MY.UAНовини
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?
Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

Теми місяця. Про що найбільше пишуть українські онлайн-ЗМІ?

За допомогою навченого алгоритму ми визначили теми у 406 тисячах новин за липень-вересень 2020 року. У липні медіа найчастіше писали про надзвичайні події і розслідування, у серпні – про світ, а у вересні – про політику. Які теми були «в топі» протягом третього кварталу та як змінювались їхні місця у «рейтингу уваги ЗМІ» – читайте у статті VoxUkraine.

Статтю підготовлено в рамках проекту «Медіа Екосистема» за підтримки US Embassy. В цьому проекті ми досліджуємо український медійний простір, аналізуємо новини найпопулярніших онлайн-ЗМІ, щоб надавати актуальну агреговану інформацію про теми, меседжі та зв’язки між медіа.

Головні висновки:

  1. Найпопулярніша тема – «надзвичайні події і розслідування». Новин на цю тему протягом трьох місяців було найбільше – 15% усіх новин 36 ЗМІ, які ми дослідили. У липні ця тема посідала перше місце за увагою ЗМІ, а у серпні-вересні перемістилася на друге.
  2. «Політика» та «економіка» за липень-вересень двічі входили до топ-3 тем. Новин на тему політики було від 11% до 16% за місяць. Після серпневого «затишшя» у вересні вона вийшла на перше місце. Новин на тему економіки - 8-10%. Економіка посідала третє місце за кількістю новин у липні та вересні, а в серпні ЗМІ приділяли їй менше уваги (шосте місце).
  3. У серпні на перше місце вийшла тема «світ» – зростання до 16% новин порівняно з 9% у липні. Це пояснюється протестами в Білорусі, про які українські медіа часто писали. Ситуація із «закордонною політикою» схожа - вона піднялася з десятого місця у липні на п’яте у серпні. Інтерес до цих двох тем за розглянуті три місяці виріс найбільше.
  4. «Коронавірус» протягом третього кварталу стабільно був на 4 місці за увагою ЗМІ. Проте «карантин» – лише на 12-13 місцях.
  5. Новини про «війну та армію» посідали за розглянутий період 9-10 місце за кількістю новин. Це менше, ніж «культура» та «спорт».
  6. Найменше медіа писали про «науку і технології» (близько 3% новин на місяць) та «погоду» (1-1,5% новин). Залишкова тема «інше» набирала від 0,5 до 1%.

Для дослідження ми відібрали 36 популярних українських медіа (логіку відбору дивіться у розширеній методології наприкінці статті).

Під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу. Це можуть бути як новини, статті, так і колонки – залежно від структури сайту ЗМІ. Але переважна більшість – це власне новини.

Для новин ми виділили 15 тем (рис. 1). Їхні розшифровки можна прочитати у розділі «Визначення тем» наприкінці статті.

Рисунок 1. Географічний розподіл тем

На основі власноруч розмічених темами новин, а також тем, які проставлені на сайтах деяких ЗМІ, ми навчили алгоритм (SVM). З його допомогою ми визначили теми для 406 тисяч новин. Для новин українською мовою f1-показник (різновид визначення точності) навченого алгоритму становить 80%, для новин російською – 77% (детальніше – у розділі «Методологія»).

До нашого аналізу потрапило 405 788 новин з 36 онлайн-ЗМІ за липень-вересень (рис. 2). Найбільше новин було на сайті Суспільного – майже 22 тисячі (це пов’язано з тим, що на їхньому сайті знаходяться і новини від регіональних філій), далі йдуть 24 канал та «Знай» – по 19,7 тисяч новин. Найменше – в «Економічної правди» – 2723 новини, Zaxid.net – 3289 та «Громадського» – 3733 матеріали.

Рисунок 2. Кількість новин у ЗМІ за липень-вересень

Теми місяця

«Надзвичайні події» трималися у топ-3 тем протягом всього кварталу. Загальна частка новин цієї категорії за три місяці – 15%, і це найвищий показник. «Надзвичайною подією» липня став терорист у Луцьку – дописи про нього становили близько 6% усіх новин теми за місяць. У серпні та вересні тема була на другому місці. Найпомітнішою подією вересня стало падіння літака АН-26 під Чугуєвом (6% від теми).

