![Російське "голосування" в Севастополі є юридично нікчемним – МЗС України](https://thumbor.my.ua/wSQJqwValkT24W9mzCQQm03D_Oc=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Ff1b840208907affa0c64f19fe278b13d.jpg)
Російське "голосування" в Севастополі є юридично нікчемним – МЗС України
КИЇВ. 11 вересня. УНН. Україна не визнає організоване Росією так зване "голосування" з виборів місцевого губернатора, що стартувало 11 вересня в незаконно окупованому Севастополі. Про це у Twitter написала перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає УНН.
"Т.зв. "голосування", яке російські окупанти розпочали 11 вересня на тер-ії українського Криму є юридично нікчемним та не буде визнано ні Україною, ні нашими пратнерами. Усі причетні до організації нестимуть відповідальність згідно законодавства України", - зазначила дипломат.
Також у коментарі "Крим.Реалії" Джапарова повідомила, що Україна звертатиметься до міжнародних партнерів з проханням засудити організацію цього "голосування", в тому числі шляхом посилення санкційного тиску на Росію.
Так, 11 вересня у Севастополі починаються так звані "вибори" підконтрольного Росії губернатора міста, що триватимуть до 13 вересня.
Як повідомляв УНН, раніше голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову Укрпошта принесла лист, автором якого є окупаційний "Верховний суд Республіки Крим".