MY.UAНовини
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

За допомогою навченого алгоритму ми визначили теми у 406 тисячах новин за липень-вересень 2020 року. У липні медіа найчастіше писали про надзвичайні події і розслідування, у серпні – про світ, а у вересні – про політику. Які теми були «в топі» протягом третього кварталу та як змінювались їхні місця у «рейтингу уваги ЗМІ» – читайте у статті VoxUkraine.

Статтю підготовлено в рамках проекту «Медіа Екосистема» за підтримки US Embassy. В цьому проекті ми досліджуємо український медійний простір, аналізуємо новини найпопулярніших онлайн-ЗМІ, щоб надавати актуальну агреговану інформацію про теми, меседжі та зв’язки між медіа.

Головні висновки:

  1. Найпопулярніша тема – «надзвичайні події і розслідування». Новин на цю тему протягом трьох місяців було найбільше – 15% усіх новин 36 ЗМІ, які ми дослідили. У липні ця тема посідала перше місце за увагою ЗМІ, а у серпні-вересні перемістилася на друге.
  2. «Політика» та «економіка» за липень-вересень двічі входили до топ-3 тем. Новин на тему політики було від 11% до 16% за місяць. Після серпневого «затишшя» у вересні вона вийшла на перше місце. Новин на тему економіки - 8-10%. Економіка посідала третє місце за кількістю новин у липні та вересні, а в серпні ЗМІ приділяли їй менше уваги (шосте місце).
  3. У серпні на перше місце вийшла тема «світ» – зростання до 16% новин порівняно з 9% у липні. Це пояснюється протестами в Білорусі, про які українські медіа часто писали. Ситуація із «закордонною політикою» схожа - вона піднялася з десятого місця у липні на п’яте у серпні. Інтерес до цих двох тем за розглянуті три місяці виріс найбільше.
  4. «Коронавірус» протягом третього кварталу стабільно був на 4 місці за увагою ЗМІ. Проте «карантин» – лише на 12-13 місцях.
  5. Новини про «війну та армію» посідали за розглянутий період 9-10 місце за кількістю новин. Це менше, ніж «культура» та «спорт».
  6. Найменше медіа писали про «науку і технології» (близько 3% новин на місяць) та «погоду» (1-1,5% новин). Залишкова тема «інше» набирала від 0,5 до 1%.

Для дослідження ми відібрали 36 популярних українських медіа (логіку відбору дивіться у розширеній методології наприкінці статті).

Під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу. Це можуть бути як новини, статті, так і колонки – залежно від структури сайту ЗМІ. Але переважна більшість – це власне новини.

Для новин ми виділили 15 тем (рис. 1). Їхні розшифровки можна прочитати у розділі «Визначення тем» наприкінці статті.

Рисунок 1. Географічний розподіл тем

На основі власноруч розмічених темами новин, а також тем, які проставлені на сайтах деяких ЗМІ, ми навчили алгоритм (SVM). З його допомогою ми визначили теми для 406 тисяч новин. Для новин українською мовою f1-показник (різновид визначення точності) навченого алгоритму становить 80%, для новин російською – 77% (детальніше – у розділі «Методологія»).

До нашого аналізу потрапило 405 788 новин з 36 онлайн-ЗМІ за липень-вересень (рис. 2). Найбільше новин було на сайті Суспільного – майже 22 тисячі (це пов’язано з тим, що на їхньому сайті знаходяться і новини від регіональних філій), далі йдуть 24 канал та «Знай» – по 19,7 тисяч новин. Найменше – в «Економічної правди» – 2723 новини, Zaxid.net – 3289 та «Громадського» – 3733 матеріали.

Рисунок 2. Кількість новин у ЗМІ за липень-вересень

Теми місяця

«Надзвичайні події» трималися у топ-3 тем протягом всього кварталу. Загальна частка новин цієї категорії за три місяці – 15%, і це найвищий показник. «Надзвичайною подією» липня став терорист у Луцьку – дописи про нього становили близько 6% усіх новин теми за місяць. У серпні та вересні тема була на другому місці. Найпомітнішою подією вересня стало падіння літака АН-26 під Чугуєвом (6% від теми).

