MY.UAНовини
Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти
Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти

Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти

У дитинстві Святослав захоплювався розведенням голубів та фотографією
Фото: head.ugcc

Народився у християнській родині Юрія та Віри Шевчуків 5 травня 1970 року у Стрию (Львівська область). У період підпільної діяльності УГКЦ греко-католицькі священики служили Божественну Літургію в родинному домі Шевчуків.

«Я народився в місті Стрий на Львівщині. Це таке своєрідне і цікаве місто. Цікаве своєю історією, а зокрема тими людьми, яких Господь Бог поставив біля мене в той час. Моя мама була вчителем музики, а батько – державним службовцем і працював на залізниці. Крім того, великий вплив на мене, на мою уяву справили дідусь і бабуся. Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано.

Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні і постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася справами домашніми, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано», — говорить про своїх батьків сам Блаженніший. Але, як згадував вл. Святослав, багато про Церкву він довідався від своїх бабусі та дідуся, які стали для нього «ходячою енциклопедією історії як Церкви, так і народу. Вони мали на мене великий вплив, через них я увійшов у життя Церкви. До речі, мої дідусь і бабуся були великими приятелями родини Зарицьких. Відомий священномученик Олекса Зарицький приїжджав до нашого дому, служив Літургію. Моя родина зі сторони батька, який походив з Франківщини, з селища Брошнів-Осада, також була дуже активною в підпільному житті Церкви. Фактично в тому контексті я познайомився з отцем Михайлом Косилою, який був ректором підпільної духовної семінарії на Франківщині».

Оскільки мама Блаженнішого Святослава була вчителькою музики, він також відвідував музичну школу, про що сам часто розповідає: «Так, я закінчив дитячу музичну школу в Стрию. Оскільки для мене фортепіано до певної міри було відоме, а скрипка була загадкою, таємницею, тому я зацікавився нею. Моєю вчителькою була рідна мамина сестра. Для мене ці музичні інструменти ніколи не асоціювалися з якимось навантаженням, обов’язком, а лише з цікавістю. Мама вчилася заочно в консерваторії у Львові і працювала, ще як студентка, в Самборі в музичній школі. Часто брала мене зі собою, бо не було з ким залишити. І всі ті коридори, класи музичних шкіл в Стрию і Самборі — то був простір, в якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть — урок музики. Значить, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І мама одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що я роблю. І тільки тоді, коли я все зробив, міг збиратися і йти додому». Сьогодні взяти до рук скрипку вдається не так часто: «Граю, коли ніхто не чує.

Найулюбленіший мій композитор – Антоніо Вівальді. Я його багато концертів грав у музичній школі. Пам’ятаю ті дитячі відчуття такої світлої радісної музики, коли зміг відвідати Венецію вже як студент богослов’я у Римі. Зрозуміти до кінця музику Вівальді можна лише тоді, коли потрапиш в те місто, в якому він жив, і відчуєш рух води у венеційських каналах. Для мене слух став дуже важливим елементом світосприйняття. Особливо коли мова йде про мої перші контакти з церковним життям, зокрема із підпільною Церквою. Я спочатку влився в середовище дяків, співців. Від 13-ти років я співав, вчив гласи, читати старослов’янською мовою Псалми. Могли цілими ночами читати Псалтир над покійними».

Освіта

Після закінчення середньої школи № 10 навчався у Бориславському медичному училищі. «Я закінчив на відмінно восьмий клас і вступив до Бориславського медичного училища. Це був дуже важливий момент у моєму житті – у 15 років я вилетів з сімейного гніздечка. І фактично ніколи до життя в Стрию не повернувся. Для мене Борислав став другим містом, в якому я виростав, якому я дуже багато завдячую. Довкола училища, його викладацького колективу зібралась дуже цікава група справжньої галицької інтелігенції. В Бориславі не було в училищі гуртожитку, треба було жити на квартирі у людей. І мені так пощастило, що я першу частину свого навчання мешкав у польських родинах. І то таких, що в хаті польською розмовляли, виписували всі газети з Польщі. В них навчився польською і читати, і розмовляти. Медицина мені дуже подобалася, — розповідав Блаженніший в одному з інтерв’ю. — Це була складова частина людського життя і буття, яка мене дуже манила. І в підпільній Церкві казали: „Слухай, тобі треба якусь спеціальність таку, щоб мати можливість бути близько до людей“. Наприклад, митрополит Володимир Стернюк працював фельдшером на „швидкій“ допомозі. Отож такого типу професія для підпільного священика була дуже важливим елементом». Водночас у 1983–1989 роках відвідував курси у підпільній греко-католицькій духовній семінарії. «Я також служив як кур’єр, перевозячи певні речі з Франківщини до Стрия до Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які там також мали свою підпільну спільноту», — згадував про час підпілля владика.

