MY.UAНовини
Пандемія, пожежі і теракти: яким запам’ятається катастрофічний 2020 рік
Пандемія, пожежі і теракти: яким запам’ятається катастрофічний 2020 рік

Пандемія, пожежі і теракти: яким запам’ятається катастрофічний 2020 рік

Збиття літака, масштабні пожежі, теракти і пандемія. Здається, що це початок фільму-катастрофи, але для України це – реалії 2020 року.

На початку року Україна втратила 11 громадян, які загинули внаслідок трагічної катастрофи літака МАУ. Через одну помилку десятки сімей втратили своїх рідних, які мали б безпечно долетіти до пункту призначення.

Це одна з низки страшних подій, які спіткали не лише нашу державу, але й увесь світ. Нові витки збройних конфліктів, теракти через карикатури, страшні руйнування і, нарешті, пандемія коронавірусу.

Часто наприкінці року бажають залишити всі негаразди позаду. Факти ICTV пропонують згадати найгірші події 2020 року і разом увійти в новий рік з надіями на краще.

Пожежі в Австралії (січень-березень 2020)

Хоча лісові пожежі в Австралії розпочалися ще у 2019 році, вони тривали й у 2020-му. Це були пожежі неймовірних масштабів, які знищували не лише осередки життя тварин, але й тисячі будівель. У пожежах загинули десятки тисяч тварин, а також 34 людини.

Останні осередки займання у Новому Південному Вельсі загасили 4 березня. Збитки від пожеж були колосальними.

Станом на 9 березня згоріла область площею приблизно у 18,6 млн га, знищено близько 5,9 тис. будівель.

У найгірші дні якість повітря у східних та південних штатах Австралії падала до небезпечних рівнів.

Катастрофа літака МАУ (8 січня)

2020 рік для України розпочався зі страшної трагедії – 8 січня стало відомо, що неподалік від іранського Тегерану розбився літак Boeing 737, який належав компанії Міжнародні авіалінії України.

Це була перша аварія літака української компанії. На борту перебувало 176 громадян з різних країн (зокрема 11 українців), внаслідок аварії ніхто не вижив.

Протягом перших днів Іран спростовував версії експертів щодо можливого збиття пасажирського авіалайнера. Однак вже 11 січня Генштаб Збройних сил країни підтвердив цю інформацію. Причиною катастрофи стала помилка військових.

Нині чорні скриньки з літака МАУ розшифрували, однак розслідування усіх обставин катастрофи триває.

Хоча Іран й обіцяв виплатити компенсації сім’ям загиблих, цього й досі не зробили. А нещодавно з проекту бюджету країни вилучили видатки на відповідне відшкодування.

Оголошення пандемії коронавірусу (11 березня)

Найбільшою катастрофою для людства та України цього року став коронавірус Covid-19, а точніше його поширення країнами. Вперше про нову хворобу стало відомо наприкінці 2019 року, але тоді на неї мало хто звертав увагу.

Жодна країна світу не була готова до спалахів інфекції, особливо ті держави, які розташовані далеко від Китаю. Всесвітня організація охорони здоров’я 11 березня оголосила, що поширення Covid-19 є пандемією.

Того ж місяця з новим захворюванням познайомилася і Україна, швидко запровадивши жорсткий карантин, який мав зупинити поширення інфекції. Маски, соціальна дистанція та антисептики стали нормою для нашої держави та всього світу.

У грудні кількість випадків Covid-19 в Україні перетнуло позначку в 1 млн. Жертвами захворювання стали вже більше 17 тис. пацієнтів. У світі виявлено більше 78 млн випадків коронавірусу, більше 1,7 млн з них – летальні.

Та нині у світі починають перші вакцинації проти коронавірусу. Тому є надія, що до середини наступного року пандемію вдасться взяти під контроль.

Лісові пожежі у Чорнобильській зоні (квітень)

4 квітня на території Чорнобильської зони відчуження розпочалися лісові пожежі, масштаб яких всього за день сягнув 100 га.

Загасити їх змогли лише за 10 діб, оскільки часто осередки загоряння знаходилися у важкодоступних місцях. Крім того, додав проблем і вітер, який часто змінював свій напрямок.

16 квітня залишалося лише кілька осередків тління пожежі, однак через сильний вітер вогонь спалахнув з новою силою. Загалом знадобилося близько місяця для того, щоб повністю загасити полум’я.

Невдовзі після початку пожежі правоохоронці затримали 27-річного жителя села Рагівка, який заради забави підпалив траву та сміття у трьох місцях. Однак вогонь швидко перекинувся далі, після чого чоловік вже не зміг його загасити.

