MY.UAНовини
Проєкт бюджету на 2021 рік: оптимізм для медійної та культурної сфер
Проєкт бюджету на 2021 рік: оптимізм для медійної та культурної сфер

Проєкт бюджету на 2021 рік: оптимізм для медійної та культурної сфер

Якщо поглянути на медійні видатки, то проєкт бюджету досить таки оптимістичний – майже по всіх ключових статтях передбачається зростання.

Втім, це якщо порівнювати з чинним наразі бюджетом-2020, а його цього року кілька разів переглядали.

Найсуттєвіше – у квітні, коли через пандемію та коронакризу перерозподілили видатки.

Тоді скорочень фінансування зазнали культурна та медійна сфери.

Погляньмо, що пропонує уряд на наступний рік.

Суспільне, державне мовлення та державні ЗМІ.

На фінансову підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України уряд закладає 2 млрд 274 млн 158 тис.

Це якраз майже повна сума, яку передбачає закон про суспільне мовлення: не менше 0,2% видатків загального фонду держбюджету за попередній рік – тобто у 2021 році НСТУ мала б отримати близько 2 млрд 276 млн грн.

Минулого року в проєкті держбюджету-2020 спершу теж запланували повну суму – понад 2 млрд грн.

Та після внесення правок закон ухвалили з урізаною на 300 млн грн сумою: 1 млрд 711,5 млн грн.

У квітні Верховна Рада змінила бюджет, де на Суспільне залишилося півтора мільярди грн.

Із цієї суми НСТУ мусила повністю розрахуватися за 10,5 млн євро боргу свого попередника – державного мовника – перед «Євроньюзом».

Після секвестру бюджету та виплати боргу «Євроньюзу» у НСТУ залишилося 57% запланованого державного фінансування на 2020 рік.

Фактично за чотири роки свого існування НСТУ ще жодного разу не отримувала повного фінансування з держбюджету.

При тому, що громадські активісти й міжнародна спільнота щороку закликають уряд і парламент надати Суспільному повне фінансування, як це передбачено у законі.

Крім Суспільного, з державного бюджету фінансується й державний мовник – «Мультимедійна платформа іномовлення України», яка зараз оперує двома телеканалами: створеним у 2019 році каналом для тимчасово окупованих територій «Дом» і залишками каналу іномовлення UATV.

За законом про систему іномовлення, на неї держава має витрачати не менше 0,06% видатків загального фонду держбюджету за попередній рік.

Тобто у 2021 році мало би бути близько 683 млн грн.

Що ж пропонує проєкт держбюджету?.

Раніше «Мультимедійна платформа іномовлення України» фінансувалася разом з інформаційним агентством «Укрінформ» одним бюджетним рядком, розпорядником якого було Міністерство інформаційної політики, а з 2020 року – Міністерство культури та інформаційної політики.

Чинний держбюджет на цьогорічну програму «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи державного іномовлення України» передбачає 442,6 млн грн – менше від гарантованої законом про іномовлення суми.

Проте у 2020 році почалася процедура передачі каналу «Дом» від Мінкульту до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

З проєкту бюджету-2021 ми бачимо, що разом з каналом «Дом» іншому міністерству передадуть і іномовлення, що юридично зрозуміло, бо вони є однією юридичною особою.

У бюджеті-2021 з’явилася нова програма «Забезпечення інформаційного суверенітету України, розвиток мов корінних народів, що проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.

Севастополь та фінансова підтримка системи державного іномовлення України», на яку закладено 355,4 млн грн.

Це майже вдвічі менше від гарантованої законом про іномовлення суми.

Судячи з назви, можна припустити, що з цієї бюджетної програми буде надаватися ще й підтримка приватному кримськотатарському телеканалу ATR, який раніше отримував підтримку з програм Мінсоцполітики та Мінкульту.

Цікаво, яким чином за неповного фінансування канал «Дом» збирається вже в березні 2021 року розширювати своє покриття (виходити на супутник і змінювати модуляцію ефірних передавачів) та збільшувати обсяги власного контенту, поступово відмовляючись від безкоштовно наданих серіалів і шоу комерційних медіагруп? І чи залишаться в такому разі хоч якісь гроші на підтримку каналу іномовлення UATV? Адже кошти на його фінансування будуть у Мінреінтеграції, хоча плани реанімувати іномовлення раніше озвучував міністр культури Олександр Ткаченко.

У бюджетних програмах Мінкульту ми не знаходимо тих, які однозначно можна сприймати як такі, що фінансуватимуть іномовлення чи канал «Дом».

Щоправда, є нова програма «Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення», на яку закладено 1 млрд грн.

Можливо, з цього фонду кошти виділятимуться не лише культурно-мистецьким закладам, а й медійним.

З державного бюджету фінансуються й кілька загальнодержавних засобів масової інформації, заснованих органами державної влади: інформаційне агентство «Укрінформ», телеканал «Рада», газети «Голос України» та «Урядовий кур’єр».

Для підтримки «Укрінформу» в Мінкульту залишилася перейменована бюджетна програма «Збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції»: на неї закладено 162,3 млн грн.

Дотепер «Укрінформ» фінансувався одним рядком з іномовленням, і у 2020 році на обидві структури було закладено 442,6 млн грн.

Якщо підсумувати кошти двох бюджетних програм двох міністерств, які наступного року фінансуватимуть по окремості «Укрінформ» та іномовлення, то сума більша цьогорічної – 517,7 млн грн.

Апарат Верховної Ради у 2021 році на висвітлення діяльності Верховної Ради через засоби телебачення і радіомовлення (тобто телеканал «Рада») і фінансову підтримку газети «Голос України» планує витрачати більше, ніж у 2020-му: 83,9 млн грн проти цьогорічних 76,9 млн грн.

Натомість обсяг коштів секретаріату Кабміну на фінансову підтримку газети «Урядовий кур’єр» поки що лишається незмінним: 12,1 млн грн.

Кінематограф і підтримка аудіовізуального сектора.

Бюджет Державного агентства з питань кіно у 2021 році зростає: на всі його видатки передбачено 638,4 млн грн проти 468,4 млн грн у чинному бюджеті-2020.

Найбільша стаття видатків – державна підтримка кінематографії, на яку заплановано спрямувати 621,1 млн грн.

Перший варіант держбюджету-2020, який торік ухвалила Верховна Рада, передбачав на підтримку кіно більшу суму – 758,3 млн грн.

Але після секвестру видатки урізали на 300 млн – до 455 млн грн.

Тобто в проєкті на 2021 рік пропонується середня сума між тим, як хотілося та як сталося у 2020-му.

Крім того в проєкті бюджету-2021 закладено 4,1 млн грн на гранти президента молодим кінематографістам і премії за видатні досягнення в галузі кіно.

Цього року після секвестру коштів на гранти не лишилося, на премії – 200 тис.

Крім Держкіно підтримувати кіногалузь збирається і саме Міністерство культури та інформаційної політики.

Воно запланувало 50 млн грн на «виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

У цьогорічному чинному бюджеті була передбачена така ж сума.

Ще одна структура, що надає підтримку як аудіовізуальній сфері (кіноіндустрії й телебаченню), так і іншим культурним галузям, – це Український культурний фонд.

У державному бюджеті 2020 року на УКФ та підтримку ним проєктів Верховна Рада спершу заклала 697,4 млн грн.

Але пандемія та коронакриза внесли свої корективи, і після змін до бюджету в УКФ залишилося близько 402 млн грн.

У проєкті бюджету на 2021 рік уряд заклав стільки же, скільки планував у 2020-му: 697,4 млн грн.

Цікаво, що грантери УКФ, кінематографісти і телевізійники у 2020 році отримали ще додаткове фінансування з фонду боротьби з COVID-19 – загалом 740 млн грн.

8 липня уряд своєю постановою виділив з цього фонду 1 млрд грн Міністерству культури та інформаційної політики.

Серед іншого, додаткові кошти пішли на:.

надання Українським культурним фондом грантів інституційної підтримки – 590 млн грн;.

надання Державним агентством з питань кіно підтримки для девелопменту кінопроєктів – 50 млн грн;.

виробництво (створення) та розповсюдження телесеріалів патріотичного спрямування – 100 млн грн.

Книжкова галузь та інформаційна політика.

Ще одна інституція з підпорядкування Мінкульту – Український інститут книги.

На його діяльність, підтримку книговидавничої справи та популяризацію української літератури у світі уряд у 2021 році планує виділити 151,6 млн грн.

Це стільки ж, як планувалося у 2020-му році, але після секвестру в держбюджеті-2020 залишилося 100,4 млн грн.

Щоправда, коли в липні уряд виділив з «коронавірусного фонду» 1 млрд на культуру, то із цих коштів 150 млн грн були передбачені на гранти інституційної підтримки від Українського інституту книги для суб’єктів видавничої справи.

У Міністерства культури та інформаційної політики та підпорядкованого йому Державного комітету телебачення і радіомовлення є ще кілька бюджетних програм, з яких фінансується, умовно кажучи, інформаційна політика.

Зокрема, Мінкульт у 2021 році планує витратити 100 млн грн на «Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору» (сума така ж, як у 2020-му).

Видатки Держкомтелерадіо наступного року зростуть, але насамперед через збільшення фінансової підтримки Національної суспільної телерадіокомпанії України (Держкомтелерадіо є розпорядником цих коштів).

За іншими програмами Держкомтелерадіо в проєкті бюджету-2021 закладено:.

наукова і науково-технічна діяльність у сфері ЗМІ, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності – 20,3 млн грн (на 300 тис.

грн менше, ніж цього року);.

підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації в Укртелерадіопресінституті – 9,6 млн грн (на 2 млн грн більше, ніж цього року);.

фінансова підтримка творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси – майже 2 млн грн (сума незмінна);.

державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків та премій в інформаційній галузі – 3,9 млн грн (на 260 тис.

грн більше, ніж цього року);.

здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері – 10 млн грн (після секвестру в держбюджеті-2020 на це не було передбачено коштів, а до секвестру було 20 млн грн).

Зростають видатки і на «Фінансову підтримку забезпечення міжнародного позитивного іміджу України, забезпечення діяльності Українського інституту, заходи щодо підтримки зв'язків з українцями, які проживають за межами України», якою займається Міністерство закордонних справ: з 53,9 млн грн до 60,3 млн грн.

Утім, це більш ніж удвічі менше, ніж планувалося у 2020 році до секвестру бюджету (133,4 млн грн).

Видатки на діяльність медійних державних органів.

Витрати на діяльність (керівництво та управління у відповідній сфері) Держкомтелерадіо, Держкіно та Українського інституту національної пам’яті у 2021 році мають залишитися незмінним, порівняно з чинним бюджетом 2020 року:.

Держкомтелерадіо – 30,4 млн грн;.

Держкіно – 13,2 млн грн;.

УІНП – майже 30 млн грн.

Витрати на діяльність Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови зростуть:.

Уповноважений із захисту державної мови – 20,4 млн грн (цього року – 15,9 млн грн);.

Нацрада – 92,7 млн грн (цього року – 85,1 млн грн).

Витрати на діяльність апарату Міністерства культури та інформаційної політики зменшаться зі 136,7 млн грн до 90,4 млн грн.

Імовірно, це зумовлено тим, що з 2021 року почнуть окремо фінансуватися низка нових державних агенцій, підпорядкованих Мінкульту: Державне агентство розвитку туризму, Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти, Державна інспекція культурної спадщини, Державна служба охорони культурної спадщини.

Загалом же бюджет усіх програм, якими розпоряджається Міністерство культури та інформаційної політики, у 2021 році зросте з 8,3 млрд грн до 11,7 млрд грн.

До секвестру видатки бюджету-2020 на програми Мінкульту без урахування програм, що згодом перейшли до Міністерства молоді та спорту, становили 10,1 млрд грн.

Таким чином, у 2021 році уряд планує фінансувати культуру в більш ніж докризових обсягах.

Порівняльна таблиця видатків державного бюджету на 2020 рік (версія станом на 23 вересня 2020 року) і проєкту бюджету на 2021 рік.

Бюджетна програма і розпорядник.

Апарат Верховної Ради України.

Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України".

76 909 400.

83 871 000.

Секретаріат Кабінету Міністрів України.

Фінансова підтримка газети "Урядовий кур'єр".

12 115 100.

12 115 100.

Міністерство закордонних справ України.

Фінансова підтримка забезпечення міжнародного позитивного іміджу України, забезпечення діяльності Українського інституту, заходи щодо підтримки зв'язків з українцями, які проживають за межами України.

53 911 100.

60 270 400.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Забезпечення інформаційного суверенітету України, розвиток мов корінних народів, що проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.

Севастополь та фінансова підтримка системи державного іномовлення України.

355 409 100.

Міністерство культури та інформаційної політики України.

8 260 907 500.

11 678 289 100.

Апарат Міністерства культури та інформаційної політики України.

6 097 433 300.

7 764 657 600.

Керівництво та управління у сфері культури та інформаційної політики.

136 684 900.

90 460 600.

Збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції.

(У 2020 – Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи державного іномовлення України).

442 643 600.

162 322 400.

Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору.

100 000 000.

100 000 000.

Надання освіти закладами загальної середньої та позашкільної освіти державної форми власності, методичне забезпечення діяльності закладів освіти.

193 142 200.

243 520 500.

Підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів та підготовка науково-педагогічних кадрів у сфері культури і мистецтва, підготовка кадрів акторської майстерності для національних мистецьких та творчих колективів.

90 573 300.

89 179 000.

Здійснення культурно-мистецьких заходів національними творчими спілками та Всеукраїнським товариством "Просвіта".

24 684 200.

24 684 200.

Фінансова підтримка національних театрів.

1 289 932 600.

1 639 466 600.

Фінансова підтримка національних художніх колективів, концертних організацій та їх дирекції, національних і державних циркових організацій.

719 846 000.

900 038 700.

Державна підтримка діячів культури і мистецтва.

30 186 600.

33 236 700.

Забезпечення функціонування Українського культурного фонду, у тому числі здійснення Фондом заходів з підтримки проектів.

401 965 100.

697 438 800.

Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва закладами фахової передвищої та вищої освіти.

989 877 400.

1 278 498 600.

Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин.

135 232 900.

82 388 800.

Виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

50 000 000.

50 000 000.

Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів.

812 071 500.

1 017 099 600.

Будівництво об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури.

100 000 000.

200 000 000.

Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення.

1 000 000 000.

Надання фінансової підтримки державному підприємству "Кримський дім".

4 257 600.

4 657 400.

Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках.

475 896 500.

Забезпечення діяльності Українського інституту книги, підтримка книговидавничої справи та популяризація української літератури у світі.

100 438 900.

151 665 700.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

1 613 303 800.

2 350 340 500.

Керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення.

30 408 900.

30 408 900.

Наукова і науково-технічна діяльність у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності.

20 566 500.

20 258 800.

Підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації в Укртелерадіопресінституті.

7 581 400.

9 604 400.

Фінансова підтримка творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси.

1 980 400.

1 980 400.

Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України.

1 549 099 300.

2 274 158 000.

Державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків та премій в інформаційній галузі.

3 667 300.

3 930 000.

Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері.

10 000 000.

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

16 273 100.

16 273 100.

Керівництво та управління у сфері етнополітики та свободи совісті.

16 273 100.

16 273 100.

Державне агентство розвитку туризму України.

209 570 200.

Керівництво та управління у сфері розвитку туризму.

9 570 200.

