/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3167520ea3ee4131467ee5cabc3f9e2b.jpg)
Санкції проти каналів: в Офісі президента не бачать підстав для закриття інших ЗМІ
В Україні поки не планують розширювати санкції проти каналів й закривати інші ЗМІ, хоча інформаційна політика деяких з них виглядає “дивно”.
Про це заявив радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк.
– Я поки що зовсім не бачу зв’язку між закритими каналами і тими ж каналами Прямий, 5-й, Наш. Так, ідеологічно ці канали виглядають дуже дивно, – заявив Михайло Подоляк.
На його думку, ці канали не заважають руху країни за визначеним курсом. З каналами, які потрапили під санкції, була зовсім інша історія.
– Це історія фінансування з боку держави-агресора і незаконних військових утворень на непідконтрольній Україні території. Тобто це пряма загроза національній безпеці, – додав спікер.
Санкції проти каналів
2 лютого 2021 року Володимир Зеленський підписав указ, яким запровадив санкції проти українських телеканалів.
Під обмеження потрапили 112, Newsone та Zik.
Детальніше про санкції проти каналів в Україні читайте на Фактах ICTV.