MY.UAНовини
Хто претендує на посаду мера Києва? Повний список кандидатів
Хто претендує на посаду мера Києва? Повний список кандидатів

Хто претендує на посаду мера Києва? Повний список кандидатів

Виборча кампанія на місцевих виборах в Україні стартувала 5 вересня. Термін реєстрації кандидатів завершився 24 вересня, а саме голосування відбудеться вже 25 жовтня.

Кияни цього дня отримають на руки два бюлетені – для голосування за депутатів міської ради та за мера. Розповідаємо, хто претендує на посаду останнього.

Борислав Береза. "ЕкоПартія"

Місце народження: Київ.

Вік: 46 років.

Освіта: Київський національний торговельно-економічний університет (спеціальність "Публічне управління та адміністрування", заочна форма навчання, 2018 р.).

Позафракційний депутат Верховної Ради VIII скликання, член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), спікер "Правого сектора" (лютий - 2014 р.) Борислав Береза балотується на посаду мера Києва вдруге.

На попередніх виборах у 2015 році він пройшов у другий тур, проте програв Віталію Кличку, набравши 32,30% голосів виборців.

Пояснюючи своє рішення балотуватися на майбутніх виборах, Береза заявив, що "столицею десятиліттями керували випадкові люди, у яких не було ані стратегії, ані бачення майбутнього Києва".

Ірина Верещук. "Слуга народу"

Місце народження: Рава-Руська, Львівська область.

Вік: 40 років.

Освіта: Військовий інститут при Національному університеті "Львівська політехніка" (спеціальність "Міжнародна інформація"), Львівський національний університет імені Івана Франка ("Правознавство").

Народний депутат Верховної Ради, юрист, колишній мер Рава-Руської Ірина Верещук16 липня виграла внутрішньопартійні праймеріз, випередивши чотирьох своїх колег: Олександра Дубінського, Миколу Тищенка, Дмитра Гуріна та Олександра Качуру.

Верещук пройшла до парламенту IX скликання за списком партії "Слуги народу" (№29 у списку), з 4 вересня 2019 року по 15 листопада 2019 року була представником Кабміну у Верховній Раді.

Є членом комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони, головою підкомітету з питань державної безпеки і оборони.

Максим Гольдарб. Самовисуванець

Місце народження: Липки, Тульська область, РФ.

Вік: 42 роки.

Освіта: Донецький національний університет (спеціальність "Правознавство"), Київський національний торговельно-економічний університет (магістратура).

Політик і громадський діяч Максим Гольдарб у 2013-2014 рр. очолював Департамент внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України.

З вересня 2014 року є головою громадської організації "Публічний аудит". У 2018 році виступив співорганізатором Всеукраїнського руху "Партії миру".

Діана Гранцева. Самовисуванка

Інформації про цього кандидата у відкритих джерелах небагато. Як написала сама Гранцева у своєму Facebook, народилася вона в Керчі, зараз проживає в Києві.

Гранцева є головою Національної української асоціації житла, яка займається питаннями ЖКГ. Вона також заснувала проект "Грані Гранцевої".

Якраз на сторінці проекту у Facebook Гранцева опублікувала відео, в якому заявила про свій намір балотуватися в столичні мери:

"Нам багато разів обіцяли золоті гори, а потім не робили найелементарнішого. І при цьому я вірю, що колективний розум рулить і цього разу ми зробимо правильний вибір. І не важливо, буду це я або якийсь інший кандидат, головне, щоб був результат. Щоб і ми, і наші батьки, наші діти і онуки через кілька років з гордістю за наші спільні успіхи сказали всьому світу", - зазначила кандидат.

Про себе Гранцева розповіла лише, що в 1998 році "молодим дипломованим фахівцем" приїхала до Києва і "закохалася в нього з першого погляду".

Сергій Гусовський. "За майбутнє"

Місце народження: Київ.

Вік: 53 роки.

Освіта: Київське вище військове авіаційне інженерне училище (спеціальність "інженер-електрик"), Московський державний університет.

Чинний депутат Київради, відомий підприємець-ресторатор Сергій Гусовський вже брав участь у виборах мера столиці – у 2015 році, проте набрав лише 7,71% голосів виборців (5-те місце).

З грудня 2015 року є членом постійної комісії міськради з питань місцевого самоврядування регіональних та міжнародних зв'язків.

Торік під час позачергових парламентський виборів балотувався як самовисуванець, але до Ради не пройшов.

Андрій Іллєнко. "Свобода".

Місце народження: Київ.

Вік: 33 роки.

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "Політологія").

Депутат Верховної Ради VII і VIII скликань Андрій Іллєнко став членом ВО "Свобода" у 2005 році. З 2006 по 2010 рік був заступником голови Київської міської організації партії, а з 2010 року – очолив її.

Іллєнко балотувався в мери столиці у 2014 році, але посів шосте місце. Про свій намір вдруге поборотися за крісло міського голови він заявив ще в серпні:

"У Києва велика історія і своя місія. Але, на жаль, сьогодні у владі люди, які знищують нашу країну і наше місто. Я кидаю їм виклик – я балотуватимуся на посаду київського міського голови", - зазначив політик.

Віталій Кличко. "УДАР"

Місце народження: Біловодське, Киргизія.

Вік: 49 років.

Освіта: Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут (1995), Національний університет фізичного виховання і спорту України (аспірантура), Національна академія держуправління при президентові України (магістратура, Спеціальність " Управління суспільним розвитком").

Всесвітньо відомий боксер, неодноразовий чемпіон світу з кікбоксингу, нардеп Верховної Ради VII скликання, чинний мер Києва href="https://ua.112.ua/polityka/vitaliia-klychka-zareiestruvaly-kandydatom-u-mery-kyieva-550707.html" target= "_blank" rel= "noopener" >Віталій Кличко очолює столицю протягом останніх шести років - з 5 червня 2014 року. З 25 червня 2014 року – голова Київської міської державної адміністрації.

Кличко встиг попрацювати на посаді радника президента України в 2005-2006 і 2006-2008 роках (Віктор Ющенко), а також з 2010 по 2015 рік був лідером української політичної партії "УДАР", з 2015-го – "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Володар титулів чемпіона світу з боксу у важкій вазі за версіями WBA super, WBO, IBF, IBO і The Ring. Професійна спортивна кар'єра Кличка закінчилася в грудні 2013 року.