На другому місці за увагою ЗМІ – «політика» із 13%. Вона також цілий квартал була у топ-3. До «економіки» інтерес трохи нижчий – третє місце у липні та вересні, шосте у серпні. У серпні рейтинг тем очолив «світ» (рис. 3). Далі докладніше.

Рисунок 3. Рейтинг тем за місяцями серед усіх новин

У липні найяскравішою новиною теми «політика» стало звільнення голови НБУ Якова Смолія та призначення його наступника Кирила Шевченка. Ця ж подія стала центральною і в темі «економіка». ЗМІ писали про вплив ситуації на курс долара, кредити, інфляцію та інші показники. У серпні та вересні ми не знайшли економічних подій, яким ЗМІ приділили особливу увагу.

Протягом липня-серпня у темі «політика» ЗМІ багато писали про розвиток ситуації із затриманням вагнерівців у Білорусі – ймовірний зрив операції українською стороною, наміри створити чи навпаки завадити створенню тимчасової слідчої комісії у парламенті тощо. Ця ж подія посіла значне місце (загалом близько 1,5 тис. новин) у категоріях «закордонна політика і «світ» – медіа писали про дії білоруської і російської влади в цій ситуації, реакцію інших країн. Ньюзмейкером вересня (близько 800 новин) став депутат СН Юрченко – ЗМІ обговорювали ймовірне отримання ним хабаря та реакцію влади на ці звинувачення. Удвічі менше уваги, але лише за два дні, отримало звільнення Фокіна (близько 400 новин).

Найбільш динамічними темами стали «світ» і «закордонна політика». У серпні «світ» стрибнув з п’ятого місця за кількістю новин до першого (від 8,5% до 15,8%). А «закордонна політика» – з десятого до п’ятого (від 4,5% до 8,3%). Таке стрімке зростання пояснюється виборами і протестами у Білорусі, які відносяться до цих тем.

У серпні слово «Білорусь» і споріднені до нього були у майже 38% новин категорії «світ», у вересні – у 26% . Для порівняння – у липні Білорусі стосувалося трохи менше 6% новин «світу». У категорії «закордонна політика» ситуація подібна: у липні про Білорусь ішлося у менш ніж у 12% новин про закордонну політику. У серпні частка новин про Білорусь у цій категорії досягла 66%, у вересні – знизилася до 43%.

Хто про що: які медіа найбільше цікавляться кожною з тем?

Повну таблицю в розрізі тем і медіа дивіться за посиланням.

Можна сказати, що життя українського медіапростору сконцентроване навколо політики та надзвичайних подій – ці теми на першому або другому місці за часткою новин у 31 із розглянутих 36 ЗМІ.

Про «надзвичайні події та розслідування» найбільше писало Суспільне - 31% його новин були присвячені цій темі. Багато писали на цю тему ЗМІ, які навряд чи можна вважати якісними – «Апостроф», «Знай», «Факти» тощо. Найменше цікавилися надзвичайними подіями НВ, 24 канал та «Економічна правда».

Перше місце за відносною кількістю новин про «політику» посідає ZIK (28%). На другому місці – «Інтерфакс-Україна», на третьому – «Гордон». Замикають п’ятірку лідерів «Українська правда» і «Цензор.НЕТ». Найменше політикою цікавилися «Корреспондент.net», «Сьогодні» та ТСН (6-7% новин цих ЗМІ стосувалися політики).

Найбільше любить тему «економіка» (і присвячує їй 59% новин) «Економічна правда», що не дивно. На другому місці Liga.net, чверть новин якої присвячені економіці. Далі – новинні агенції «Українські новини» та «Інтерфакс-Україна», а також «РБК-Україна», яке зазначає, що розділ новин має ліцензію інформагентства. Найменше цікавляться економікою «Апостроф», Суспільне та ТСН (3-5% новин). На стрічці «Української правди» лише 2% новин присвячені економіці, що вказує на чіткий «поділ праці» з дочірнім сайтом ЕП.

Усі ЗМІ, окрім «Знай», «Політеки» та «Економічної правди», писали про коронавірус у понад 6% своїх новин. Найбільше висвітлювало пандемію Суспільне (16%). Трохи менше – «Вголос», УП, «Інтерфакс-Україна» та ТСН.

Натомість про карантин ЗМІ писали нечасто – в середньому 2-4% новин. Найбільше уваги йому приділяли «Українські новини», Суспільне та «РБК-Україна» – по 5-6% новин, найменше – ЕП, НВ та ТСН (1,2-1,6%).

Зі світовими новинами, окрім політичних, своїх читачів найчастіше знайомив «Бабель» – 23% новин. Він випередив «Корреспондент.net», який на другому місці, на 5 відсоткових пунктів. Найменше цікавилися темою «світ» Zaxid.net та Суспільне (менше 5%).

Про закордонну політику найчастіше писало «Радіо Свобода» (16% новин). На другому місці – «Гордон», на третьому – «Фокус». Загалом 13 із 36 розглянутих нами ЗМІ присвятили понад 10% новин третього кварталу закордонній політиці, і їхні показники не дуже відрізняються. Найменше цікавилися цією темою Суспільне, «Знай» та «Політека».

Лідерами у висвітленні новин на тему «суспільства» є Zaxid.net та Суспільне (17% та 15% новин відповідно). Практично всі ЗМІ присвячують цій темі понад 3% своїх новин.

Про російсько-українську війну та армію найчастіше писали «Цензор.НЕТ», «Українська правда» та «Радіо Свобода» (8-9% новин). В середньому ЗМІ присвячували цій темі 5% своєї новинної стрічки. Найменше (близько 2%) писали про війну Суспільне, «Страна.ua» та «Знай».

У темі «спорт» рекордсменом з великим відривом є «Сьогодні», яке за квартал опублікувало 24% спортивних новин. На другому та третьому місцях – «Еспресо» та 24 канал. Мало цікавляться спортом 20 із розглянутих нами медіа (менше 5% новин), а найменше цікавляться ним УП (та ЕП), «Інтерфакс-Україна» і «Цензор.НЕТ».

Якщо вас дуже цікавлять «шоу-бізнес або культура», доведеться відвідати «Політеку» та «Знай» (які належать одному медіахолдингу). Вони присвятили цій темі 42% (!) та 22% своїх новин відповідно. Решта ЗМІ писали про ці теми в середньому у 4% новин.

Наукою та технологіями найбільше цікавиться «Фокус» (8%). Понад 6% новин присвятили цій темі «Громадське», НВ та Liga.net. Але загалом лише половина розглянутих нами ЗМІ написали про науку та технології у понад 2% новин. Мабуть, вони не вважають цю тему цікавою для своїх читачів.

У темі «життя/lifestyle» (корисні поради, рецепти, гороскопи тощо) безперечним лідером є ТСН (18% новин). Друге місце поділили між собою 24 канал та «Факти» (по 12%). На третьому – УНІАН (10%). Загалом лише вісім ЗМІ присвячують цій темі понад 5% новин, а 18 медіа – менше 1%.

Про «погоду» ЗМІ писали нечасто – від 0% до 4%. Найбільше – «Вголос», «Українські новини» та УП.

Залишкова категорія «інше» (підбірки новин, випуски новин і програм з різними темами і т.п.) у 24 каналу набрала 6%. У інших медіа її частка не перевищувала 3%. Значна частина «іншого» у 24 каналу – це власні матеріали: випуски новин, різні програми, які складно зарахувати до певної категорії.

