/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Ff723473a9a59ae474697aa8121493012.jpg)
У сфері економіки й безпеки: США хочуть посилити підтримку України – Блінкен
Сполучені Штати добре обізнані щодо викликів, які сьогодні стоять перед Україною, та готові посилити її підтримку в різних сферах. Про це заявив у середу в Конгресі Сполучених Штатів державний секретар США Ентоні Блінкен, передає "Укрінформ".
"Ми виступаємо рішуче проти спроб Росії анексувати Крим, ми рішуче проти агресії РФ на Донбасі, на сході України. І ми твердо підтримуємо Україну та маємо намір посилити цю підтримку – будь то у сфері безпеки, економіки, або ж у зусиллях щодо зміцнення власної демократії", – зауважив глава Держдепартаменту.
Він підкреслив, що Україна відповідає на виклики агресії ззовні, з боку Росії, а також на власні виклики, включно з проблемою корупції.
"Ми налаштовані працювати над усім цим", – зауважив Блінкен.
Як повідомляв 5.UA,
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала