MY.UAНовости
«Варто не лише інформувати про активізацію військ Росії, але й гасити навіть натяки на паніку, роз’яснювати та формувати громадянську позицію». Опитування телеканалів
«Варто не лише інформувати про активізацію військ Росії, але й гасити навіть натяки на паніку, роз’яснювати та формувати громадянську позицію». Опитування телеканалів

«Варто не лише інформувати про активізацію військ Росії, але й гасити навіть натяки на паніку, роз’яснювати та формувати громадянську позицію». Опитування телеканалів

Наприкінці березня 2021 року Росія почала стягувати свої війська та техніку до кордонів України. За даними групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), концентрація російських військових на кордонах є максимальною з 2014-2015 років. Розслідувачі попередили, що диспозиція військ РФ «носить скоріше наступальний, ніж оборонний характер». Українська розвідка теж вважає, що Росія готує широкомасштабні провокації на сході України. Зокрема, у зоні проведення операції Об’єднаних сил значно зросла кількість обстрілів, унаслідок чого за березень загинули дев’ять українських військових, у квітні – десять.

На тлі загострення ситуації президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до російського вторгнення. Кремль усе заперечує, але продовжує нарощувати сили як на кордоні України, так і в окупованому Криму та акваторії Чорного моря.

Паралельно РФ розгорнула масштабну дезінформаційну кампанію, у межах якої поширює фейки «про вбивство дитини дроном ЗСУ», про «каральну операцію України» та «підготовку України до наступу на Донбас». Представники Кремля також почали крутити свої старі наративи про «захист російськомовного населення та жителів Донбасу».

Секретар РНБО України Олексій Данілов останніми днями двічі виступив із заявою, що Росія розв’язала інформаційну війну проти України та інших країн Європи. За його словами, інформаційний тероризм РФ прагне вплинути на здатність України протистояти російській агресії. Данілов закликав медіа виважено і максимально точно подавати інформацію, не піддаючись на провокації і не підігруючи дезінформаційним кампаніям з боку РФ. Очільниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська, своєю чергою, сказала, що попри колосальні фінансові вливання у пропаганду, Росія не виграє інформаційну війну.

Через новий виток, українсько-російська війна знову виходить на перші щаблі в українських ЗМІ. Вони почали виходити за межі звітів й зізнаються, що приділяють цій темі найбільшу частину свого ефіру та намагаються максимально широко її висвітлити. Українські телеканали ставлять собі за мету – не лише інформувати, а й пояснювати. Представники деяких каналів кажуть, що до цієї ситуації не може бути «забагато уваги», а замовчування подій на сході називають «злочином». На каналах обережно коментують роботу своїх колег, однак зазначають, що деякі ЗМІ поширюють проросійські фейки та умисно викривлюють інформацію.

У питанні щодо комунікації влади щодо загострення ситуаціі на кордоні України думки представників каналів розходяться – хтось вважає її достатньою та каже, що швидко отримує відповіді на всі запити; інші скаржаться на брак інформації від Офісу президента, Генерального штабу Збройних Сил України та Міністерства оборони. Як вихід із ситуації, канали пропонують українській владі проводити щоденні брифінги та сформувати пул експертів, які коментуватимуть дії та рух військ РФ.

«Детектор медіа» запитав у телеканалів*, як вони висвітлюють перебіг українсько-російської війни та поцікавився їх думкою про комунікацію влади щодо активізації РФ.

Ми поставили такі запитання:

1. Уже досить тривалий час ми спостерігаємо загострення ситуації у війні з Росією. Яким чином ваша редакція (канал) вибудовуєте висвітлення цих процесів? Чи є в планах поширення уваги до ситуації – якщо так, у який спосіб?

2. Чи достатня, на ваш погляд, увага українських медіа до загострення ситуації загалом? Чи достатньо комунікує ситуацію влада – ОПУ, народні депутати, Кабмін? Чи є можливість у медіа вичерпно інформувати громадян про те, що саме відбувається?

3. Чи є потреба посилити тиск медіа, громадянського суспільства на відповідальних осіб заради отримання суспільно значимої інформації та повної поінформованості громадян?

