MY.UAНовини
6 років під прикриттям: як агент ФБР Джо Пістоне поставив мафію на коліна
6 років під прикриттям: як агент ФБР Джо Пістоне поставив мафію на коліна

6 років під прикриттям: як агент ФБР Джо Пістоне поставив мафію на коліна

Про італійську мафію у США в першій половині XX століття ходили лише чутки. Так тривало, поки не з'явився Доні Браско – так його знали у мафіозних колах. А от серед федералів він був відомий як агент Джо Пістоне.

  • 1Поява мафіозних кланів у США
  • 2Джо Пістоне – агент під прикриттям
  • 3Перші контакти з мафією
  • 4Як Пістоне здобув довіру родини Бонанно
  • 5Смерть боса Карміна Галанте
  • 6Нова сторінка "кар'єри" Джо Пістоне
  • 7Відкриття клубу у Флориді
  • 8Контракт для Доні Браско
  • 9Завершення операції Доні Браско

Він настільки майстерно зіграв свою роль, що злочинні угрупування не просто пустили його в свої ряди. Йому вдалося втертись у довіру до найближчого оточення кланів. Детальніше – у програмі "Спецслужби" на 24 каналі.

Поява мафіозних кланів у США

Італійські угрупування з'явилися у США з однією метою – розширити вплив і стати транснаціональними злочинними корпораціями. Осередком і найсприятливішими містом став Нью-Йорк, найбільше місто у Штатах, де багато можливостей.

"Велике яблуко" розділили між собою 5 головних сімей: Бонанно, Гамбіно, Коломбо, Дженовезе і Лукезе. Кожна з родин контролює свою територію в місті, та й за його межами теж. Разом вони – італо-американська мафія, але такий "гангстерський уряд" був не завжди.

Повний випуск програми "Спецслужби": відео 24 каналу

Аби уникнути воєн між кланами і суперечок за територію, мафіозі Лакі Лучано створив так звану Комісію – зібрання, на якому вирішують суперечки сімей.

Як би правоохоронці не намагалися перешкодити гангстерам, на таких зібраннях мафія придумувала все нові й нові плани. Щоразу намагання копів були марними, все доводилося починати з нуля. Потрібно було знайти людину, яка зможе проникнути у внутрішню "кухню" і зливати дані федералам. Саме таким став агент Джо Пістоне.

Джо Пістоне – агент під прикриттям

Пістоне обрали ще й тому, що він уже мав досвід роботи під прикриттям. В 1974 році допоміг викрити банду викрадачів авто, ставши своїм серед чужих. Отримана інформація стала ключовою для затримання понад 30 членів угрупування та ліквідації банди. Усіх її лідерів кинули за ґрати.

Справа з мафіозі – це вже абсолютно новий рівень. Якщо викрадачі авто в разі викриття Джо могли би просто перекупити його хабарями, то з гангстерами у такі ігри не пограєш. Один невірний крок – і можна залишитися без голови.


Одна з перших фотографій Джо Пістоне / Архівне фото

Але Пістоне виріс в італійському районі Нью-Джерсі, тому прекрасно був знайомий з традиціями мафіозі. Весною 1976 року разом з ФБР він придумав собі легенду, фальшиві документи та з агента перетворився на дрібного крадія коштовностей.

Щоб і справді відповідати цій професії, ходив на спеціальні курси до свого знайомого у ювелірній крамниці. Той навчив його, як відрізняти підробки від оригіналу та як правильно продавати нібито крадені дорогоцінні камені. І "вклав" йому в голову прайс-лист практично кожного камінця.

З особової справи Пістоне зникли всі дані про його справжню особистість і родину: дружину і 3 дітей. Все почалося восени 1976 року. Через те, що операція відбувалася одночасно в 2 великих містах (Маямі та Нью-Йорку), інколи її називають Sun-Apple, в перекладі – "сонячне яблуко".

