MY.UAНовини
Про підкорення Києва та війну з забудовниками: ексклюзивне інтерв'ю з Притулою
Про підкорення Києва та війну з забудовниками: ексклюзивне інтерв'ю з Притулою

Про підкорення Києва та війну з забудовниками: ексклюзивне інтерв'ю з Притулою

Партія "Голос" висунула в кандидати на посаду міського голови Києва Сергія Притулу. Він заявив: "Я тут живу, тому мені не байдуже". Чого очікувати від відомого шоумена – читайте далі.

Про рішення піти в мери Києва, генплан столиці та війну зі забудовниками – Сергій Притула розповів в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу. 

Про скандали з родичами Притули

Не можу не почати з запитань, які всіх турбують. Лілія Сопельник – чим закінчилась історія?

Наразі нічим не закінчилась. Це лише в інтернеті люди пишуть, що все закінчилось. Насправді закінчилось досудове слідство, відбулось одне судове засідання, що там далі відбувається треба запитувати в Лілії Юріївни та її адвоката. Я намагаюсь максимально абстрагуватись від цього процесу, тому що це не мій клопіт. Хоча, звичайно, не надто приємно, коли подібні речі відбуваються з бабусею твоєї дитини.

Що відомо про ДТП з Лілією Сопельник? 

Лілія Сопельник – мама дружини шоумена Сергія Притули Катерини та дружини ексрегіонала Віталія Хомутинніка Вікторії. 22 серпня 2019 року вона влаштувала ДТП на дніпровській набережній у Києві. За попередньою інформацією, 59-річна водійка заднім ходом наїхала на пішоходів, бо переплутала педалі.

В аварії постраждали мати та її 9-річний син Ростислав. Хлопчик отримав закриту травму живота і грудної клітини й був доставлений в "Охматдит". Його мати – Анжела отримала струс головного мозку та перелом кісток тазу

Віталій Хомутиннік. Про нього у 2015 році казали, що це один з 10 найбагатших людей України і депутат, який сколотив статки величезні. Чи намагались ви його нарозумити?

Він мене не нарозумлює і я насправді з ним не в таких стосунках, щоб давати йому якісь поради чи рекомендації. Ми час від часу перетинаємося, бо наші дружини рідні сестри і звичайно, що є дні у році, коли ми з'являємось за одним столом. Але, відверто кажучи, далі ніж спілкування про дітей в нас мова не заходить, тому що один раз в нас відбулась така тригерна зустріч і розмова, де ми зрозуміли полярність своїх поглядів.

Віталій Хомутиннік мав необачність підіймати руки на деяких голосуваннях, а потім я внаслідок цих голосувань викатував волонтером по фронту. Тому є дуже багато речей, які не дозволяють говорити про якийсь спільний знаменник чи діалог в контексті дружньої поради.

Ви розумієте, що одне й інше питання в контексті передвиборчої кампанії потім вам завжди будуть згадувати і казати, що там є родич і він 100% має вплив.

Слухайте, я ж родичів своєї дружини не вибираю, якщо відверто, я одружився на жінці, яку люблю. Вона народила мені чудову доньку, а те, що в моєї дружини сестра одружена з чоловіком, який має бекграунд і не подобається людям, країні і в мене є ряд якихось претензій, то це якийсь дуже довгий ланцюжок, щоб говорити про те, що є якийсь взаємозв'язок в принципі. Тому давайте проблемні питання, які стосуються цих людей, адресувати їм. Я готовий відповідати за свої вчинки, за свої дії і за свої слова.

Чому Притула йде в мери Києва

Ви кажете – "Я тут живу". Але багато людей в Києві живе, це не привід йти в мери. Це гарний привід стати громадським активістом. Але ви ним вже є. То нащо це?

Ми не будемо сприймати цю фразу поверхнево, як виключно констатація географічної прив'язки до проживання в якомусь населеному пункті. А в контексті моєї заяви гасло "Я тут живу" має під собою ширший сенс, який впирається в поняття відповідальності. Тобто ви і я живемо в якійсь квартирі і ми хочемо, щоб там була гарна шумоізоляція, вікна, наші сусіди у під'їзді не палили кнопки в ліфті, щоб був хороший домофон. І точно так само хочеться, щоб життя в місті загалом, а не в якійсь конкретно взятій квартирі, під'їзді чи вулиці, було комфортним для усіх мешканців.