Партія "Європейська солідарність", лідером якої є п'ятий президент України Петро Порошенко, вирішила не висувати свого кандидата на пост мера столиці і заявила, що підтримає на виборах Віталія Кличка. Останній на це відповів, що йде на вибори самостійно, тому що "будь-яке об'єднання можливе тільки навколо інтересів киян".

Олексій Кучеренко. "Батьківщина"

Місце народження: Вінниця.

Вік: 59 років.

Освіта: Київський державний університет (1983), Академія державного управління при арезидентові України (2001).

Народний депутат Верховної Ради III, V і VI, ХІ скликань, кандидат соціологічних наук Олексій Кучеренко був довіреною особою кандидата Юлії Тимошенко на чергових виборах президента України торік. Пройшов до Ради чинного скликання за списком "Батьківщини" (18-й номер у списку).

У мери Кучеренко балотується вперше. З червня 2000 по березень 2001 р. він очолював Запорізьку облдержадміністрацію.

У 2005 році був головою Державного комітету з питань житлово-комунального господарства. З листопада 2007 по березень 2010 р. – міністр з питань житлово-комунального господарства України.

Юрій Левченко. "Народовладдя"

Місце народження: Вінниця.

Вік: 36 років.

Освіта: Лондонська школа економіки і політичних наук (економічний факультет), Університет Отто фон Геріке в Магдебурзі (магістратура).

Депутат Верховної Ради VIII скликання, депутат Київської міської ради (2014) та Вишгородської районної ради (2010-2014) Юрій Левченко протягом майже десяти років був членом ВО "Свобода".

У листопаді 2019 року він оголосив про відхід з партії, а влітку 2020 року створив і очолив партію "Народовладдя".

Олександр Омельченко. "Єдність"

Місце народження: с. Зозів, Вінницька область.

Вік: 82 роки.

Освіта: Київський інженерно-будівельний інститут (закінчив у 1974 році), Київський інститут народного господарства (у 1978-му).

Лідер партії "Єдність", народний депутат України VI скликання Олександр Омельченко був мером Києва в 1999-2002 і у 2002-2006 роках.

Потім він двічі балотувався на цю посаду, однак – безуспішно: навесні 2014 року політик посів 4-те місце з 7,52% голосів виборців, а на виборах міського голови Києва у 2015 році опинився на третій позиції, набравши 8,46% голосів.

Омельченко двічі фігурував у смертельних дорожньо-транспортних пригодах. У листопаді 2009 року він збив на смерть 48-річного чоловіка, який помер на місці події. А в грудні 2015 року автомобіль, що належить Омельченку, збив жінку на нерегульованому пішохідному переході – вона померла в лікарні за кілька днів. Обвинуваченим з цього приводу проходив водій політика, хоча чоловік загиблої стверджував, що за кермом на момент аварії перебував Омельченко.

Ще одне ДТП за участю екс-мера сталося у 2016 році, проте воно обійшлася без жертв і постраждалих.

25 вересня Омельченка було зареєстровано кандидатом у столичні очільники. Ось як незадовго до цього в ефірі "Україна 24" він пояснив свій намір взяти участь у виборах:

"Я зобов'язаний ходити на вибори, поки живий, здоровий і не байдужий до долі Києва та України. Я ж хворію цим – і Києвом, і державою".

Андрій Пальчевський. "Перемога Пальчевського"

Місце народження: Київ.

Вік: 59 років.

Освіта: Військовий інститут Міністерства оборони СРСР у Москві.

Український підприємець, телеведучий, засновник і фінансовий директор клініки Eurolab Андрій Пальчевський до 2005 року жив у Росії і навіть у 1995 році балотувався до Державної Думи РФ.

У середині 2000-х він продав бізнес в Росії і переїхав до України, а у вересні 2009 року отримав українське громадянство.

З березня по липень 2010 року працював заступником міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту в уряді Миколи Азарова. З 2011 року - ведучий авторських програм на телеканалі "Інтер" і "Перший національний", а з 2018 року виступає експертом політичних ток-шоу на "112 Україна", NewsOne і "НАШ".

У червні 2020 року створив політичну партію "Перемога Пальчевського", а 18 вересня Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала його кандидатом у столичні мери.

Віктор Петрук. "Громадський рух "Хвиля"

Вік: 43 роки.

Освіта: Національний авіаційний університет.

Інженер і транспортний експерт Віктор Петрук працював головним спеціалістом у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

За словами самого кандидата, ще у 2010 році він представив альтернативний проект розв'язки над Шулявкою, який передбачав трирівневу розв'язку з реверсивним кільцем для поворотів.

Столична влада віддала перевагу іншому проекту (він зараз реалізується), після чого Петрук став активним критиком транспортної політики столиці.

"Друзі, ми з вами пройшли довгий і тернистий шлях боротьби за кращу інфраструктуру й ефективну і прозору систему прийняття управлінських рішень в цьому місті. Нашою думкою і законними вимогами неодноразово нехтували. Треба визнати, що ми майже програли битву за Шулявку, тому що наш противник виявився підлою і підступною тварюкою, якій невідомі закони лицарства. Але, навіть програвши битву за Шулявку, ми виграємо війну за Київ!" - написав кандидат на своїй сторінці у Facebook.

"Громадський рух "Хвиля" – партія, заснована у 2014 році учасниками "Податкового Майдану". Пріоритетом політсили її члени проголосили боротьбу за права малого підприємництва та відстоювання інтересів середнього класу.

Михайло Поживанов. "Радикальна партія"

Місце народження: Дніпропетровськ.

Вік: 60 років

Освіта: Національний дослідницький технологічний університет (Москва) (спеціальність "Інженер-металург"), Дніпропетровська Національна металургійна академія (докторантура), Національна академія внутрішніх справ України (юрист).

Народний депутат України II, IV, V і VI скликань Михайло Поживанов почав свою політичну кар'єру в 1990-ті роки. Він був мером Маріуполя, заступником екс-мера Києва Олександра Омельченка, головою Держрезерву України, а з 2008 по 2010 рік працював заступником міністра економіки Богдана Данилишина.

У березні 2010 року Поживанова звільнили з посади у зв'язку з відставкою уряду Тимошенко, незабаром після цього він виїхав за кордон.

За часів президентства Віктора Януковича у 2011 році СБУ порушила проти Поживанова кримінальну справу і оголосила політика в розшук – колишньому начальнику Держрезерву інкримінували розкрадання 35 млн грн.  Звучали припущення, що справа була політично мотивованою.

У 2014 році кримінальне провадження закрили як незаконно порушене, з Поживанова зняли звинувачення. У березні того ж року політик повернувся до України.