Сподобатися всім: головні теми кожного ЗМІ та сфокусованість на цих темах

Як головну тему кожного зі ЗМІ ми визначили тему, якій це конкретне медіа присвячувало найбільшу частку своїх новин. Виявилося, що лише в 11 із 36 ЗМІ головна тема може претендувати на понад 20% новин (рис. 4, 5). А яскраво виражена головна тема є лише в «Економічної правди» (економіка) та «Політеки» (шоу-бізнес). Решта ЗМІ намагаються надати своїм читачам новини на різноманітні теми.

У більшості ЗМІ можна визначити 3-5 головних тем, яким відповідає 50-60% новин цих ЗМІ. Тим не менш, можна припустити, що ЗМІ намагаються задовольнити смаки якомога більшої кількості читачів – що логічно, якщо метою є збільшити кількість переглядів та затримати читача на своєму сайті.

// ]]>

Примітка: навівши курсор на точку, ви побачите назву ЗМІ, від 3 до 5 основних тем цього ЗМІ (у спадному порядку) та частку новин, яку ці теми займають серед усіх новин цього ЗМІ.

Концентрація розрахована як сума квадратів часток новин на кожну із 15 тем у кожному ЗМІ. Максимально можливе значення концентрації  1. Чим вища вона, тим більше медіа зосереджене на своїх основних темах і, відповідно, менше пише про інші. Чим нижча концентрація  тим більш рівномірно медіа пише на різні теми.

// ]]>

Визначення тем

Надзвичайні події і розслідування — надзвичайні події в Україні, суди, вбивства, теракти, підтоплення, вибухи, пожежі, затримання, розслідування і т.п. Це характеристика переважної більшості новин цієї теми (докладніше про це читайте у розширеній методології нижче).

Політика — новини про політику в Україні, прийняття законів, політичні опитування, новини про кандидатів, заяви політиків, призначення і звільнення з посад і т.п.

Економіка — новини про економіку в Україні та світі, НБУ (курс валют, відсоткова ставка), тарифи, бюджет, мінімалку, ковідний фонд, індексацію, кредити МВФ, експорт, інвестиції, виділення грошей, закони, що стосуються бюджету чи безпосередньо економіки і т.п.

Коронавірус — новини про коронавірус в Україні та світі, статистика нових захворювань, смертей, спалахи, про вакцину і т.п.

Карантин — новини про карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом, в Україні та світі, новий поділ на зони, закриття/відкриття шкіл і т.п.

Світ — світові новини (крім політичних), протести, інциденти за кордоном, сюди ж відносили новини про протести у Білорусі і США.

Закордонна політика — світові політичні новини, можуть стосуватися і України, заяви і дії іноземних політиків, конфлікти і т.д.

Суспільство — новини про суспільне життя в Україні (не про політику й економіку), мітинги, ЗНО і т.п.

Війна/Донбас/армія — новини про російсько-українську війну, втрати, обстріли, ТКГ, пропускні пункти та армію загалом.

Спорт — новини про спорт в Україні і світі.

Шоу-бізнес та культура — новини про українських і закордонних «зірок», нові пісні, фільми, серіали, виставки і т.п.

Наука і технології — технологічні й наукові новинки, представлення нових моделей техніки, наукові дослідження і відкриття і т.д.

Життя/lifestyle — рецепти, дієти, гороскопи, лайфхаки, свята і т.п.

Методологія

Для дослідження ми сформували список українських онлайн-медіа взявши за основу відкриті рейтинги Інтернет Асоціації України, Gemius, Kantar, дані Similar web, дослідження USAID-Internews, моніторингів Інституту масової інформації та «Детектор медіа».

Ми додаємо медіа до моніторингу враховуючи такі фактори: позиція медіа у рейтингах та дослідженнях наведених вище, технічні можливості збору даних, оцінки стосовно релевантності медіа від редакційної колегії та нас як дослідників.

Для спрощення під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу (це можуть бути статті і колонки – в залежності від структури сайту ЗМІ).

