Співачка і модель Маша Фокіна – онука першого прем'єра України й члена делегації в ТКГ Вітольда Фокіна – поділилася спогадами, як та навіщо познайомила свого діда з главою Офісу Президента Андрієм Єрмаком, своїм давнім, як виявилося, другом.
Про онука Вітольда Фокіна (перший заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі) співачка Маша Фокіна розповіла у "Світському житті" на "1+1".
За її словами, Фокін познайомився з головою ОП Єрмаком за її сприяння, а після цього отримав посаду у ТКГ. Адже, мовляв, Фокін і Єрмак знайшли спільну мову щодо того, як закінчити війну на Донбасі.
Що розповіла Фокіна про знайомство свого дідуся з Єрмаком
- "Знаєте, я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Бо це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим (перемовинами в ТКГ – 24 канал)".
- "Він (Вітольд Фокін – 24 канал) не знав, що Андрій Єрмак – це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз теж була потрібна поміч – допомогти в ситуації".
У дідуся завжди були амбіції. Він – сірий кардинал. Завжди по той бік камери, не любить інтерв'ю, пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрюшею – ну, з Андрієм Борисовичем, – як вони можуть закінчити цю війну,
– сказала Фокіна.
У Фокіної перепитали, чому вона назвала голову Офісу Президента "Андрюшею". "Це людина з мого дитинства. Тому у нас інші стосунки", – відповіла співачка. Свої стосунки з Єрмаком вона назвала теплими та дружніми.
Фокіна дійсно давно знайома з Єрмаком | Скриншот спільноти "Рагу.лі"
Свідчення давньої дружби Марії Фокіної та Андрія Єрмака опублікували у спільноті "Рагу.лі" у фейсбуці. Зауважимо, станом на 14 вересня цього допису за 11 березня 2012 року в офіційному інстаграмі співачки немає.
Ми з Андрієм Борисовичем дружимо з 18 моїх років. У нас дуже чудові стосунки. Бачимося дуже часто. У нас теплі дружні стосунки,
– водночас розповіла Маша Фокіна.
Коротко про Фокіна і його скандальні заяви
- Вітольд Фокін – перший прем'єр-міністр незалежної України. Зараз йому 87 років, до складу української делегації ТКГ щодо Донбасу увійшов 18 серпня 2020 року за указом Президента України Володимира Зеленського.
- Наприкінці серпня Фокін заявив, що для досягнення миру на Донбасі потрібно провести загальну амністію та надати всьому регіону особливий статус.Ці слова стали дуже резонансними в українському суспільстві, адже це надто схоже на виконання усіх вимог російських окупантів.
- В Офісі Президента прокоментували заяви Фокіна так: слова політика не є офіційною позицією держави. Водночас сам Фокін вважає, що його слова "потрапили туди, куди треба".