Це той меседж, який я надсилаю киянам – я готовий брати відповідальність за те, щоб зробити життя в столиці комфортнішим і кращим. Тому що в Києві насправді є дуже багато недоліків. Я не збираюсь займатись виключно огульною критикою, наша команда зараз готує програму, яка незабаром буде виставлена на обговорення киянам, представникам громадських організацій, де ми покажемо наші варіанти того, що має змінитись в Києві у кращий бік.

Що треба зробити, аби життя в Києві змінилося в кращий бік? Бюджет Києва сягає майже 60 мільярдів. Це колосальна сума. Понад третина йде на освіту, ще приблизно 15% на медицину. Такі ж частини йдуть на соціалку, комунальні послуги, громадський транспорт, близько 5 мільярдів. Наче багато грошей, але вони "розтикані" по різних місцях і з цим нічого не зробиш. Я припускаю, що треба знайти "корінь зла", підкопати і з нього почати робити якісь зміни. Де він?

Власне, ми про це говоримо. Що одразу після того, як наша команда відсвяткує перемогу на місцевих виборах у столиці, першим кроком має бути аудит всіх тих програм, які зараз реалізуються, аби зрозуміти їх ефективність або ж неефективність. Розпоряджання міським бюджетом дійсно викликає багато нарікань. Попри те, що ми дивимось по розподілу цих коштів на різні сфери, я завжди ставлю тільки одне запитання: "Ви на собі це відчуваєте чи ні?". Якщо не відчуваєте такі витрати – на культуру, на медицину, на освіту, значить воно або десь не доходить, або скеровується не туди, куди необхідно.

По-друге, в нас є велика проблема з тим, що місто недоотримує страшно багато грошей. За оцінками експертів, за останні років 5, можливо трохи менше, це в районі 30 мільярдів гривень. По одній статті, яка називається "податок на дохід фізичних осіб". Тобто Київ – унікальне місто. В тому сенсі, що у всій країні є схема, коли 60% ПДФО залишається на рівні місцевого бюджету, а решта скеровується у певних долях на обласний та республіканський бюджет. І тільки в Київ 40% залишається на місці, а 60% розпилюється наверх.

Чому Київ такий винятковий і це в гірший бік для киян? Я не можу зрозуміти, що заважало чинній владі за цю каденцію перебування на посаді міського голови, депутатів Київради поставити це питання перед парламентом – для того, аби знівелювати цю нерівність киян перед іншими українськими громадами.

Я чув заяви мера, що він має намір це питання вирішувати якось. Але чинний міський голова свого часу був на чолі БПП, "Солідарності". Ця політична структура мала багато спільного з "Народним фронтом" в парламенті. Чому міський голова не пролобіював для киян це питання, маючи фактично більшість, яку він свого часу очолював – для мене тут багато знаків запитань.

Ми в цьому сенсі намагаємося все-таки повернутися обличчям до столичної громади. Представники нашої фракції зареєстрували законопроєкт №2262, який якраз покликаний зрушити це питання з мертвої точки. Я докладатиму всіх зусиль, аби ми дотиснули його.

Про генплан Києва

Проблема заторів. На нього не відповідають, що побудують дороги. Є питання забудов. Бо з них випливають затори, будуються багатоповерхівки. А питання забудов впирається в міську раду, бо землями розпоряджаються саме вони, і вже багато нарозпоряджалися в минулому на майбутнє. Припустимо, що ви стаєте міським головою. Скількох депутатів ви з собою плануєте завести, аби ця фракція була достатньо впливовою, щоб рішення в раді в принципі можна було ухвалювати?

