/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F24abc730528bd9af11a563315b530c26.jpg)
США розглядають можливість відправки військових кораблів в Чорне море через військову присутность Росії на кордоні України
Сполучені Штати розглядають можливість направити військові кораблі в Чорне море в найближчі тижні.
Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.
Сполучені Штати розглядають можливість відправки військових кораблів в Чорне море в найближчі кілька тижнів у знак підтримки України на тлі збільшеного військової присутності Росії на східному кордоні України, повідомив CNN 8 квітня представник міністерства оборони США.
США зобов'язані повідомити за 14 днів про свій намір увійти в Чорне море відповідно до угоди 1936 року, згідно з якою Туреччина контролює протоки для входу в море. Поки не зрозуміло, чи було надіслано повідомлення.
Представник Міністерства оборони також повідомив, що ВМС продовжують запускати розвідувальні літаки в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем для спостереження за діяльністю Росії і будь-якими пересуваннями військ в Криму.