MY.UAНовини
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

За допомогою навченого алгоритму ми визначили теми у 406 тисячах новин за липень-вересень 2020 року. У липні медіа найчастіше писали про надзвичайні події і розслідування, у серпні – про світ, а у вересні – про політику. Які теми були «в топі» протягом третього кварталу та як змінювались їхні місця у «рейтингу уваги ЗМІ» – читайте у статті VoxUkraine.

Статтю підготовлено в рамках проекту «Медіа Екосистема» за підтримки US Embassy. В цьому проекті ми досліджуємо український медійний простір, аналізуємо новини найпопулярніших онлайн-ЗМІ, щоб надавати актуальну агреговану інформацію про теми, меседжі та зв’язки між медіа.

Головні висновки:

  1. Найпопулярніша тема – «надзвичайні події і розслідування». Новин на цю тему протягом трьох місяців було найбільше – 15% усіх новин 36 ЗМІ, які ми дослідили. У липні ця тема посідала перше місце за увагою ЗМІ, а у серпні-вересні перемістилася на друге.
  2. «Політика» та «економіка» за липень-вересень двічі входили до топ-3 тем. Новин на тему політики було від 11% до 16% за місяць. Після серпневого «затишшя» у вересні вона вийшла на перше місце. Новин на тему економіки - 8-10%. Економіка посідала третє місце за кількістю новин у липні та вересні, а в серпні ЗМІ приділяли їй менше уваги (шосте місце).
  3. У серпні на перше місце вийшла тема «світ» – зростання до 16% новин порівняно з 9% у липні. Це пояснюється протестами в Білорусі, про які українські медіа часто писали. Ситуація із «закордонною політикою» схожа - вона піднялася з десятого місця у липні на п’яте у серпні. Інтерес до цих двох тем за розглянуті три місяці виріс найбільше.
  4. «Коронавірус» протягом третього кварталу стабільно був на 4 місці за увагою ЗМІ. Проте «карантин» – лише на 12-13 місцях.
  5. Новини про «війну та армію» посідали за розглянутий період 9-10 місце за кількістю новин. Це менше, ніж «культура» та «спорт».
  6. Найменше медіа писали про «науку і технології» (близько 3% новин на місяць) та «погоду» (1-1,5% новин). Залишкова тема «інше» набирала від 0,5 до 1%.

Для дослідження ми відібрали 36 популярних українських медіа (логіку відбору дивіться у розширеній методології наприкінці статті).

Під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу. Це можуть бути як новини, статті, так і колонки – залежно від структури сайту ЗМІ. Але переважна більшість – це власне новини.

Для новин ми виділили 15 тем (рис. 1). Їхні розшифровки можна прочитати у розділі «Визначення тем» наприкінці статті.

Рисунок 1. Географічний розподіл тем

На основі власноруч розмічених темами новин, а також тем, які проставлені на сайтах деяких ЗМІ, ми навчили алгоритм (SVM). З його допомогою ми визначили теми для 406 тисяч новин. Для новин українською мовою f1-показник (різновид визначення точності) навченого алгоритму становить 80%, для новин російською – 77% (детальніше – у розділі «Методологія»).

До нашого аналізу потрапило 405 788 новин з 36 онлайн-ЗМІ за липень-вересень (рис. 2). Найбільше новин було на сайті Суспільного – майже 22 тисячі (це пов’язано з тим, що на їхньому сайті знаходяться і новини від регіональних філій), далі йдуть 24 канал та «Знай» – по 19,7 тисяч новин. Найменше – в «Економічної правди» – 2723 новини, Zaxid.net – 3289 та «Громадського» – 3733 матеріали.

Рисунок 2. Кількість новин у ЗМІ за липень-вересень

Теми місяця

«Надзвичайні події» трималися у топ-3 тем протягом всього кварталу. Загальна частка новин цієї категорії за три місяці – 15%, і це найвищий показник. «Надзвичайною подією» липня став терорист у Луцьку – дописи про нього становили близько 6% усіх новин теми за місяць. У серпні та вересні тема була на другому місці. Найпомітнішою подією вересня стало падіння літака АН-26 під Чугуєвом (6% від теми).