На другому місці за увагою ЗМІ – «політика» із 13%. Вона також цілий квартал була у топ-3. До «економіки» інтерес трохи нижчий – третє місце у липні та вересні, шосте у серпні. У серпні рейтинг тем очолив «світ» (рис. 3). Далі докладніше.

Рисунок 3. Рейтинг тем за місяцями серед усіх новин

У липні найяскравішою новиною теми «політика» стало звільнення голови НБУ Якова Смолія та призначення його наступника Кирила Шевченка. Ця ж подія стала центральною і в темі «економіка». ЗМІ писали про вплив ситуації на курс долара, кредити, інфляцію та інші показники. У серпні та вересні ми не знайшли економічних подій, яким ЗМІ приділили особливу увагу.

Протягом липня-серпня у темі «політика» ЗМІ багато писали про розвиток ситуації із затриманням вагнерівців у Білорусі – ймовірний зрив операції українською стороною, наміри створити чи навпаки завадити створенню тимчасової слідчої комісії у парламенті тощо. Ця ж подія посіла значне місце (загалом близько 1,5 тис. новин) у категоріях «закордонна політика і «світ» – медіа писали про дії білоруської і російської влади в цій ситуації, реакцію інших країн. Ньюзмейкером вересня (близько 800 новин) став депутат СН Юрченко – ЗМІ обговорювали ймовірне отримання ним хабаря та реакцію влади на ці звинувачення. Удвічі менше уваги, але лише за два дні, отримало звільнення Фокіна (близько 400 новин).

Найбільш динамічними темами стали «світ» і «закордонна політика». У серпні «світ» стрибнув з п’ятого місця за кількістю новин до першого (від 8,5% до 15,8%). А «закордонна політика» – з десятого до п’ятого (від 4,5% до 8,3%). Таке стрімке зростання пояснюється виборами і протестами у Білорусі, які відносяться до цих тем.

У серпні слово «Білорусь» і споріднені до нього були у майже 38% новин категорії «світ», у вересні – у 26% . Для порівняння – у липні Білорусі стосувалося трохи менше 6% новин «світу». У категорії «закордонна політика» ситуація подібна: у липні про Білорусь ішлося у менш ніж у 12% новин про закордонну політику. У серпні частка новин про Білорусь у цій категорії досягла 66%, у вересні – знизилася до 43%.

Хто про що: які медіа найбільше цікавляться кожною з тем?

Повну таблицю в розрізі тем і медіа дивіться за посиланням.

Можна сказати, що життя українського медіапростору сконцентроване навколо політики та надзвичайних подій – ці теми на першому або другому місці за часткою новин у 31 із розглянутих 36 ЗМІ.

Про «надзвичайні події та розслідування» найбільше писало Суспільне - 31% його новин були присвячені цій темі. Багато писали на цю тему ЗМІ, які навряд чи можна вважати якісними – «Апостроф», «Знай», «Факти» тощо. Найменше цікавилися надзвичайними подіями НВ, 24 канал та «Економічна правда».

Перше місце за відносною кількістю новин про «політику» посідає ZIK (28%). На другому місці – «Інтерфакс-Україна», на третьому – «Гордон». Замикають п’ятірку лідерів «Українська правда» і «Цензор.НЕТ». Найменше політикою цікавилися «Корреспондент.net», «Сьогодні» та ТСН (6-7% новин цих ЗМІ стосувалися політики).

Найбільше любить тему «економіка» (і присвячує їй 59% новин) «Економічна правда», що не дивно. На другому місці Liga.net, чверть новин якої присвячені економіці. Далі – новинні агенції «Українські новини» та «Інтерфакс-Україна», а також «РБК-Україна», яке зазначає, що розділ новин має ліцензію інформагентства. Найменше цікавляться економікою «Апостроф», Суспільне та ТСН (3-5% новин). На стрічці «Української правди» лише 2% новин присвячені економіці, що вказує на чіткий «поділ праці» з дочірнім сайтом ЕП.

Усі ЗМІ, окрім «Знай», «Політеки» та «Економічної правди», писали про коронавірус у понад 6% своїх новин. Найбільше висвітлювало пандемію Суспільне (16%). Трохи менше – «Вголос», УП, «Інтерфакс-Україна» та ТСН.

Натомість про карантин ЗМІ писали нечасто – в середньому 2-4% новин. Найбільше уваги йому приділяли «Українські новини», Суспільне та «РБК-Україна» – по 5-6% новин, найменше – ЕП, НВ та ТСН (1,2-1,6%).

