MY.UAНовини
Максим Сердюк: «”Слух” з’явився як спроба розштовхати медіапростір»
Максим Сердюк: «”Слух” з’явився як спроба розштовхати медіапростір»

Максим Сердюк: «”Слух” з’явився як спроба розштовхати медіапростір»

Зараз в житті головного редактора онлайн-медіа «Слух» Максима Сердюка – справжній двіж.

По-перше, щойно вийшла довгоочікувана друга серія серіалу «Спалах». Максим як продюсер працював над його створенням разом із режисером Артемом Григоряном та сценаристкою Тетяною Поставною.

Це справжній феномен на медіаринку: онлайн-медіа випустило масштабний 10-серійний серіал про нову українську культуру. Прем’єра не залишилась непоміченою навіть для міністра культури та інформаційної політики. Як ми дізнались у розмові з Максимом, Олександр Ткаченко на особистій зустрічі із командою проєкту «висловив подяку за те, що ми робимо, і сказав, що йому цікаво, щоб наш «Спалах» набув розголосу». Міністр сприятиме телевізійній трансляції онлайн-серіалу.

По-друге, Максим Сердюк зізнався нам в інтерв’ю, що йому «вже некомфортно підходити до людей і домахуватися до них». Саме так (звісно, не без іронії) можна описати ту гонзо-журналістику, якою він успішно займався під нікнеймом «Казковий Лишай» в рамках свого YouTube-проєкту «По плюсах». Зараз, за словами Максима, він готує реінкарнацію цього проєкту.

В інтерв’ю з Максимом Сердюком ми поговорили про колаборацію «Слуху» з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки якого виходить й серіал «Спалах», про те, як позиціонує себе на медіаринку «Слух» та як залучає нову аудиторію, а також про те, чи має вплив на музичну індустрію в Україні.

— 25 листопадавідбулась онлайн-прем’єра першої серії вашого документального серіалу «Спалах», а вже 4-го грудня ви мали з цього приводу зустріч із міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Розкажіть про цю зустріч — про що говорили?

— Історія така. Ми випустили першу серію «Спалаху» в середу, а в неділю побачили пост Олександра Ткаченка на фейсбуці. До того ми вже контактували з ним, він знімався у серії «Спалаху» про нове українське кіно. З нами одразу зв’язалась його помічниця, мовляв, можемо зустрітися, якщо ви хочете. Ми такі: звісно, хочемо!

Ми зустрілися, він висловив подяку за те, що ми робимо, і сказав, що йому цікаво, щоб наш «Спалах» набув розголосу. Він сприятиме тому, щоб більше інформаційних каналів підтримали наш «Спалах».  

— Ви плануєте безкоштовно надати контент власного виробництва для трансляції на телеканалах?

— Щоб адаптувати контент з ютуба до вимог трансляції на ТБ, потрібен бюджет. Будемо шукати на це спонсорів або говорити про це з телеканалами.

— Ваша команда має свою історію відносин із Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Перед тим, як випустити «Спалах», за підтримки цього Агентства «Слух» робив онлайн-концерти. Розкажіть про цей досвід і про те, наскільки вам складно отримувати гранти?

— Можна сказати, що відносини з USAID врятували «Слух» цього року. В середині березня почався карантин. Квитковий оператор Concert.ua, за ініціативи і фінансування якого було створено «Слух», був вимушений скоротити видатки. Команда «Слуху» перейшла на самофінансування.

«Слух» — музичне, тобто нішеве культурне видання, тому перехід на самофінансування був важким для нас. Ми спочатку не розуміли, як рухатися далі. І тоді самі по собі почали робити марафон онлайн-концертів українських виконавців і виконавиць. 

У процесі, коли ми вже зробили 10 концертів, Дмитро Чінь, партнер і маркетинг-директор Concert.ua, запропонував нам зробити для фонду USAID ще вісім масштабних концертів. Так з’явилась колаборація «Слуху» та USAID.