Я переконаний, що та фракція "Голосу", яка зайде в Київраду, буде достатньо впливовою незалежно від кількості людей. Я маю приклад фракції "Голосу" в парламенті, яка довела свою ефективність, що б там про неї не говорили люди, які мають свої інформаційні канали. В них є медіаресурси, через які вони скеровують людям якісь меседжі про те, що "Голосу" не чути. Але в людей, які мають хоч трохи бажання не тільки слухати ці наративи, а й копнути глибше, це викликає сміх.

Якщо зайти на ресурси Ради, подивитися по проголосованих законопроєктах від кожної фракції, по ухвалених правках до законопроєктів – там "Голос" завжди на чільних місцях. Тобто можливо "Голос" не подавав найбільшу кількість законопроєктів. Але у відсотковому відношенні з тих, які подали, найбільше ухвалили саме у фракції "Голос". Це також велике досягнення для фракції у кількості 20 людей в такому великому парламенті.


Рейтинг кандидатів у мери Києва / Інфографіка 24 каналу

Тому я буду радий завести до Київради якомога більшу кількість хороших незашкварених людей, фахівців у своїх напрямках, в яких я впевнений, як у самому собі. Я не знаю, з ким доведеться в результаті об'єднуватися. Я не хочу все ж видаватися самовпевненими аж занадто. Соціологія показує, що жодна партія, яка заведе свою фракцію в Київраду, не буде мати більшості, вона буде приречена на якусь коаліційність. Але якщо в цій коаліції буде фракція "Голосу", я переконаний, що це якраз буде тим важелем, який буде тримати і в'язати по руках та ногах політичних партнерів для вирішення цих справ.

Ви абсолютно праві, коли кажете, що одна проблема зав'язується на іншій, а та породжує ще іншу. Глобальна проблема називається дуже просто – відсутність адекватного генплану. Все те, що зараз було запропоновано, іноді відбуваються якісь не зовсім помпезні, але презентації генплану столиці…

А потім виявляється, що це не генплан, а проєкт генплану, ідея проєкту.

Так. Якби в мене ще не було інсайдів, можливо, я б розглядав серйозно ці проєкти генплану. Я знаю особисто деяких людей, які долучалися до цього проєкту генплану. Вони мені кажуть, що з вечора зателефонували їм і сказали написати щось по їхньому сегменту, аби вставити це в проєкт генплану. Так, а що конкретно ви хочете? Це ж не пишеться на колінці, це мають бути глибинні дослідження. "Та напиши що-небудь" – отак клепався цей проєкт генплану. Тобто його немає.

Хоча, здавалося б, вихід із ситуації знайти не те, що достатньо легко, але можливо. Насамперед, долучивши до створення генплану громадські організації, активістів, міжнародні інститути, які працюють в цьому напрямку, мають напрацювання. Ба більше – мають вже готові проєкти. Той самий проєкт Світового банку, який у 2015 році був скерований на реформування транспортної системи, досі десь там припадає пилюкою на поличках в КМДА чи в мера у кабінеті, я не знаю… Але він не був реалізованим, навіть не було спроби його реалізувати: запустили якихось 2 маршрути і все.


Сергій Притула / Фото 24 каналу

Те ж саме щодо питання виділення землі в столиці для забудови. Чому у всьому світі саме муніципалітет вирішує, що має бути на цьому шматку землі. І під цей план відбувається тендер між забудовниками, які готові викупити цю землю та побудувати те, що хоче місто. Із зрозумілою кількістю квадратних метрів житлової та офісної площі, соціальною інфраструктурою тощо. В нас все відбувається з точністю до навпаки. В нас спочатку забудовник бере землю, йому роблять відвід цієї землі, в нього є якийсь проєкт, але його кінцевий результат геть не відповідає тому, що має бути. Вони мають таку шпаринку і вказують "намір побудувати школу". А потім на її місці з'являється черговий супермаркет.

Тому докорінна зміна системи міського управління – це завдання №1. Але перед цим треба перегляд роботи тендерних комітетів. Тому що це неабияке зло. Так само в мене є інсайди в різних структурах. Ті люди, які безпосередньо перетинаються з роботою тендерних комітетів у столиці, кажуть, що немає такого, який би не працював у системі відкатів.

Про незаконні забудови

Не боїтесь, що в процесі розгрібання старих факапів загрузнете в цій роботі? Можна пройтися просто по центру Києва і побачити ледь не через два будинки, які є занедбаними.  Зробити з цим будинком щось неможливо, тому що це історична цінність. Усі чекають поки ці будинки розваляться, потім на їхньому місці щось збудують. Теоретично влада це може вирішити через суд. А от суд з будинком, який називають "монстр на Подолі", триває вже не перший рік, і незрозуміло, як це питання вирішиться в результаті. І таких проблем просто безліч. Ви не боїтесь, що в цих проблемах ви зав'язнете?

Я не боюся. Звичайно, я не можу розписуватися за ті чи інші рішення конкретно взятих суддів, але я переконаний, що якби у нас з'явилися якісь прецеденти в столиці, на рівні яких ми би побачили, що закон працює... Тоді це спрацювало би, по-перше, на випередження проблем у майбутньому. Тобто якби забудовники, які займаються незаконною надбудовою і, до речі, "монстр на Подолі" це не єдина проблема в історії з надбудовами в столиці…

Не єдина, так.

У нас уже були "монстри на Печерських пагорбах", у нас є "чудовисько" пані Білозір теж на Подолі, яка там добудувала, і адвокати кажуть, що це мансарди насправді, а не поверхи. Якби міський голова, опираючись на ті ресурси та можливості, які він має, а він їх має, розібрав би хоча б один будинок з оцих усіх надбудов, то забудовники б вже серйозно задумались: "А чи варто мені так ризикувати, вкладати гроші, а потім вони це все розберуть", при чому розберуть за його ж кошт. Тому співпраця з правоохоронними органами і виконання букви закону.

Як ви думаєте, із забудовниками вийде воювати? У них достатньо великі ресурси...

Я розумію, що у них достатньо великі ресурси. Мені видається, що в центрі політики міської влади у Києві, на жаль, не громада і місто, а інтереси обмеженого кола осіб, які використовують Київ для особистого збагачення у не зовсім чесний спосіб. Ми говоримо про будівельників, забудовників та тих, хто тримає перевізників. Мені здається, що перший достатньо вагомий крок для боротьби з цими "смотрящими" – це не стати частиною системи. Тому що умовний "смотрящий" сам не приходить і не викопує лопаткою шматок землі, на якій потім зростають висотки. Він сам не сідає за "баранку" маршрутки.

Тобто все відбувається шляхом злягання частини депутатського корпусу Київради і зацікавлених осіб за, на жаль, мовчазної згоди міського голови. Тому що ви мене хоч вбийте, я не повірю, що чинний міський голова не здогадується про те, що відбувається у столиці. Про те, хто і які преференції отримує за те, що правильно голосує в Київраді.

Як ви думаєте, закон про столицю України треба змінювати?