Втертися в довіру до мафіозі Доні мав за пів року, а потім операцію би прикрили. Але ніхто не знав, що ті 6 місяців перетворяться у довгих 6 років. Браско ходив по барах і пабах, які за інформацією ФБРівців часто відвідували кримінальні авторитети США.

Перші контакти з мафією

Чарка за чаркою, за майже 6 місяців йому таки вдалося привернути увагу. Першими з Доні сконтактували гангстери із родини Коломбо. Вони намагалися віднайти шляхи поставок наркотиків до США із Сицилії. Це було дивиною для ФБР, бо італо-американська мафія в 1970-х неохоче вела наркобізнес, надаючи перевагу казино, клубам і гральному бізнесу загалом.

Ми завжди знали, що наркотики – брудний бізнес. Продавати їх – це все одно, що годувати свою ж дитину всім цим. А якщо вже ти у це влазиш, то тебе 100% упіймають,
– зазначав Френк Кулотта, колишній гангстер.

Від справ родини Коломбо довелося війдійти через наджорстокість. Заради наркобізнесу вони нещадно убивали всіх, хто стояв у них на дорозі. Доні Браско у цьому випадку був не просто свідком. Аби довести, що він "свій", йому теж наказали убити, чого агент ФБР просто не міг собі дозволити.

Тому він відійшов від їхніх справ і продовжив пошуки інших мафіозі. В 1977 році йому підвернулася нагода познайомитися із капореджиме (звання в структурі мафії) родини Бонанно – жорстоким командувачем гангстерських загонів Ентоні Міррою.


Капореджиме родини Бонанно Ентоні Мірра / Скриншот з відео

Його репутація йшла далеко перед ним. Він теж був причетний до наркотичних справ, але головний акцент робив на клубах і ставках. Познайомившись ближче із Браско, Мірра почав всюди брати його з собою. Так і почався шлях Джо Пістоне у кримінал.

Як Пістоне здобув довіру родини Бонанно

Мірра був квитком до отримання інформації про Карміна Галанте, глави кримінальної родини Бонанно. Коли ФБРівці дізналися, що агенту вдалося завоювати довіру мафіозі, перед ним поставили завдання – рознюхати зсередини, чим живе гангстерський глава.

Які у нього плани, як веде бізнес, як влаштована структура мафії – всі ці завдання, зрозуміло, були не простими. Адже Браско не був повноцінним членом банди, а лише був наближений до них. Аби долучитися до рядів мафіозі, треба довести, що ти "свій". Мовою криміналу це означає убити.

Але ніхто не хотів так швидко приймати новачка в родину. Спочатку він мав довести, що гідний пройти всі випробування. Але на дріб'язкових завданнях іменем Карміна Галанте навіть і не пахло.


Американський мафіозі Кармін Галанте / Архівне фото

Аби остаточно закріпити за собою звання надійного члена мафіозних рядів, треба було бути корисним, тобто приности гроші. Доні це вдавалося, оскільки він був "крадієм коштовностей". Звичайно, що справжніми пограбуваннями він не займався. Готівку йому передавали ФБРівці.

Суми засекречені, тому невідомо, скільки федерали витратили за 6 років його роботи під прикриттям. Але можна здогадатися, що гроші були немаленькі. Враховуючи, що Доні не вигнали з банди, а навпаки – почали йому ще більше довіряти.

Браско дізнався про воєнізовану ієрархічну структору мафіозних родин. Виявилося, що найнижчі чини не знали, хто ними керує. Ба більше, з'ясувалося, що звинуватити главу угрупування у вбивствах не можна. Бо особисто він не причетний, а на засідання Комісії нікого не пускають.

Питання арешту босів мафії було ключовим для ФБР. І хоч Джо Пістоне не зміг із цим ніяк допомогти, він регулярно надавав спецслужбам важливі дані.

"Він зливав інформацію про те, хто у яких справах замішаний, якими видами рекету займалися гангстери. Він знав не тільки про плани, які готуються у майбутньому, а й навіть про те, кого збираються убити і чому", – пояснив Джеймс Каллстром, агент ФБР.

Смерть боса Карміна Галанте

Йшов 1979 рік. Пістоне вже майже 3 роки не бачив родини – пропускав свята, дні народження. Раз на кілька місяців ФБРівці дозволяли йому переговорити з сім'єю по захищеній телефонній лінії. Згідно із легендою, в Доні Браско родини не було, лише погані стосунки з дівчиною.

Тому прекрасно ладив із родинами рядових мафіозі та їхніх командирів – продовжував втиратися в довіру. Вони йому вірили. Думали, що створюють для нього нову сім'ю. Акторська майстерність Пістоне була бездоганною. З одного боку він був самотнім крадієм, з іншого – злим гангстером.

Справи у Браско йшли добре, як і в мафіозі. Але у липні 1979 року все пішло шкереберть. Карміна Галанте убили. А це означало, що в рядах гангстерів йому вже не було чого робити. Смерть боса мала би суттєво змінити існування кримінальної родини.

Побутує версія, що Галанте замовили інші мафіозні сім'ї через його бажання забирати весь прибуток від продажу наркотиків. А вирок привели у виконання його власні тілоохоронці. Мафіозі знайшли мертвим із сигарою в зубах. Новина дуже швидко облетіла не тільки кримінальний світ.

Нова сторінка "кар'єри" Джо Пістоне

Про убивство боса мафії говорила вся Америка. Здавалось би, що робота під прикриттям для Джо Пістоне закінчена. Та насправді тоді тільки почалася нова сторінка його кар'єри мафіозі. В боротьбі за владу і місце глави угрупування зійшлося багато охочих.

Явними лідерами були Ентоні Мірра та Домінік Наполітано на прізвисько "Соні Блек". Пізніше саме цей чоловік привів Браско в сім'ю Бонанно, за що і поплатився життям. Блек вважав Браско своїм найкращим другом. Разом вони вели бізнес та боролися за коронне місце у мафіозному світі.


Американський мафіозі Домінік Наполітано / Архівне фото

На місце Галанте мітили всі. Навіть інші мафіозні родини намагалися підпорядкувати бізнес Бонанно, переділивши їхні території. ФБРівці про це прекрасно знали завдяки Джо Пістоне. Залишалося визначити, хто буде наступним лідером і як керуватиме бізнесом.

Відкриття клубу у Флориді

Назрівала потужна війна, в ній для Браско була відведена окрема роль. Наприкінці 1979 року мафіозі доручили Браско відкрити клуб у Флориді. Він мав стати центром зустрічей для інших кримінальних угрупувань. Досить непогане досягнення як для агента ФБР під прикриттям.

Цікаво, що практично всі операції з підготовкою до відкриття Браско тягнув на собі. Йому довіряли трансфери грошей, керування людьми і договори з компаніями обслуговування. То був чудовий шанс продемонструвати гангстерам свою відданість. Для ФБР – шанс підчепити мафіозі на гачок. Адже якщо клуб вдасться відкрити, то у федералів будуть очі у самісінькому ядрі італо-американської мафії.

Якщо у Нью-Йорку головними були Бонанно, то Флориду тримав під собою Санто Траффіканте. ФБРівці уже давно точили на нього зуб, але упіймати його було просто нереально. І от через відкриття клубу Домінік Наполітано поїхав домовлятися за питання ціни із Траффіканте.


Санто Траффіканте – бос мафії у Флориді / Архівне фото

Була, щоправда, одна проблема: територія США ділилась між впливовими мафіозними родинами. І щоб зайти на одну із них і почати там свій бізнес, потрібно було спочатку домовитися. І віддати стільки відсотків від прибутку, скільки попросять господарі. Якщо ж ні – доведеться забиратися.

Угода відбулася, зелене світло на відкриття закладу дали. Судячи із доказів, наданих Доні Браско, це означало, що лідера флоридського угрупування уже можна було засудити за причетність до відкриття мафіозного клубу. Так, до речі, і сталося.