Коли концерти завершилися, ми хотіли продовжити роботу з USAID. У нас якраз була ідея зробити великий серіал про нову українську культуру. Фонд підтримав її, тож наша співпраця з ним продовжується у рамках роботи над «Спалахом».

— Згадаємо, що 7 травня 2018 року було представлено нове музичне медіа «Слух». Його створив квитковий сервіс Concert.ua на базі команди інтернет-видання про музичну індустрію в Україні Muzmapa.in.ua. Ви стали головним редактором новоствореного видання. Розкажіть, яке завдання перед вами як редактором ставили засновники?

— Протягом трьох років я був головним редактором Muzmapa.in.ua. Потім з нами зв’язався Дмитро Чінь і запропонував зробити нове медіа за інвестиції Concert.ua.

До того недоліком Muzmapa.in.ua було те, що ми писали тільки про нішеву українську музику і взагалі не писали про мейнстрім. Невдовзі стало зрозуміло — щоб розвиватися і розширювати свою аудиторію, медіа має висвітлювати і популярну музику також.

На момент появи «Слуху» культурний музичний медіапростір був ніби як застиглий, музичні видання познаходили свої зони комфорту і не розвивалися, не робили ютуб-контент, не шукали нові шляхи донесення свого контенту, та й самого контенту стало менше.



«Слух» з’явився як спроба розштовхати медіапростір, розбудити його, зробити креативний класний контент і сформувати навколо себе певне ком’юніті. Налагодити таку комунікацію з аудиторією, щоб з’явилась платформа для популяризації культурного контенту. Зараз наша мета — залучення аудиторії, зацікавлення її всесвітньою музичною культурою та українською музикою.

Взагалі, є два проблемні прошарки аудиторії: ті, хто слухають українське, бо воно українське (але такі люди поза світовим контекстом), та ті, хто знаються на світовій музиці, а українське апріорі вважають низької якості. Це дві аудиторії, з якими я зараз намагаюсь працювати. Ми хочемо робити щось унікальне не просто серед музичних ЗМІ, а серед медіа загалом.      

— Багато хто дізнався про «Слух» через YouTube. Це ваша продумана стратегія залучення аудиторії чи просто так вийшло? Які формати успішно пішли саме на YouTube?

— Тут передусім треба сказати, що ще під час моєї роботи Muzmapa.in.ua у всіх моїх колег була ще якась робота, я теж знімав на фрилансі відео, монтував. І тому коли на Muzmapa.in.ua ми почали одними з перших серед культурних онлайн-медіа робити відеоконтент, це просто через те, що я вмів це робити. Пізніше, коли ми запускали «Слух», ми вже розуміли, що на виробництво відеоконтенту треба закладати окремий бюджет.

Серед ютуб-форматів, які дали нам найбільше розголосу, — реакція членів журі Нацвідбору на «Євробачення», коли ми одразу після півфіналу та фіналу ставили камеру та записували коментарі. Після публікації цих відео до нас прийшло багато нових підписників. Завдяки «Євробаченню» багато людей дізналось про існування «Слуху».

Непогано йшов у нас формат «Сука з Фейсбука», коли виконавці читали хейтерські коменти з соцмереж і відповідали на них. Я дуже тішуся, що ми зробили (і плануємо робити далі) ремейки старих українських кліпів (уже маємо на кліп Павла Зіброва та на кліп гурту «ВВ»), які ми створили разом з Артемом Григоряном, режисером «Спалаху».

— У квітні 2019 року «Слух»випустив перший документальний фільм власного виробництва про найболючіші точки української музичної індустрії «Битва за українську музику: між зрадою і перемогою». Фільм ви робили власними силами без жодної фінансової підтримки. Розкажіть, які складнощі вам довелось долати під час його виробництва?

— Найбільша проблема була в тому, що виробництво розтягнулося у часі. Ми хотіли зробити фільм за два місяці, а зробили фактично за пів року.

Ця стрічка вийшла поганої якості, як на мене. Є такі люди-мультиварки, які самі собі продюсери, самі знімають і монтують, самі редагують. За таким принципом ми з Дмитром Вишняком і зробили цей фільм.

Але я точно знаю, що він був дуже важливий для індустрії, він мав свій резонанс, його обговорювали в соцмережах, ми його показували на конференції Kyiv Music Days. Мети було досягнуто: підняти проблеми музичної індустрії, які в нас є, проговорити їх у публічному просторі.

— Перша серія «Спалаху» про новий український фольк. Що нового вам вдалося розказати про фольк?

— Мені здається, ми зробили дуже емоційну історію. Я чув відгуки про те, що люди плакали в кінці нашого першого фільму. Саме цю емоцію ми хотіли передати: це наша спадщина, варто її знати, берегти та любити.

Для людей, які справді розуміються на фольку, ми не так багато і розповіли. А для тих, хто має дуже поверхневе уявлення про сучасний український фольк, ми розповіли багато цікавого. Фільм «Битва за українську музику» був адресований насамперед людям з індустрії, а серіал «Спалах» — для широкого загалу, щоб максимально зацікавити аудиторію сучасною українською культурою. 

Найскладнішим для нас, знову ж таки, було дотримуватися дедлайнів, які ми собі поставили. Знаєте, ми робимо все на куражі. У нас в команді такі дружні стосунки, як у родині, і ми разом уже плануємо наступні проєкти.

— Чи довелось вам купувати відеоматеріал для свого серіалу?

— Ні, ми з усіма домовлямося про дозвіл на використання. І от, власне, через маленький проміжок часу ми вирішили зробити спершу YouTube-історію, а вже потім історію для ТБ. Тому що на Youtube простіше з використанням відео.

Зараз нам треба зробити нашу роботу бездоганною з точки зору дотримання авторських прав ще й тому, що ми плануємо розповсюдження нашого серіалу на інших платформах.

— Музика, електронна сцена, ресторани, стріт-арт, кліпмейкінг, кіно, мода — неможливо бути експертом в усьому. Як ви обирали та визначали тих, про кого розказуєте в кожній серії?

— Наша авторська група — я, режисер Артем Григорян і сценаристка Тетяна Поставна — спочатку обговорювала та накидала героїв та героїнь. Потім ми радилися із нашими знайомими, експертами. Перед тим, як взяти серію інтерв’ю, ми визначалися зі своїми пріоритетами у героях. І, як правило, під час записів інтерв’ю спливали ще імена тих, з ким обов’язково треба було поговорити. Наші герої — це і є експерти, з якими ми проговорювали ті чи інші теми.

— Чи є вже ідеї, що можна зробити з матеріалом, який відзнятий, але не увійшов до «Спалаху»?

— По-перше, хочу сказати, що ми готуємо англійські субтитри до кожної серії.

По-друге, впродовж 2021 року ми будемо публікувати повні версії інтерв’ю, фрагменти яких увійшли до «Спалаху». Нагадаю, що їх більше ста.

— Яку мету ви як один із авторів ставили перед собою, працюючи над серіалом? Чого хочете досягти?

— Коли ми випустили трейлер «Спалаху», я написав на фейсбуці пост про те, що пишаюся людьми, яких бачу навколо і які роблять щось яскраве та особливе. У нас є компанії з класним сервісом, коли ти слухаєш навіть попсову українську музику, ти розумієш, що у нас дуже якісний продакшн, у нас на високому рівні стріт-арт, наприклад, Interesni Kazky роблять мурали в різних країнах світу.

Для мене дуже важливо, щоб українці почали звертати увагу на своє, на свою культуру, щоб не чекали, поки якийсь наш бренд отримає спочатку визнання за межами України, а вже сьогодні зналися на своєму.