Генеральний продюсер інформаційного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Федір Скрипник:

1. Максимально широко, з огляду на доступні можливості і ресурси. В нас є повноцінний канал «UA:Донбас» із своїм повноцінним ньюзрумом. І одне з його головних завдань – не лише стежити за новинами і якимось приводами. Розповідати, що відбувається на передовій, що в найближчих до межі населених пунктах, життя людей. В нас є групи, зокрема, в Костянтинівці, Волновасі, Бахмуті. На загальнонаціональному рівні вже більш глобально теми висвітлюємо. І це не тільки у часи загострення ситуації. Війна триває вже 7 років. І послаблювати увагу до неї ми просто не маємо права. Щодо поширення можливостей – так, відповідні плани є. Днями обговорювали їх у редакції. Але назагал поки це озвучувати не можна точно.

2. Не хочу обговорювати роботу колег з інших медіа. Але в деяких випадках, ця увага більше нагадує поширення паніки, аніж інформування аудиторії. Можливо, це й є наслідком недостатньо якісної комунікації з боку профільних відомств. Якщо говорити про дії Росії поблизу кордону, то в нашому центральному ньюзрумі вважають, що точно не завадили б щоденні брифінги з цього питання. Не тільки, що відбувається в зоні проведення ООС, а що каже наша розвідка, зокрема, про активність росіян поруч із Чернігівщино, Харківщиною та в Криму. Сформувати пул експертів, які готові у будь-яким момент прокоментувати, що той чи інший рух військ РФ означає. Аби показати українцям, що все під контролем. Гасити навіть натяки на паніку, яку із радістю підігрівають в Україні прихильники політики агресора. Звісно, ніхто не очікує розкриття військових таємниць, але принаймні готовність українського війська до будь-якого розвитку подій варто прокачувати.

3. Якщо хтось і має право тиснути, то лише суспільство. І я б був дуже обережним із самим словом «тиск». Аби його не сприймали радикально. Може величезна кількість запитів на доступ до інформації (як від зареєстрованих медіа, так і від громадян) допоможе відповідальним особам обрати напрямок роботи, що покращить комунікаційні процеси.

Шефредакторка 24 каналу Олена Трибушна

1. Ми приділяємо висвітленню цієї теми зараз найбільшу частину інформаційного ефіру. Протягом усього дня подаємо інформацію про розвиток ситуації, її причини і можливі наслідки. Долучаємо до ефірів протягом усього дня спікерів з теми – від офіційних представників влади до профільних експертів з України, США, Європи і спікерів з РФ, як от опозиційно налаштовані журналісти, публіцисти, політологи, які працюють на західні аналітичні інститути. Звичайно, будемо ще більше приділяти в разі подальшого загострення ситуації. Попередньо підготувались і до режиму роботи каналу в разі крайнього загострення.

2. Минулого тижня було враження, що влада мала б більше комунікувати на цю тему, зокрема в день виступу Хомчака в Раді. Зараз загалом оцінюємо інформування як задовільне.

3. З нашої точки зору, поки що в цьому немає потреби, якщо говорити саме про питання інформування про ситуацію на ТОТ і біля кордонів. Але ситуація змінюється дуже швидко, тому не виключаємо, що така потреба з’явиться.

Шефредакторка 5 каналу Ірина Герасимова

1. Війна є однією з ключових тем програм 5-го каналу, як інформаційних, так і просвітницьких. Глядач 5-го у випусках новин точно побачить інформацію з фронту: від щоденних звітів Генштабу до спецрепортажів наших кореспондентів. На українському сході ми маємо свій корпункт в Луганській області, а також стрінгерів, які покривають Донецьку область. Також раз на місяці ми відправляємо на ротацію знімальну групу з Києва, щоб максимально покрити присутність на лінії фронту.

2. Є медіа, для яких війни взагалі не існує, або ж існує «гражданскій канфлікт» з умисним викривленням інформації і фейками проросійського ґатунку. Проукраїнські медіа намагаються достатньо часу приділяти темі війни, але через недостатню комунікацію з ОПУ, а відповідно ГШ і МО – часто неможливо вичерпно подати інформацію для глядача. Зрозуміло, що в умовах війни – має бути військова цензура. Але при цьому, має бути постійне інформування, що сталося, чому загинули, як плани МО і т.д. А цього немає.

3. Потреба є. Але зважаючи на попередні історії, коли МО відмовляє журналістам в зйомках, посилаючись на епідемію, мало віриться в результативність такого тиску. Один єдиний раз військові журналісти змогли вплинути на ситуацію. Коли своїми масовими відеозверненнями розблокували роботу медіа на сході.

Шефредактор Прямого каналу Віктор Медвідь  

1. Ми щодня і щогодини говоримо і показуємо про це, намагаючись не залякувати людей, а навпаки. Просто, аби глядач володів інформацією.

2. Інші канали і редакції судити не буду, то їх власний вибір. Щодо представників влади, то до них банально дуже важко достукатись, а ті нечасті коментарі, які з’являються в ЗМІ, не мають ніякої конкретики і йдуть не від головнокомандувача і навіть не від його прессекретаря, а від різноманітних представників значно нижчого рівня.

3. Ми категорично підтримуємо бажання всіх громадян знати більше. Бодай ту інформацію, яка не ж секретною. А також хотілось би детальніше і більше знати, про що домовляються на усіляких міжнародних зустрічах і дзвінках та взагалі, з чим Україна йде на ці зустрічі.

Головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак

1. «Новинна Група Україна» завжди приділяє особливу увагу висвітленню подій на сході України. Наші воєнні кореспонденти постійно готують репортажі із зони конфлікту. Розуміємо, що зарекомендували себе у суспільстві як загальнонаціональне ЗМІ, тому наше основне завдання — надавати чітку, об'єктивну та зважену інформацію щодо ситуації на сході країни, особливо у ситуації загострення конфлікту. Ми систематично розвінчуємо фейки російської пропаганди, і надаємо правдиву та актуальну інформацію від перевірених джерел.

2. Представники влади оперативно реагують на наші запити, надають чіткі та зрозумілі відповіді у максимально короткі терміни. Звісно, виникають й певні складнощі, але на цей час жодних перешкод для повноцінної інформаційної діяльності, які б не вдалось оперативно врегулювати, не було. Можу впевнено сказати, що наша професійна команда робить усе для належного інформування глядача. Але, як і кожен мешканець України, ми сподіваємось, що новини надалі будуть тільки хорошими.

Телеканал «1+1»

1. Для нас ситуація на Донбасі із самого початку конфлікту була і залишається у центрі уваги всіх редакцій і журналістів особисто, які регулярно відвідують зону ООС та здійснюють прямі включення безпосередньо з місця подій. Наша кореспондентка Наталя Нагорна стала першою жінкою з редакції ТСН, яка від початку війни працювала на передовій. За чотири роки в АТО Наталя назбирала стільки вражень та історій, що вони увійшли у книжку «Повернутися з війни».

Ми вбачаємо свою місію, як медіа, зокрема, і у висвітленні подій, які відбуваються на сході, тому у випусках ТСН регулярно подається розгорнутий огляд подій, готуються спеціальні випуски новин, відбуваються інтерв’ю на цю тему з експертами, представниками влади, громадськими активістами тощо. Так само інформація поширюється в рамках інших інформаційних проєктів «1+1 медіа» – як на телеканалах, так і в онлайн-медіа.

Протягом усього часу протистояння командою ТСН була створена низка спецпроєктів («Діти війни», «Операція Крим», мультижанровий проєкт «Переможці» про силу духу воїнів АТО, які на війні втратили кінцівки), військовими кореспондентами висвітлено тисячі тем про війну на Сході та організовано сотні ексклюзивних інтерв’ю. 

2. Важко сказати, що є достатньою увагою. Це ситуація, де уваги з боку медіа не може бути забагато, а замовчування є злочином. «1+1 медіа» намагається вичерпно інформувати своїх читачів/глядачів про стан справ, опираючись на офіційні дані щодо ситуації, які надаються державою, та дбаючи про інформаційну безпеку країни. Крім цього, в рамках різних інформаційних проєктів, у тому числі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1», ініціюються публічні обговорення теми, залучення експертів, представників відповідних органів державної влади тощо.

3. Слово тиск, мабуть, є не дуже доречним тут. Ми знаходимося у стані війни, ймовірно, є певна інформація, яку не можна розголошувати. На наш погляд, варто не тільки інформувати громадян, але й роз’яснювати, що відбувається, хто ворог, формувати громадянську позицію. Аналогічно й щодо самих медіа – не замовчувати тему, приділяти їй увагу, проактивно шукати інформацію.

Телеканал Еспресо

1. За 7 років російської агресії проти України телеканал «Еспресо» вибудував достатньо ефективний механізм інформаційного висвітлення подій, що пов'язані з війною. Тому, зараз інформування глядачів та читачів «Еспресо» відбувається в рамках загального технологічного процесу. 

2. На наш погляд, українські медіа достатньо приділяють увагу до загострення ситуації.

