![Після річної перерви "Укрзалізниця" відновлює рух поїзда Львів - Ужгород](https://thumbor.my.ua/MaqpZtv-FBAI5T8nU2KNLSfTZaM=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2d135a52a37ea1dcc3daec7e5923ddf6.jpg)
Після річної перерви "Укрзалізниця" відновлює рух поїзда Львів - Ужгород
Акціонерна компанія "Укрзалізниця" (УЗ) з 16 квітня відновлює рух регіонального поїзда № 829/830 Львів – Ужгород, курсування якого було скасовано більше року тому.
Про це повідомила прес-служба УЗ.
Відзначається, що курсування поїзда відновлено з метою з'єднати міста і селища Закарпаття і Карпат для безпечного весняного відпочинку в горах без скупчення людей.
Поїзд відправлятиметься з Ужгорода о 05:13 щодня (крім середи), а прибуватиме до Львова о 10:59.
Зворотний рейс зі Львова відправлятиметься щодня (крім вівторка) о 16:37, а прибуватиме до Ужгорода о 22:22.
Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, зупинний пункт «Опорець», Воловець, Свалява, зупинний пункт «Карпати», Мукачево, Батьово, Чоп.
Що цьому передувало
"Укрзалізниця" з 11 квітня відновила повноцінне курсування поїздів далекого прямування в Закарпатті.
Головні новини України та світу на ранок 14 квітня
Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.
Автор: Павло Степанець