Олександр Попов. "Опозиційна платформа – За життя"

Місце народження: Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Вік: 59 років.

Освіта: Тюменський інженерно-будівельний інститут (факультет промислового і цивільного будівництва).

Депутат Верховної Ради VI скликання, підполковник запасу Служби безпеки України, колишній голова КМДА (2010-2014) Олександр Попов 24 вересня подав до міської виборчої комісії документи на реєстрацію кандидатом у мери Києва.

"У нашій команді люди, які мають досвід у комунальній сфері і зможуть розвивати місто. Люди, які знають, які повинні бути кроки влади, щоб бізнес отримав підтримку. Ми зробимо Київ комфортним для життя і забезпечимо киянам нову якість життя", - заявив політик на передвиборній конференції Київської організації партії.

Попов з 1994 по 2006 рік був мером Комсомольська. Він також працював заступником міністра архітектури, будівництва та ЖКГ України (2007) і міністром з питань житлово-комунального господарства (у 2007 і в 2010 рр.).

Сергій Притула. "Голос"

Місце народження: Збараж, Тернопільська область.

Вік: 39 років.

Освіта: Тернопільська академія народного господарства.

Український телеведучий, шоумен, стендап-комік, волонтер Сергій Притула заявив про свій намір балотуватися в мери Києва 11 серпня під час з'їзду партії "Голос".

"Я тут живу, тому я розумію, що єдиний спосіб щось змінити навколо нас – це взяти на себе відповідальність. Відповідальність від небайдужості відрізняється однією штукою-дією. Ми з вами готові до відповідальності. І сьогодні я готовий сказати: я тут живу, в Києві, в столиці України, і я йду на вибори Київського міського голови", - заявив Притула, додавши, що"йде на вибори з командою справжніх професіоналів".

Незабаром після цього, 19 серпня, він покинув проект "Вар'яти-шоу" і призупинив акторську кар'єру.

Під час парламентських виборів у 2019 році Притула балотувався в народні депутати від партії "Голос" під № 30 у виборчому списку, проте в Раду не пройшов.

З 2014 року він активно займається волонтерською діяльністю – збирає матеріальну допомогу для українських військових на Донбасі. Не раз відвідував прифронтові зони.

Ігор Смешко. "Сила і честь"

Місце народження: Христинівка, Черкаська область.

Вік: 65 років.

Освіта: Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С. М. Кірова (спеціальність "Військовий інженер з радіотехніки", 1977), Національна академія оборони України ("Управління діями з'єднань і об'єднань Збройних сил", магістратура, 2000), КНУ імені Тараса Шевченка ("Правознавство", 2002).

Генерал-полковник, доктор технічних наук, голова Служби безпеки України (2003-2005 рр.) та голова партії " Сила і честь" Ігор Смешко також очолив список політсили на виборах до Київради.

Смешко в 1997-2000 роках був начальником Головного управління військової розвідки Міністерства оборони, в 2002-2003 роках – заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

З жовтня 2014 по березень 2015 року очолював Комітет з питань розвідки при президентові України. Був радником п'ятого президента України Петра Порошенка.

Політик брав участь у президентських виборах у 2019 році – він набрав 1,14 млн голосів (6,04%), посівши шосте місце. 

Микола Томенко. "Рідна країна"

Місце народження: Малі Канівці, Черкаська область.

Вік: 55 років.

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (історичний факультет).

Народний депутат України IV-VIII скликань, кандидат історичних наук, доктор політичних наук Микола Томенко є лідером партії "Рідна країна".

Томенко – колишній віце-прем'єр з гуманітарних питань (2005 рік, уряд Юлії Тимошенко), а також двічі заступник голови Верховної Ради (2007, 2008-2012 рр.).

З червня 2014 року по липень 2015-го працював позаштатним радником п'ятого президента України Петра Порошенка з гуманітарних питань і Києва. У 2014 році Томенко пройшов до парламенту за списками БПП і очолив Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У березні 2016 року з'їзд "Блоку Петра Порошенка" прийняв рішення позбавити мандата Томенка після його виходу з партії. Екс-нардеп звертався до Вищого адміністративного суду України, однак той не визнав позбавлення Томенка депутатського мандата незаконним.

Олена Філонова. "Разом сила"

Місце народження: Київ.

Вік: 36 років.

Блогер, ведуча програми "Ревізор краси" rel= "noopener" >Олена Філонова балотується від партії "Разом сила", яку створили громадські організації, зокрема рух "Авто-Євро-Сила".

Лідером партії є Олег Ярошевич, він же є і головою організації "Авто-Євро-Сила".

"У мене є прийняте рішення. Олег (Ярошевич, - ред.) написав мені в Instagram, запропонував зустрітися, обговорити деякі питання, і я погодилася", - розповіла кандидат.

Філонова брала участь у кількох ток-шоу на українському телебаченні, серед яких "Хто проти блондинок?", "Світлі голови", "Пакуй валізи" та інших.

Єгор Фірсов. "Екологічна альтернатива"

Місце народження: Донецьк.

Вік: 31 рік.

Освіта: Донецький національний університет (спеціальність "Правознавство").

Народний депутат України VII (від партії "УДАР" Віталія Кличка) і VIII (від "БПП") скликань Єгор Фірсов у листопаді 2019 року був призначений т. в. о. голови Державної екоінспекції України. За чотири місяці його звільнили з посади.

Сам Фірсов стверджував, що з ним намагалися "вирішувати" питання, а про своє звільнення він дізнався "з якогось посилання на YouTube".

Мотивом висунення своєї кандидатури в мери Києва Фірсов назвав те, що ніхто з політиків не запропонував чіткого вирішення екологічних проблем:

"На слуху що завгодно – тарифи, продаж землі, соросята, але тільки не проблеми стану навколишнього середовища, які насправді стосуються кожного з нас".

Сергій Шахов. "Наш край"

Місце народження: селище Саяк, Казахстан.

Вік: 45 років.

Освіта: ПТУ №21 у місті Брянка (спеціальність "Кухар-кондитер"), Університет Економіки і права" КРОК "("Правознавство"), Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого( магістр), Луганський богословський університет на честь Архістратига Михаїла ("Богослов'я"), Харківський регіональний інститут державного управління при президентові України ("Державне управління").