Відбув військову строкову службу в Радянській армії. Як випускник медичного училища, відслужив два роки строкової служби фельдшером в окремому батальйоні аеродромного забезпечення Луганського вищого військового авіаційного училища.

«Я служив спочатку в учебці у Вінницькій області, станція Вапнярка. Там, фактично, відбувався той такий перший, як тоді називалося, „курс молодого бойца“, а після того згідно такого розприділення я потрапив на службу в Київський військовий округ і служив в Луганську у Вищому військовому училищі штурманів ім. Пролетаріату Донбаса. То є повна назва, я її очевидно українською мовою повторив» – розповідає Блаженіший в одному із інтерв’ю.

Після цього його життєвий шлях пов’язаний виключно з церковними справами. Як він відзначає, до рішення стати священиком його спонукала висока релігійність його батьків та близьких родичів, усього галицького суспільства, однак вирішальним він вважає знайомство з отцем Михайлом Косило, священиком підпільної церкви, який на сьогодні вже помер: «В свій час він два строки відсидів у в’язниці за священичу діяльність, потім був призначений ректором підпільної семінарії. Сила цієї особистості, сила зустрічі з такою особистістю і стала останнім поштовхом…»

Священиче служіння

У 1991–1992 роках навчався в Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина), про що розповідає сам: «Коли я повернувся з армії і хотів повернутись до приготування до священства, вже були цілком інакші обставини. Це вже не була підпільна семінарія. Я тоді потрапив у групу, яку формували для навчання в Аргентині на прохання владики Андрія Сапеляка. Там навчався до 93-го року. Фактично закінчив курс філософії. Це дворічний курс, який прописаний навчальним планом для приготування до священства».

«Коли отримав у Москві в посольстві візи для себе та друзів, то йшов вулицею і співав від щастя. На початку жодного слова не розумів іспанською, але вже під час першої сесії екзамени з філософії здавав цією мовою. Треба просто сісти і вивчити, — ділився архиєпископ простим рецептом опанування мов, яких знає до десятка. А вже у 1992–1994 роках повернувся до навчання в Україні, а саме у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Піддияконське поставлення отримав з рук владики Юліана Вороновського. Дияконські свячення отримав 21 травня 1994 року із рук владики Филимона Курчаби, а Таїнство Священства — 26 червня 1994 року із рук Блаженнішого Мирослава Івана, Кардинала, Любачівського.

У 1994–1999 роках навчався в Папському університеті св. Томи Аквінського (Рим, Італія), де здобув докторат з відзнакою Summa cum laude в галузі богословської антропології та основ моральної богослов’ї візантійської богословської традиції. Під час навчання в Римі надавав душпастирську опіку українцям греко-католикам в Афінах. «Я ніколи не хотів навчатися за кордоном. Але мене рекомендували. І я поїхав на навчання до Риму згідно з направленням, наданню якого сприяв Блаженніший Мирослав, кардинал, Любачівський, тому що в той час було багато бажаючих стати священиками, але не було викладачів, тому я і поїхав на навчання. Але я ніколи не поривався до тих титулів, тих завдань, які мені посилав Господь Бог», — свідчить про свій період навчання у Римі сам Блаженніший.

Як зазначає Блаженніший Святослав Шевчук, після захисту у Римі докторату він через Східну Конгрегацію домігся загальної аудієнції у Папи Римського Йона Павла II, на якій попросив у Святійшого Отця благословення на свою місію в Україні. Отримав його словами: «Їдь, брате, ти там матимеш дуже багато праці».

У 1999–2000 роках — префект Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У 2000–2007 роках — віце-ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа.

З 2001 року — віце-декан богословського факультету Львівської богословської академії (відтак Українського католицького університету).