На другому місці за увагою ЗМІ – «політика» із 13%. Вона також цілий квартал була у топ-3. До «економіки» інтерес трохи нижчий – третє місце у липні та вересні, шосте у серпні. У серпні рейтинг тем очолив «світ» (рис. 3). Далі докладніше.

Рисунок 3. Рейтинг тем за місяцями серед усіх новин

У липні найяскравішою новиною теми «політика» стало звільнення голови НБУ Якова Смолія та призначення його наступника Кирила Шевченка. Ця ж подія стала центральною і в темі «економіка». ЗМІ писали про вплив ситуації на курс долара, кредити, інфляцію та інші показники. У серпні та вересні ми не знайшли економічних подій, яким ЗМІ приділили особливу увагу.

Протягом липня-серпня у темі «політика» ЗМІ багато писали про розвиток ситуації із затриманням вагнерівців у Білорусі – ймовірний зрив операції українською стороною, наміри створити чи навпаки завадити створенню тимчасової слідчої комісії у парламенті тощо. Ця ж подія посіла значне місце (загалом близько 1,5 тис. новин) у категоріях «закордонна політика і «світ» – медіа писали про дії білоруської і російської влади в цій ситуації, реакцію інших країн. Ньюзмейкером вересня (близько 800 новин) став депутат СН Юрченко – ЗМІ обговорювали ймовірне отримання ним хабаря та реакцію влади на ці звинувачення. Удвічі менше уваги, але лише за два дні, отримало звільнення Фокіна (близько 400 новин).

Найбільш динамічними темами стали «світ» і «закордонна політика». У серпні «світ» стрибнув з п’ятого місця за кількістю новин до першого (від 8,5% до 15,8%). А «закордонна політика» – з десятого до п’ятого (від 4,5% до 8,3%). Таке стрімке зростання пояснюється виборами і протестами у Білорусі, які відносяться до цих тем.

У серпні слово «Білорусь» і споріднені до нього були у майже 38% новин категорії «світ», у вересні – у 26% . Для порівняння – у липні Білорусі стосувалося трохи менше 6% новин «світу». У категорії «закордонна політика» ситуація подібна: у липні про Білорусь ішлося у менш ніж у 12% новин про закордонну політику. У серпні частка новин про Білорусь у цій категорії досягла 66%, у вересні – знизилася до 43%.

Хто про що: які медіа найбільше цікавляться кожною з тем?

Повну таблицю в розрізі тем і медіа дивіться за посиланням.

Можна сказати, що життя українського медіапростору сконцентроване навколо політики та надзвичайних подій – ці теми на першому або другому місці за часткою новин у 31 із розглянутих 36 ЗМІ.

Про «надзвичайні події та розслідування» найбільше писало Суспільне - 31% його новин були присвячені цій темі. Багато писали на цю тему ЗМІ, які навряд чи можна вважати якісними – «Апостроф», «Знай», «Факти» тощо. Найменше цікавилися надзвичайними подіями НВ, 24 канал та «Економічна правда».

Перше місце за відносною кількістю новин про «політику» посідає ZIK (28%). На другому місці – «Інтерфакс-Україна», на третьому – «Гордон». Замикають п’ятірку лідерів «Українська правда» і «Цензор.НЕТ». Найменше політикою цікавилися «Корреспондент.net», «Сьогодні» та ТСН (6-7% новин цих ЗМІ стосувалися політики).

Найбільше любить тему «економіка» (і присвячує їй 59% новин) «Економічна правда», що не дивно. На другому місці Liga.net, чверть новин якої присвячені економіці. Далі – новинні агенції «Українські новини» та «Інтерфакс-Україна», а також «РБК-Україна», яке зазначає, що розділ новин має ліцензію інформагентства. Найменше цікавляться економікою «Апостроф», Суспільне та ТСН (3-5% новин). На стрічці «Української правди» лише 2% новин присвячені економіці, що вказує на чіткий «поділ праці» з дочірнім сайтом ЕП.

Усі ЗМІ, окрім «Знай», «Політеки» та «Економічної правди», писали про коронавірус у понад 6% своїх новин. Найбільше висвітлювало пандемію Суспільне (16%). Трохи менше – «Вголос», УП, «Інтерфакс-Україна» та ТСН.

Натомість про карантин ЗМІ писали нечасто – в середньому 2-4% новин. Найбільше уваги йому приділяли «Українські новини», Суспільне та «РБК-Україна» – по 5-6% новин, найменше – ЕП, НВ та ТСН (1,2-1,6%).

Зі світовими новинами, окрім політичних, своїх читачів найчастіше знайомив «Бабель» – 23% новин. Він випередив «Корреспондент.net», який на другому місці, на 5 відсоткових пунктів. Найменше цікавилися темою «світ» Zaxid.net та Суспільне (менше 5%).

Про закордонну політику найчастіше писало «Радіо Свобода» (16% новин). На другому місці – «Гордон», на третьому – «Фокус». Загалом 13 із 36 розглянутих нами ЗМІ присвятили понад 10% новин третього кварталу закордонній політиці, і їхні показники не дуже відрізняються. Найменше цікавилися цією темою Суспільне, «Знай» та «Політека».

Лідерами у висвітленні новин на тему «суспільства» є Zaxid.net та Суспільне (17% та 15% новин відповідно). Практично всі ЗМІ присвячують цій темі понад 3% своїх новин.

Про російсько-українську війну та армію найчастіше писали «Цензор.НЕТ», «Українська правда» та «Радіо Свобода» (8-9% новин). В середньому ЗМІ присвячували цій темі 5% своєї новинної стрічки. Найменше (близько 2%) писали про війну Суспільне, «Страна.ua» та «Знай».

У темі «спорт» рекордсменом з великим відривом є «Сьогодні», яке за квартал опублікувало 24% спортивних новин. На другому та третьому місцях – «Еспресо» та 24 канал. Мало цікавляться спортом 20 із розглянутих нами медіа (менше 5% новин), а найменше цікавляться ним УП (та ЕП), «Інтерфакс-Україна» і «Цензор.НЕТ».

Якщо вас дуже цікавлять «шоу-бізнес або культура», доведеться відвідати «Політеку» та «Знай» (які належать одному медіахолдингу). Вони присвятили цій темі 42% (!) та 22% своїх новин відповідно. Решта ЗМІ писали про ці теми в середньому у 4% новин.

Наукою та технологіями найбільше цікавиться «Фокус» (8%). Понад 6% новин присвятили цій темі «Громадське», НВ та Liga.net. Але загалом лише половина розглянутих нами ЗМІ написали про науку та технології у понад 2% новин. Мабуть, вони не вважають цю тему цікавою для своїх читачів.

У темі «життя/lifestyle» (корисні поради, рецепти, гороскопи тощо) безперечним лідером є ТСН (18% новин). Друге місце поділили між собою 24 канал та «Факти» (по 12%). На третьому – УНІАН (10%). Загалом лише вісім ЗМІ присвячують цій темі понад 5% новин, а 18 медіа – менше 1%.

Про «погоду» ЗМІ писали нечасто – від 0% до 4%. Найбільше – «Вголос», «Українські новини» та УП.

Залишкова категорія «інше» (підбірки новин, випуски новин і програм з різними темами і т.п.) у 24 каналу набрала 6%. У інших медіа її частка не перевищувала 3%. Значна частина «іншого» у 24 каналу – це власні матеріали: випуски новин, різні програми, які складно зарахувати до певної категорії.

Сподобатися всім: головні теми кожного ЗМІ та сфокусованість на цих темах

Як головну тему кожного зі ЗМІ ми визначили тему, якій це конкретне медіа присвячувало найбільшу частку своїх новин. Виявилося, що лише в 11 із 36 ЗМІ головна тема може претендувати на понад 20% новин (рис. 4, 5). А яскраво виражена головна тема є лише в «Економічної правди» (економіка) та «Політеки» (шоу-бізнес). Решта ЗМІ намагаються надати своїм читачам новини на різноманітні теми.

У більшості ЗМІ можна визначити 3-5 головних тем, яким відповідає 50-60% новин цих ЗМІ. Тим не менш, можна припустити, що ЗМІ намагаються задовольнити смаки якомога більшої кількості читачів – що логічно, якщо метою є збільшити кількість переглядів та затримати читача на своєму сайті.