Народний депутат України VIII та IX скликань Сергій Шахов є членом депутатської групи "Довіра" (до цього був позафракційним). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Хто претендує на посаду мера Києва? Повний список кандидатів

Знайомимося ближче з охочими поборотися за крісло столичного очільника

 17:30 02.10.2020 

Виборча кампанія на місцевих виборах в Україні стартувала 5 вересня. Термін реєстрації кандидатів завершився 24 вересня, а саме голосування відбудеться вже 25 жовтня.

Кияни цього дня отримають на руки два бюлетені – для голосування за депутатів міської ради та за мера. Розповідаємо, хто претендує на посаду останнього.

Борислав Береза. "ЕкоПартія"

Місце народження: Київ.

Вік: 46 років.

Освіта: Київський національний торговельно-економічний університет (спеціальність "Публічне управління та адміністрування", заочна форма навчання, 2018 р.).

Позафракційний депутат Верховної Ради VIII скликання, член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), спікер "Правого сектора" (лютий - 2014 р.) Борислав Береза балотується на посаду мера Києва вдруге.

На попередніх виборах у 2015 році він пройшов у другий тур, проте програв Віталію Кличку, набравши 32,30% голосів виборців.

Пояснюючи своє рішення балотуватися на майбутніх виборах, Береза заявив, що "столицею десятиліттями керували випадкові люди, у яких не було ані стратегії, ані бачення майбутнього Києва".

Ірина Верещук. "Слуга народу"

Місце народження: Рава-Руська, Львівська область.

Вік: 40 років.

Освіта: Військовий інститут при Національному університеті "Львівська політехніка" (спеціальність "Міжнародна інформація"), Львівський національний університет імені Івана Франка ("Правознавство").

Народний депутат Верховної Ради, юрист, колишній мер Рава-Руської Ірина Верещук16 липня виграла внутрішньопартійні праймеріз, випередивши чотирьох своїх колег: Олександра Дубінського, Миколу Тищенка, Дмитра Гуріна та Олександра Качуру.

Верещук пройшла до парламенту IX скликання за списком партії "Слуги народу" (№29 у списку), з 4 вересня 2019 року по 15 листопада 2019 року була представником Кабміну у Верховній Раді.

Є членом комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони, головою підкомітету з питань державної безпеки і оборони.

Максим Гольдарб. Самовисуванець

Місце народження: Липки, Тульська область, РФ.

Вік: 42 роки.

Освіта: Донецький національний університет (спеціальність "Правознавство"), Київський національний торговельно-економічний університет (магістратура).

Політик і громадський діяч Максим Гольдарб у 2013-2014 рр. очолював Департамент внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України.

З вересня 2014 року є головою громадської організації "Публічний аудит". У 2018 році виступив співорганізатором Всеукраїнського руху "Партії миру".

Діана Гранцева. Самовисуванка

Інформації про цього кандидата у відкритих джерелах небагато. Як написала сама Гранцева у своєму Facebook, народилася вона в Керчі, зараз проживає в Києві.

Гранцева є головою Національної української асоціації житла, яка займається питаннями ЖКГ. Вона також заснувала проект "Грані Гранцевої".

Якраз на сторінці проекту у Facebook Гранцева опублікувала відео, в якому заявила про свій намір балотуватися в столичні мери:

"Нам багато разів обіцяли золоті гори, а потім не робили найелементарнішого. І при цьому я вірю, що колективний розум рулить і цього разу ми зробимо правильний вибір. І не важливо, буду це я або якийсь інший кандидат, головне, щоб був результат. Щоб і ми, і наші батьки, наші діти і онуки через кілька років з гордістю за наші спільні успіхи сказали всьому світу", - зазначила кандидат.

Про себе Гранцева розповіла лише, що в 1998 році "молодим дипломованим фахівцем" приїхала до Києва і "закохалася в нього з першого погляду".

Сергій Гусовський. "За майбутнє"

Місце народження: Київ.

Вік: 53 роки.

Освіта: Київське вище військове авіаційне інженерне училище (спеціальність "інженер-електрик"), Московський державний університет.

Чинний депутат Київради, відомий підприємець-ресторатор Сергій Гусовський вже брав участь у виборах мера столиці – у 2015 році, проте набрав лише 7,71% голосів виборців (5-те місце).

З грудня 2015 року є членом постійної комісії міськради з питань місцевого самоврядування регіональних та міжнародних зв'язків.

Торік під час позачергових парламентський виборів балотувався як самовисуванець, але до Ради не пройшов.

Андрій Іллєнко. "Свобода".

Місце народження: Київ.

Вік: 33 роки.

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "Політологія").

Депутат Верховної Ради VII і VIII скликань Андрій Іллєнко став членом ВО "Свобода" у 2005 році. З 2006 по 2010 рік був заступником голови Київської міської організації партії, а з 2010 року – очолив її.

Іллєнко балотувався в мери столиці у 2014 році, але посів шосте місце. Про свій намір вдруге поборотися за крісло міського голови він заявив ще в серпні:

"У Києва велика історія і своя місія. Але, на жаль, сьогодні у владі люди, які знищують нашу країну і наше місто. Я кидаю їм виклик – я балотуватимуся на посаду київського міського голови", - зазначив політик.

Віталій Кличко. "УДАР"

Місце народження: Біловодське, Киргизія.

Вік: 49 років.

Освіта: Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут (1995), Національний університет фізичного виховання і спорту України (аспірантура), Національна академія держуправління при президентові України (магістратура, Спеціальність " Управління суспільним розвитком").

Всесвітньо відомий боксер, неодноразовий чемпіон світу з кікбоксингу, нардеп Верховної Ради VII скликання, чинний мер Києва href="https://ua.112.ua/polityka/vitaliia-klychka-zareiestruvaly-kandydatom-u-mery-kyieva-550707.html" target= "_blank" rel= "noopener" >Віталій Кличко очолює столицю протягом останніх шести років - з 5 червня 2014 року. З 25 червня 2014 року – голова Київської міської державної адміністрації.

Кличко встиг попрацювати на посаді радника президента України в 2005-2006 і 2006-2008 роках (Віктор Ющенко), а також з 2010 по 2015 рік був лідером української політичної партії "УДАР", з 2015-го – "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Володар титулів чемпіона світу з боксу у важкій вазі за версіями WBA super, WBO, IBF, IBO і The Ring. Професійна спортивна кар'єра Кличка закінчилася в грудні 2013 року.

Партія "Європейська солідарність", лідером якої є п'ятий президент України Петро Порошенко, вирішила не висувати свого кандидата на пост мера столиці і заявила, що підтримає на виборах Віталія Кличка. Останній на це відповів, що йде на вибори самостійно, тому що "будь-яке об'єднання можливе тільки навколо інтересів киян".