У 2002–2005 — Голова секретаріату та особистий секретар Блаженнішого Любомира Гузара, керівник Патріаршої курії у Львові. Пізніше, у березні 2011 року, на своїй першій прес-конференції в статусі Глави УГКЦ Святослав Шевчук відзначить: «Найперше, я хочу Вам сказати, що вважаю себе, можливо, таким духовним сином і послідовником Блаженнішого Любомира… він, як той добрий батько, вміло мене виховував…».

З червня 2007 — ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Єпископська діяльність

14 січня 2009 року Святіший Отець Венедикт XVI поблагословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви про призначення отця-доктора Святослава Шевчука, ректора Львівської духовної семінарії Святого Духа, єпископом-помічником єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина). Новому єпископу уділено титулярний престол Castra di Galba.

Архиєрейська хіротонія відбулася 7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Головним святителем, у присутності Блаженнішого Любомира Гузара, був Високопреосвященний владика Ігор Возьняк, архиєпископ Львівський, а співсвятителями — владика Михаїл Микицей, єпарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі, та владика Юліан Вороновський, єпарх Самбірсько-Дрогобицький.

10 квітня 2010 року призначений Апостольським адміністратором єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі, яка стала вакантною після зречення з уряду попереднього єпархіального єпископа Михаїла Микицея. У цей же період познайомився із кардиналом Хорхе Бергольйо — теперішнім Папою Римським Франциском. «Коли я був скерований на єпископське служіння до Аргентини, собі навіть в думці не припускав, що колись Аргентину покину. Я справді намагався увійти в ту культуру, в той спосіб життя, мислення, пройти процес інкультурації. Я намагався стати частиною аргентинського суспільства і бути всім для людей, які були повірені моїй пастирській опіці. Я підтримую контакти з тими людьми і досі, переживаю, що робиться на тій чи іншій парафії», — пригадує свій досвід служіння владика Святослав.

У вересні 2010 року Синодом була створена спеціальна комісія, переважно з молодих єпископів, до складу якої був включений і владика Святослав Шевчук, на яку було покладене завдання чітко сконкретизувати десятирічний план розвитку діяльності УГКЦ. Ця робота була виконана, а пізніше вл. Святослав Шевчук вже працював у іншій утвореній групі, яка розпрацьовувала конкретні механізми, як можна визначені попередньою комісією побожні бажання і прагнення безпосередньо втілити в життя.

Упродовж свого єпископату вл. Святослав Шевчук продовжував викладати. Коли приїжджав в Україну на Синоди, то читав лекції в Українському католицькому університеті та Львівській духовній семінарії. Мав напрацювання щодо читання циклу лекцій з богословської антропології в Аргентині.

23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ, при цьому участь в Синоді приймали 40 єпископів з усього світу. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Уведений на престол 27 березня 2011 року в Києві, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. На цю подію прибуло понад 20 тисяч вірян з усього світу. Однією з найпомітніших делегацій стала аргентинська, яка приїхала до «свого архиєпископа». Було вражаюче почути від українських аргентинців, які вперше потрапили на батьківщину предків, добре збережену мову, що нею розмовляли в Західній Україні 100 років тому.

Окрім рідної, вільно володіє англійською, німецькою, італійською, іспанською, польською, російською, латиною, грецькою та старослов’янською мовами.

Цікаві факти

  • У дитинстві Святослав захоплювався розведенням голубів та фотографією.
  • Колекціонує вина. Має кілька сотень пляшок цього напою. «Як їжджу по світу, привожу по дві пляшки. Одну в колекцію, другу — попробувати при нагоді». Але сп’янілим був лише один раз у житті. Під час практики в медучилищі на одній зі змін довелося прийняти 10 пологів поспіль. Тоді від кави і шампанського «на дні» «трохи закрутилася голова».
  • Владика Святослав рукоположив у священики свого молодшого брата Всеволода.
  • Грає на скрипці. Зазвичай бере її до рук, коли ніхто не чує. Улюблений композитор — Антоніо Вівальді.
  • Має шістьох похресників, але через брак часу майже з ними не бачиться, через що картає себе.
  • Дід Блаженнішого Святослава був лісничим у митрополита Шептицького.
  • Улюблений напій — жербамате. За дією схожий на каву, навчився його пити в аргентинських українців. Кави не вживає.
  • Вимагає якісного церковного співу.

