/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Fe60c1bd95e66b7647a9d6a0b47db2568.jpg)
На "Арені Львів" можуть розгорнути мобільний шпиталь для хворих на COVID-19
Стадіон "Арена Львів" можуть використати як мобільний госпіталь для хворих на COVID-19 – це може статися, якщо всі ліжка у лікарнях будуть заповнені. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає "Укрінформ".
"Доручення щодо розгортання мобільних госпіталів дали для всіх територій держави, тому ми розглядаємо, як можливість спроткомплекси та "Арену Львів", – розповів Чемерис.
За словами Чемериса, у разі подальшого погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні розглядають варіант із залученням студентів-медиків та інтернів до роботи із хворими на COVID-19. Наразі на Львівщині заповненість ліжок для хворих на COVID-19 становить 64,7%.
Наразі на Львівщині підтверджено 34 304 випадки COVID-19, 550 із них – за останню добу.
Загалом по Україні за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 10 842 осіб, зафіксований 191 летальний випадок, 5514 пацієнтів одужали.