Олексій Кучеренко. "Батьківщина"

Місце народження: Вінниця.

Вік: 59 років.

Освіта: Київський державний університет (1983), Академія державного управління при арезидентові України (2001).

Народний депутат Верховної Ради III, V і VI, ХІ скликань, кандидат соціологічних наук Олексій Кучеренко був довіреною особою кандидата Юлії Тимошенко на чергових виборах президента України торік. Пройшов до Ради чинного скликання за списком "Батьківщини" (18-й номер у списку).

У мери Кучеренко балотується вперше. З червня 2000 по березень 2001 р. він очолював Запорізьку облдержадміністрацію.

У 2005 році був головою Державного комітету з питань житлово-комунального господарства. З листопада 2007 по березень 2010 р. – міністр з питань житлово-комунального господарства України.

Юрій Левченко. "Народовладдя"

Місце народження: Вінниця.

Вік: 36 років.

Освіта: Лондонська школа економіки і політичних наук (економічний факультет), Університет Отто фон Геріке в Магдебурзі (магістратура).

Депутат Верховної Ради VIII скликання, депутат Київської міської ради (2014) та Вишгородської районної ради (2010-2014) Юрій Левченко протягом майже десяти років був членом ВО "Свобода".

У листопаді 2019 року він оголосив про відхід з партії, а влітку 2020 року створив і очолив партію "Народовладдя".

Олександр Омельченко. "Єдність"

Місце народження: с. Зозів, Вінницька область.

Вік: 82 роки.

Освіта: Київський інженерно-будівельний інститут (закінчив у 1974 році), Київський інститут народного господарства (у 1978-му).

Лідер партії "Єдність", народний депутат України VI скликання Олександр Омельченко був мером Києва в 1999-2002 і у 2002-2006 роках.

Потім він двічі балотувався на цю посаду, однак – безуспішно: навесні 2014 року політик посів 4-те місце з 7,52% голосів виборців, а на виборах міського голови Києва у 2015 році опинився на третій позиції, набравши 8,46% голосів.

Омельченко двічі фігурував у смертельних дорожньо-транспортних пригодах. У листопаді 2009 року він збив на смерть 48-річного чоловіка, який помер на місці події. А в грудні 2015 року автомобіль, що належить Омельченку, збив жінку на нерегульованому пішохідному переході – вона померла в лікарні за кілька днів. Обвинуваченим з цього приводу проходив водій політика, хоча чоловік загиблої стверджував, що за кермом на момент аварії перебував Омельченко.

Ще одне ДТП за участю екс-мера сталося у 2016 році, проте воно обійшлася без жертв і постраждалих.

25 вересня Омельченка було зареєстровано кандидатом у столичні очільники. Ось як незадовго до цього в ефірі "Україна 24" він пояснив свій намір взяти участь у виборах:

"Я зобов'язаний ходити на вибори, поки живий, здоровий і не байдужий до долі Києва та України. Я ж хворію цим – і Києвом, і державою".

Андрій Пальчевський. "Перемога Пальчевського"

Місце народження: Київ.

Вік: 59 років.

Освіта: Військовий інститут Міністерства оборони СРСР у Москві.

Український підприємець, телеведучий, засновник і фінансовий директор клініки Eurolab Андрій Пальчевський до 2005 року жив у Росії і навіть у 1995 році балотувався до Державної Думи РФ.

У середині 2000-х він продав бізнес в Росії і переїхав до України, а у вересні 2009 року отримав українське громадянство.

З березня по липень 2010 року працював заступником міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту в уряді Миколи Азарова. З 2011 року - ведучий авторських програм на телеканалі "Інтер" і "Перший національний", а з 2018 року виступає експертом політичних ток-шоу на "112 Україна", NewsOne і "НАШ".

У червні 2020 року створив політичну партію "Перемога Пальчевського", а 18 вересня Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала його кандидатом у столичні мери.

Віктор Петрук. "Громадський рух "Хвиля"

Вік: 43 роки.

Освіта: Національний авіаційний університет.

Інженер і транспортний експерт Віктор Петрук працював головним спеціалістом у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

За словами самого кандидата, ще у 2010 році він представив альтернативний проект розв'язки над Шулявкою, який передбачав трирівневу розв'язку з реверсивним кільцем для поворотів.

Столична влада віддала перевагу іншому проекту (він зараз реалізується), після чого Петрук став активним критиком транспортної політики столиці.

"Друзі, ми з вами пройшли довгий і тернистий шлях боротьби за кращу інфраструктуру й ефективну і прозору систему прийняття управлінських рішень в цьому місті. Нашою думкою і законними вимогами неодноразово нехтували. Треба визнати, що ми майже програли битву за Шулявку, тому що наш противник виявився підлою і підступною тварюкою, якій невідомі закони лицарства. Але, навіть програвши битву за Шулявку, ми виграємо війну за Київ!" - написав кандидат на своїй сторінці у Facebook.

"Громадський рух "Хвиля" – партія, заснована у 2014 році учасниками "Податкового Майдану". Пріоритетом політсили її члени проголосили боротьбу за права малого підприємництва та відстоювання інтересів середнього класу.

Михайло Поживанов. "Радикальна партія"

Місце народження: Дніпропетровськ.

Вік: 60 років

Освіта: Національний дослідницький технологічний університет (Москва) (спеціальність "Інженер-металург"), Дніпропетровська Національна металургійна академія (докторантура), Національна академія внутрішніх справ України (юрист).

Народний депутат України II, IV, V і VI скликань Михайло Поживанов почав свою політичну кар'єру в 1990-ті роки. Він був мером Маріуполя, заступником екс-мера Києва Олександра Омельченка, головою Держрезерву України, а з 2008 по 2010 рік працював заступником міністра економіки Богдана Данилишина.

У березні 2010 року Поживанова звільнили з посади у зв'язку з відставкою уряду Тимошенко, незабаром після цього він виїхав за кордон.

За часів президентства Віктора Януковича у 2011 році СБУ порушила проти Поживанова кримінальну справу і оголосила політика в розшук – колишньому начальнику Держрезерву інкримінували розкрадання 35 млн грн.  Звучали припущення, що справа була політично мотивованою.

У 2014 році кримінальне провадження закрили як незаконно порушене, з Поживанова зняли звинувачення. У березні того ж року політик повернувся до України.

Олександр Попов. "Опозиційна платформа – За життя"

Місце народження: Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Вік: 59 років.