Я думаю, що це питання повинно стати предметом ширшого фахового обговорення. Тому що, мені здається, що закон авторства Олександра Ткаченка – це не закон розвитку міста та громади, це закон політичного впливу на ті чи інші керівні посади у місті. Тому, якщо прибрати політику із закону і там буде здорове зерно – то чому б ні.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Дитяча письменниця опинилася в центрі скандалу через образу хлопчика з аутизмом
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:10:32Z
Лише два полководці в історії не знали поразок: один із них – українець
24tv
2025-04-28T07:06:14Z
Кібератака на «Епіцентр»? Гіпермаркети по всій Україні зупинили роботу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:03:26Z
Безкоштовне житло для переселенців у Львові: де можна оселитись, перелік пропозицій
Политека
2025-04-28T07:01:40Z
Модератор Meta розповів про свій нервовий зрив після відео обезголовлювання та жорстокого поводження з дітьми
InternetUA
2025-04-28T07:01:18Z
У Києво-Печерській лаврі освячено особливу військову ікону
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:54:58Z
Столичнийі салон краси звільнив працівницю за відмову обслуговувати українською
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:54:32Z
Чорноморський флот РФ виставив кораблі на аукціон: причина
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:48:24Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Янукович отримав другий вирок в Україні: 15 років тюрми
Лига
2025-04-28T07:09:59Z
Капітулювати Україна могла б і без допомоги Трампа - Пісторіус
ZN UA
2025-04-28T07:09:35Z
СБУ затримала подружжя зрадників, які на замовлення рашистів готували теракти у Дніпрі
Украина Криминальная
2025-04-28T07:06:09Z
Кім Чен Ин назвав «героями» корейців, які воювали за РФ, і пообіцяв поставити їм памʼятник
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:01:35Z
У Франції затримали близько 20 підозрюваних у нападах на в’язниці
Европейская правда
2025-04-28T06:55:54Z
"Вони просто стерли себе": відома співачка "рознесла" артистів-утікачів
GlavRed
2025-04-28T06:54:05Z
Лідер демократів в Сенаті: підхід Трампа до війни в Україні показує слабкість США
Европейская правда
2025-04-28T06:45:24Z
Канада сьогодні обиратиме новий парламент і премʼєр-міністра
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:40:18Z
Субсидії і соцвиплати можуть скасувати: як вплине новий реєстр рахунків і банківських сейфів
Фокус
2025-04-28T07:06:25Z
В Україні зміниться ціна на хліб: чи вдарить це по гаманцю
24tv
2025-04-28T07:06:18Z
Виробництво молока на фермах України вперше за 30 років перевищило надої населення
AgroPortal
2025-04-28T07:00:10Z
Дохід ресторанів та готелів зріс за рік: хто став лідером на ринку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:45:03Z
Виманюють особисті дані під приводом перерахунку пенсій: як працює нова шахрайська схема
InternetUA
2025-04-28T06:43:28Z
Ціни на нафту зростають, але є важливий нюанс
24tv
2025-04-28T06:39:33Z
Курс валют на 28 квітня: скільки коштують долар, євро і злотий
Комсомольская правда
2025-04-28T06:36:43Z
В Укрзалізниці підбили підсумки пільг на агроекспорт з прифронтових станцій
AgroPortal
2025-04-28T06:30:52Z
Нігерійський трибунал залишив у силі штраф у розмірі 220 мільйонів доларів проти Meta
InternetUA
2025-04-28T06:16:37Z
Зірка Гаррі Поттера Руперт Грінт став батьком вдруге – фото та ім’я малюка
Факти ICTV
2025-04-28T07:06:39Z
У Києві показали документальний фільм про операцію нацгвардійців на Харківщині
Детектор М
2025-04-28T07:01:26Z
"Ще покаже всім": Корольову попередили про небезпеку з боку невістки
GlavRed
2025-04-28T06:27:22Z
Moby виклав у мережу 500 нових безкоштовних треків
