MY.UAНовини
«Давайте знімати кіно, а не телевізійні сюжети». 14-й пітчинг Держкіно, документальні фільми
«Давайте знімати кіно, а не телевізійні сюжети». 14-й пітчинг Держкіно, документальні фільми

«Давайте знімати кіно, а не телевізійні сюжети». 14-й пітчинг Держкіно, документальні фільми

14 вересня Держкіно розпочало другий тур 14-го конкурсу кінопроєктів, що претендують на державну фінансову підтримку.

Це мали бути три окремі конкурси, які було оголошено в лютому цього року – для національних фільмів, документальних та серіалів (уперше).

Але у світі сталася пандемія коронавірусу (як наслідок – карантин і криза), а в Україні стався секвестр бюджету, виділеного на культуру, й скорочення фінансування кіногалузі з 758 до 455 млн грн, тож було прийнято рішення об’єднати три конкурси в один.

Так в історії конкурсів Держкіно з’явився пітчинг-рекордсмен, другий тур якого, тобто публічні презентації, триває два тижні поспіль, у ньому беруть участь аж 339 кінопроєктів.

Двотижневий марафон розпочався з неігрових національних фільмів, їх до другого туру було допущено 122, але один проєкт – «Потоцький – пан Каньйовський» (виробник – ТОВ «Наш продакшн ЛТД») – відмовився брати участь у конкурсі.

Презентації 121 стрічки зайняли три з половиною дні.

Тож на презентаціях присутні всі експерти одразу, більше того – запитання до конкурсантів можуть ставити як члени Експертних комісій, так і члени Ради з держпідтримки кіно.

Документальні національні фільми, про які сьогодні піде мова, на 14-му пітчингу оцінювали: Андрій Кокотюха, Дмитро Криворучко, Михайло Петренко, Іван Тимшин, Анна Радомська, Тарас Босак та Вікторія Добровольська.

Зазвичай на кожному конкурсі є експерт, який заслуговує на звання найбільш прискіпливого, цього разу такими експертами стали Андрій Кокотюха та Вікторія Добровольська, які ставили конкурсантам найбільше запитань (переважно лише вони і ставили, за деякими винятками).

Якщо Андрій Кокотюха більше докопувався до суті та форматів проєктів, то пані Добровольська не втомлювалася запитувати режисерів, чим документальне кіно відрізняється від телевізійної програми, а продюсерів – чому держава має заплатити за їхній фільм.

Варто сказати, мало хто з учасників пітчингу зміг відповісти аргументовано.

І якщо з питанням про фінансування ще були варіанти – хтось відповідав, що для залучення коштів з інших джерел необхідно мати базові кошти від Держкіно, а хтось зазначав, що з різних причин зйомки не можуть чекати і гроші потрібні вже зараз, то на питанні про різницю між документальним кіно і телевізійною програмою сипалися всі, навіть досвідчені конкурсанти.

Це й стало основною претензією експертів до учасників пітчингу – більшість представлених проєктів виявилися скоріше телевізійним продуктом, ніж кіно.

Треба переглядати 100% фінансування.

Давайте знімати кіно, а не телевізійні сюжети», – сказав він.

Як часто буває на пітчингах Держкіно, в око впадає разюча різниця в професійності конкурсантів, зокрема продюсерів: деякі проєкти можуть похвалитися участю в міжнародних пітчингах і воркшопах, домовленостями з міжнародними кінофестивалями, а деякі виглядають як телевізійні передачі каналу УТ-1 в 90-х роках.

Експерти прямо вказували конкурсантам на слабкі сторони, не добираючи м’яких форм.

Так, Вікторія Добровольська вщент розкритикувала проєкт «Військові звитяги.

Козаччина» Андрія Крутія (виробник – ТОВ «Нова фільм»), назвавши його відверто слабким і таким, що не має жодного стосунку до кіно.

І скільки би творці не повторювали, що це важливий історичний фільм, розрахований на молоду аудиторію, експертка винесла вирок: «Цей проєкт – нікому не цікава шароварщина, це непрофесійно і дуже, дуже, дуже погано».

Перепало й тим проєктам, які експерти визнали якісними, але все одно скоріше телевізійними передачами.

Так, наприклад, коли тележурналіст «1+1» Акім Галімов презентував продовження великого телевізійного проєкту «Україна.

Повернення історії» під назвою «Повернення Мазепи» (виробник – ТОВ «ТЕТ-продакшн»), Вікторія Добровольська після нетривалої дискусії підбила підсумок: «Це – не кіно».

Між тим, Акім Галімов збирається розшукати могилу Івана Мазепи, спробувати повернути рештки в Україну та створити пантеон національного героя.

У цілому історія та культура України в широкому смислі залишається однією з головних тем на конкурсах Держкіно – козаки, вишиванки, народні пісні тощо.

Презентуючи перший за порядком проєкт цього пітчингу – фільм «113» Марини Ісаєвої (виробник – ФОП Хорошко Олексій Миколайович) про здоровий образ життя та правильне харчування, продюсерка Наталія Вашко (колишня генеральна продюсерка телеканалів «Сіті» і ТЕТ) проаналізувала, що 6 із 10 документальних фільмів, представлених на 14-му пітчингу Держкіно – про минуле України, а ще чотири із шести – про радянське минуле, а держава має вкладати в майбутнє.

До речі, вона виступала російською мовою (пані Вашко тривалий час працювала маркетологом і телепродюсером у Росії) й ніхто не зробив їй зауважень.

Раніше, за часів голови Держкіно Пилипа Іллєнка, конкурсантів у наказовій формі просили виступати українською, інколи доходило навіть до синхронного перекладу з російської на українську прямо під час презентації.

Як уже було згадано вище, неігрові національні фільми можуть претендувати на 100% державного фінансування, але сума не має перевищувати 2 млн грн, принаймні, так рекомендувала Рада з держпідтримки кіно.

Традиційно, переважна більшість конкурсантів просили максимальну суму – тобто 2 млн грн або близько того.

Найдешевшим виявився проєкт «Генерали Монблану» режисерки Тетяни Степко (виробник – ГО «Союз молодих кінематографістів України»), бюджет якого наразі складає 475 тис.

грн, стільки же команда просить у Держкіно.

Стрічка розповідає про те, як вихованці Маріупольського дитячого центру «Пілігрим» разом зі своїм керівником і прийомним батьком Геннадієм Мохненком підкорили Монблан.

За словами продюсерів, 90% фільму знято, залишилося дозняти початок, зробити монтаж і постпродакшн.

Стрічку планують показувати на міжнародних фестивалях.

А найдорожчим у категорії документальних національних фільмів став проєкт «Україна.

За нашу і вашу свободу» режисера Євгена Тітаренка (виробництво – ТОВ «МКК фільм сервіс»), бюджет якого складає більше 12 млн.

грн, у держави просять 2 млн грн.

Автори проєкту надихалися 4-серійним фільмом Єжи Гофмана «Україна.

Народження нації».

Серед спікерів майбутнього фільму згадали, наприклад, Барака Обаму, подружжя Клінтон, Ангелу Меркель, Далю Грібаускайте та інших.

Найбільше питань до бюджету в експертів виникло під час презентації проєкту «Дахабраха.

Шлях» Анни Корж (виробник – ТОВ «Скайдайвфільм продкашн») через те, що в кошторисі близько 300 тис.

грн виділено на непередбачувані витрати.

Вікторія Добровольська припустила, що продюсери не вміють витрачати гроші, хоча проєкт гарний.

Команда пояснила, що запланувала в категорію непередбачуваних витрат «пандемічні виклики», бо збирається записувати інтерв’ю з відомими іноземними прихильниками гурту «Дахабраха» за кордоном.

За словами продюсерки, лише 55% аудиторії гурту – українці, решта 45% – мешканці інших країн, а зацікавленість у допрем’єрному показі стрічки вже виявили Австралія та США.