Освіта: Тюменський інженерно-будівельний інститут (факультет промислового і цивільного будівництва).

Депутат Верховної Ради VI скликання, підполковник запасу Служби безпеки України, колишній голова КМДА (2010-2014) Олександр Попов 24 вересня подав до міської виборчої комісії документи на реєстрацію кандидатом у мери Києва.

"У нашій команді люди, які мають досвід у комунальній сфері і зможуть розвивати місто. Люди, які знають, які повинні бути кроки влади, щоб бізнес отримав підтримку. Ми зробимо Київ комфортним для життя і забезпечимо киянам нову якість життя", - заявив політик на передвиборній конференції Київської організації партії.

Попов з 1994 по 2006 рік був мером Комсомольська. Він також працював заступником міністра архітектури, будівництва та ЖКГ України (2007) і міністром з питань житлово-комунального господарства (у 2007 і в 2010 рр.).

Сергій Притула. "Голос"

Місце народження: Збараж, Тернопільська область.

Вік: 39 років.

Освіта: Тернопільська академія народного господарства.

Український телеведучий, шоумен, стендап-комік, волонтер Сергій Притула заявив про свій намір балотуватися в мери Києва 11 серпня під час з'їзду партії "Голос".

"Я тут живу, тому я розумію, що єдиний спосіб щось змінити навколо нас – це взяти на себе відповідальність. Відповідальність від небайдужості відрізняється однією штукою-дією. Ми з вами готові до відповідальності. І сьогодні я готовий сказати: я тут живу, в Києві, в столиці України, і я йду на вибори Київського міського голови", - заявив Притула, додавши, що"йде на вибори з командою справжніх професіоналів".

Незабаром після цього, 19 серпня, він покинув проект "Вар'яти-шоу" і призупинив акторську кар'єру.

Під час парламентських виборів у 2019 році Притула балотувався в народні депутати від партії "Голос" під № 30 у виборчому списку, проте в Раду не пройшов.

З 2014 року він активно займається волонтерською діяльністю – збирає матеріальну допомогу для українських військових на Донбасі. Не раз відвідував прифронтові зони.

Ігор Смешко. "Сила і честь"

Місце народження: Христинівка, Черкаська область.

Вік: 65 років.

Освіта: Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С. М. Кірова (спеціальність "Військовий інженер з радіотехніки", 1977), Національна академія оборони України ("Управління діями з'єднань і об'єднань Збройних сил", магістратура, 2000), КНУ імені Тараса Шевченка ("Правознавство", 2002).

Генерал-полковник, доктор технічних наук, голова Служби безпеки України (2003-2005 рр.) та голова партії " Сила і честь" Ігор Смешко також очолив список політсили на виборах до Київради.

Смешко в 1997-2000 роках був начальником Головного управління військової розвідки Міністерства оборони, в 2002-2003 роках – заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

З жовтня 2014 по березень 2015 року очолював Комітет з питань розвідки при президентові України. Був радником п'ятого президента України Петра Порошенка.

Політик брав участь у президентських виборах у 2019 році – він набрав 1,14 млн голосів (6,04%), посівши шосте місце. 

Микола Томенко. "Рідна країна"

Місце народження: Малі Канівці, Черкаська область.

Вік: 55 років.

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (історичний факультет).

Народний депутат України IV-VIII скликань, кандидат історичних наук, доктор політичних наук Микола Томенко є лідером партії "Рідна країна".

Томенко – колишній віце-прем'єр з гуманітарних питань (2005 рік, уряд Юлії Тимошенко), а також двічі заступник голови Верховної Ради (2007, 2008-2012 рр.).

З червня 2014 року по липень 2015-го працював позаштатним радником п'ятого президента України Петра Порошенка з гуманітарних питань і Києва. У 2014 році Томенко пройшов до парламенту за списками БПП і очолив Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У березні 2016 року з'їзд "Блоку Петра Порошенка" прийняв рішення позбавити мандата Томенка після його виходу з партії. Екс-нардеп звертався до Вищого адміністративного суду України, однак той не визнав позбавлення Томенка депутатського мандата незаконним.

Олена Філонова. "Разом сила"

Місце народження: Київ.

Вік: 36 років.

Блогер, ведуча програми "Ревізор краси" rel= "noopener" >Олена Філонова балотується від партії "Разом сила", яку створили громадські організації, зокрема рух "Авто-Євро-Сила".

Лідером партії є Олег Ярошевич, він же є і головою організації "Авто-Євро-Сила".

"У мене є прийняте рішення. Олег (Ярошевич, - ред.) написав мені в Instagram, запропонував зустрітися, обговорити деякі питання, і я погодилася", - розповіла кандидат.

Філонова брала участь у кількох ток-шоу на українському телебаченні, серед яких "Хто проти блондинок?", "Світлі голови", "Пакуй валізи" та інших.

Єгор Фірсов. "Екологічна альтернатива"

Місце народження: Донецьк.

Вік: 31 рік.

Освіта: Донецький національний університет (спеціальність "Правознавство").

Народний депутат України VII (від партії "УДАР" Віталія Кличка) і VIII (від "БПП") скликань Єгор Фірсов у листопаді 2019 року був призначений т. в. о. голови Державної екоінспекції України. За чотири місяці його звільнили з посади.

Сам Фірсов стверджував, що з ним намагалися "вирішувати" питання, а про своє звільнення він дізнався "з якогось посилання на YouTube".

Мотивом висунення своєї кандидатури в мери Києва Фірсов назвав те, що ніхто з політиків не запропонував чіткого вирішення екологічних проблем:

"На слуху що завгодно – тарифи, продаж землі, соросята, але тільки не проблеми стану навколишнього середовища, які насправді стосуються кожного з нас".

Сергій Шахов. "Наш край"

Місце народження: селище Саяк, Казахстан.

Вік: 45 років.

Освіта: ПТУ №21 у місті Брянка (спеціальність "Кухар-кондитер"), Університет Економіки і права" КРОК "("Правознавство"), Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого( магістр), Луганський богословський університет на честь Архістратига Михаїла ("Богослов'я"), Харківський регіональний інститут державного управління при президентові України ("Державне управління").