Ми виділили для новин 15 тем, які вручну проставили для 7695 матеріалів ЗМІ: 5506 матеріалів українською мовою, 2189 – російською. Також цей масив ми доповнили 4488 матеріалами з темами, які ЗМІ проставило саме, у себе на сайті (якщо ці теми входили до нашого переліку): 3345 – українською, 1143 – російською. Теми із сайтів могли не відповідати ручному кодуванню, оскільки на сайтах не було всього переліку із 15 наших тем. Умовно у тема світ могли потрапити новини із суміжної категорії «закордонна політика», бо останньої не було в переліку на сайті. Але такий крок – збирання маркування із сайтів, дозволив підвищити точність визначення новин.

На основі 12 183 розмічених темами матеріалів ми навчили алгоритм (SVM) класифікувати новини. Успішність моделі ми вимірювали f1-показником, який крім істинно позитивно визначених тем (як у формулі звичайної точності) враховує ще й хибно позитивні та хибно негативні результати. Для українських новин f1-показник становить 80%, для російських новин – 77%. У матрицях передбачень для української та російської мов видно, що найчастіше неправильно визначена тема – це суміжна до правильної, наприклад, тема «закордонна політика» часто визначається як «світ» чи «політика».

Для матеріалів ЗМІ за липень-вересень ми проставили теми за допомогою навченого алгоритму. 5 новин – вручну, бо вони були англійською мовою. А також новини зі згадкою падіння АН-26 від Чугуєвом ми прокодували як «надзвичайні події», оскільки багато з них алгоритм відніс до «світу».

Якщо вас цікавить код для класифікації – напишіть на пошту nazarmoshniaha@gmail.com.

