/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F59cf5f9bbe2f4b16e86d227342f8af83.jpg)
За чотири роки в Україні побудують 24 тисяч км доріг — Кубраков
Очільник "Укравтодору" Олександр Кубраков заявив, що до 2024 року в Україну планують побудувати чи відремонтувати 24 тисяч км доріг.
Про це він розповів 18 березня у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".
Очільник "Укравтодору" наголосив на проблемі поганого дорожного сполучення між обласними центрами.
"Це основна мережа доріг: міжнародні, національні та регіональні дороги. Якщо ми говоримо про терміни 2023-2024 роки, то йдеться про це. Тому що це базова потреба держави. Якщо ми не можемо між обласними центрами від одного до іншого доїхати, тобто це ненормально. Це (будівництво доріг — Ред.) пріоритет і це ми точно розуміємо", — зазначив Кубраков.
Він переконаний, що виконати це завдання реально, якщо будувати дороги такими швидкими темпами, як минулого і цього року.
Раніше заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що минулого року силами "Укравтодору" та обласними державними адміністраціями в Україні було зроблено понад шість тисяч кілометрів доріг.