Найбільше документальних національних проєктів – по чотири – презентували продакшни «Нова фільм» (продюсер – Андрій Полікашкін) і «ТТМ» (продюсер – Андрій Границя).

Компанія «Нова фільм», крім уже згаданого вище проєкту «Військові звитяги.

Козаччина», просила кошти на фільми «Квіти для в'язня під номером 131161» про в’язня концтаборів «Аушвіц» і «Маутгаузен» Вадима Бойка, «Прихована перемога.

Сині Води» про литовсько-руських рицарів і «Середньовічні Ігри престолів» про п’ятьох жінок, які в часи Середньовіччя «закладали підвалини ранньої української державності та дипломатії».

«ТТМ» презентував проєкти «Сквот» про групу київських митців 90-х років, «Дика сімка» про актора Юла Бріннера, «Хвиля Дніпровська» про київську андеграундну музику на межі 80-90-х років і «Са.

Шо» про футболіста Олександра Шовковського.

До речі, тема футболу на цьому пітчингу згадувалася не раз.

Так, були представлені фільм «Ребров» Святослава Феофілактова (виробник – ТОВ «Продекс філм») про футболіста і тренера Сергія Реброва; «Командна гра» Андрія Мозгового (ТОВ «РРП груп») про тренерів Валерія Лобановського, Олега Базилевича та Анатолія Зеленцова, «Національна команда» Володимира Мули (виробник – ТОВ «Теле.

Простір Студіо») про народження, історію, становлення та розвиток Національної збірної України з футболу в період з 1992 по 2022 роки» та «Фанати» Олександра Брагіна (виробник – «Кіноквартал») про футбольний фанатський руху на прикладі угруповань «ультрас» українських клубів.

Були проєкти й про інші види спорту та спортсменів, але, здається, серед них була лише одна жінка – фехтувальниця Ольга Харлан.

«Блискавка Харлан» режисерки Лілії Кірічєвої (виробник – ФОП Клименко О.

В.) – проєкт, над яким працюють одні жінки.

Команда так і позиціонує його – як жіночий, збирається презентувати на тематичних міжнародних кінофестивалях.

Андрій Кокотюха запропонував режисерам об’єднатися та створити документальний серіал про українських спортсменів, щоб зекономити державі кошти.

Щоразу на пітчингах є вдосталь документальних проєктів про українських митців.

Цього разу винятку не було: презентували фільми про художників Івана Марчука, Михайла Бойчука, режисерів Леся Курбаса, Сергія Параджанова, письменників Тараса Шевченка, Григора Тютюнника, Олеся Гончара та інших.

Також традиційним є низка проєктів про війну.

Наприклад, було презентовано аж два фільми про українських миротворців у Югославії в 1992 році: «Війна перед війною» Олександра Ковша (виробник – ТОВ «Лелека продакшн») та «Миротворці.

Перша місія» Валентини Охлопкової (виробник – ТОВ «Мир і Ко продакшн).

У 14-му пітчингу змагаються одразу декілька документальних фільмів про Чорнобиль, очевидно, до 35-ї річниці аварії на ЧАЕС наступного року.

Це, наприклад, «Ні кольору.

Ні смаку» Олени Короп (Виробник – ФОП Дріз О.

Виділялася на фоні інших презентація проєкту «Плем’я від першої особи» режисерки Юлії Шашкової (виробник – ТОВ «Клеос Арт»).

Це документальна стрічка про те, як український режисер Мирослав Слабошпицький знімав свій повнометражний ігровий фільм «Плем’я», що став справжньою сенсацією у 2014 році й здобув більше 100 нагород по всьому світу.

Під час презентації команда показала цитати зірок світового кінематографу, які висловлювали своє захоплення стрічкою «Плем’я», серед них: Джаред Лето, Ірвін Велш, Даррен Аронофськи та інші.

Також показали відеоуривок з урочистого нагородження Мирослава Слабошпицького премією Європейської кіноакадемії та лист підтримки від старшого керівника програми Міжнародних художніх фільмів фестивалю «Санденс».

На You.

Tube стрічку подивилися більше 50 млн разів, тож команда не сумнівається, що документальний фільм про фільм теж буде успішним.

Цікавою та свіжою назвали експерти ідею проєкту «Щоденник нареченої Христа» режисерки Марти Смеречинської (виробник – ТОВ «Діджітал реліджн») про черниць сучасного греко-католицького монастиря на Західній Україні.

Молодша сестра режисерки вирішила прийняти постриг, і це стало поштовхом для знімання документального фільму про те, що підштовхує дівчат до такого кроку і як вони живуть у новій іпостасі.

За словами продюсерки Наталії Лібет, таку тему в українському кіно ще не піднімали, та й у світі теж нечасто, тож вона сподівається на успішне фестивальне майбутнє стрічки.

Реліз заплановано на осінь 2021 року.

Були й фільми-портрети про непересічних українців – наприклад, «Вантажівка» Сергія Кошмана (виробник – ФОП Кошман С.

М.) про мешканця Кривого Року Олександра, який займається перевезенням вантажів у незвичний спосіб.

Чоловік пішки переносить вантаж за допомогою возу.

Його рекорд – 160-170 км, а максимальна вага, яку він доставив – 1,5 тонни.

Стрічка «Деміург» Олександра Течинського (виробник – ТОВ «Кінокомпанія Метрополіс») розповідає про столичного актора, який повертається в рідне село на Волині, де організовує місцевий театр.

Ще один фільм про непересічного українця – режисера Олега Сенцова, колишнього в’язня Кремля, який у російській колонії примудрився через листування зняти в Україні ігровий фільм за своєю п’єсою «Номери».

Документальна стрічка «Кіно з Лабитнангі» Аскольда Курова (виробник – ТОВ «435 Філмс») розповідає про те, як Сенцов працював над фільмом.

До речі, продюсерка стрічки Анна Паленчук, яка представляла на конкурсі два документальні проєкти (ще «Євродонбас» Корнія Грицюка), пітчингувалася прямо з пологового будинку, де напередодні народила другу доньку, ніби нагадуючи – пітчинги пітчингами, а життя триває.