Назар Мошняга, Оксана Тимченко, Олег Іваницький, DataVox

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Российские захватчики атакуют Украину ударными БпЛА: карта тревог
TSN
2024-11-29T22:36:19Z
"Договорняк" и "слив" Донбасса: кто виноват в обвале украинского фронта
Comments UA
2024-11-29T13:15:32Z
Счастливчики выходных: три знака Зодиака, которым повезет 30 ноября - 1 декабря 2024 года
Фокус
2024-11-29T18:36:01Z
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Когда Украина потеряет Покровск: прогноз генерала
Comments UA
2024-11-29T22:45:07Z
ЦНС: Россияне усиливают мобилизацию на оккупированных территориях
ZN UA
2024-11-29T21:16:35Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
Огромная дыра: как выглядит Ан-2, который россияне перепутали с украинским БПЛА
Фокус
2024-11-29T14:15:56Z
Враг атаковал четыре общины Никопольщины
Корреспондент
2024-11-29T17:13:36Z
Молодой фаворитке Путина доверили важное культурное мероприятие в России
Comments UA
2024-11-21T19:57:44Z
В Южной Корее уничтожают советскую технику вместо того, чтобы отправить в Украину
Фокус
2024-11-29T16:42:56Z
Ермак указал, когда закончится война в Украине
Comments UA
2024-11-27T15:00:03Z
Путин назвал цели России в Украине: чем пригрозил диктатор
Comments UA
2024-11-28T11:51:18Z
Одержимость Путина идеей уничтожения Украины напоминает Гитлера — Зеленский
TSN
2024-11-29T23:36:39Z
Публично ушедшему в СЗЧ военному Гнезделову продолжили содержание под стражей
TSN
2024-11-29T23:27:51Z
Маск цинично унизил всех украинцев: что немедленно должна сделать Банковая
Comments UA
2024-11-18T09:03:21Z
Китай отреагировал на удар баллистической ракетой России по Украине
Comments UA
2024-11-22T13:57:41Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
Прожить на 5 лет дольше, потратив 2 часа: ученые узнали о простом способе достижения долголетия
Фокус
2024-11-27T13:42:17Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Гарвардский врач рассказала, как похудеть: пять действительно работающих советов
Comments UA
2024-11-27T15:42:22Z
«Они совсем не темнеют»: простой лайфхак, чтобы хранить авокадо неделями
Marie Claire
2024-11-21T03:04:10Z
Зубы быстро портятся из-за нехватки этих витаминов и микроэлементов
Comments UA
2024-11-29T23:39:23Z
Ходьба для похудения: 7 вариантов, которые помогут вам оставаться в форме
Фокус
2024-11-29T22:36:02Z
Что предлагают вместо МСЭК: от анонимности пациента до видеофиксации и индивидуальных экспертов
Комсомольская правда
2024-11-19T06:02:12Z
Ученые доказали, что одиночество приводит к деменции: как избежать опасного состояния
Знай
2024-11-18T11:51:03Z
Наперегонки со смертью: ученые представили новый метод спасения жизни при нападении акулы
Фокус
2024-11-16T19:36:35Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
Рэпер Yarmak рассказал, когда решил стать в ряды ВСУ
Корреспондент
2024-11-29T14:03:08Z
Британский рэпер отреагировал на слухи о его романе с 49-летней Анджелиной Джоли
UAToday
2024-11-29T16:12:51Z
Киновыходные: 10 фильмов, которые удивят вас своей концовкой
Comments UA
2024-11-29T21:57:59Z
"Друзья" и "Теорию Большого Взрыва" пересмотрели кучу раз: 9 сериалов, у которых такой же вайб
Знай
2024-11-29T20:51:11Z
"Такие бабки": звезда "Женского квартала" оскорбила поклонниц актера Остапа Ступки
Апостроф
2024-11-25T13:51:27Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
57-летняя Памела Андерсон в скромном платье появилась на Governors Awards 2024
Фокус
2024-11-18T08:57:50Z
"Ведет к радиационному выбросу", - The New York Times пишет, зачем Путин атакует украинские АЭС
Новости Украины
2024-11-29T21:36:48Z
Украинцы будут возвращать продукты в супермаркеты по новым правилам
TSN
2024-11-28T11:17:15Z
"Тысяча Зеленского": правительство обнародовало постановление
Корреспондент
2024-11-25T09:08:35Z
С 2025 года пачка сигарет подорожает на 40 гривен, - нардеп
Comments UA
2024-11-27T19:45:48Z
Центробанки Восточной Европы стали крупнейшими покупателями золота в мире
Хвиля
2024-11-29T22:36:40Z
Выплаты в 2025 году: какие нововведения ждут пенсионеров
Хвиля
2024-11-29T20:45:19Z
Пока вы не видите этого, счета за воду уже растут
Знай
2024-11-29T13:30:20Z
В Украине повысили налоги: что, когда и для кого изменится
TSN
2024-11-29T18:06:19Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
Григорий Решетник, Надежда Матвеева и другие рассказали, какой была их студенческая жизнь
Фокус
2024-11-17T07:12:43Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
Зеленого света теперь не будет: в Украине появятся необычные светофоры
Политека
2024-11-29T16:21:33Z
Шмыгаль раскрыл масштабные изменения в финансировании военных с декабря
Хвиля
2024-11-29T23:09:16Z
30 ноября 2024 года: Андрея Первозванного - что сегодня нельзя делать
Фокус
2024-11-29T22:51:01Z
Украинцам могут аннулировать субсидии и льготы: специалисты разъяснили детали
Политека
2024-11-16T19:00:33Z
"Герберы" из фанеры и иностранной электроники: в ГУР рассказали детали строения очередного российского фальш-дрона
Апостроф
2024-11-18T13:56:13Z
Разведка озвучила цифры: сколько КНДР поставила России ракет, артсистем и снарядов
Comments UA
2024-11-29T19:06:57Z
Ради побега за границу женился на родственнице с инвалидностью: ГПСУ разоблачила уклониста
Апостроф
2024-11-29T16:39:06Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Беспилотник сбросил краску на российское посольство в Швеции
Корреспондент
2024-11-29T21:46:38Z
Суд вынес приговор закарпатцу, перевозившему рекордное количество уклонистов
Комсомольская правда
2024-11-29T15:15:15Z
В Одессе спасатели сняли с 18-метрового аттракциона четырех детей
ZN UA
2024-11-24T21:31:37Z
Дания задержала китайское судно по подозрению в повреждении кабелей
Корреспондент
2024-11-20T19:00:44Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Названы сроки реванша между Дюбуа и Джошуа
Корреспондент
2024-11-27T16:54:44Z
ПСВ – "Шахтер": где смотреть матч Лиги чемпионов
ZN UA
2024-11-27T09:37:09Z
Перес раскритиковал обновленный формат Лиги чемпионов и увеличение количест
Корреспондент
2024-11-24T17:00:03Z
Представлено первое промо реванша Усика и Фьюри
ZN UA
2024-11-29T23:18:06Z
Легендарный футболист "Манчестер Юнайтед" возглавил клуб АПЛ
ZN UA
2024-11-29T23:04:17Z
Испанский гранд нацелился на футболиста сборной Украины – СМИ
ZN UA
2024-11-29T19:43:25Z
В России "состарили" Усика на 30 лет: подробности
Новости Украины
2024-11-29T19:36:31Z
Прогноз повторного боя Тайсона Фьюри с Александром Усиком ото известного тренера
Известия Киев
2024-11-29T18:36:04Z
Лучшая уличная еда мира: попали ли украинские блюда в топ
Comments UA
2024-11-29T15:27:58Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Независимые, агрессивные и ревнивые: худшие женщины по знакам Зодиака
Comments UA
2024-11-29T23:09:55Z
Индивидуальные курсы английского: преимущества и недостатки
Новости Украины
2024-11-29T21:00:35Z
"Самый преданный клиент Британии": 92-летняя женщина еженедельно посещает один и тот же ресторан
TSN
2024-11-29T20:51:26Z
Обманчиво кажутся безопасными: какие продукты со стола запрещено давать котам
Фокус
2024-11-29T20:27:26Z
Это блюдо всегда съедают первым: рецепт салата "Принц" с мясом и огурцами, новогоднее меню
Знай
2024-11-29T19:51:47Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
Авторы The Invincible представили антибоевую ролевую игру Dante's Ring — выходит в 2025 году
GameMag
2024-11-24T13:16:07Z
Разработчики Lies of P заняты научно-фантастическим хоррором на выживание
GameMag
2024-11-29T20:01:22Z
Очень толстая метафора: Обзор Metaphor: ReFantazio
GameMag
2024-11-29T19:54:34Z
Как изменились маркетинговые методы казино после пандемии коронавируса?
Bin UA
2024-11-29T19:36:48Z
Можно перепутать с настоящей: на что обратить внимание при выборе искусственной елки
Фокус
2024-11-29T19:21:11Z
Сезон 2025 в LoL: Riot меняет систему рангов, вводит новый режим и представляет опасного босса
Знай
2024-11-29T19:06:33Z
Лунный календарь на декабрь 2024: фазы Луны на каждый день
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T19:03:22Z
Бесплатные гигабайты и минуты связи: как сэкономить на услугах Vodafone
Знай
2024-11-29T18:21:02Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
Китай становится монополистом: какой рынок РФ переходит под контроль Пекина
Comments UA
2024-11-29T19:21:50Z
Капсула времени из 90-х: в Украине обнаружили уникальный спорткар Mercedes Brabus
Фокус
2024-11-29T16:30:37Z
В интернете показали малоизвестный спорткар Toyota с необычным итальянским дизайном
Фокус
2024-11-29T15:42:24Z
Станет электромобилем: раскрыты официальные подробности нового Volkswagen Golf 9
Фокус
2024-11-29T13:45:34Z
"Зеленая карта" для авто неожиданно и приятно упадет в цене
Знай
2024-11-29T13:12:26Z
На европейский рынок выходит 475-сильный семейный внедорожник из США
Фокус
2024-11-29T10:12:32Z
Простоял 20 лет в сарае: обнаружен роскошный Buick 70-х с малым пробегом
Фокус
2024-11-29T07:45:57Z
Як Tatra випустила розвізний фургон із кольорового ламінату
AutoCentre
2024-11-28T20:28:52Z