Розкриття туристичного потенціалу України.

200 000 000.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

19 014 800.

Керівництво та управління у сфері мистецтв та спеціальної мистецької освіти.

19 014 800.

Державне агентство України з питань кіно.

468 443 000.

638 443 000.

Керівництво та управління у сфері кінематографії.

13 243 000.

13 243 000.

Державна підтримка кінематографії.

455 000 000.

621 100 000.

Гранти Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів в сфері кінематографії та премії за видатні досягнення у галузі кінематографії.

200 000.

4 100 000.

Державна інспекція культурної спадщини України.

13 069 400.

Здійснення державного контролю у сфері охорони культурної спадщини.

13 069 400.

Державна служба охорони культурної спадщини України.

592 865 500.

Керівництво та управління у сфері охорони культурної спадщини.

18 291 000.

Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках.

574 574 500.

Український інститут національної пам'яті.

65 454 300.

74 055 000.

Керівництво та управління у сфері відновлення та збереження національної пам’яті.

29 927 100.

29 927 000.

Заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, забезпечення діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності та Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті.

35 527 200.

44 128 000.

Уповноважений із захисту державної мови.

15 886 200.

20 404 100.

Організаційне, експертно-аналітичне, правове, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови.

15 886 200.

20 404 100.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

85 144 500.

92 729 700.

Керівництво та управління здійсненням контролю у сфері телебачення і радіомовлення.

85 144 500.

92 729 700.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Никогда не говори "никогда", - Трамп ответил на заявление премьер-министра Канады, что его страна не продается
ZN UA
2025-05-06T23:10:22Z
Тюрьма №1. Трамп хочет возродить Алькатрас
Корреспондент
2025-05-06T22:36:05Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
Путин впервые публично заговорил о своем преемнике
Comments UA
2025-05-04T12:00:03Z
СБУ задержала агентов российского ГРУ, которые проводили враждебные ИПСО в Украине
Gazeta UA
2025-05-06T13:52:28Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
На столичной гостинице "Украина" появилась арт-инсталляция, посвященная украинским пехотинцам
Telegraf
2025-05-06T20:18:47Z
"Судебные долги Виталием Козловским уплачены": продюсер Кондратюк сделал резонансное заявление/Певец полностью выплатил деньги за нарушение авторских прав
Апостроф
2025-05-06T19:42:42Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
7 мая 2025 года: мученика Акакия — что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-05-06T21:22:53Z
Без суржика: как сказать на украинском изобретатель
ZN UA
2025-05-06T21:01:40Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Почему подросток спит до обеда? Психотерапевт объясняет – это не лень
Знай
2025-05-06T17:51:29Z
Пациент Neuralink снимает для YouTube с помощью чипа в мозге: видео
ZN UA
2025-05-06T14:07:53Z
Живые кабели: ученые открыли бактерии, проводящие ток
ITC
2025-05-06T14:04:59Z
Если внезапно синеют пальцы – что это за симптом
Comments UA
2025-05-06T13:12:22Z
Минздрав увеличил смету стоимости капремонта "Охматдета"
ZN UA
2025-05-06T12:51:53Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Весенняя рыбалка: что изменилось для рыбаков
ZN UA
2025-05-06T23:43:34Z
Экономика РФ упала впервые с начала войны: какие причины
Comments UA
2025-05-06T21:12:15Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Как работают фьючерсы на криптовалюту и какие риски?
Топ Жир
2025-05-06T20:42:32Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
В Индии боевики убили около двадцати человек
Корреспондент
2025-04-23T08:13:28Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-06T23:37:47Z
РФ запустила по Киеву баллистику, вспыхнул пожар
Корреспондент
2025-05-06T22:48:00Z
Индия атаковала Пакистан
Корреспондент
2025-05-06T21:07:08Z
Удар по Сумам: число погибших возросло до трех
Корреспондент
2025-05-06T18:24:43Z
Россияне атакуют Конотоп: в городе прогремел взрыв
Факти ICTV
2025-05-06T17:46:39Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Россияне заявили о массированной ракетной атаке на Крым
Корреспондент
2025-05-06T22:27:12Z
Сообщили последние новости с фронта: где было больше всего боев
Gazeta UA
2025-05-06T21:55:10Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
"Такая себе тайна Полишинеля", - военный рассказал, что происходит на Курщине
Новости Украины
2025-05-06T20:58:05Z
Здесь жили кавалеристы и прославленные музыканты: где находится эта улица в Киеве и чем она интересна
Telegraf
2025-05-06T20:07:13Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Гибриды принесли Lamborghini почти €900 млн за квартал
Корреспондент
2025-05-06T18:15:55Z
Jeep представил новое поколение внедорожника Compass
Корреспондент
2025-05-06T16:34:01Z
Audi представила элегантные и мощные авто с расходом 2,8 л на 100 км
Фокус
2025-05-06T14:12:19Z
Renault выводит на рынок недорогой электрифицированный кроссовер для семьи с ГБО
Фокус
2025-05-06T12:06:37Z
У вас будет всего десять дней, а потом - штраф. Кому нужно обновить данные
Telegraf
2025-05-06T10:57:48Z
Гибриды принесли Lamborghini почти 900 миллионов евро за квартал
Корреспондент
2025-05-06T10:06:18Z
Одна подпись может оставить без автомобиля: какая ошибка грозит украинцам при продаже авто
Знай
2025-05-06T08:52:40Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Гороскоп на среду 7 мая 2025 года
UAToday
2025-05-06T17:28:10Z
Как правильно красить седые волосы: советы, которые помогут сохранить структуру
Gazeta UA
2025-05-06T16:31:14Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Adjari Orange и Adjari Cherry - новая стратегия классических коньяков
Gazeta UA
2025-05-06T16:09:05Z
Неожиданное сочетание: суп с тунцом, который не вредит фигуре
Gazeta UA
2025-05-06T15:24:18Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
"Динамо" объявило о трансфере колумбийского футболиста
ZN UA
2025-05-06T23:16:43Z
Поговорим на поле: Артета оценил шансы команды на матч против ПСЖ
Корреспондент
2025-05-06T20:57:37Z
Лидер Интера установил рекорд, догнав соотечественника в Лиге Чемпионов
Корреспондент
2025-05-06T20:33:59Z
Генеральный менеджер Оклахомы получил награду от НБА
Корреспондент
2025-05-06T19:51:20Z
Реал и Анчелотти согласовали дату прекращения сотрудничества
Корреспондент
2025-05-06T19:09:15Z
Динамо подписало контракт с легионером
Корреспондент
2025-05-06T19:03:29Z
Арсенал определился с трансфером на позицию форварда
Корреспондент
2025-05-06T18:21:01Z
"Диверсия": Захарова отреагировала на ультиматум украинских гимнастов
Telegraf
2025-05-06T18:10:38Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
В PlayStation Store появилась страница Grand Theft Auto VI — владельцы PlayStation 5 могут добавить игру в желаемое
GameMag
2025-05-06T23:01:13Z
Split Fiction нашла 4 миллиона покупателей — Electronic Arts очень довольна
GameMag
2025-05-06T23:01:08Z
«Сделайте шаг в неизвестность»: Следующая глава Destiny 2 получила название «Край судьбы» — она выйдет 15 июля
GameMag
2025-05-06T21:01:09Z
Microsoft анонсировала ноутбук и планшет линейки Surface
Корреспондент
2025-05-06T18:49:01Z
Samsung представила планшет для военных операций
Корреспондент
2025-05-06T18:43:34Z
Разумный минимализм: Обзор мышки Rapoo VT3 Pro Max
GameMag
2025-05-06T18:34:54Z
В Швейцарии обнаружена древнеримская дорога с уникальными артефактами
Корреспондент
2025-05-06T18:34:21Z
Споживання металопрокату в Україні за І квартал зросло на 23% р./р
AgroNews
2025-05-06T18:16:56Z