazeta UA
2025-07-11T10:55:44Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
На Харьковщине ночью раздались взрывы
TSN
2025-07-11T05:06:53Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Стало известно, что за самолет заметили над Киевом
Telegraf
2025-07-11T11:01:18Z
В Киеве вспышка отравления детей через воду в озере: что известно
TSN
2025-07-11T10:30:51Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Украинцы приобрели почти 32 тысячи электромобилей за полгода
Апостроф
2025-07-11T09:42:05Z
Электромобильный бум: Tesla, Volkswagen и BYD покоряют украинские дороги
Gazeta UA
2025-07-11T06:31:07Z
Отвлекся на дороге – отберут авто: украинским водителям готовят жесткие санкции
Знай
2025-07-10T04:22:23Z
Водителям ужесточились правила: какие авто теперь обязаны проверять дважды в год
Знай
2025-07-09T20:21:40Z
Toyota показала новый раллийный Yaris на водороде
Корреспондент
2025-07-09T18:24:45Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Стоматолог расшифровал 500-летний код в культовом рисунке человека да Винчи
Апостроф
2025-07-11T11:06:40Z
Темные стороны души: ученые раскрыли связь применения ИИ с психопатией
Фокус
2025-07-11T11:01:24Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
УАФ официально представила новый формат розыгрыша Кубка Украины
ZN UA
2025-07-11T10:52:51Z
Наставник "Шахтера" Арда Туран прокомментировал разгром соперника в своем дебютном матче
ZN UA
2025-07-11T10:16:56Z
Умер легендарный украинский футболист-бомбардир
Telegraf
2025-07-10T15:13:06Z
Ракицкий будет выступать в клубе Первой лиге
ZN UA
2025-07-10T14:55:02Z
Украинский футбольный клуб обратился к властям соседней страны с необычной просьбой
Telegraf
2025-07-10T14:25:33Z