Але через хабарі Траффіканте примудрився уникнути покарання. Проте всю цю затію Пістоне зміг провернути руками Домініка Наполітано. Клуб відкрили у 1980 році. Домінік Наполітано, перед тим, як демонструвати його мафіозним босам, приїхав переконатися, що справи йдуть добре.

Контракт для Доні Браско

З камерами відеоспостереження у картинах та прослуховувальними апаратами у стінах клуб таки запустили в роботу. І поки мафіозі розважалися і обговорювали бізнесові питання, весь цей час їх чули і бачили ФБР. На записи потрапило все: обличчя, номера телефонів, наркотики. Це був успіх.

За цей час місце убитого боса Карміна Галанте зайняв Філіп Растеллі. Щоправда, керував він угрупуванням із тюремної клітки. І хоч у федералів вже була інформація на нього, вони все одно не знали, що той замовив убивства 3 високопоставлених мафіозних чинів, які планували його скинути.


Американський мафіозі Філіп Растеллі / Архівне фото

Цю інформацію допоміг дістати Браско, адже убивство постійно крутилося на язику в Наполітано. Запобігти йому не вдалося. У 1981 році мафіозі розібралися з 3 заколотниками. А правоохоронці влізати у справи криміналу не хотіли. Притримувалися принципу, що собаки самі себе перегризуть.

Навіть убивство заколотників не зупинило кривавого міситва всередині мафіозної родини. Бонанно готувалися до масштабної війни за владу і для Браско там відводилася окрема роль. Та для цього федерала під прикриттям треба було прийняти у свої ряди.

Наполітано представив його босу мафії, замовив за нього слово. Мовляв, він працює з нами вже кілька років, добре себе проявив, приносить гроші, веде наш бізнес, а тому – його варто зробити одним із нас. Кандидатуру погодили, а це значить, що Доні отримає контракт.

Коли Наполітано дав мені контракт на убивство, у мене не було вибору. Ти не можеш відмовитися, мусиш  прийняти. Це така умова прийняття в ряди мафії. Якщо ти відмовишся – сам станеш мішенню, 
– пояснив Джо Пістоне.

"Мені пощастило, бо чоловік, якого я мав прибрати, уже знав, що йому кінець. Він втік і мені ще довелося його шукати", – додав він.

Завершення операції Доні Браско

Так Доні виграв собі час, поки ФБР не вступило в гру. Стало очевидно, що робота під прикриттям переросла у справжню кримінальну кар'єру Джо Пістоне. Його виріщили зняти із завдання. І це при тому, що сам Пістоне зніматися із нього не хотів.

З одного боку він розумів, щоб продовжити роботу під прикриттям – треба убити. Іншого варіанту немає. З іншого, він знав, якщо втече і безслідно зникне, то мафіозі оголосять за його голову кругленьку суму. Більше він не зможе жити нормальним життям.

Справу треба було добити до кінця, але в ФБР вирішили інкаше. Доні відкликали, посадили на літак і відправили в інший кінець США – подалі від мафіозі. А на Соні Блека тим часом, чекав дуже неприємний сюрприз.

Ми прийшли до Наполітано додому. Сіли за обіднім столом і пояснили, що Джо Пістоне насправді був агентом ФБР. І все, що він знав, знаємо тепер і ми,
– прокоментував Джеймс Кінні, агент ФБР.

"Ми пояснили йому також, що він тепер у небезпеці. Бо це він привів його у родину, ще й познайомив з босом Траффіканте", – додав він.

Наполітано й сам це прекрасно розумів. Йому довелося втікати і переховуватися. Але зла на Джо Пістоне він не тримав. Наполітано вважав його добрим товаришем, який так чи інакше допомагав йому у всьому.

Однак затримати крупних риб не вдалося. Вони залягли на дно і почали полювання на тих, хто привів Браско в сім'ю. Одним із жертв став Домінік Наполітан. Його тіло знайшли розчленованим у серпні 1971 році. Убивство стало символічним посланням до усіх гангстерів.

За 6 років роботи під прикриттям, Доні отримав надбавку до зарплати – 500 доларів. Сума не дуже то й велика, але на той час за ці гроші можна було оплатити дітям навчання.