— Як розвивається музична журналістика в Україні? Чи впливають музичні видання на те, як відбувається розвиток музичної індустрії? Преса на щось впливає? От на що, наприклад, впливає «Слух»?

— Глобально «Слух» впливає на індустрію. Ми не можемо повпливати на широку аудиторію, яка слухає музичний контент, але ми фільтруємо для цієї аудиторії інформацію, пропонуємо щось якісне і цікаве.

«Слух» виступає майданчиком для дискусій. Нагадаю, одне з наших завдань — розштовхати індустрію. І ми намагаємося це робити. Не боїмося критикувати, шукати істину в дискусії людей з протилежними точками зору. До речі, це видно і в «Спалаху», в якому взяли участь полярні герої, як, наприклад, Святослав Вакарчук та Юрій Бардаш.

Музичний ринок не може вважатися ринком, якщо не працюють медіа, які пишуть про цей ринок, аналізують його.

Пандемія цього року сильно вплинула на музичну журналістику, багато хто чи не вдвічі скоротив свою діяльність. Ми з командою вирішили, що треба фігачити, а якщо ти будеш фігачити, тобі воно повернеться. Тому ми й протримались у цьому році. У деяких інших медіа, на жаль, зовсім інша ситуація. 

— Ви під нікнеймом «Казковий лишай» відомий своїми стьобними репортажами. Розкажіть, в чому ваш секрет успішного репортажу?

— Маю зізнатися, що я почав робити репортажі, щоб подолати свою сором’язливість. Я взагалі-то був дуже сором’язливим, боявся підійти до людей і заговорити. Я розумів, що мені потрібно зробити такий формат, задля якого доведеться вийти із зони комфорту. Я і свою команду намагаюсь завжди виштовхувати із зони комфорту. Так що спочатку я просто робив репортажі, люди писали, що це кумедно, потім я почав працювати з авторами, з моїм давнім другом Іваном Маруничем.

І ось нарешті не так давно я зрозумів, що мені вже некомфортно підходити до людей і домахуватися до них. Зараз я готую реінкарнацію свого проєкту «По плюсах» на ютубі, прем’єра — навесні.

— І ви будете в новому амплуа? Вже не будете домахуватися до людей?

— Ну, це також буде гонзо-журналістика, але у новому форматі. Це поки все, що я можу сказати.

Мені подобається гонзо-журналістика тим, що вона щира і смілива. Коли ти сміливо і щиро смієшся не над людьми, а з людьми, можеш посміятися над собою, це класно. 

