/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F4a379215-acb1-4e8a-82d0-8dec278b570e.jpeg)
Байден може вплинути на Путіна і допомогти Україні, - ЗМІ
Заступник глави ОП Роман Машовець обговорив з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін майбутню співпрацю у сфері оборони та безпеки
10 грудня Роман Машовець обговорив з Крістіною Квін подальшу співпрацю та партнерство в галузі оборони. Були визначені напрямки співпраці та поглиблення двосторонніх відносин між країнами. Україна зацікавлена в досвіді США у безпековій, воєнно-економічній та технічній сферах.
Для України важливим є обмін здобутками в питаннях національної безпеки та оборони.
Роман Машовець сподівається, що в подальшому співпраця між державами поглибиться, чому США сприятимуть і на практиці, і в договірному плані.
Поділилися напрацюваннями в створенні системи національної стійкості. Для України показовим у цьому питанні є досвід США.
Крістіна Квін підтвердила незмінність у підтримці та співпраці між країнами. Пакет допомоги в оборонному секторі буде сформований. Але також тимчасово повірена підкреслила, що задля максимальної користі від американської військової допомоги в Україні мають продовжуватися відповідні реформи.
Сторони дійшли згоди в необхідності договірного врегулювання двосторонніх відносин.
7 листопада 2019 року в Києві відбулися двосторонні консультації з питань оборони між Україною та США.
Сполучені штати підтримують Україну в прагненні реформувати оборонну галузь та всіляко сприяють цьому.
Було підписано Протокол про співробітництво.
Америка надала ЗСУ матеріально-технічну допомогу, спорядження, техніку, системи радіозв’язку, американські військові проводили навчання та брали участь у підготовці українських воїнів.
Україна законодавчо дозволила присутність на своїй території підрозділів збройних сил інших держав у рамках проведення військових навчань за участі НАТО.
США визначило своїм головним геополітичним напрямком підтримку демократичних прав і свобод, боротьбу з корупцією, тероризмом, стримування агресії, боротьбу з глобальними викликами.
Читайте нас в Telegram і Viber!
Дії РФ щодо Криму та Донбасу влада США різко засудила. Наслідком стали санкції проти Росії.
США підтвердили готовність сприяти підвищенню обороноспроможності та посилювати взаємодію між НАТО та східно-європейськими країнами, в тому числі і Україною.
Як повідомляють джерела, зараз Офіс Президента чекає формування нової адміністрації та інавгурації президента США, щоб узгодити позиції щодо Мінського процесу.
Давид Арахамія, лідер фракції «Слуга Народу» впевнений, що якщо американська сторона висловить бажання приєднатися до переговорного процесу з питання врегулювання ситуації на Донбасі, може з’явитися якийсь новий формат. Це однозначно позитивно для України.
За неперевіреною інформацією, з демократичних кіл Америки надходять сигнали, що нова президентська адміністрація готова посилити політичну допомогу Україні. Якщо Росія не піде на поступки, їй, нібито, збираються погрожувати новими санкціями.
Раніше портал MY.UA писав, що Росія змінила стратегію роботи по Донбасу. Представники російської сторони не хотіли б замінювати мінський формат нормандським.
Кравчук впевнений, що тиск на Росію треба збільшувати. Що пропонує перший Президент України - читайте на MY.UA.
Підписуйтесь на наш канал в Twitter
Приєднуйтесь до нас в Flipboard