У четвертий день 14-го пітчингу також презентувалися документальні серіали та документальні копродукції, які ми для зручності оглянемо в матеріалах про пітчинг серіалів та пітчинг копродукцій, що вийдуть на «Детекторі медіа» найближчим часом.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Предала свою страну и поехала развлекать россиян: хореограф из Украины перекроила себя
Comments UA
2025-01-09T20:57:54Z
Остап Ступка рассказал подробности романа с младшей на 35 лет возлюбленной
Комсомольская правда
2025-01-11T07:51:48Z
Леся Никитюк решилась выйти замуж за военного: кто-то из звезд ее поздравил
Comments UA
2025-01-06T19:54:51Z
Василий Вирастюк впервые полностью показал младшую на 11 лет возлюбленную – маму своего четвертого сына
TSN
2025-01-06T11:39:03Z
Камалия рассекретила новую профессию мамы и где она сейчас живет: "Всю жизнь шла к этому"
TSN
2025-01-19T17:48:23Z
10 из 10: топ-5 самых просматриваемых фильмов за всю историю Netflix
Фокус
2025-01-19T16:42:17Z
Известная украинская ведущая высказалась о проблемах в браке после рождения сына: "Меньше романтики"
TSN
2025-01-11T14:54:58Z
Седокова хочет забрать деньги покойного мужа, который убил себя: семья спортсмена в шоке
Comments UA
2025-01-09T21:21:07Z
Потап ответил, почему во время войны не в Украине и когда вернется
TSN
2025-01-19T16:39:18Z
"Это пример другим": Зеленский рассказал, где находятся его дети во время войны
Фокус
2025-01-11T11:51:36Z
Зеленский ответил на петицию об отмене раздачи "тысячи Зеленского"
Comments UA
2025-01-09T08:46:28Z
Германия создаёт новую дивизию для защиты стратегических объектов
Апостроф
2025-01-11T15:12:30Z
Новое наступление ВСУ в Курской области: эксперт назвал важную цель украинских войск
TSN
2025-01-06T14:12:43Z
Главное за 19 января: 35-летний мужик женился на 9-летней, ПФУ отберет 30%, а банки не дадут делать переводы
Знай
2025-01-19T17:39:46Z
"Не может быть": женщина купила серьги за $3, а потом узнала их настоящую стоимость
Фокус
2025-01-19T17:06:37Z
Женщин отпустят на пенсию досрочно: кому не нужно ждать 60 лет
Знай
2025-01-08T17:36:45Z
В Украину прибыла первая партия новейших немецких бронемашин Lynx
Апостроф
2025-01-09T14:00:11Z
ВСУ получили новейшую БМП Lynx KF41 от Rheinmetall: на что способна машина
Фокус
2025-01-08T07:57:37Z
Трамп круто изменил обещание по поводу войны в Украине: на Западе узнали подробности
Comments UA
2025-01-09T20:30:37Z
Маск устроил скандальный опрос: предлагает США освободить один из европейских народов
Comments UA
2025-01-06T14:36:35Z
В МИД РФ истерически отреагировали на адские санкции Байдена: каким ответом грозят
Comments UA
2025-01-11T18:42:38Z
Украина будет без ЕС и НАТО: кандидат в президенты Польши поставил ультиматум
Comments UA
2025-01-09T23:15:05Z
TIME: США никогда не ставили целью победу Украины
Хвиля
2025-01-19T17:45:23Z
Больше, чем в прошлые годы: разведка Британии раскрыла потери России в войне
TSN
2025-01-19T17:33:00Z
Сбежавший в Румынию детектив НАБУ оказался причастен к фальсификации дела ПриватБанка
Комсомольская правда
2025-01-11T17:12:43Z
Беларусь стянула войска на границу с Украиной: в СНБО прокомментировали
Фокус
2025-01-07T19:51:32Z
«Коррупция» ни при чем: Известна настоящая причина, почему Украину не берут в НАТО
Comments UA
2025-01-08T07:39:30Z
Доллар в Украине приблизился к новой психологической отметке - курс валют
Известия Киев
2025-01-10T06:27:02Z
Михаил Шейтельман рассказал, почему Фицо никак не успокоится по поводу транзита российского газа
Знай
2025-01-06T13:51:24Z
Работает ПВО: европейским авиакомпаниям не советуют летать в РФ
Корреспондент
2025-01-09T22:48:48Z
МИД ответил на манипулятивные заявления Венгрии относительно транзита и цен на газ
Европейская правда
2025-01-08T12:48:41Z
Кило "золотой" крупы - всего 27 грн: супермаркеты изменили ценники гречки, сахара и постного
Знай
2025-01-19T17:06:55Z
Главные финансовые риски для ФЛП: за какие ошибки можно получить значительные штрафы
Знай
2025-01-19T16:06:07Z
Овощи дороже мяса: за огурцы, помидоры и перец придется выложить половину зарплаты
Знай
2025-01-05T18:21:06Z
Цены на яблоки в Украине бьют рекорды: фрукт подорожал на 90%
Политека
2025-01-19T16:00:26Z
И тут российский бизнес взвыл: что произошло из-за санкций Запада
Новости Украины
2025-01-19T15:54:14Z
Расстрел пленных ВСУ в Волновахском районе: начато расследование
Корреспондент
2025-01-06T18:52:38Z
Ночью Россия атаковала Никопольщину и Киевщину
Комсомольская правда
2025-01-10T06:39:46Z
ВСУ выбили солдат Кима из села в Курской области. ВИДЕО
Новости Украины
2025-01-09T17:33:30Z
Смерть и руины: как выглядит уничтоженный россиянами Бахмут
TSN
2025-01-06T13:54:10Z
Коллаборанты шантажируют людей с инвалидностью, не имеющих паспорта РФ, национализацией жилья – ЦНС
ZN UA
2025-01-19T17:33:08Z
Как не погибнуть "на нуле" – "база" от инструктора штурмового полка Дмитрия Турьяна
Telegraf
2025-01-19T17:00:27Z
Финансовый гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 20 по 26 января 2025 года
Фокус
2025-01-19T16:48:03Z
Воюют лучше, чем россияне: ВСУ оценили уровень подготовки северокорейцев
Новости Украины
2025-01-19T16:30:59Z
Оккупанты отбирают жилье за отказ получать паспорт РФ: шокирующие подробности
Comments UA
2025-01-19T16:06:13Z
В Киеве столкнулись минивэн и автобус: есть погибшие, а среди травмированных - дети
Апостроф
2025-01-11T21:48:39Z
Удар по Запорожью: количество пострадавших возросло
TSN
2025-01-08T21:27:51Z
В Запорожье количество пострадавших возросло до 122
Корреспондент
2025-01-09T18:21:58Z
В Энгельсе масштабный пожар на нефтебазе после атаки дронов – росСМИ
ZN UA
2025-01-08T01:40:56Z
Трагедия на курорте Драгобрат: стали известны новые подробности о погибшей туристке
Фокус
2025-01-19T17:27:35Z
Школьник Ивано-Франковска нашел патрон в пончике: соцсети взорвались, россияне вмешались
Знай
2025-01-19T17:21:03Z
В Харькове разоблачили дерзкую "схему" вывоза уклонистов за границу
Корреспондент
2025-01-06T22:18:18Z
В центре Киева взрыв прозвучал в эфире популярного радио: радиоведущая госпитализирована
Новости Украины
2025-01-19T17:06:33Z
В Киеве на радиостанции прогремел взрыв: подробности
Хвиля
2025-01-19T16:36:31Z
Почему категорически запрещено присваивать найденные вещи и при чем здесь предрассудки
Comments UA
2025-01-09T23:30:46Z
Какие 8 вещей могут сломать стиральную машинку одним махом: их нельзя класть в барабан
TSN
2025-01-19T16:06:43Z
3 секрета питания, которые помогут быстро похудеть
Marie Claire
2025-01-19T16:00:14Z
Какие продукты ни в коем случае нельзя запекать в фольге: об этом следует знать
TSN
2025-01-19T11:06:34Z
Вернуть веру в завтрашний день: как создать эмоциональную опору для ребенка
ZN UA
2025-01-19T11:03:08Z
«Шарлотта»: стрижка, которую должна попробовать каждая в 2025 году
Marie Claire
2025-01-19T11:00:53Z
Гороскоп Таро на неделю с 20 по 26 января: Водолеям нужно сделать паузу, Козерогов ждут новые возможности
Политека
2025-01-19T09:33:01Z
7 сортов картофеля, которые дают самый высокий урожай: с одного куста будете собирать ведро клубней
TSN
2025-01-19T08:51:36Z
Что значит, если попалось яйцо с двумя желтками: символ удачи или предвестие перемен
Знай
2025-01-19T08:51:26Z
Бывший глава PlayStation Джим Райан обещал выпустить 12 сервисных игр до 2026 года — Sony отменила уже как минимум 8
GameMag
2025-01-19T16:57:59Z
