/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F84f26ca764d660478be38c9a7d161207.jpg)
Образ Олени Зеленської в Австрії рознесли вщент за довгу спідницю, навіть у мадам Макрон молодіжніша
Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали з офіційним візитом Республіку Австрія. Офіційні заходи заплановано на 15-16 вересня. Про прибуття до Австрії Олена Зеленська повідомила у своєму Instagram.
Читайте Знай в Google News!
Для першого дня в Австрії перша леді України вибрала костюм зі спідницею небесно-блакитного кольору від українського бренду the COAT by Katya Silchenko, а доповнила образ тонким чорним поясом і класичними човниками в тон.
Однак не всім українцям сподобався стриманий образ першої леді, про це вони написали в коментарях і зазначили, що леді Макрон була одягнена набагато стильніше і ефектніше, незважаючи на її солідний вік.
"Вы - красивая, молодая женщина, приятная, привлекательная, интеллигентная, современная, но Вашим стилистам - незачёт! Мадам Макрон куда более стильно и молодёжно одевается...", "Согласна полностью, молодая женьщина и вид на 50 как минимума. Вся одежда мешковатая и длинная. Ужасно", - пишуть користувачі.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Тимошенко "відходить" від хвороби в елітному маєтку з пляжем та садом: показали володіння політикині
Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський з дружиною прибув до Австрії: перша леді оприлюднила знімки та мету візиту.
Також "Знай.ua" писав, що пенсії до кінця року зростуть декілька разів: підвищення чекає не всіх, перелік категорій