Незабаром затримали ще кількох чоловіків, яких також підозрювали у спаленні сміття.

Вбивство Джорджа Флойда (25 травня)

25 травня у США під час затримання правоохоронцями помер афроамериканець Джордж Флойд. Поліцейський Девід Шовін притискав чоловіка до землі, ставши коліном на шию.

Флойд неодноразово повторював, що не може дихати, однак Шовін не реагував на скарги і тримав коліно на його шиї навіть після значного погіршення стану чоловіка.

Медикам, які прибули на місце події, не вдалося врятувати життя затриманого. Згодом розтин показав, що дії поліцейського призвели до смерті Флойда. Проти чотирьох учасників затримання порушили кримінальні справи.

Також через смерть Флойда у США почалися масові протести, які переросли в рух Black Lives Matter. Його підтримали у багатьох країнах світу, привернувши увагу до проблем расизму та поліцейського насилля.

Вибухи у порту Бейрута (4 серпня)

На початку серпня у ліванському місті Бейрут сталося два надпотужні вибухи. Другий був настільки сильним, що зруйнував припортову інфраструктуру. Руйнівну силу відчули на собі всі жителі в радіусі 10 км. Сила вибуху становила приблизно 2 кілотонни, що вдесятеро менше від потужності ядерної бомби, яку скинули на Хіросіму.

Катастрофу спричинило необережне поводження поблизу аміачної селітри (нітрат амонію), яку часто використовують як добриво або компонент вибухівки. Приблизно 2,7 тис. тонн нітрату амонію зберігалися у порту шість років, без дотримання необхідних заходів безпеки. Вибух стався під час проведення поблизу зварювальних робіт.

Внаслідок події загинули щонайменше 220 людей, 6 тис. були поранені. Близько 300 тис. громадян втратили свої домівки, через що коронавірусна криза у Лівані лише посилилася.

Вибори і протести у Білорусі (9 серпня)

На початку серпня у Білорусі відбулися президентські вибори, на яких перемогу нібито здобув Олександр Лукашенко, який вже більше 20 років керує країною.

Народ підозрював, що влада вдалася до фальсифікації, тому почалися масові протести, на яких правоохоронці показали своє справжнє обличчя. Мережею ширилися сотні відео, на яких спецпризначенці били та “пакували” навіть мирних учасників акції.

Більшість країн світу й досі не визнають Лукашенка легітимним президентом Білорусі. Можна сказати, що до них приєдналася і Україна.

– Україна ніколи не втручалася у внутрішні справи Білорусі і завжди підтримуватиме білоруський народ. З огляду на хід виборчої кампанії у Білорусі та подальші події, сьогоднішня “інавгурація” О. Лукашенка не означає визнання його легітимним главою Білоруської держави, – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Хоча протестна активність дещо згасла, люди намагаються вибороти для себе чесні вибори, а країни тиснуть на керівництво Білорусі санкціями.

Отруєння Навального (20 серпня)

А в Росії й надалі “експериментують” з отруєнням відомих осіб. Цього разу жертвою став відомий опозиціонер Олексій Навальний – 20 серпня на борту літака йому стало зле, довелося здійснити екстрене приземлення.

Навального одразу госпіталізували, надали йому невідкладну допомогу та ввели в штучну кому. Російські лікарі нібито одразу ж почали перевіряти наявність отруйних речовин в організмі опозиціонера, однак нічого не знайшли. За кілька днів пацієнта відправили в німецьку клініку Шаріте, де він лікувався до 22 вересня.

Водночас Німеччина заявила, щов організмі Навального виявили отруту з групи Новачок, яку часто використовували в РФ. Цю інформацію підтвердили і в Організації із заборони хімічної зброї, однак додали, що це новий тип хімікату, який ще не внесли до списку заборонених речовин.

Російська влада спростовує можливу причетність до отруєння і взагалі каже, що погіршення здоров’я Навального не пов’язане зі спробою його вбивства. Тому й не відкривають справу. Водночас опозиціонер опублікував розслідування, в якому називає імена всіх причетних до його отруєння.

А нещодавно Навальний навіть подзвонив одному з підозрюваних у своєму отруєнні і дізнався подробиці спецоперації.

Падіння літака під Чугуєвом (25 вересня)

Жахлива трагедія для України відбулася у вересні. Літак Ан-26Ш з курсантами Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба та офіцерами розбився, здійснюючи посадку на аеродромі.

Внаслідок катастрофи загинули 26 членів екіпажу, один курсант дивом вижив.

Попередньо повідомляли про те, що катастрофа сталася через проблеми з лівим двигуном літака, які побачив екіпаж і намагався повернутися на аеродром.

За фактом падіння літака розпочали розслідування. Урядова комісія дійшла висновку, що аварія сталася через:

  • недостатню підготовку до надзвичайних ситуацій;
  • відсутність контролю за організацією польотів керівництвом Харківського національного університету повітряних сил;
  • порушення планової таблиці польотів;
  • злети конвеєром;
  • системні порушення правил польотів у ВНЗ;
  • відмова системи управління двигуна.

Початок Другої карабаської війни (27 вересня)

У вересні війна за Нагірний Карабах спалахнула з новою силою. Азербайджан та Вірменія з різницею у кілька годин повідомили про те, що інша сторона почала військові дії.

Незабаром Азербайджан почав наступ. Наприкінці дня держава запровадила воєнний стан і комендантську годину, а 28 вересня в країні оголосили про часткову мобілізацію населення.

З перших днів найближчі сусіди, зокрема РФ і Туреччина, закликали сторони припинити конфлікт. Та війна за Нагірний Карабах тривала 44 дні, поки не набула чинності угода про перемир’я з 10 листопада.

Результатом конфлікту є повернення Азербайджаном значної частини територій, які опинилися під контролем Вірменії під час Першої карабаської війни. Про втрати сторін достеменно невідомо.

Землетрус в Егейському морі (30 жовтня)

Наприкінці жовтня в Егейському морі стався землетрус магнітудою 7.0 балів, який спричинив значні руйнування у Туреччині і Греції.

Через підземні поштовхи також сталося невелике цунамі. Найбільше постраждали турецька провінція Ізмір та грецький острів Самос. Кілька будинків у Туреччині зруйнувало повністю, ще близько 10 зазнали значних руйнувань.

Більше 100 людей загинули внаслідок природного катаклізму, більше 1 тис. було поранено. Багато людей опинилися під завалами будинків, і для їх якнайшвидшого звільнення влада Туреччини і Греції домовилися про проведення спільних рятувальних робіт.

Турецькі правоохоронці також розслідують обставини обвалення будинків. Низку осіб підозрюють у порушенні правил будівництва.

Збільшення кількості терактів

У 2020 році відбулося багато терактів, зокрема і в Україні.

Захоплення автобусу із заручниками

21 липня у ЛуцькуМаксим Кривош захопив автобус з 13 пасажирами та забарикадувався у ньому.

Чоловік вимагав, щоб перші особи держави розмістили у соціальних мережах відеозвернення, в якому називають себе “терористами в законі”, а президент Володимир Зеленський рекомендував усім подивитися фільм Земляни 2005 року.

Після тривалих переговорів глава держави записав звернення з рекомендацією подивитися зазначену стрічку. Тоді Кривош відпустив всіх заручників та здався. Згодом Зеленський видалив звернення, в якому виконав вимогу терориста.

Терорист з Полтави

Незабаром у Полтаві Роман Скрипник захопив заручника та погрожував його підірвати, якщо йому не нададуть авто. Згодом він втік, після тижня переховування його знайшли правоохоронці.

Та Скрипника застрелили, оскільки він знову намагався взяти заручника.

Скандал у Кагарлику

А у місті Кагарлик суспільний резонанс спричинили дії поліцейських, які знущалися над жінкою у поліцейському відділку, били її, а потім кілька разів зґвалтували.

Весь особовий склад відповідної установи вивели зі штату, щоб провести переатестацію кожного поліцейського. За кілька тижнів після події штат правоохоронців в Кагарлику значно скоротили.

Багатьох поліцейських притягнули до дисциплінарної відповідальності, а справу проти двох правоохоронців, які брали участь у зґвалтуванні жінки, передали до суду.

Вбивство за карикатуру

І в Україні ще не найгірші історії. Наприклад, у Франції вбили 47-річного вчителя, який показував учням карикатури на пророка Мухаммеда з сатиричного журналу Charlie Hebdo.

За даними поліції та очевидців, 18-річний юнак напав на вчителя поблизу середньої школи міста Конфлан-Сент-Онорін та відрізав йому голову великим ножем. Згодом його застрелили правоохоронці, оскільки він не здався їм на вимогу і почав погрожувати зброєю.

Це не перший теракт за рік, пов’язаний з карикатурами Charlie Hebdo.

Світова фінансова криза

Пандемія коронавірусу підштовхнула світ до нової фінансової кризи, яка стала гіршою навіть за Велику депресію. Економісти вже багато років казали про те, що світу не уникнути нового економічного занепаду.

Поширення Covid-19 стало лише каталізатором того, що назрівало багато років. Станом на жовтень, збитки світової економіки впродовж п’яти років можуть становити близько $28 трлн (згідно з прогнозом МВФ).

Вже наприкінці квітня більше 80 країн світу звернулися до Міжнародного валютного фонду за фінансовою допомогою, аби уникнути дефолту.

У більшості країн очікується зниження ВВП. В європейській зоні воно буде приблизно 7-8%. В Україні падіння економіки – в межах 7,2%. Загалом ніхто не може сказати напевне, скільки світ відчуватиме наслідки кризи.

Екологічні катастрофи

Додалися до низки негараздів у 2020 році і екологічні катастрофи. І масштаби подекуди неприємно вражають.

Паливо в Норильську

Мабуть, одна з найбільших екокатастроф цього року сталася в районі російського Норильська, де з баку на ТЕЦ-3 витекло близько 21 тис. тонн дизельного палива.

Частина палива потрапила в ґрунт (близько 25%), а інше – в річку Далдикан. В окремих пробах кількість забруднювальних речовин перевищила допустиму норму в десятки тисяч разів.

На відновлення природного середовища у цьому регіоні може знадобитися від п’яти до десяти років.

Забруднення повітря

Україна також сильно постраждала від екологічного забруднення, але іншого характеру. За рік Київ неодноразово потрапляв у список міст з найбруднішим повітрям.

За даними порталу Iqair, індекс забруднення повітря у столиці України часто становив близько 150 за норми 50.

Пов’язано це з тим, що українці звикли спалювати сміття, суху траву тощо без спеціального дозволу. І через напрямок вітру смог може віднести у великі міста, де він концентрується.

Масштабна посуха

Також проблемою для нашої держави стала посуха, через яку постраждав врожай.

Особливо це стосувалося врожаю зернових, якого у вересні очікували приблизно на 7 млн тонн менше, аніж минулого року, що має негативно вплинути і на валютну виручку від аграрної галузі.

Звичайно, повну картину можна буде побачити лише на початку наступного року, але попередні прогнози уряду не тішать.

Смерті відомих осіб

Звичайно, смерті видатних людей є нормальним явищем для будь-якого року, однак пандемія коронавірусу у 2020-му значно погіршила ситуацію.

Мабуть, для світу найбільшою втратою став американський баскетболіст Кобі Браянт, який загинув 26 січня. Його гелікоптер розбився за 30 хвилин після злету.

Крім нього на борту знаходилися ще вісім осіб, серед яких була і 13-річна донька Браянта.

Для України ж найбільшою втратою можна назвати науковця Бориса Патона, який помер у 101 рік. Він написав більше тисячі публікацій, за його іменем закріплено близько 400 винаходів.

Це була людина, яка зробила неоціненний внесок у розвиток української науки.

Також у 2020 році у вічність відійшли:

  • Дієго Марадона;
  • Армен Джигарханян;
  • Ірина Бекешкіна;
  • Ігор Скочиляс;
  • Олександр Пономарів;
  • Геннадій Кернес;
  • Крістофер Толкін;
  • Ірфан Кхан;
  • Чедвік Боузмен;
  • Михайло Жванецький;
  • Роман Віктюк;
  • Шон Коннері;
  • Кірк Дуглас;
  • Кім Кі Дук.

Яким би важким не здавався рік, потрібно дивитися у майбутнє з позитивом. Так, за один рік все не покращиться, але якщо ми вчитимемось на помилках минулого, то зможемо уникнути їх.

І надалі кількість катастрофічних подій лише зменшуватиметься.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Сезон арбузов в Украине: что нужно знать, чтобы не купить "нитратный коктейль"
Знай
2025-07-13T10:51:02Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
В Украине могут появиться европейские супермаркеты Lidl и Biedronka: но есть одно условие
Знай
2025-07-14T03:22:44Z
Курс валют в Украине: доллар медленно дорожает, евро быстро дешевеет – что покупать
TSN
2025-07-14T03:07:03Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Займет 20 минут в день: простое упражнение может снизить риск смерти на 40%
Знай
2025-07-14T02:52:24Z
Секрет японцев: простое упражнение, которое снижает давление и спасает от депрессии
Gazeta UA
2025-07-14T00:01:17Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Чтобы огурцы росли как на дрожжах: эффективное и дешевое средство, которое есть у каждого дома
TSN
2025-07-06T18:06:48Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Обещания Patriot и визит Трампа в Великобританию: главные новости ночи 14 июля 2025 года
TSN
2025-07-14T03:19:15Z
Из-за операции "Паутина": РФ активно строит укрытия на своих авиабазах, но не везде, — ISW
Фокус
2025-07-14T03:01:31Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Завтра правительство Шмыгаля представит важные решения для украинцев
TSN
2025-07-13T20:36:33Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Дожди с градом и жара - украинцев поразили прогнозом на понедельник
Gazeta UA
2025-07-14T03:22:18Z
Эти пять знаков будут обладать особым шармом и магией - потрясающий гороскоп на 14 июля
Gazeta UA
2025-07-14T03:10:43Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Приказ Порошенко, разрешивший боевикам Гиркина избежать уничтожения, является госизменой – эксперт
TSN
2025-07-07T17:54:27Z
В Киеве заметили людей со свастикой на одежде и флагах: что известно
Comments UA
2025-07-08T19:36:04Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Какой церковный праздник 14 июля: кого судьба отблагодарит подарком
Comments UA
2025-07-14T03:31:21Z
Предприниматели могут попасть за решетку: за какие правила строго наказывают
Знай
2025-07-14T03:07:15Z
Крупнейший порт Европы готовится к войне с Россией — что известно
TSN
2025-07-08T21:27:03Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T11:43:06Z
Определено ориентировочное время заседания следующего Рамштайна
Корреспондент
2025-07-12T20:48:25Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Симпсоны предсказали Лабубу: почему тревожная теория заставляет владельцев сжигать вирусную игрушку
Фокус
2025-07-13T18:52:06Z
Подертую сумку с пятнами продали за рекордную сумму: в чем ее особенность
Comments UA
2025-07-13T15:30:51Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Adios, Потап: Тина Кароль разнесла рэпера за искусственное "творчество" и попрощалась, муж Каменских отреагировал
Знай
2025-07-09T19:51:50Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
В США произошла стрельба в церкви: есть погибшие
TSN
2025-07-14T03:13:17Z
В Харьковской области четверо полицейских пострадали в результате вражеской атаки FPV-дроном. ФОТО
Новости Украины
2025-07-14T03:06:47Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Как правильно стирать черную одежду, чтобы дольше сохранялся цвет: основные правила
Gazeta UA
2025-07-14T02:22:46Z
Чем подкормить помидоры, чтобы урожай порадовал количеством и вкусом: понадобится только один продукт, который есть в каждом холодильнике
Знай
2025-07-13T20:52:45Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
В Турции нашли артефакты, связанные с культом Диониса
Gazeta UA
2025-07-13T22:43:45Z
Без согласия и без выбора: ChatGPT обязали хранить все ваши разговоры
Comments UA
2025-07-13T19:48:23Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
"Невозможно" отремонтировать в подержанных автомобилях: эксперт назвал вещь
Gazeta UA
2025-07-12T02:21:21Z
"До полного" - не стоит: работник АЗС предостерёг водителей, которые заливают бак до предела
UAToday
2025-07-12T00:39:25Z
Chevrolet удивил ценой нового кроссовера на базе китайской модели
Gazeta UA
2025-07-11T19:33:12Z
Volkswagen начал производство спецверсии электрокара ID.3 GTX FIRE+ICE
Корреспондент
2025-07-11T19:24:47Z
Электромобиль Rimac Nevera R установил 24 новых мировых рекорда
Корреспондент
2025-07-11T18:24:19Z
Hyundai представила электрический седан Ioniq 6 N
Корреспондент
2025-07-11T17:54:34Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Челсі — клубний чемпіон світу
Football.ua
2025-07-13T21:19:39Z
Итальянский теннисист Синнер впервые выиграл Уимблдон
ZN UA
2025-07-13T18:43:23Z
Галатасарай может позволить себе выкупить Осимхена, если оплатит частями
Корреспондент
2025-07-13T18:15:14Z
Роучу безразличны похождения Джервонты Дэвиса: Реванш состоится по плану
Корреспондент
2025-07-13T17:24:42Z
Челси – ПСЖ: накануне финала матча Клубного чемпионата мира
Корреспондент
2025-07-13T17:06:28Z
Покорившие высоту: Дембеле и Палмер приняли участие в фотосессии
Корреспондент
2025-07-13T16:48:38Z
Уимблдон U-14 проигран - не беда, когда в стране война
Корреспондент
2025-07-13T15:54:29Z