Подробности
2025-04-28T06:21:20Z
Австралія наразі може претендувати на 19 місце на Eurovision Song Contest. Go-Jo — музичний проект Марті Замботто.
FM-TV
2025-04-28T05:58:21Z
"Ми не грали нічого": Налчаджиоглу вперше висловився про роман із Білик
GlavRed
2025-04-28T05:25:01Z
"Я не утримуюся": Олена Кравець розповіла про спілкування з Володимиром Зеленським
Фокус
2025-04-28T05:16:29Z
Нові кадри зі знімань «Відьмака» — Ґеральт Ліама Хемсворта в канонічній шкірянці та «пухкий» Любисток
ITC
2025-04-28T04:25:56Z
Від зірки українського ТБ до горе-паломниці: як змінилась зрадниця Марченко і чим зараз займається
Telegraf
2025-04-28T04:07:23Z
Увага розшук! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 17-річну дівчину
Украина Криминальная
2025-04-28T07:10:28Z
Кількість жертв вибуху у порту Ірану вже 40 загиблих, ще 1200 людей поранено
Комсомольская правда
2025-04-28T07:03:16Z
Брянськ атакували БпЛА: могло прилетіти по заводу "Кремній-Ел"
24tv
2025-04-28T06:45:36Z
У мережі пишуть про збій у роботі ТЦ "Епіцентр": не працюють деякі магазини
24tv
2025-04-28T06:36:31Z
До 12 років ув’язнення засуджено мешканця Миколаївщини за зґвалтування 9-річної сестри
Украина Криминальная
2025-04-28T06:27:24Z
Вибухи в Черкасах: до регіону летіли групи дронів
Факти ICTV
2025-04-28T06:18:49Z
До 5 років ув’язнення засуджено таксиста, який домагався інтимної близькості від неповнолітньої пасажирки
Украина Криминальная
2025-04-28T06:12:01Z
Водієві, який в’їхав у натовп людей у Ванкувері, висунули звинувачення у вбивстві
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T05:31:40Z
Спецслужби рф намагалися завербувати 15-річну ліцеїстку
InternetUA
2025-04-28T05:28:48Z
До 20 годин поза тілом: новий метод зберігання донорських легень перед пересадкою
Факти ICTV
2025-04-28T06:03:01Z
Моніторинговий візит до Івано-Франківської установи виконання покарань №12: неналежні умови утримання, недоступність медичної допомоги, зловживання у сфері праці засуджених
Украина Криминальная
2025-04-28T06:01:35Z
Мʼясо птиці виявилось небезпечнішим, ніж вважалось
24tv
2025-04-28T05:33:22Z
В Україні стартував сезон кліщів: вчені дізналися, яка група крові їх приваблює
Хвиля
2025-04-28T03:31:28Z
Мало хто знає: чим небезпечна куркума для організму
GlavRed
2025-04-28T03:25:22Z
Кардіолог розвіяв поширений міф про користь ранкового напою. Про який йдеться
Gazeta UA
2025-04-27T21:39:29Z
Як правильно обирати антивікові засоби для догляду за шкірою
Знай
2025-04-27T20:51:37Z
Жахливого похмілля не уникнути, якщо змішувати ці алкогольні напої
24tv
2025-04-27T20:33:05Z
Порятунок від деменції в тарілці: вчені заявили, що вибір їжі впливає на наш мозок
Фокус
2025-04-27T20:00:51Z
Ворог атакував з БпЛА Запорізьку область: в ОВА розповіли про наслідки
24tv
2025-04-28T07:06:03Z
Тепло повертається, а разом з ними вітри та хмарність. Наскільки прогріється Київ цими днями
Telegraf
2025-04-28T07:00:16Z
Окупанти «заїхали» у полон до «Азова» на самокатах
Украина Криминальная
2025-04-28T06:57:07Z
ЗСУ відбили нові атаки ворога: Генштаб показав карти боїв
Gazeta UA
2025-04-28T06:48:26Z
Синєгубов розповів про оперативну ситуацію на Харківщині станом на 28 квітня
Мій Харків
2025-04-28T06:40:22Z
Ще 1160 ліквідованих окупантів та знищена техінка: втрати ворога станом на 28 квітня
24tv
2025-04-28T06:39:17Z
"Знищують позиції в нуль": армія РФ окупувала ще одне село на Донбасі
GlavRed
2025-04-28T06:27:41Z
3 знаки зодіаку, для яких травень буде нелегким
24tv
2025-04-28T06:15:17Z
100 справ щодо війни за якими варто спостерігати цього тижня: відеопастка, удар по КНУ та завербований рашистами боєць ССО
Украина Криминальная
2025-04-28T06:12:24Z