Народний депутат України VIII та IX скликань Сергій Шахов є членом депутатської групи "Довіра" (до цього був позафракційним). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

#Київ #вибори Київ #мер Києва #місцеві вибори-2020 #місцеві вибори
Джерело: 112.ua
Теги за темою
Київмісцеві вибори
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
CEO Microsoft Сатья Наделла каже, що ШІ не генерує жодної цінності: «Коли це станеться, це буде добра індустрія»
ITC
2025-02-24T15:04:25Z
Фізики засумнівалися в працездатності квантового процесора Microsoft Majorana 1
24tv
2025-02-24T15:03:10Z
Хтось продав фізичні копії Assassin's Creed Shadows на місяць раніше
24tv
2025-02-24T14:51:29Z
Норвезькі розробники створили революційного робота гуманоїда для дому
InternetUA
2025-02-24T14:43:22Z
Маск образив астронавта ESA, який звинуватив його у брехні
Portaltele
2025-02-24T14:31:50Z
На «Дія.Освіта» опублікували серіал про те, як залишатися онлайн під час знеструмлень
Детектор М
2025-02-24T14:28:40Z
Без ключового партнера: Honda готує систему водневих паливних елементів нового покоління
AutoGeek
2025-02-24T14:27:09Z
"Не зобов'язана": працівниця банку у Києві відмовилась обслуговувати клієнта російською мовою
24tv
2025-02-24T14:06:19Z
Чатбот Grok відмовлявся відповідати на запитання про дезінформацію з боку Маска і Трампа
InternetUA
2025-02-24T14:01:59Z
Як облаштувати стильний простір навколо дивана: 4 ефективних способи
24tv
2025-02-24T14:57:02Z
Чекайте гостей та успіху: ось що означає, коли чешеться ніс
24tv
2025-02-24T14:51:04Z
Буде смачнішою, ніж свіжа: геніальний спосіб, як розігріти вчорашню піцу
GlavRed
2025-02-24T14:27:31Z
На Рівненщині відродили 100-річний рецепт вареників з сомом
AgroNews
2025-02-24T14:21:05Z
З цим інгредієнтом оригінальніше: рецепт "Олів'є" за переписом 1904 року
24tv
2025-02-24T14:03:07Z
Цих собак найлегше дресувати: експерт назвав найрозумніші породи
Фокус
2025-02-24T14:00:56Z
Найкращі привітання з Масляною - прикольні картинки і красиві слова
GlavRed
2025-02-24T13:39:20Z
Чи можна виростити троянду з гілочки: чотири перевірених методи здивують вас
GlavRed
2025-02-24T13:27:00Z
Три незвичайні способи вирощування розсади: зручні та ефективні
TSN
2025-02-24T13:03:13Z
Стало відомо, коли трапляється найбільше смертельних ДТП: небезпечний день і час
TSN
2025-02-24T15:03:18Z
У кількох областях викрито схеми незаконного отримання водійських посвідчень
Украина Криминальная
2025-02-24T14:57:05Z
У Києві п’яний іноземець на переході збив чоловіка та намагався втекти з місця ДТП
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:57:01Z
На вулицях тіла лежали тижнями: у поліції розповіли, як заходили у деокуповані міста
УкраинФорм
2025-02-24T14:54:15Z
Автолюбитель змайстрував унікальний пристрій для маскування номера
ТСН
2025-02-24T14:51:01Z
До реанімації у Львові потрапило троє пацієнтів з грипозним енцефалітом
Комсомольская правда
2025-02-24T14:39:02Z
У Києві на Новобіличах горіла багатоповерхівка, є постраждала
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:27:42Z
У столиці затримали нетверезого водія-іноземця, який наїхав на пішохода та втік
Украина Криминальная
2025-02-24T14:12:43Z
Впродовж тижня на Харківщині сапери ДСНС знешкодили понад 200 вибухонебезпечних предметів
Мій Харків
2025-02-24T14:10:21Z
Тебас: Президент Реала обманює людей
Football.ua
2025-02-24T14:55:34Z
Луньов – про поразку Вересу: Кривбасу не вистачило реалізації
Football.ua
2025-02-24T14:49:10Z
Матч 19-го туру УПЛ Карпати – ЛНЗ перенесено у Житомир
Football.ua
2025-02-24T14:42:55Z
Запорізький Металург представив новий логотип
Football.ua
2025-02-24T14:31:08Z
Анчелотті: Модрич повинен продовжувати грати стільки, скільки захоче
Football.ua
2025-02-24T14:24:20Z
Колишній український боксер оцінив можливого суперника Усика
24tv
2025-02-24T14:09:37Z
Іто – перший японець, який відзначився голом за Баварію в Бундеслізі
Football.ua
2025-02-24T14:07:05Z
Роналду опублікував спільні фото з Усиком: пост зірки футболу набрав 3 мільйони вподобайок
24tv
2025-02-24T14:00:50Z
Суркіс: В Динамо бразильський вектор не приживається
Football.ua
2025-02-24T13:57:56Z
Чи будуть ще сильні морози, коли нарешті потепліє і настане весна: інтерв'ю про погоду в Україні
24tv
2025-02-24T15:03:03Z
У Харкові ворог за три роки пошкодив понад 8 тисяч будинків
Мій Харків
2025-02-24T15:01:12Z
Росіяни обстріляли прикордоння Сумщини: є загиблий, п'ятеро поранених
УкраинФорм
2025-02-24T14:57:51Z
Резервів залишилось на два місяці: Світан розповів про неочікувані події у квітні
GlavRed
2025-02-24T14:45:22Z
Засуджено ще 4-х зрадників: серед них – бойовик, що встановлював російські прапори у Луганську
Украина Криминальная
2025-02-24T14:42:53Z
Дивом вижив на "нулі": історія українського полярника, який повернувся в Антарктиду на протезі
24tv
2025-02-24T14:42:46Z
За час окупації Криму зареєстровані понад 3800 кримінальних справ - прокуратура АРК
УкраинФорм
2025-02-24T14:42:11Z
БпЛА врятували життя: як зв'язківець Нацгвардії вдосконалює дрони для побратимів
24tv
2025-02-24T14:36:52Z
В Агентстві відновлення наполягають, що вартість утримання доріг необхідно переглянути
УкраинФорм
2025-02-24T14:36:22Z
«Найкраща з трьох частин»: з’явились перші реакції на «ранню» версію «Аватар 3» — щоправда, від друзів Джеймса Кемерона
ITC
2025-02-24T15:04:02Z
Співак-воїн Тамерлан висловився про маму та чому вона живе в РФ під час війни
TSN
2025-02-24T15:03:57Z
3 українські серіали, які створили під час повномасштабної війни