3. Для відповіді на це питання, потрібно визначити, що таке повна поінформованість? На наш погляд, в умовах наростання агресії медіа та громадянське суспільство повинні посилити підтримку державних інституцій та організацій, що займаються захистом держави.

*Телеканали ICTV та СТБ пообіцяли надати відповіді 19 квітня. Натомість «Інтер», «Наш» та «Перший незалежний» проігнорували запити.

Фото: Минобороны России/Facebook

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
В Раде не скрывают гнева: "это ручное гестапо Зеленского"
Comments UA
2025-08-08T17:24:03Z
В документах Кремля прописана дата окончания войны: ГУР рассказали, когда россия отступит
Знай
2025-08-18T20:30:13Z
Как закончится война в Украине: прогноз Сырского
TSN
2025-08-07T20:42:23Z
Мелания Трамп передала Путину тайное письмо
TSN
2025-08-16T04:31:36Z
Рада изменила бюджет-2025: заберут 8 млрд грн у Киева, увеличат невоенные расходы
Лига
2025-08-20T18:45:51Z
Молдова защищает предстоящие выборы от влияния России — ЦПД
ZN UA
2025-08-20T18:42:00Z
Известно, кто будет охранять Путина во время визита в США
Корреспондент
2025-08-13T07:27:53Z
Трамп оценил саммит и высказался о санкциях для РФ
Корреспондент
2025-08-16T03:36:58Z
Переговоры Трампа и Путина и их последствия: главные новости ночи 16 августа 2025 года
TSN
2025-08-16T04:09:00Z
Алла Пугачева решилась на резкий и неприятный шаг
Comments UA
2025-08-14T20:42:08Z
Леся Никитюк ошеломила эффектным видом фигуры в купальнике спустя два месяца после родов
TSN
2025-08-16T14:57:48Z
Обручальное кольцо Елены Зеленской. Как выглядит главное украшение первой леди Украины и сколько стоит
Telegraf
2025-08-13T18:09:43Z
Анна Кошмал после рождения второго ребенка не может похудеть и объяснила почему: "Все безрезультатно"
TSN
2025-08-16T16:06:52Z
$100 тысяч инвестиций: Николай Каблука покажет световую скульптуру на Burning Man
Апостроф
2025-08-20T17:33:24Z
"Мені так треба Вітрила": Lama удивила новым творческим дуэтом и презентовала песню
Апостроф
2025-08-20T16:21:50Z
Умер популярный российский актер Иван Краско
GlavRed
2025-08-09T10:54:57Z
"Ты должна жить своей жизнью": дочь Халка Хогана раскрыла его последние слова
Фокус
2025-08-09T10:15:20Z
Съемки клипа Макса Барских сорвались из-за баллистического обстрела
TSN
2025-08-15T14:21:32Z
Выстрелил молодой маме в голову. В Каменском произошло ужасное убийство
Telegraf
2025-08-09T11:09:46Z
Взрыв завода в РФ: резко увеличилось число пострадавших
Корреспондент
2025-08-15T14:06:46Z
Ракетная атака на Днепр: что известно о последствиях
TSN
2025-08-15T14:21:54Z
В Запорожье в результате атаки РФ погибли три человека, много раненых. ФОТО
Новости Украины
2025-08-18T10:33:02Z
Прострелили голову пожилой женщине: что известно о конфликте с ТЦК на Волыни
TSN
2025-08-20T18:45:37Z
Взрыв в Польше: власти уже знают, что упало в поле и от кого прилетело
Новости Украины
2025-08-20T17:54:21Z
В Москве масштабный пожар: горят склады и кафе
Корреспондент
2025-08-17T00:03:36Z
Огромное озеро таинственно исчезло за ночь: NASA показали фото
Comments UA
2025-08-07T09:30:12Z
Сотрудницу Одесской таможни поймали на взятке
Корреспондент
2025-08-09T11:09:07Z
17 августа: церковный праздник сегодня, что выбросить из дома, чтобы ушли болезни и печали
UAToday
2025-08-17T04:00:46Z
Вдова Поклада после его смерти поскандалила с бывшей Джигарханяна, которая позвонила из Москвы
TSN
2025-08-09T11:03:40Z
Дроны атаковали завод ударных БПЛА в России
Новости Украины
2025-08-09T09:42:54Z
7 августа - приняли "Закон о пяти колосьях", какой сегодня церковный праздник, что нельзя делать
Комсомольская правда
2025-08-07T02:34:56Z
Разведка показала российский БПЛА с LTE-связью и компонентами из Китая
Новости Украины
2025-08-20T18:21:56Z
Педагог объяснил 200 баллов на НМТ: две параллельные системы образования
Знай
2025-08-20T18:21:38Z
15 млн за жизнь: Кабмин утвердил выплаты семьям погибших в плену
Gazeta UA
2025-08-16T03:00:19Z
Квартирный вопрос: как государство планирует помогать переселенцам с жильем
Корреспондент
2025-08-15T14:18:15Z
Литва формирует трехуровневую линию обороны на границе
Корреспондент
2025-08-14T18:27:05Z
Три вечерних привычки, которые помогут быстро заснуть
Gazeta UA
2025-08-09T21:42:39Z
Новый штам коронавируса: области распространения, симптомы
Корреспондент
2025-08-09T02:57:25Z
Микробиолог рассказала о новых технологиях борьбы с раком
ZN UA
2025-08-09T10:51:17Z
По Украине стремительно распространяется опасный вирус: случаев заболевания увеличилось более чем в 10 раз
Новости Украины
2025-08-20T17:33:53Z
Почему женщинам следует ежедневно употреблять мяту: польза, о которой вы не знали
TSN
2025-08-20T17:06:58Z
Среди мужчин распространяется популярная хирургическая услуга: что делают, чтобы стать выше
TSN
2025-08-20T16:33:55Z
12-летняя волонтер: девочка, победившая онкологию, учит других больных верить
Комсомольская правда
2025-08-20T15:03:00Z
Выявлены теневые поставки в Украину гомеопрепаратов из РФ
Корреспондент
2025-08-20T14:57:28Z
Что ребенок наследует от матери, а что — от отца: чей будет интеллект
TSN
2025-08-20T14:48:58Z
Банкротство Аэросвита: арбитраж закрыл $700 млн иск компании Коломойского к Украине
Лига
2025-08-08T13:39:26Z
Добавят меньше, чем стоит буханка хлеба: на сколько повысят пенсии
Знай
2025-08-08T17:36:28Z
Выгодно ли работать на пенсии: сколько прибавят за каждый месяц
Знай
2025-08-14T05:06:09Z
Азербайджан может снять эмбарго на поставку оружия Украине
TSN
2025-08-11T01:21:49Z
"Сложная экономическая ситуация": Sony внезапно объявила о повышении цен на PlayStation 5 и PlayStation 5 Pro в США
GameMag
2025-08-20T17:57:51Z
АРМА продало російський метал на понад 23,5 млн грн
AgroNews
2025-08-20T17:18:21Z
Саратовский НПЗ в России остановил прием нефти после атаки беспилотников
Новости Украины
2025-08-11T19:30:20Z
Украинцев за границей могут оштрафовать на 400 тысяч гривен
Знай
2025-08-20T17:06:33Z
Нацбанк повысил курс доллара второй день подряд
Корреспондент
2025-08-20T16:09:11Z
Кабмин упростил продажу подержанных авто: от чего избавили украинцев
Знай
2025-08-16T15:51:16Z
Вводят новый синий сигнал светофора: водители в шоке, штрафов станет больше
Знай
2025-08-16T12:30:45Z
В Киеве заметили новейший спортивный электрокроссовер Smart
Фокус
2025-08-09T09:42:13Z
Xiaomi выйдет на европейский рынок электромобилей в 2027 году
Корреспондент
2025-08-20T16:06:42Z
Звезды "Очень странных дел" и "Индианы Джонса": музей распродает коллекцию авто из кино
Фокус
2025-08-20T14:15:34Z
Автомеханики ответили, когда стоит продавать автомобиль, чтобы потом не сожалеть
Comments UA
2025-08-20T13:00:23Z
Может появиться в Украине: Stellantis готовит конкурента VW ID.3 и MG4 за $15 000
Фокус
2025-08-20T11:57:31Z
Ferrari, McLaren и Aston Martin: какие экзотические авто появились в Украине в 2025 году
Фокус
2025-08-20T10:45:22Z
Как продлить работу аккумулятора: основные ошибки водителей
Gazeta UA
2025-08-20T02:21:13Z
Что будет, если хранить лимоны в морозилке: вам точно это понравится
TSN
2025-08-10T12:48:31Z
