Команда проєкту Національної асоціації медіа «Лабораторія форматів» оголосила дев’ять радіостанцій, які отримають гранти в розмірі 35 тисяч гривень на виготовлення 10 радіопрограм. Про це 25 січня повідомила пресслужба НАМ.
«Лабораторія форматів» отримала понад 40 заявок на участь у конкурсі для радіокомпаній з виготовлення трьох оригінальних радіоформатів, з поміж них обрали дев’ять переможців. «Завдяки підтримці міжнародного фонду "Відродження" 9 радіостанцій отримають гранти у розмірі 35 тис грн. на виготовлення 10 радіопрограм кожною з них», – розповіли в НАМ та анонсували серію тренінгів з підготовки команд радіостанцій до створення програм.
Формат «Люди кажуть» – 15-хвилинна радіопрограма про критичне мислення, у якій ведучі та експерти спростовують міфи, які є в українському суспільстві – реалізовуватимуть: радіостудія «Сяйво» (Коломия, Івано-Франківська область), радіо «Скіфія» (Дніпро) та радіо «Львівська хвиля».
Формат «На пальцях» – соціально-розважальна програма на 3-5 хвилин, під час якої діти-ведучі розповідають про свої відкриття у різних сферах, ставлять питання слухачам та запрошують до себе експертів – реалізовуватимуть: МТРК «Чернівці», радіо «ТКС» (Шостка, Сумська область) та радіостанція «Твоє радіо» (Дрогобич, Львівська область)
Формат «Правда. Фейк. Маніпуляція» – 5-хвилинна вікторина, під час якої слухачі намагаються розрізнити, яка інформація є фейком, а яка правдою чи маніпуляцією – реалізовуватимуть: радіокомпанія «Західний полюс» (Івано-Франківськ), радіостудія «Самара» (Павлоград, Дніпропетровська область) та «Телерадіокомпанія "Пріоритет"» (Кременчук, Полтавська область).
Нагадаємо, 5 травня 2020 року Національна асоціація медіа (НАМ) повідомила про запуск спецпроєкту «Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19». Команда «Лабораторії форматів» розробила формат «Антикриза» для телебачення та радіо. 14 травня НАМ обрала п'ять переможців, регіональних мовників, які мали реалізовувати формат «Антикриза» – соціально-розважальне шоу про зміни у житті людей після коронавірусу, яке відповідатиме на три питання: як було раніше, що змінилося і як жити у нових умовах.
Фото: НАМ