Джерело: Синод Єпископів УГКЦ

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Ціна не покриє витрат: яку культуру не вигідно вирощувати у 2025 році
24tv
2025-07-07T11:06:59Z
Чи справді технології ШІ заберуть половину робочих місць в людей
24tv
2025-07-07T11:06:21Z
Урожайність сільгоспкультур на Вінниччині очікують більшу, ніж торік
AgroPortal
2025-07-07T11:00:57Z
Зростання, інновації, масштабування: як UK-Ukraine TechBridge відкриває нові можливості для технологічного бізнесу
AIN
2025-07-07T11:00:10Z
Росія цілеспрямовано б'є по енергетиці й газових об'єктах Сумщини, – ОВА
24tv
2025-07-07T10:57:21Z
Інфляція з'їдає зарплати: реальні доходи українців зростають удвічі повільніше
Gazeta UA
2025-07-07T10:57:04Z
Секретна служба США конфіскувала 400 мільйонів доларів криптовалюти завдяки шахрайству
24tv
2025-07-07T10:36:53Z
Вже не на вагу золота: названо продукти, на яких зараз можна круто зекономити
GlavRed
2025-07-07T10:36:44Z
Імпортні сири нарощують конкурентність на ринку України
AgroPortal
2025-07-07T10:30:02Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
На Київщині в період із 29 червня по 6 липня 2025 року народилося 106 малюків
Khreschatyk
2025-07-07T10:57:01Z
У Британії поширюється новий штам коронавірусу
1News
2025-07-07T10:36:40Z
Коли найкраще тренуватися в спеку: корисні поради, які треба знати
24tv
2025-07-07T09:18:18Z
Чому з’являються мурашки на шкірі і коли це варто сприймати як сигнал проблем зі здоровʼям
24tv
2025-07-07T09:00:22Z
Інновація Microsoft: медичний ШІ точніший і дешевший за лікарів
InternetUA
2025-07-07T08:45:55Z
Як пережити спеку у місті: ці поради допоможуть вам почуватися комфортно завжди
24tv
2025-07-07T07:03:01Z
Позбавить від болю і зніме набряклість: лікарі назвали овоч, який врятує від артриту
Знай
2025-07-07T06:51:34Z
Прізвище відомого зрадника і друга Путіна по всій Україні: перевірте його
Telegraf
2025-07-07T11:12:25Z
ГУР публікує наказ РФ про нарощення військ у Вірменії, попри спростування Єревана
Европейская правда
2025-07-07T11:09:44Z
Лавров заперечує побоювання, що РФ може планувати подальший напад на Європу
Европейская правда
2025-07-07T11:09:40Z
Путін зловживає довірою Трампа: президент США не може усвідомити найголовніше
24tv
2025-07-07T11:06:24Z
Атаки по ТЦК в Україні: в Міноборони РФ зробили заяву
TSN
2025-07-07T11:06:14Z
Із Путіним треба говорити лише про виведення військ з України - євродепутат розкритикував Макрона
УкраинФорм
2025-07-07T11:06:05Z
Ізраїль затримав членів підтримуваної Іраном групи на півдні Сирії — The Guardian
ZN UA
2025-07-07T11:03:54Z
Британія виділила £400 тисяч на діяльність Організації із заборони хімічної зброї в Україні
УкраинФорм
2025-07-07T11:03:05Z
Через атаки РФ Вінницький ТЦК змінив формат роботи
360ua.news
2025-07-07T11:00:00Z
Величезні лини та щуки. Рибалка показав, де під Києвом можна вдало порибалити
Telegraf
2025-07-07T11:09:29Z
На Одещині археологи знайшли римські монети та поховання черняхівської культури
УкраинФорм
2025-07-07T11:09:16Z
Обстріли Харкова: кількість поранених суттєво зросла
TSN
2025-07-07T11:06:27Z
Росіяни будують військовий об'єкт на об'їзній дорозі в Маріуполі - Центр вивчення окупації
УкраинФорм
2025-07-07T11:06:09Z
У ЗСУ повідомили, яка насправді ситуація біля Лобкового та Степового
TSN
2025-07-07T11:03:42Z
Міноборони РФ заявило, що навмисно завдає ударів по українських ТЦК
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T11:03:09Z
Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: жителям повідомили про зникнення товару
Политека