Гороскоп на сегодня 16 августа: финансы овнов, обман близнецов и разочарование рыб
Знай
2025-08-16T02:06:53Z
В Египте нашли затерянный город времен раннего христианства
Корреспондент
2025-08-13T17:21:02Z
Сырая аджика на зиму: как приготовить ее правильно, чтобы она долго не портилась
Telegraf
2025-08-20T18:30:54Z
Почему кот отказывается от объятий: эксперты предупреждают об опасности
TSN
2025-08-20T18:09:41Z
Помидоры черри в томатном соке: заготовка на зиму
Telegraf
2025-08-20T17:36:24Z
Простой способ утилизировать кабачки и накормить семью: приготовьте из них итальянскую "цукинелу"
Telegraf
2025-08-20T15:06:50Z
Обман в магазинах и рынках: как защитить свои права
Знай
2025-08-20T14:51:20Z
Как без труда вымыть стеклянные банки перед консервацией: три способа
Gazeta UA
2025-08-20T14:45:49Z
"Перемоги не буде", - Стрєлков із в'язниці побачив провал наступу РФ
Новости Украины
2025-08-08T19:33:44Z
Этот лайфхак спасет вас от адской жары: как охладить дом за 15 минут
Знай
2025-08-09T10:51:17Z
"Забиваются в норы": новая тактика врага в Волчанске
Хвиля
2025-08-07T22:15:57Z
В Донецкой области принудительно эвакуируют семьи с детьми еще из 19 населенных пунктов
Новости Украины
2025-08-09T06:33:16Z
В оккупированном Крыму пропал интернет – ЦНС
ZN UA
2025-08-20T18:09:18Z
"Укрпочта" уходит из Константиновки, но обещает вернуться
ZN UA
2025-08-20T17:12:07Z
Россия атакует Украину БпЛА: карта тревог
TSN
2025-08-08T22:03:49Z
Разведка поразила системы ПВО россиян, в том числе на горе Ай-Петри в Крыму – видео
Лига
2025-08-07T14:25:08Z
"Я шел воевать, а попал в мясорубку", — оккупант жалуется, как ему не повезло. ВИДЕО
Новости Украины
2025-08-10T20:36:12Z
Больше всего "мотают" электроэнергии: эксперты назвали разоряющие вас приборы
Знай
2025-08-16T20:12:38Z
Полнолуние и новолуние в августе 2025: лунный календарь
VGorode
2025-08-09T11:33:37Z
Цифровая головоломка, которая захватила сеть: найдите число 16 за 7 секунд
Gazeta UA
2025-08-15T14:15:23Z
Ограничения в мессенджерах: Россия усиливает цифровой контроль
Хвиля
2025-08-14T00:15:39Z
Огненный шар пронесся в небе над Японией: что это было
TSN
2025-08-20T18:36:00Z
Експорт рідкоземельних продуктів із Китаю досяг максимуму
AgroNews
2025-08-20T18:21:42Z
Google анонсировала Pixel Buds 2a с шумоподавлением и 7 часами работы от одного заряда
Лига
2025-08-20T18:15:54Z
Когда предки людей научились ходить прямо: ученые выдвинули неожиданную теорию
TSN
2025-08-20T18:09:18Z
Гигантский ледник на грани коллапса: сотни городов могут оказаться под водой
TSN
2025-08-20T17:36:32Z
Украинцы завоевали первую золотую медаль на Всемирных играх-2025
ZN UA
2025-08-08T15:21:25Z
Вербич озвучил, при каких условиях готов вернуться в Динамо
Корреспондент
2025-08-09T10:00:26Z
"Шахтер" вылетает из Лиги Европы: дальше борьба за Лигу конференций
Gazeta UA
2025-08-15T11:09:51Z
В команде Усика назвали имя следующего соперника украинского чемпиона
Gazeta UA
2025-08-20T18:45:19Z
Магучих и Левченко борются за медали: онлайн-трансляция этапа "Бриллиантовой лиги" в Лозанне
Telegraf
2025-08-20T18:21:59Z
"Шахтер" - "Серветт": онлайн-трансляция голов в матче Лиги конференций
Telegraf
2025-08-20T18:12:54Z
Украинский полузащитник в свои 18 лет стал игроком основы Читтаделлы
Корреспондент
2025-08-20T18:03:08Z
Лапин просит не сомневаться, что главным претендентом для Усика есть Паркер
Корреспондент
2025-08-20T17:42:46Z
Игрок, побывавший в свои годы в составе киевского Динамо, уходит из футбола
Корреспондент
2025-08-20T16:42:53Z