24tv
2025-02-24T14:51:50Z
Сиквел "Костянтина" може вийти через 2 роки: Кіану Рівз поділився подробицями
Фокус
2025-02-24T14:51:21Z
Екс-порнозірка Міа Халіфа вийшла на подіум показу Di Petsa
1News
2025-02-24T14:48:04Z
Памела Андерсон знову вийшла у світ без макіяжу: захоплюючий образ
24tv
2025-02-24T14:42:11Z
Зірка Жіночого Кварталу зізнався, чому він звільнений від призову до ЗСУ
GlavRed
2025-02-24T14:36:22Z
У харківському метро провели концерт-реквієм у пам’ять про загиблих захисників і захисниць
УкраинФорм
2025-02-24T14:33:02Z
У Вінниці до третьої річниці війни відкрили виставку «Проєкт 24». Мистецтво через усвідомлення»
УкраинФорм
2025-02-24T14:27:33Z
Окупація та звільнення ЧАЕС: скільки оборонців Чорнобиля і досі перебуває у російському полоні
TSN
2025-02-24T15:03:37Z
Країнам НАТО варто вивчити досвід української армії - заступник керівника ОП Паліса
УкраинФорм
2025-02-24T14:54:29Z
Канада передасть Україні понад 20 бронемашин та тренажери для F-16
Европейская правда
2025-02-24T14:52:58Z
Канада передасть Україні 25 колісних БМП
AutoCentre
2025-02-24T14:49:59Z
У Defense Express сказали, в постачанні якого озброєння Україна дуже залежна від США
24tv
2025-02-24T14:48:44Z
Анатолій Анатоліч відреагував на закид про куму Лободу, яка співає російською за кордоном
24tv
2025-02-24T14:42:59Z
У Польщі жінка викликала швидку пам'ятнику, бо подумала, що це людина
24tv
2025-02-24T14:30:35Z
Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія», Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк та партнери передали прикордонникам критично важливе обладнання
Знай
2025-02-24T14:27:34Z
Автор фрази про русскій воєнний корабль на роковини вторгнення звернувся до українців
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:27:20Z
Продукти які впливають на ваш сон
360ua.news
2025-02-24T15:00:21Z
Як прибрати живіт: що їсти, щоб схуднути, вправи для спалювання жиру
TSN
2025-02-24T14:51:23Z
Знизити високий тиск: експерти назвали 6 корисних "заборонених" продуктів
GlavRed
2025-02-24T14:36:10Z
Нове дослідження показує, чому дженерики не створюються рівноцінними
Portaltele
2025-02-24T13:31:20Z
Уникайте цвіль шоковою вентиляцією: помічний лайфхак від німецьких господинь
24tv
2025-02-24T13:21:20Z
Топ дорогих продуктів, які можна замінити дешевими аналогами
TSN
2025-02-24T13:03:50Z
Що робити, щоб вода не википала під час варіння страв: корисні поради для вирішення проблеми
TSN
2025-02-24T12:51:21Z
Чому не можна заводити будильник на ранок: відповідь здивує багатьох
GlavRed
2025-02-24T12:27:25Z
Популярний горіх здатен покращувати роботу мозку
24tv
2025-02-24T12:03:15Z
Українські АЗС з 1 березня: чи справді заправки під загрозою закриття
24tv
2025-02-24T15:03:25Z
OpenAI прогнозує $11 мільярдів доходу у 2025 році, але залишається збитковою
InternetUA
2025-02-24T15:01:48Z
Галущенко повідомив, скільки масованих атак по енергетиці за три роки здійснила РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T15:00:39Z
Нацбанк оновив перелік важливих об'єктів платіжної інфраструктури в Україні
УкраинФорм
2025-02-24T15:00:25Z
НФМ АГРО чекає аграріїв на Sugar World 2024
AgroNews
2025-02-24T14:57:49Z
Борг у платіжці, якого немає: що робити, якщо за газ нарахували більше
GlavRed
2025-02-24T14:57:06Z
Українську енергосистему інтегрують в ЄС до кінця 2026 року
24tv
2025-02-24T14:48:31Z
Безплатно більше не буде: один із найбільших банків України анонсував важливі зміни
24tv
2025-02-24T14:42:24Z
МХП поки не планує експорт біометану. Притримує для себе
AgroPortal
2025-02-24T14:30:15Z
На аукціон виставили раритетний кемпер Alfa Romeo
AutoCentre
2025-02-24T15:04:00Z
Штраф до 1700 грн або втрата машини: в Україні посилили нові жорсткі правила
GlavRed
2025-02-24T14:27:53Z
Mercedes випустить маленький Гелік для великої мрії під назвою Little G
Топ Жир
2025-02-24T14:24:09Z
Tesla — не в лідерах: названо електромобілі з найшвидшою зарядкою
Фокус
2025-02-24T13:42:19Z
Фокус не на рідній країні: у Mini передумали випускати електромобілі у Британії
AutoGeek
2025-02-24T13:39:50Z
Новий Audi A6 розсекретили за десять днів до прем’єри
AutoCentre
2025-02-24T13:16:04Z
Як Rolls-Royce створив унікальне купе для подружжя
360ua.news
2025-02-24T13:06:50Z
Великі екрани не допомогли: Audi визнала деградацію інтер’єрів на нових авто
AutoGeek
2025-02-24T12:45:45Z
Моторошний звір: в Японії показали найнезвичніший суперкар Lamborghini
Фокус
2025-02-24T12:45:01Z
Борис Джонсон вважає, що "угода про мінерали" буде вигідною для України
Европейская правда
2025-02-24T15:04:43Z
Президентка Європейської комісії заявила, що наслідки санкцій проти Росії вражають
24tv
2025-02-24T15:03:51Z
Заява США про "Стамбульську угоду": чи варто Україні хвилюватися
TSN
2025-02-24T15:03:34Z
Генсек НАТО у третю річницю великої війни закликав до справедливого миру для України
Европейская правда
2025-02-24T15:01:30Z
Лідерка "Альтернативи для Німеччини" заявила, що отримала привітання від Ілона Маска
InternetUA
2025-02-24T14:58:04Z
Резолюція ГА ООН щодо річниці війни в Україні: Європа пропонує доповнення до версії США
Хвиля
2025-02-24T14:57:35Z
"Це не обговорюється": радник Трампа категорично відповів про вступ України в НАТО
TSN
2025-02-24T14:57:29Z
Використовував Байден: Трамп хоче закрити військову базу постачання України в Греції
Фокус
2025-02-24T14:57:07Z
Членство України в НАТО й мирні перемовини: у МЗС Туреччини зробили заяви на зустрічі з Лавровим
24tv
2025-02-24T14:57:03Z