Теги за темою
Общество
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Брудні секрети під палубою: які смертельні хвороби кишать на круїзних лайнерах
Фокус
2025-07-01T09:30:04Z
У МОЗ повідомили про скасування 445 рішень МСЕК щодо встановлення інвалідності посадовцям
УкраинФорм
2025-07-01T09:24:42Z
Штучний інтелект Microsoft діагностує складні медичні випадки в чотири рази краще, ніж люди
24tv
2025-07-01T08:33:26Z
Уряд виділяє ще 3,1 мільярда гривень на медичні закупівлі
24tv
2025-07-01T08:15:14Z
Поширена звичка, яка гарантує довге життя. Про яку йдеться
Gazeta UA
2025-07-01T08:01:51Z
Смак та користь на цілий рік: як закрити квасолю на зиму
24tv
2025-07-01T07:54:15Z
Морква стане солодкою, як цукерка: підсадіть до неї ці 3 несподівані рослини
24tv
2025-07-01T07:39:48Z
Назвали дієту, яка покращує здоровʼя печінки: нові наукові дані
24tv
2025-07-01T07:12:04Z
Оголошено підозру командиру російського авіаполку, який гатив по енергетиці України
Лига
2025-07-01T10:18:41Z
В ISW вважають, що Росія не змінила наміру повністю знищити українську державу
УкраинФорм
2025-07-01T10:18:24Z
Трамп буде нарощувати видобуток вугілля: чому це удар по зеленій енергетиці та допомога Китаю
24tv
2025-07-01T10:15:43Z
G7 закликала до відновлення переговорів щодо угоди ядерної програми Ірану
iPress
2025-07-01T10:09:27Z
Глас народу чи маніпуляція? Що стоїть за опитуванням Орбана про вступ України до ЄС
ZN UA
2025-07-01T10:04:27Z
Окупанти завербували понад 7100 дітей до пропагандистської організації «Рух перших» на ТОТ Херсонщини, — ЦНС
Детектор М
2025-07-01T10:03:58Z
Данія розпочинає головування у Раді ЄС
УкраинФорм
2025-07-01T10:03:37Z
МВС відповіло на звинувачення мера Дніпра
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T10:03:21Z
У Грузії вісім опозиційних партій оголосили бойкот місцевим виборам
УкраинФорм
2025-07-01T10:00:29Z
Україна отримала $500 мільйонів траншу від МВФ
УкраинФорм
2025-07-01T10:09:48Z
Як зросте мінімальна пенсія в Україні
24tv
2025-07-01T10:06:18Z
Елеватори ОптімусАгро прийняли перший ячмінь урожаю-2025
AgroPortal
2025-07-01T10:00:00Z
Попит на пільгові позики зростає: рекордні показники програми "Доступні кредити"
Хвиля
2025-07-01T09:57:35Z
Ціни на ковбасу "кусаються"? Що покласти на бутерброд замість неї
Telegraf
2025-07-01T09:54:33Z
Комуналку українцям підвищать одразу після закінчення війни — МВФ
TSN
2025-07-01T09:48:25Z
В Україні підвищили напругу в розетках: чи вплинуть зміни на суми в платіжках
24tv
2025-07-01T09:48:10Z
За результатами першого кварталу 2025 р. валовий прибуток KSG Agro склав $1,5 млн
Agravery
2025-07-01T09:45:14Z
Нафта дешевшає на тлі очікування збільшення видобутку ОПЕК+
УкраинФорм
2025-07-01T09:33:24Z
Яке село на Закарпатті відоме десятком старовинних музеїв та мальовничою долиною крокусів
24tv
2025-07-01T10:06:23Z
Народні засоби від колорадського жука: позбудетеся шкідників надовго
24tv
2025-07-01T09:54:35Z
Абрикосовий коблер - пиріг без проблем, смак на мільйон: рецепт літнього десерту-2025
Знай
2025-07-01T09:51:48Z
Кабачки виростуть вдвічі більшими: зробіть одну річ у липні
24tv
2025-07-01T09:48:47Z
Безпрограшний варіант на сніданок: дієтичний омлет, який готується в мить
24tv
2025-07-01T09:39:58Z
Золоті правила купівлі кави: як вибрати напій, вартий своїх грошей
GlavRed
2025-07-01T09:39:04Z
Ресторан «В’ЯВА»: гастрономія просто неба від шефа Сергія Романчука
Вива
2025-07-01T09:33:29Z
Має аж 3 приховані функції: для чого потрібна петля на кросівках ззаду
24tv
2025-07-01T09:15:13Z
9 років весілля : що подарувати
24tv
2025-07-01T09:06:44Z
З ВМС звільнився морпіх, якого вважали автором фрази "Російський корабель, іди..."
Фокус
2025-07-01T10:21:53Z
СБУ уразила російський завод «Купол», який виробляє зенітки та дрони – джерело
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T10:21:23Z
Термін базової загальної військової підготовки буде збільшено – Сирський
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T10:21:03Z
Компенсації військовим за невикористані відпустки: Зеленський підписав закон
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T10:15:41Z
Жінка поставила доньці просте запитання про її вчительку: відповідь шокує
Фокус
2025-07-01T10:12:59Z
Історик Сергій Плохій залишив посаду директора українського інституту в Гарварді
Комсомольская правда
2025-07-01T10:12:45Z
Дрони атакували військове підприємство в російському Іжевську
Украина Криминальная
2025-07-01T10:09:46Z
Жінка покинула чоловіка через зраду з колегою: два роки потому вона отримала дивну посилку
Фокус
2025-07-01T10:00:30Z
РФ за червень втратила в Україні понад 32 тис. солдатів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T09:54:35Z
Нестабільна лінія фронту: як точаться бої на Запорізькому напрямку
Хвиля
2025-07-01T10:21:45Z
У Запорізькій області ГУР та рух опору двічі підірвали залізницю окупантів – відео
Лига
2025-07-01T10:18:02Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги у Дніпропетровській області: хто заплатить у шість разів більше
Политека
2025-07-01T10:00:24Z
У Херсоні показали наслідки обстрілу середмістя
УкраинФорм
2025-07-01T10:00:20Z
Еволюція пішла не туди: російська боксерка накурила тварину в Криму
24tv
2025-07-01T09:57:13Z
Воєнна розвідка України встановила російських окупантів, причетних до удару по місту Суми, що вбив 6 людей
Украина Криминальная
2025-07-01T09:51:31Z
Мера Кличка очікує імпічмент
Khreschatyk
2025-07-01T09:51:21Z
В Охматдиті розпочали монтаж окремих конструкцій в новому лікувальному корпусі
УкраинФорм
2025-07-01T09:48:02Z
ЗС РФ націлилися перерізати трасу на Павлоград: бійці ЗСУ про ситуацію на кордоні Дніпропетровщини
Фокус
2025-07-01T09:45:16Z
У Запоріжжі правоохоронець та адвокатка привласнювали квартири одиноких померлих людей
Комсомольская правда
2025-07-01T10:21:18Z
У Кривому Розі попрощалися з викладачкою ліцею, яка загинула внаслідок російської атаки на Одесу
24tv
2025-07-01T10:15:06Z
Судитимуть учасників ОЗГ, які продавали у Києві кокаїн, отриманий з Іспанії в пакунках з кавою
Украина Криминальная
2025-07-01T10:12:45Z
У Дніпрі працівник ТЦК продав представникам футбольної команди «захист» від мобілізації
Украина Криминальная
2025-07-01T10:12:25Z
У Києві невідомий стріляв у екс-командирку роти батальйону «Айдар» Вікторію Дворецьку
Комсомольская правда
2025-07-01T10:09:45Z
У столиці судитимуть чоловіка, який за $14 тисяч організовував для ухилянтів виїзд до Республіки Молдова
Украина Криминальная
2025-07-01T10:06:41Z
Росія вдарила ракетою по Дніпропетровщині – є загиблі та поранені
Лига
2025-07-01T10:00:30Z
Росіяни обстріляли Антонівку на Херсонщині, є поранений
УкраинФорм
2025-07-01T09:57:17Z
У Німеччині вбили українку та її 1-річну доньку: МЗС розповіло деталі
24tv
2025-07-01T09:54:42Z
Репости Metallica і запрошення Пивоварова: як брати-рокери розривають Мережу
TSN
2025-07-01T10:21:33Z
Pixar перезняла «Еліо», щоб прибрати квір-персонажа — режисера звільнили, а бюджет зріс удвічі
ITC
2025-07-01T10:10:07Z
