Про це він написав у Facebook.
Згодом правоохоронці, як того вимагає КПК, зареєструвала відповідну заяву, а Пан з адвокатами звернувся до суду й попросив арештувати сайти, які про нього писали. Справу розглядала суддя Катерина Плахотнюк, яка 4 лютого визначила 426 сайтів як такі, що "принижують честь і гідність Пана". На них було накладено арешт. Рішення суду направили до поліції та Нацкомісії з регулювання сфери зв'язку та інформатизації.
"Ніяких реальних дій, які б нанесли шкоди власникам інтернет-ресурсів нанесено не було. Крім шкоди суспільній моралі після таких рішень суду", - додав заступник міністра.
Він розповів, що поліція вже відкликала супровідний лист до Нацкомісії, а кримінальну справу перевірить Головне слідче управління. В разі відсутності складу злочину її закриють. Також Геращенко анонсував "окрему розмову" з Олександром Паном.
Речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у коментарі УП заявила, що 25 лютого процесуальним керівником прийнято рішення про закриття вказаного кримінального провадження та одночасно - про скасування арешту на майнові права інтелектуальної власності. Крім того, прокуратурою ініційовано проведення службового розслідування у зв’язку з діями службових осіб Голосіївського управління поліції під час розслідування цього провадження.
Максимець наголосила, що прокурор не брав участі у засіданні Голосіївського суду, не був повідомлений про його проведення та не отримував ухвалу.
- Нагадаємо, що суд постановив закрити доступ до 426 інтернет-порталів.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb