Уряд Вірменії посилив воєнний стан в країні: заборонив публікацію повідомлень з критикою дій держорганів, місцевого самоврядування та посадовців, пов'язаних із забезпеченням правового режиму воєнного стану та держбезпеки, а також тих, що ставлять під сумнів ефективність цих дій або знецінюють їх.
Про це повідомляє Радіо Свобода.
Водночас заборонена "пропаганда", спрямована проти обороноздатності і безпеки Вірменії і Карабаху, зокрема публікація повідомлень, що ставлять під сумнів їхню обороноздатність.
Контроль за дотриманням передбачених пунктами правил здійснює поліція. Їх надали право "вживати необхідні заходи для забезпечення усунення опублікованих повідомлень і відомостей", зокрема тимчасово вилучати або накладати арешт на друкувальні устрої, радіомовні і звукопідсилювальні технічні засоби, розмножувальну техніку.
- Вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі не вщухають обстріли.
- Єреван повідомив, що готовий до поступок щодо Нагірного Карабаху і сподівається, що на компроміс піде й Баку. Водночас вчора міністр оборони Азербайджану Закір Гасанов доручив продовжити військову операцію вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі до повного знищення сил противника.
- Бої в Нагірному Карабасі поновилися в ніч проти 27 вересня. Країни звинувачують одна одну в провокації. В ООН, НАТО та ЄС закликали сторони скласти зброю й розпочати переговори.
Відео У Москві відбудуться мирні переговори щодо ситуації в Нагірному Карабасі
Мирні переговори щодо ситуації в Нагірному Карабасі пройдуть сьогодні в Москві. У них мають взяти участь міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану. Напередодні голова азербайджанського МЗС був у Женеві на зустрічі представників Мінської групи ОБСЄ, яку ще в 90-х створили для розв'язання конфлікту. У переговорах також взяли участь французькі, американські та російські дипломати. В понеділок у Москві вони планують зустрітися з міністром закордонних справ Вірменії.