Не підлетять на кілометр: як захистити дім від молі
24tv
2025-04-28T06:36:56Z
Від такої рибки неможливо відірватися: як її приготувати у томатному соусі
Telegraf
2025-04-28T06:12:16Z
На море, шопінг чи в пустелю: коли найкраще летіти в ОАЕ
24tv
2025-04-28T06:00:19Z
Солодка магія на кожен день: готуємо тістечка за лічені хвилини – вам не повірять, що це реально
24tv
2025-04-28T05:27:32Z
Не садіть цю рослину на кладовищі, бо не встигатимете прибирати бур'яни
Telegraf
2025-04-28T05:01:16Z
Це особливо драматичні дні для Левів, Близнюків і Водоліїв: гороскоп на тиждень для чоловіків
24tv
2025-04-28T03:42:44Z
"Золота жила": фахівці закликають розкидати бананову шкірку в саду
GlavRed
2025-04-28T03:25:49Z
Ребус для тих, у кого відмінний зір: треба за 5 секунд знайти літеру E
GlavRed
2025-04-28T03:25:45Z
Тест на IQ: тільки геніальний мозок знайде дві помилки на картинці за 9 секунд
GlavRed
2025-04-28T03:25:32Z
Ексарбітр Ла Ліги: 12 матчів дискваліфікації для Рюдігера скоріше стануть більш правильним рішенням
Football.ua
2025-04-28T07:10:05Z
"Усі питання буде знято 19 липня": промоутер Усика про реванш з Дюбуа
24tv
2025-04-28T07:00:58Z
Арбелоа може тимчасово очолити Реал
Football.ua
2025-04-28T06:58:41Z
Аль-Хіляль розпочав переговори про трансфер Осімгена
Football.ua
2025-04-28T06:46:06Z
Кабаєв: Таким злим і агресивним я Шовковського ще ніколи не бачив
Football.ua
2025-04-28T06:34:30Z
Срна: Динамо заслужило нічию, ми повинні ставати сильнішими
Football.ua
2025-04-28T06:34:05Z
"Барселона" – "Інтер": букмекери визначили фаворита першого півфіналу Ліги чемпіонів
ZN UA
2025-04-28T06:19:22Z
Дубінчак: За відсутність поразок кубок не дають
Football.ua
2025-04-28T06:01:08Z
Дякую, що приглядав за моїм поясом, – Усик вперше звернувся до Дюбуа після оголошення реваншу
24tv
2025-04-28T06:00:16Z
Представлено нестандартний корейський фургон-позашляховик із багатим оснащенням
Фокус
2025-04-28T07:06:45Z
Стартують продажі старшого брата Дастера: може отримати 200-сильний двигун
ЗаРулем
2025-04-28T07:03:12Z
З надшвидкою зарядкою: електромобіль Range Rover EV розкрив ключові характеристики
AutoGeek
2025-04-28T06:43:01Z
Alfa Romeo готує новий 1000-сильний Stelvio: у мережу злили фото моделі
AutoCentre
2025-04-28T06:24:40Z
Без біганини та МВС: уживані авто можна буде оформляти прямо в автосалоні
Знай
2025-04-28T05:52:13Z
Новий рейтинг продажів авто: електромобілі значно програють бензиновим легковикам
ЗаРулем
2025-04-28T04:29:57Z
Якщо ви так схвильовані від голих одномісних вантажівок, просто отримайте це
Топ Жир
2025-04-27T23:45:29Z
Субару видає $5 тис. власникам, адвокати отримують $7,2 млн
Топ Жир
2025-04-27T22:15:38Z
Цей забутий Alfa Romeo — найчарівніший спосіб розбити своє серце
Топ Жир
2025-04-27T20:45:34Z
В оновленні Windows 11 виявили 30 нововведень і виправлень
InternetUA
2025-04-28T07:10:58Z
У Швейцарії запустили першу у світі сонячну станцію на залізній дорозі
ITC
2025-04-28T07:07:48Z
Доісторичний жах перетворять на сумочки та куртки: що придумали вчені
Фокус
2025-04-28T07:00:07Z
Земля дихає вогнем в Антарктиді: найлютіший вулкан континенту викидає золотий пил
Фокус
2025-04-28T06:57:05Z
Ювілейний iPhone 2027 року може виявитися дуже дорогим
InternetUA
2025-04-28T06:55:36Z
У мережі поширилась інформація про хакерську атаку на "Епіцентр": що відомо
Фокус
2025-04-28T06:51:28Z
"Загроза є справжньою": ШІ посилює контроль над мисленням людини швидше очікуваного, – експерти
InternetUA
2025-04-28T06:40:27Z
Перенесення виробництва iPhone для США до Індії – погана ідея, кажуть аналітики
24tv
2025-04-28T06:36:26Z
Сі Цзіньпін пообіцяв «самостійність і самозміцнення» розвитку штучного інтелекту в Китаї
InternetUA
2025-04-28T06:31:16Z