/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1654257172ebc682d463711247368819.jpg)
У Держдепі США повідомили подробиці зустрічі Блінкіна з Кулебою
Під час зустрічі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та держсекретар США Ентоні Блінкен у Брюсселі обговорили російську агресію, а також важливість проведення реформ та боротьбу з корупцією. Про це йдеться на сайті Держдепу.
Блінкен підтвердив незмінну підтримку США суверенітету й територіальної цілісності України в умовах тривалої російської агресії.
"Держсекретар також висловив занепокоєння у зв’язку з умисними діями Росії, спрямованими на ескалацію напруженості з Україною, в тому числі завдяки агресивній риториці та дезінформації, порушенням режиму припинення вогню, а також рух російських військ в окупованому Криму та вздовж кордонів України", - сказано в повідомленні.
Крім того, Блінкен та Кулеба обговорили важливість просування верховенства права та економічних реформ для зміцнення українських інституцій, підтримки зусиль у боротьбі з корупцією, антикорупційних зусиль, а також прагнення України до євроатлантичної інтеграції.