/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F73c9566b-32cf-4b22-ab7d-731509715159.jpeg)
Рудий Санько: доброзичливий лис - жебрак підкорив мережу, зворушливе відео
Справжньою несподіванкою стала дружба між працівниками Іркутського кар’єру та пухнастим хижаком.
В мережі шириться відео, яке зняв водій екскаватора в кар’єрі в Іркутській області. На місце робіт, попри страх та шум, почав все частіше навідуватися рудий лис. Тварина підходила до людей досить близько, аж поки не потоваришувала з ними. Тепер лис не боїться залазити у відчинене вікно кабіни транспорту та приходить просити їжу.
Чоловіки настільки звикли до рудого, що вже чекають його з гостинцями. Лиса прозвали Саньком.
Полюбляє він всілякі смаколики – кісточки, пиріжки та навіть солодкі вафлі. Все ж робітники трохи побоюються такого товариша та годують його обережно. Але такому екзотичному вихованцю раді, говорять, що проганяти не будуть, якщо лис і надалі поводитиме себе добре і не буде капостити.
Екологи здивовані тим, що тварина так контактує з людьми. Зазвичай представники цієї родини хижаків дуже обережні та обачні. Можливо причиною такого близького контакту став голод. Цьогоріч зима дає про себе знати.
Зоогалерея в Іркутську
В Іркутській зоогалерії довгий час чекали потомство від маленьких африканських лисиць – фенеків.
Пара не давала потомство цілих 8 років. На 9-й рік у фенеків з’явилися аж троє малюків.
Після того, як стали батьками, лисички різко змінилися, стали більш агресивними та злими. Це зрозуміло, адже інстинкт говорить їм захищати своє потомство.
Працівники галереї розповідали, що мріяли розвести фенеків багато років.
Слідкуйте за нами, де Вам зручно: наш Telegram та Viber!
Домашні лиси
Зараз надзвичайно популярно тримати домашніх лисиць. Зоологи радять перед тим, як зважитися на такий крок уважно вивчити інформацію про догляд та утримання тварини, про можливі складнощі, що можуть виникати у процесі росту лисеняти.
Утримання лисиці відрізняється від утримування кішки чи собаки. Хоча спеціалісти говорять, що певні схожі риси в них є, але лиса виховувати значно складніше.
Часто проблеми з’являються, коли тварина вже доросла, а тоді знайти їй нових господарів важко. Та й господарям не просто завоювати довіру дорослого лиса.
Господарям такого дещо екзотичного домашнього улюбленця доведеться звикнути до постійного запаху в помешканні та звичок пухнастого хижака.
Думка, що всі лисиці є носіями бешенства та інших хвороб не правдива. Хвороби можуть переносити і коти та собаки, і інші дикі тварини. Просто лисам також треба робити своєчасні щеплення, приводити на огляд до ветеринара та слідкувати за його контактами з іншими тваринами та навколишнім середовищем.
Раніше сайт новин MY.UA писав, що актриса Емілія Кларк познайомила всіх зі своїм домашнім улюбленцем.
Співачка Анна Сєдокова розповіла, чому любить кішок. Читайте всі цікаві новини на MY.UA.
Підписуйтесь на наш канал в Twitter та дізнавайтесь всі новини України та світу!
Приєднуйтесь до нас в Flipboard!