// ]]>

Примітка: навівши курсор на точку, ви побачите назву ЗМІ, від 3 до 5 основних тем цього ЗМІ (у спадному порядку) та частку новин, яку ці теми займають серед усіх новин цього ЗМІ.

Концентрація розрахована як сума квадратів часток новин на кожну із 15 тем у кожному ЗМІ. Максимально можливе значення концентрації  1. Чим вища вона, тим більше медіа зосереджене на своїх основних темах і, відповідно, менше пише про інші. Чим нижча концентрація  тим більш рівномірно медіа пише на різні теми.

// ]]>

Визначення тем

Надзвичайні події і розслідування — надзвичайні події в Україні, суди, вбивства, теракти, підтоплення, вибухи, пожежі, затримання, розслідування і т.п. Це характеристика переважної більшості новин цієї теми (докладніше про це читайте у розширеній методології нижче).

Політика — новини про політику в Україні, прийняття законів, політичні опитування, новини про кандидатів, заяви політиків, призначення і звільнення з посад і т.п.

Економіка — новини про економіку в Україні та світі, НБУ (курс валют, відсоткова ставка), тарифи, бюджет, мінімалку, ковідний фонд, індексацію, кредити МВФ, експорт, інвестиції, виділення грошей, закони, що стосуються бюджету чи безпосередньо економіки і т.п.

Коронавірус — новини про коронавірус в Україні та світі, статистика нових захворювань, смертей, спалахи, про вакцину і т.п.

Карантин — новини про карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом, в Україні та світі, новий поділ на зони, закриття/відкриття шкіл і т.п.

Світ — світові новини (крім політичних), протести, інциденти за кордоном, сюди ж відносили новини про протести у Білорусі і США.

Закордонна політика — світові політичні новини, можуть стосуватися і України, заяви і дії іноземних політиків, конфлікти і т.д.

Суспільство — новини про суспільне життя в Україні (не про політику й економіку), мітинги, ЗНО і т.п.

Війна/Донбас/армія — новини про російсько-українську війну, втрати, обстріли, ТКГ, пропускні пункти та армію загалом.

Спорт — новини про спорт в Україні і світі.

Шоу-бізнес та культура — новини про українських і закордонних «зірок», нові пісні, фільми, серіали, виставки і т.п.

Наука і технології — технологічні й наукові новинки, представлення нових моделей техніки, наукові дослідження і відкриття і т.д.

Життя/lifestyle — рецепти, дієти, гороскопи, лайфхаки, свята і т.п.

Методологія

Для дослідження ми сформували список українських онлайн-медіа взявши за основу відкриті рейтинги Інтернет Асоціації України, Gemius, Kantar, дані Similar web, дослідження USAID-Internews, моніторингів Інституту масової інформації та «Детектор медіа».

Ми додаємо медіа до моніторингу враховуючи такі фактори: позиція медіа у рейтингах та дослідженнях наведених вище, технічні можливості збору даних, оцінки стосовно релевантності медіа від редакційної колегії та нас як дослідників.

Для спрощення під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу (це можуть бути статті і колонки – в залежності від структури сайту ЗМІ).

Ми виділили для новин 15 тем, які вручну проставили для 7695 матеріалів ЗМІ: 5506 матеріалів українською мовою, 2189 – російською. Також цей масив ми доповнили 4488 матеріалами з темами, які ЗМІ проставило саме, у себе на сайті (якщо ці теми входили до нашого переліку): 3345 – українською, 1143 – російською. Теми із сайтів могли не відповідати ручному кодуванню, оскільки на сайтах не було всього переліку із 15 наших тем. Умовно у тема світ могли потрапити новини із суміжної категорії «закордонна політика», бо останньої не було в переліку на сайті. Але такий крок – збирання маркування із сайтів, дозволив підвищити точність визначення новин.

На основі 12 183 розмічених темами матеріалів ми навчили алгоритм (SVM) класифікувати новини. Успішність моделі ми вимірювали f1-показником, який крім істинно позитивно визначених тем (як у формулі звичайної точності) враховує ще й хибно позитивні та хибно негативні результати. Для українських новин f1-показник становить 80%, для російських новин – 77%. У матрицях передбачень для української та російської мов видно, що найчастіше неправильно визначена тема – це суміжна до правильної, наприклад, тема «закордонна політика» часто визначається як «світ» чи «політика».