Зі світовими новинами, окрім політичних, своїх читачів найчастіше знайомив «Бабель» – 23% новин. Він випередив «Корреспондент.net», який на другому місці, на 5 відсоткових пунктів. Найменше цікавилися темою «світ» Zaxid.net та Суспільне (менше 5%).

Про закордонну політику найчастіше писало «Радіо Свобода» (16% новин). На другому місці – «Гордон», на третьому – «Фокус». Загалом 13 із 36 розглянутих нами ЗМІ присвятили понад 10% новин третього кварталу закордонній політиці, і їхні показники не дуже відрізняються. Найменше цікавилися цією темою Суспільне, «Знай» та «Політека».

Лідерами у висвітленні новин на тему «суспільства» є Zaxid.net та Суспільне (17% та 15% новин відповідно). Практично всі ЗМІ присвячують цій темі понад 3% своїх новин.

Про російсько-українську війну та армію найчастіше писали «Цензор.НЕТ», «Українська правда» та «Радіо Свобода» (8-9% новин). В середньому ЗМІ присвячували цій темі 5% своєї новинної стрічки. Найменше (близько 2%) писали про війну Суспільне, «Страна.ua» та «Знай».

У темі «спорт» рекордсменом з великим відривом є «Сьогодні», яке за квартал опублікувало 24% спортивних новин. На другому та третьому місцях – «Еспресо» та 24 канал. Мало цікавляться спортом 20 із розглянутих нами медіа (менше 5% новин), а найменше цікавляться ним УП (та ЕП), «Інтерфакс-Україна» і «Цензор.НЕТ».

Якщо вас дуже цікавлять «шоу-бізнес або культура», доведеться відвідати «Політеку» та «Знай» (які належать одному медіахолдингу). Вони присвятили цій темі 42% (!) та 22% своїх новин відповідно. Решта ЗМІ писали про ці теми в середньому у 4% новин.

Наукою та технологіями найбільше цікавиться «Фокус» (8%). Понад 6% новин присвятили цій темі «Громадське», НВ та Liga.net. Але загалом лише половина розглянутих нами ЗМІ написали про науку та технології у понад 2% новин. Мабуть, вони не вважають цю тему цікавою для своїх читачів.

У темі «життя/lifestyle» (корисні поради, рецепти, гороскопи тощо) безперечним лідером є ТСН (18% новин). Друге місце поділили між собою 24 канал та «Факти» (по 12%). На третьому – УНІАН (10%). Загалом лише вісім ЗМІ присвячують цій темі понад 5% новин, а 18 медіа – менше 1%.

Про «погоду» ЗМІ писали нечасто – від 0% до 4%. Найбільше – «Вголос», «Українські новини» та УП.

Залишкова категорія «інше» (підбірки новин, випуски новин і програм з різними темами і т.п.) у 24 каналу набрала 6%. У інших медіа її частка не перевищувала 3%. Значна частина «іншого» у 24 каналу – це власні матеріали: випуски новин, різні програми, які складно зарахувати до певної категорії.

Сподобатися всім: головні теми кожного ЗМІ та сфокусованість на цих темах

Як головну тему кожного зі ЗМІ ми визначили тему, якій це конкретне медіа присвячувало найбільшу частку своїх новин. Виявилося, що лише в 11 із 36 ЗМІ головна тема може претендувати на понад 20% новин (рис. 4, 5). А яскраво виражена головна тема є лише в «Економічної правди» (економіка) та «Політеки» (шоу-бізнес). Решта ЗМІ намагаються надати своїм читачам новини на різноманітні теми.

У більшості ЗМІ можна визначити 3-5 головних тем, яким відповідає 50-60% новин цих ЗМІ. Тим не менш, можна припустити, що ЗМІ намагаються задовольнити смаки якомога більшої кількості читачів – що логічно, якщо метою є збільшити кількість переглядів та затримати читача на своєму сайті.

// ]]>

Примітка: навівши курсор на точку, ви побачите назву ЗМІ, від 3 до 5 основних тем цього ЗМІ (у спадному порядку) та частку новин, яку ці теми займають серед усіх новин цього ЗМІ.

Концентрація розрахована як сума квадратів часток новин на кожну із 15 тем у кожному ЗМІ. Максимально можливе значення концентрації  1. Чим вища вона, тим більше медіа зосереджене на своїх основних темах і, відповідно, менше пише про інші. Чим нижча концентрація  тим більш рівномірно медіа пише на різні теми.

// ]]>

Визначення тем

Надзвичайні події і розслідування — надзвичайні події в Україні, суди, вбивства, теракти, підтоплення, вибухи, пожежі, затримання, розслідування і т.п. Це характеристика переважної більшості новин цієї теми (докладніше про це читайте у розширеній методології нижче).

Політика — новини про політику в Україні, прийняття законів, політичні опитування, новини про кандидатів, заяви політиків, призначення і звільнення з посад і т.п.

Економіка — новини про економіку в Україні та світі, НБУ (курс валют, відсоткова ставка), тарифи, бюджет, мінімалку, ковідний фонд, індексацію, кредити МВФ, експорт, інвестиції, виділення грошей, закони, що стосуються бюджету чи безпосередньо економіки і т.п.

Коронавірус — новини про коронавірус в Україні та світі, статистика нових захворювань, смертей, спалахи, про вакцину і т.п.

Карантин — новини про карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом, в Україні та світі, новий поділ на зони, закриття/відкриття шкіл і т.п.

Світ — світові новини (крім політичних), протести, інциденти за кордоном, сюди ж відносили новини про протести у Білорусі і США.

Закордонна політика — світові політичні новини, можуть стосуватися і України, заяви і дії іноземних політиків, конфлікти і т.д.

Суспільство — новини про суспільне життя в Україні (не про політику й економіку), мітинги, ЗНО і т.п.

Війна/Донбас/армія — новини про російсько-українську війну, втрати, обстріли, ТКГ, пропускні пункти та армію загалом.

Спорт — новини про спорт в Україні і світі.

Шоу-бізнес та культура — новини про українських і закордонних «зірок», нові пісні, фільми, серіали, виставки і т.п.

Наука і технології — технологічні й наукові новинки, представлення нових моделей техніки, наукові дослідження і відкриття і т.д.

Життя/lifestyle — рецепти, дієти, гороскопи, лайфхаки, свята і т.п.

Методологія

Для дослідження ми сформували список українських онлайн-медіа взявши за основу відкриті рейтинги Інтернет Асоціації України, Gemius, Kantar, дані Similar web, дослідження USAID-Internews, моніторингів Інституту масової інформації та «Детектор медіа».

Ми додаємо медіа до моніторингу враховуючи такі фактори: позиція медіа у рейтингах та дослідженнях наведених вище, технічні можливості збору даних, оцінки стосовно релевантності медіа від редакційної колегії та нас як дослідників.

Для спрощення під «новинами» ми маємо на увазі всі матеріали, які потрапили до нашого аналізу (це можуть бути статті і колонки – в залежності від структури сайту ЗМІ).

Ми виділили для новин 15 тем, які вручну проставили для 7695 матеріалів ЗМІ: 5506 матеріалів українською мовою, 2189 – російською. Також цей масив ми доповнили 4488 матеріалами з темами, які ЗМІ проставило саме, у себе на сайті (якщо ці теми входили до нашого переліку): 3345 – українською, 1143 – російською. Теми із сайтів могли не відповідати ручному кодуванню, оскільки на сайтах не було всього переліку із 15 наших тем. Умовно у тема світ могли потрапити новини із суміжної категорії «закордонна політика», бо останньої не було в переліку на сайті. Але такий крок – збирання маркування із сайтів, дозволив підвищити точність визначення новин.

На основі 12 183 розмічених темами матеріалів ми навчили алгоритм (SVM) класифікувати новини. Успішність моделі ми вимірювали f1-показником, який крім істинно позитивно визначених тем (як у формулі звичайної точності) враховує ще й хибно позитивні та хибно негативні результати. Для українських новин f1-показник становить 80%, для російських новин – 77%. У матрицях передбачень для української та російської мов видно, що найчастіше неправильно визначена тема – це суміжна до правильної, наприклад, тема «закордонна політика» часто визначається як «світ» чи «політика».

Для матеріалів ЗМІ за липень-вересень ми проставили теми за допомогою навченого алгоритму. 5 новин – вручну, бо вони були англійською мовою. А також новини зі згадкою падіння АН-26 від Чугуєвом ми прокодували як «надзвичайні події», оскільки багато з них алгоритм відніс до «світу».

Якщо вас цікавить код для класифікації – напишіть на пошту nazarmoshniaha@gmail.com.

Назар Мошняга, Оксана Тимченко, Олег Іваницький, DataVox

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
США не відмовляються брати участь у моніторингу перемир’я - Єрмак
УкраинФорм
2025-05-12T07:28:30Z
"Це вже поразка Путіна": нардеп сказав, чого найбільше боїться глава Кремля
GlavRed
2025-05-12T07:28:24Z
"Синок із діагнозом": Корольова із сином публічно зганьбилися своєю поведінкою
GlavRed
2025-05-12T07:28:02Z
Президент Казахстану вводить нове покарання для чиновників
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T07:27:24Z
Трамп планує знизити ціни на ліки у США до рівня інших країн – Reuters
iPress
2025-05-12T07:25:32Z
Глава МЗС Польщі оголосив про намір закрити консульство РФ в Кракові
Европейская правда
2025-05-12T07:25:20Z
Не лише союзники, а й близькі друзі: у NYT розповіли про взаємини Зеленського та Макрона
24tv
2025-05-12T07:24:07Z
"США не хочуть…". Чи справді Трамп може вийти з переговорів
Telegraf
2025-05-12T07:21:34Z
Що подавали Мерцу, Макрону, Стармеру і Туску в українському поїзді: Клопотенко розкрив меню
24tv
2025-05-12T07:18:17Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
El Кравчук показав архівне фото, на якому цілує Могилевську: як відреагувала співачка
Факти ICTV
2025-05-12T07:28:57Z
Каньє Вест випустив трек на честь Гітлера — стрімінгові сервіси заблокували пісню
360ua.news
2025-05-12T07:15:40Z
"Важко було стримувати сльози": Ziferblat зустрівся з дітьми з Маріуполя перед Євробаченням-2025
24tv
2025-05-12T07:15:37Z
Венздей роздає чай: ШІ показав Джену Ортегу та інших зірок працівниками Укрзалізниці
24tv
2025-05-12T07:10:29Z
Квіткова феєрія: весняні манікюри, які не можна пропустити
24tv
2025-05-12T07:06:25Z
Ембер Герд народила близнюків і показала перше фото малюків
Комсомольская правда
2025-05-12T06:43:55Z
Яким був Віталій Козловський у дитинстві: фото тоді й зараз
Gazeta UA
2025-05-12T06:40:14Z
Фільм про війну в Україні здобув Bafta TV Awards 2025 – список переможців
Факти ICTV
2025-05-12T06:18:20Z
Українські розробники представили інноваційний бойовий морський дрон Seawolf
InternetUA
2025-05-12T07:28:57Z
У лелек Одарки та Грицика вже вилупилося п'ятеро пташенят
Комсомольская правда
2025-05-12T07:10:35Z
"Еквівалент F-16": китайський винищувач J-10C став зіркою конфлікту Пакистану та Індії, - BI
InternetUA
2025-05-12T07:10:35Z
Жінка прокинулась вранці й зрозуміла, що з її фото у відпустці сміється весь інтернет
Фокус
2025-05-12T07:06:15Z
Японія готується випробувати зброю проти гіперзвукових цілей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T07:06:14Z
Хапуги з Запорізької ОДА: примітивний схематоз для своїх
Украина Криминальная
2025-05-12T06:51:16Z
Перемир’я не сталось: вночі Україну атакували 108 «шахедів»
ZN UA
2025-05-12T06:45:18Z
Мобілізація жінок стане примусовою? Адвокатка звернула увагу на деталь у законі
Telegraf
2025-05-12T06:34:15Z
Клопотенко показав свою квартиру та здивував витратами на їжу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T06:34:01Z
Міжнародний день медсестри 2025: дата і привітання
Комсомольская правда
2025-05-12T07:25:00Z
Знайшли поєднання факторів, які втричі підвищують ризик раку грудей
24tv
2025-05-12T07:24:23Z
Депресія, апатія, ПТСР: від початку війни українці почали вдвічі частіше звертатися до лікарів
Факти ICTV
2025-05-12T07:13:45Z
Легкий спосіб схуднути: прийом їжі в певний час призводить до значного зниження ваги
Фокус
2025-05-12T06:36:29Z
Науковці довели негативний вплив на дітей навіть короткої реклами шкідливої їжі
Факти ICTV
2025-05-12T06:16:52Z
Скільки грамів м'яса можна споживати без шкоди для здоров'я та планети
24tv
2025-05-12T05:03:18Z
З Міжнародним днем медсестри 2025: найтепліші привітання у картинках і словах
24tv
2025-05-12T03:52:07Z
Кількість звернень українців з приводу розладів ментального здоров’я зросла вдвічі
УкраинФорм
2025-05-12T03:42:44Z
Риба, яку всі ігнорують: чим форель корисніша за лосося
Gazeta UA
2025-05-12T00:00:39Z
Затримано російських агентів, які намагалися підірвати наряд поліції біля Рівного
Украина Криминальная
2025-05-12T07:28:32Z
У Білозерці на Херсонщині через російський обстріл постраждала дитина
УкраинФорм
2025-05-12T07:21:02Z
Поліція встановила "блогерів", які напідпитку в мережі хизувались зброєю
Khreschatyk
2025-05-12T07:19:13Z
РФ вгатила по будинку в Білозерці: під завалами опинилася дитина
Факти ICTV
2025-05-12T07:12:52Z
Атака на Білгород-Дністровський: пошкоджені будинки та пожежна частина, є постраждалий
Факти ICTV
2025-05-12T07:09:52Z
Підлітка смертельно поранили під час розіграшу "Ding Dong Ditch" у TikTok
InternetUA
2025-05-12T07:01:44Z
На Одещині жінку судитимуть за шахрайство та підбурювання до надання хабаря в сервісному центрі МВС
Украина Криминальная
2025-05-12T06:43:31Z
Шахраї дісталися клієнтів Ощадбанку — як крадуть гроші
InternetUA
2025-05-12T06:40:10Z
Одеська поліція розшукує зниклого неповнолітнього хлопця
Украина Криминальная
2025-05-12T06:06:55Z
"Збитки - мінус мільйон": у яких регіонах нічні заморозки погубили врожай
GlavRed
2025-05-12T07:28:58Z
Нафтові доходи Росії під загрозою: усе через ОПЕК+, яка може розпастися
24tv
2025-05-12T07:24:45Z
Іспанія ввела жорсткі правила для зняття готівки
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T07:24:31Z
Група Нафтогаз за чотири місяці сплатила понад ₴30 мільярдів податків
УкраинФорм
2025-05-12T07:18:01Z
Євро суттєво подешевшало: за скільки сьогодні можна купити валюту
24tv
2025-05-12T07:15:39Z
Уряд виділив ще 665 мільйонів на програму «єВідновлення»
УкраинФорм
2025-05-12T07:10:34Z
В Україні дорожчає цибуля
УкраинФорм
2025-05-12T07:06:46Z
Названо десятку найбільших роботодавців в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T07:03:35Z
Джефф Безос інвестує у компанію Toloka, яка займається розробкою рішень для ШІ
Детектор М
2025-05-12T07:01:59Z
Гороскоп на завтра 13 травня: Левам - неочікувана зустріч, Стрільцям - подорож
GlavRed
2025-05-12T07:28:35Z
Росіяни зранку атакували Сумську громаду безпілотниками, пошкоджені автівки та будинки
УкраинФорм
2025-05-12T07:28:30Z
РФ проігнорувала перемир'я: вдарила бомбами та БпЛА, є поранені та прильоти
GlavRed
2025-05-12T07:28:27Z
Загарбники за добу завдала понад 90 ударів по Сумщині, є поранений
УкраинФорм
2025-05-12T07:22:00Z
Ворог усе ближче до адмінкордону: DeepState оновив карту фронту
24tv
2025-05-12T07:18:50Z
Заступником начальника КМВА став Ігор Рева
УкраинФорм
2025-05-12T07:01:49Z
Дуже дивні переміщення: у Маріуполь перекидають військову техніку з новими знаками
24tv
2025-05-12T07:00:31Z
Хмари й опади не відступають. Синоптики дали детальний прогноз погоди в Києві
Telegraf
2025-05-12T07:00:23Z
У Криму хакери атакували кремлівські новинні платформи
УкраинФорм
2025-05-12T06:57:00Z
Tesla призупинить виробництво Cybertruck та Model Y у США
24tv
2025-05-12T07:27:56Z
Кардинально змінився: новий Jeep Cherokee 2026 вперше потрапив на фото
Фокус
2025-05-12T07:10:50Z
Renault вивів на тести новий кросовер, більший за Duster
AutoCentre
2025-05-12T07:07:52Z
Знову DS, але електричний: Емманюель Макрон отримав незвичайний президентський лімузин
ЗаРулем
2025-05-12T07:03:19Z
Топ-10 міфів про Jeep Grand Cherokee: що з цього правда?
ITC
2025-05-12T07:01:22Z
Українці почали частіше купувати автомобілі з Китаю: ТОП-10 популярних моделей
AutoCentre
2025-05-12T06:43:53Z
Продажі авто з Китаю в Україні різко зросли: найпопулярніші моделі
Фокус
2025-05-12T06:27:19Z
Скільки китайських авто придбали українці за минулий місяць
Gazeta UA
2025-05-12T06:18:10Z
Український ринок електромобілів б’є нові рекорди – найпопулярніші авто квітня
24tv
2025-05-12T05:06:17Z
Квітковий Місяць: 4 знаки зодіаку, чий світ стрясає травнева повня
GlavRed
2025-05-12T07:28:23Z
Тут мешкав перший Джеймс Бонд: на Лазуровому березі продають знамениту віллу
24tv
2025-05-12T07:27:50Z
Двосторонній скотч — нова ізострічка: як він допоможе вдома
Telegraf
2025-05-12T07:27:36Z
Копієчний продукт врятує ваші троянди від чорної плямистості: як зробити розчин для обприскування
Telegraf
2025-05-12T07:21:37Z
Справжній музей: це історичне місто Іспанії стане відкриттям для туристів
24tv
2025-05-12T06:48:41Z
Спрінг-роли на сніданок: як приготувати смачну альтернативу бутербродам
Gazeta UA
2025-05-12T06:43:43Z
Яким 2 знакам зодіаку цього тижня варто почати реалізацію нових проєктів
24tv
2025-05-12T06:18:49Z
Сухим не буде: як запекти хек у духовці у смачній підливці
Telegraf
2025-05-12T06:12:02Z
Вони нічим не гірші за деруни: рецепт ароматних цибуляників – в них закохалися соцмережі
24tv
2025-05-12T05:33:45Z
Батарея для флагмана: 7 причин, чому розмір має значення
Фокус
2025-05-12T07:10:43Z
Альтернатива Windows: Huawei представила HarmonyOS для ПК
ITC
2025-05-12T06:58:04Z
Amazon запропонував робітникам змінити рід діяльності через нового ШІ-робота Vulcan
InternetUA
2025-05-12T06:55:54Z
Нігерійська мережа сексуального шантажу ховається у всіх на виду в TikTok
InternetUA
2025-05-12T06:46:26Z
Підвісний чи підлоговий: який унітаз краще обрати
24tv
2025-05-12T06:42:38Z
iPhone Mirroring: що це і як підключити корисну функцію
InternetUA
2025-05-12T06:40:47Z
Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки
InternetUA
2025-05-12T05:43:11Z
Як прискорити роботу смартфона власними силами: сім порад
Gazeta UA
2025-05-12T05:30:27Z
Грецькі розробники представили новітню антидронову систему Medusa
InternetUA
2025-05-12T05:22:04Z
Стародубцева зіграє проти 17-ї «ракетки» на старті турніру WTA у Парижі
УкраинФорм
2025-05-12T07:21:17Z
Дембеле – найкращий гравець сезону в Лізі 1
Football.ua
2025-05-12T07:19:30Z
Шахтар обрав стадіон, на якому зіграє в єврокубках
24tv
2025-05-12T07:18:49Z
Аліна Ягупова вдруге виграла чемпіонат Іспанії з баскетболу
УкраинФорм
2025-05-12T07:07:49Z
Ротань: Олександрія дала шанс для людей у формі — вони свою справу зробили
Football.ua
2025-05-12T07:01:06Z
Ліверпуль – Арсенал 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-05-12T06:58:14Z
Перша ліга: ФК «Епіцентр» продовжує перемагати
УкраинФорм
2025-05-12T06:52:17Z
Джованні Сімеоне планує змінити клуб цього літа
Football.ua
2025-05-12T06:43:25Z
Сергій Кравченко: Після цього поєдинку Олександрія вже не бореться за перше місце
Football.ua
2025-05-12T06:40:58Z