Цена Nintendo Switch 2 — сколько будет стоить новая гибридная консоль?
GameMag
2025-01-19T16:48:30Z
"У разработчиков не было выбора, решает Sony": Создатель Days Gone высказался об отмене сервисной игры Bend Studio
GameMag
2025-01-19T16:48:26Z
Таропрогноз на 20 января 2025: выберите карту и узнайте, что вас ждет в понедельник
Telegraf
2025-01-19T16:03:56Z
Новые квазитвердотельные батареи скоро будут питать технику: чем они лучше литий-ионных
Фокус
2025-01-19T16:00:25Z
Лучшие смартфоны-раскладушки 2025 года: подборка топовых Android-устройств
Фокус
2025-01-19T16:00:11Z
Как сделать скриншот на iPhone: простое руководство для пользователей
Фокус
2025-01-19T15:00:31Z
Samsung запускает уникальную программу обмена телефонов: за старые гаджеты подкинут денег
Знай
2025-01-19T14:51:47Z
Ученые заявили, что заново создадут вымершего мамонта — что именно они сделают
TSN
2025-01-19T14:51:30Z
Возьмут ли в армию с туберкулезом или гепатитом: какие болезни освобождают от службы
Знай
2025-01-10T19:06:40Z
Узнали время защиты организма: создан новый способ определения иммунитета после вакцинации
Фокус
2025-01-07T18:51:38Z
Реальность оказалась страшнее прогнозов: ученые отчитались о росте заболевания деменцией
Фокус
2025-01-19T17:36:48Z
Кому и сколько можно пить: какая безопасная доза алкоголя
UAToday
2025-01-19T17:30:35Z
Будущее готовит им ловушку: ученые рассказали о новой опасности для пожилых людей
Фокус
2025-01-19T16:57:58Z
В горле мальчика жила пиявка длиной 12 см: как она туда попала
Фокус
2025-01-19T15:00:52Z
Чем заменить сладкое: что съесть, если очень хочется
UAToday
2025-01-19T12:18:11Z
С гель-лака на накладные ногти не сможете перескочить: дерматолог рассказал про опасность для жизни
Знай
2025-01-19T11:51:56Z
Помощь для спасителей животных: ученые хотят снизить употребление алкоголя среди ветеринаров
Фокус
2025-01-18T15:36:51Z
Илон Маск намерен купить "Ливерпуль"
ZN UA
2025-01-07T17:36:42Z
"Реал" без Лунина одержал разгромную победу и захватил лидерство в чемпионате Испании
TSN
2025-01-19T17:36:39Z
"Трижды пересмотрел": Беллью изменил свой вердикт о результате реванша Усик
Корреспондент
2025-01-19T17:18:25Z
"Эвертон" с Миколенко удержал победу над "Тоттенхэмом" и отдалился от зоны вылета АПЛ
TSN
2025-01-19T16:45:06Z
"Шахтер" - "Брест": где и когда смотреть матч Лиги чемпонов
Telegraf
2025-01-19T16:06:41Z
Легендарный теннисист Джокович решил бойкотировать интервью на Australian Open
ZN UA
2025-01-19T16:03:58Z
Женщина бросила высокооплачиваемую работу ради мечты: стала чемпионкой в 49 лет
Фокус
2025-01-19T15:27:38Z
17-летний украинец из Мариуполя впервые попал в заявку команды итальянской Серии А
ZN UA
2025-01-19T13:33:19Z
У футболиста "выпал" глаз во время матча
Telegraf
2025-01-19T13:18:11Z
Поезд-вездеход: реставраторы восстановили уникальную паровую машину начала 20 века
Фокус
2025-01-05T18:06:08Z
Стояло в гараже более 10 лет: в Украине обнаружили роскошное американское авто 80-х
Фокус
2025-01-19T08:00:48Z
General Motors вывели на рынок недорогой семейный электромобиль за $6500
Фокус
2025-01-18T10:12:57Z
Неожиданное партнёрство: «Гарри Поттер» получит кроссовер с «Детективом Конаном»
GameMag
2025-01-17T17:10:17Z
Honda CR-V получит особую версию для украинских дорог
Фокус
2025-01-17T16:15:07Z
Эксклюзив за $4,8 миллиона: на продажу выставили суперкар чемпиона "Формулы-1"
Фокус
2025-01-17T15:51:58Z
Современный Willys: представлен военный внедорожник на базе Jeep Wrangler
Фокус
2025-01-17T13:00:50Z
Цена $20800 и запас хода более 450 км: дебютировал доступный электрокроссовер Hyundai
Фокус
2025-01-17T11:45:57Z
Практичные и вместительные: лучшие семейные универсалы с пробегом
Фокус
2025-01-17T11:12:13Z