Операція Доні Браско закінчилася у 1981 році, Джо Пістоне переховувався і завжди ходив, оглядаючись. Та попри це, через 5 років, коли прокотилася нова хвиля судів, він прийшов свідчити проти мафіозі не прикриваючись: викрив своє ім'я, місце проживання і обличчя.


Геніальний агент Джо Пістоне /National Geographic

ФБР попереджали, що це дуже небезпечно, але Джо неодноразово запевняв, що його свідчення можуть допомогти засадити поганців у тюрму. Не вийшло. Того ж таки боса Траффіканте кинути за ґрати так і не вдалося.

Проте Джо Пістоне живий і до сьогоднішнього дня. І поки ніхто не знає чому: тут постаралися ФБРівці, чи у нього є якийсь спеціальний контракт із мафією.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
В Кремле заявили о готовности Путина закончить войну в Украине: какое условие
Comments UA
2025-07-20T09:36:41Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
«В министерстве не было координации». Почему Умеров не справился, будет ли Шмыгаль эффективным преемником и какие изменения нужны - анализ от
Апостроф
2025-07-20T09:33:18Z
Стало известно, кто склонил Трампа на сторону поддержки Украины
Апостроф
2025-07-20T09:30:54Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Россия снова подбросила Украине тела своих солдат
Корреспондент
2025-07-17T21:48:07Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Известный банк обновил приложение: какие бесплатные услуги теперь доступны
Хвиля
2025-07-20T08:45:49Z
Украинцам грозят штрафы за орехи: где запрещено собирать
Хвиля
2025-07-20T08:00:03Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Рунический гороскоп на 20 июля 2025: Близнецам – сила слова, Весам – гармония в сердце, а Скорпионам – очищение души
TSN
2025-07-20T08:48:30Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Какие болезни может спровоцировать жаркая погода
UAToday
2025-07-20T09:00:55Z
Хулахуп для талии: крутить или не крутить? Разбираемся, действительно ли он помогает похудеть в животе
Знай
2025-07-20T06:51:17Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Чтобы огурцы росли как на дрожжах: эффективное и дешевое средство, которое есть у каждого дома
TSN
2025-07-06T18:06:48Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Гуманитарная помощь для пенсионеров в Черкассах: какую поддержку оказывают пожилым людям
Политека
2025-07-20T09:30:59Z
Ретроградный Меркурий 2025: популярные приметы и предрассудки, в которые до сих пор верят
TSN
2025-07-20T09:09:41Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Скандал с поцелуем на большом экране: CEO Astronomer ушел в отставку
Comments UA
2025-07-20T09:24:30Z
Об "Океане Эльзы" сняли документальный фильм: группа объявила дату премьеры
ZN UA
2025-07-20T09:19:33Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
В Карпатах появились верблюды: одногорбые, умные и вообще не плюются
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:58Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Нападение с лопатой: в Волынской области ранен сотрудник ТЦК. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-20T08:30:55Z
В Ровенской области столкнулись две машины: погибли три человека
Апостроф
2025-07-20T08:27:21Z
"Вагнеровцы" расстреляли 11 человек на шахте в Африке - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T07:54:50Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Опубликована статистика боя Усик – Дюбуа
ZN UA
2025-07-20T08:51:34Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Реал намерен продать игрока, который не оправдал ожиданий
Корреспондент
2025-07-20T08:48:10Z
Боксирующий блогер Джейк Пол уверяет, что бой с Джошуа будет обязательно
Корреспондент
2025-07-20T08:45:44Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
"Повестка или нет?": Инвестор Ubisoft поинтересовался у Ива Гиймо, почему главным героем Assassin's Creed Shadows сделали темнокожего самурая
GameMag
2025-07-20T09:04:20Z
Самый большой живой организм на Земле является и самым старым: что выяснили ученые
Фокус
2025-07-20T08:36:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Двухколесный суперкар: создан уникальный мотоцикл Ferrari
Фокус
2025-07-20T07:27:34Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z