Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв опублікувати другу частину нібито перехопленої розмови іноземних політиків про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Про це розповів головний редактор Роман Бабаян, який брав участь в інтерв'ю з Лукашенком.
За його словами, Лукашенко заявив, що "марно над ним почали сміятися", оскільки він володіє записом скандальної розмови.
"Це тільки шматочок цієї плівки. У нас є вся ця розмова, хочете послухати? Ми, природно, відразу відреагували: звичайно, хочемо, давайте послухаємо! На це він говорить: "тоді попросіть керівника ФСБ Росії, він дасть її вам послухати, тому що я передав цю плівку йому. Але я можу вам сказати, що це дурниця, це квіточки. Ви навіть не уявляєте, яка у нас є інформація і які ягідки ще попереду", - розповів він.
Журналіст зазначив, що Лукашенко наполягає на справжності запису. За словами білоруського президента, запис зробили за допомогою станції радіоелектронної розвідки, яку розгорнули в Гродно, яка, за його словами, забезпечена суперсучасною технікою.
Нагадаємо, 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині, до тями досі не прийшов.
Німецьке видання Spiegel з посиланням на власні джерела 4 вересня повідомило, що сліди отрути "Новачок" знайшли у зразках крові, сечі та шкіри російського опозиціонера Олексія Навального, а також на пляшці з водою.
3 вересня Лукашенко заявив, що інформація про отруєння російського опозиціонера Навального речовиною з групи "Новачка" нібито сфальсифікована, що, за його словами, підтверджується перехопленою розмовою між Берліном та Варшавою.
4 вересня Telegram-канал "Пул першого", пов’язаний з пресслужбою президента Білорусі Лукашенка, опублікував запис нібито "перехопленої" розмови"Берліна та Варшави" щодо отруєння російського опозиціонера Навального. Спілкуються нібито "Нік" з Німеччини та "Майк" з Польщі.
Відео Балтійські країни ввели санкції проти Лукашенка
Країни Балтії запровадили санкції проти Лукашенка. Він та ще 29 білоруських чиновників стали персонами нон-ґрата в Литві, Латвії та Естонії. У самій Білорусі, тим часом, тривають суди над затриманими - напередодні до автозаків потрапили майже півтори сотні людей. Про останні події в сусідній країні – у сюжеті.