Відомий російський режисер на межі смерті. Він знімав головний радянський фільм-катастрофу
Telegraf
2025-07-01T10:09:07Z
Після двох хлопчиків: партнер Ріанни випадково назвав стать їхньої третьої дитини
GlavRed
2025-07-01T10:03:56Z
Один із найдавніших музичних інструментів: в Ірані знайшли 8000-річну кістяну флейту
Фокус
2025-07-01T10:00:18Z
Зірка відомого українського серіалу "Коли ми вдома" перебуває у важкому стані: що сталося
24tv
2025-07-01T09:48:22Z
У Києво-Печерській лаврі відкрилася виставка «Трійця Святая, слава Тобі»
УкраинФорм
2025-07-01T09:45:18Z
Остапчук поїхав на відпочинок у Чорногорію, де орендував розкішну віллу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T09:39:37Z
Орландо Блум на тлі чуток про розрив із Кеті Перрі спантеличив дописом у Мережі: "Це новий початок"
TSN
2025-07-01T09:33:07Z
Найпопулярніший кросовер Dacia незабаром отримає електричну версію
Топ Жир
2025-07-01T10:18:45Z
Dacia переводе популярний Duster на електротягу: обіцяє зберегти повний привід
AutoCentre
2025-07-01T10:15:56Z
Відео дня: електропікап Tesla Cybertruck застряв в українських Карпатах
AutoGeek
2025-07-01T10:12:00Z
Яку роль відіграють чорні точки на лобовому склі автомобіля: знають лише 10 з сотні водіїв
Gazeta UA
2025-07-01T10:00:14Z
Офіційні тизери повністю оновленої Mazda CX-5 вже доступні
Топ Жир
2025-07-01T09:33:27Z
Тюнери із AC Schnitzer додали агресії BMW X3
AutoCentre
2025-07-01T09:09:29Z
Тест-драйв Opel Grandland 2025: велике авто за розумні гроші
ITC
2025-07-01T08:31:22Z
Планують виручити $70 млн: на продаж виставили унікальну колекцію McLaren
AutoCentre
2025-07-01T08:16:53Z
Оприлюднено список кандидатів на титул найкращого автомобіля Європи
ЗаРулем
2025-07-01T07:24:33Z
Еванс отримав посаду в Манчестер Юнайтед
Football.ua
2025-07-01T10:18:55Z
Шепелєв та Єрмаков залишили Олександрію
Football.ua
2025-07-01T10:15:05Z
Російська фристайлістка вшанувала ліквідованого тренера, який командував штурмовим підрозділом
ГЛАВКОМ NET
2025-07-01T10:03:18Z
Гакман залишає Верес і стає вільним агентом
Football.ua
2025-07-01T10:00:42Z
Реал Мадрид – Ювентус: цікаві варіанти ставок на поєдинок Клубного чемпіонату світу
Football.ua
2025-07-01T09:51:44Z
Тудор: Ми спробуємо перемогти Реал
Football.ua
2025-07-01T09:51:35Z
Гвардіола повідомив погану новину про Родрі
Football.ua
2025-07-01T09:39:54Z
Жота поповнив склад Олександрії
Football.ua
2025-07-01T09:39:06Z
Таловєров може продовжити кар’єру в Сток Сіті
Football.ua
2025-07-01T09:36:51Z
Цьому є цікаве пояснення. Boeing 747 досі оновлює софт за допомогою дискет
InternetUA
2025-07-01T10:16:58Z
Steam навчився показувати, скільки кадрів у грі справжні, а скільки — згенеровані
ITC
2025-07-01T10:16:28Z
Що робити, якщо смартфон "намертво" завис: врятують кілька способів
Gazeta UA
2025-07-01T10:15:18Z
Microsoft встановлює KB5001716 на ПК з Windows 11 та 10
Portaltele
2025-07-01T10:13:17Z
ШІ-генератор відео від Google раптово став безкоштовним для всіх: як скористатися
InternetUA
2025-07-01T10:04:26Z
Samsung радить увімкнути нові функції захисту від крадіжки в One UI 7
360ua.news
2025-07-01T10:03:16Z
Телевізор запрацює краще з Ethernet: чому варто відмовитися від Wi-Fi на користь кабелю
Фокус
2025-07-01T09:57:44Z
Хідео Кодзіма засмучений, що гравці так швидко дізналися про всі пасхалки в Death Stranding 2
InternetUA
2025-07-01T09:48:40Z
Негайно оновіть Google Chrome: хакери атакували браузер через активну вразливість
24tv
2025-07-01T09:39:09Z