Для матеріалів ЗМІ за липень-вересень ми проставили теми за допомогою навченого алгоритму. 5 новин – вручну, бо вони були англійською мовою. А також новини зі згадкою падіння АН-26 від Чугуєвом ми прокодували як «надзвичайні події», оскільки багато з них алгоритм відніс до «світу».

Якщо вас цікавить код для класифікації – напишіть на пошту nazarmoshniaha@gmail.com.

Назар Мошняга, Оксана Тимченко, Олег Іваницький, DataVox

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сиквел Cyberpunk 2077 будет от первого лица и очень не скоро: фанаты разделились во мнениях
Знай
2025-02-23T07:51:07Z
Магнитная буря 23 февраля: какой будет ее мощность и есть ли опасность
TSN
2025-02-23T05:18:51Z
Мощный лазер и 24 ствола 12 калибра: россияне презентовали свою первую антидроновую систему на основе искусственного интеллекта
ZN UA
2025-02-23T02:09:25Z
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
Гороскоп на неделю: пять знаков Зодиака ждет удача с 24 февраля по 2 марта
Политека
2025-02-23T07:36:22Z
Семь способов стать счастливой мамой и получать радость от материнства
Знай
2025-02-23T06:51:04Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Запорожье под ударом: детали последствий обстрела
TSN
2025-02-23T07:36:35Z
РФ нанесла удар по Кривому Рогу: есть погибший и раненые
TSN
2025-02-23T06:12:26Z
"Пылает ресторан": после мощных взрывов в Кривом Роге есть погибший - появились кадры последствий
Comments UA
2025-02-23T06:06:45Z
В Киеве взрывы и пожар после атаки дронов: есть видео прилета, стали известны последствия
Comments UA
2025-02-23T05:30:40Z
В США на авиабазе произошла стрельба: есть погибший и раненый
TSN
2025-02-23T04:48:19Z
РФ обстреляла Запорожье: ранена женщина
Корреспондент
2025-02-22T23:24:57Z
Атака БПЛА: в двух районах Киева вспыхнули пожары
Корреспондент
2025-02-22T22:51:11Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
НБА: Лейкерс одержали победу над Денвером, Юта без Михайлюка одолела Хьюсто
Корреспондент
2025-02-23T07:18:55Z
Легенда Манчестер Юнайтед прокоментував поточний стан команди
Корреспондент
2025-02-23T05:27:02Z
Усик покинул вечер бокса в Саудовской Аравии перед боем двух россиян
ZN UA
2025-02-23T00:12:43Z
Потенциальный соперник Усика нокаутировал соперника во втором раунде
ZN UA
2025-02-22T23:21:19Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Российские морпехи пытались форсировать реку, но их встретили снайперы украинского спецназа. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-23T06:57:25Z
Потери оккупантов выросли до жутких цифр: есть ли еще России, чем воевать
Comments UA
2025-02-23T06:27:03Z
Гороскоп для всех знаков Зодиака на 23 февраля 2025 года
Фокус
2025-02-23T06:00:32Z
Россияне широким фронтом наступают в сторону Днепропетровшины
ZN UA
2025-02-23T04:07:30Z
Достаточно телефона: киевлянам представили способ разоблачения мошенников
Хвиля
2025-02-23T03:42:36Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-23T01:15:53Z
РФ ударила по Киеву и Запорожью "шахедами": что известно о вражеской атаке
Фокус
2025-02-22T23:57:19Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T23:54:28Z
Ночью беспилотники атаковали Запорожье - ОВА
TSN
2025-02-22T23:36:31Z
Мика Ньютон перевела на украинский хит "В плену", выпущенный 20 лет назад
Комсомольская правда
2025-02-23T07:04:27Z
Украинскую певицу сбили на пешеходном переходе и сильно травмировали
Апостроф
2025-02-23T07:03:08Z
В Киеве колористка создает вышиванки на волосах: образ занимает до 8 часов работы, но клиентки терпят
Знай
2025-02-23T03:51:46Z
За рулем была мать: в ДТП погиб участник рок-группы KISS Карл Кокран
Фокус
2025-02-22T23:15:08Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
Поминальные дни: когда будут в марте
ZN UA
2025-02-23T08:03:55Z
"Лотерейное проклятие": мужчина признался, что легкие деньги разрушили его жизнь
Фокус
2025-02-23T08:00:38Z
Пенсионеры единоразово получат по 3000 грн: какой возрастной категории повезет
Знай
2025-02-23T07:30:08Z
Миллионы иностранцев: что ждет Украину после войны и при чем здесь угроза нацбезопасности
TSN
2025-02-23T07:06:40Z
Какой завтра, 24 февраля, день – основные события, кого чествует церковь, что нельзя делать
TSN
2025-02-23T07:06:10Z
Все о дне 24 февраля: какой завтра праздник, день ангела и что нельзя делать
Лига
2025-02-23T06:51:22Z
Спикер Сухопутных войск ВСУ оригинально отреагировал на призывы переодеть военных ТЦК
Апостроф
2025-02-23T06:42:33Z
24 февраля — какой церковный праздник, почему следует избегать громких развлечений и веселья
TSN
2025-02-23T06:06:11Z
Стаж, приобретенный за границей: зачислят ли в Украине
ZN UA
2025-02-23T06:03:39Z
Эпидемия одиночества: как мы разучились дружить и любить в реальном мире
Marie Claire
2025-02-23T08:00:27Z
Кто руководит нашими генами? Загадки эпигенетики
ZN UA
2025-02-23T06:34:40Z
Как бананы могут помочь бросить курить
Знай
2025-02-23T04:51:34Z
Ляшко возмущен поборами за контраст и КТ в больницах: "Руки хочется отрывать"
Знай
2025-02-23T04:12:06Z
Прохождение ВВК: можно ли обжаловать решение комиссии
ZN UA
2025-02-23T04:01:15Z
Украинские мужчины живут на 13-17 лет меньше женщин: причины и факторы
Хвиля
2025-02-23T02:39:58Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Война в 2025: как изменилась энергетика и почему в Украине вырастут тарифы для населения
Фокус
2025-02-23T08:06:19Z
Новые цены на популярную молочку: что подорожало, а что стало доступнее
Знай
2025-02-23T07:12:41Z
Альтернативная пенсия в Украине: что это такое и как получить выплаты
Политека
2025-02-23T06:00:18Z
"ПриватБанк" начнет брать с украинцев по 80 грн: когда популярная услуга станет платной
Знай
2025-02-23T05:30:20Z
Аренда жилья для ВПЛ: начисляют ли налоги владельцу после расторжения договора
ZN UA
2025-02-23T05:04:09Z
Минимальная зарплата в Украине может вырасти в 3 этапа в 2025 году: детали законопроекта
Хвиля
2025-02-23T04:45:39Z
Согреться будем одеялами? Хватит ли украинцам газа до конца сезона
Знай
2025-02-23T04:30:25Z
Совсем не копейки: субсидия может покрыть полную стоимость аренды жилья
Знай
2025-02-23T03:12:50Z
Индексация пенсий с 1 марта: кому ждать повышения и сколько
Comments UA
2025-02-22T23:03:32Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
Пентагон назвал общие расходы США на военную помощь Украине
Корреспондент
2025-02-23T08:09:43Z
Дуда говорит, что Трамп успокоил его относительно присутствия войск США в Польше
Европейская правда
2025-02-23T08:07:24Z
Подоляк рассказал о работе над соглашением с США по ископаемым
Корреспондент
2025-02-23T08:03:40Z
Израиль поставил на паузу освобождение заключенных палестинцев
Апостроф
2025-02-23T07:48:12Z
В Германии начались выборы в парламент
Лига
2025-02-23T07:33:54Z
"Сделка Трампа" по ресурсам: в США объяснили, чего на самом деле хотят от Украины
Новости Украины
2025-02-23T07:18:54Z
Умер известный нардеп и экс-министр: что известно
Comments UA
2025-02-23T07:12:52Z
Дуда после встречи с Трампом: как-то эту войну надо закончить
Европейская правда
2025-02-23T07:03:05Z
Трамп и Дуда встретились в США
Европейская правда
2025-02-23T06:51:04Z