2025-07-07T11:01:33Z
ЗСУ відбивають 80% атак завдяки БпЛА: військовий про куп'янський напрямок
ZN UA
2025-07-07T10:57:31Z
Обстріли Сумщини: у Хотінській громаді знайшли двох загиблих
УкраинФорм
2025-07-07T10:54:11Z
Уряд запускає нову виплату для батьків першачків – «Пакунок школяра»
ZN UA
2025-07-07T11:07:04Z
Непридатні ракетні установки: експосадовця Міноборони підозрюють у розтраті ₴ 90 мільйонів
УкраинФорм
2025-07-07T11:06:44Z
Частка сягає 65%: в РФ почали переходити на китайські комплектуючі для "Шахедів"
Фокус
2025-07-07T11:06:19Z
Оголосили прийом робіт на Національний конкурс журналістських розслідувань 2025
Детектор М
2025-07-07T11:03:01Z
Російські курсанти вбили свого командира, зв'язавши стропи парашута, – ЗМІ
24tv
2025-07-07T10:57:37Z
Польські розробники представили зенітний ракетний комплекс Grom
InternetUA
2025-07-07T10:49:07Z
F-35 прикриватимуть шляхи постачання військової допомоги НАТО Україні
УкраинФорм
2025-07-07T10:48:59Z
Чому 8 липня не можна лаятися і сваритися: яке церковне свято
GlavRed
2025-07-07T10:45:34Z
Через стрес британський лікар продав усе майно та вирушив у подорож у кемпері
Фокус
2025-07-07T10:42:29Z
Гороскоп на завтра 8 липня: Тельцям - несподівана зустріч, Водоліям - сварка
GlavRed
2025-07-07T11:06:21Z
Чим відрізняються 2 хлопців: лише людина із "зором орла" знайде відповідь
GlavRed
2025-07-07T11:06:06Z
7 липня: Всесвітній День Шоколаду. Історія та факти про ласощі, без яких ми не уявляємо своє життя
Фокус
2025-07-07T10:24:03Z
Ці 3 неочікувані речі можуть знецінити ваш дім на 20%
24tv
2025-07-07T09:45:57Z
Тирамісу-болс за лічені хвилини: готуємо трендовий десерт цього літа
24tv
2025-07-07T09:42:19Z
Можна довірити все: 3 знаки зодіаку ніколи не розкриють ваші секрети
GlavRed
2025-07-07T09:27:40Z
Про таку сезонну страву ви точно не знали: ці кабачкові сендвічі можна подати навіть до святкового столу
Telegraf
2025-07-07T09:18:51Z
Учені довели формулу щастя: потрібно виконати всього 7 дій, щоб стати щасливим
Фокус
2025-07-07T09:00:06Z
Курортна Затока майже вщент розбита: пляжі закриті, а пансіонати намагаються вижити
Telegraf
2025-07-07T08:42:22Z
Хто зіграв головні ролі у фільмі "Матеріалісти": список найзірковішого акторського складу
24tv
2025-07-07T10:54:03Z
Учасник гурту «Жадан і Собаки» мобілізувався до Нацгвардії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T10:27:50Z
Автор кліпів Трінчер та Tayanna став креативним продюсером та режисером нацвідбору на "Дитяче Євробачення"
Комсомольская правда
2025-07-07T10:22:40Z
Майкл Дуглас заявив, що більше не зніматиметься в кіно
Комсомольская правда
2025-07-07T10:07:05Z
Соломія Вітвіцька купила двокімнатну квартиру в Києві і розсекретила, за які кошти
TSN
2025-07-07T09:48:16Z
100 доларів за полотно: японський стартап створює картини з мозкових хвиль
Фокус
2025-07-07T09:42:20Z
58-річна Ольга Сумська показала кадри "без фотошопу", але в мережі повірили не всі
Фокус
2025-07-07T09:30:52Z
80-річний Майкл Дуглас оголосив про завершення акторської кар'єри і назвав причину
TSN
2025-07-07T09:24:16Z
Під час святкування 60-річчя Scorpions: вокаліст гурту Judas Priest підтримав Україну
24tv
2025-07-07T09:03:22Z
У Франції рій бджіл напав на людей: понад 20 постраждалих
Европейская правда
2025-07-07T11:12:12Z
Взято під варту директора одного з комунальних закладів Київщини, викритого на хабарі у $15 тис. за вплив на ВЛК
Украина Криминальная
2025-07-07T11:12:11Z
У Миколаївській області спалахнула пожежа на складі боєприпасів, триває детонація
ZN UA
2025-07-07T11:06:03Z
На Закарпатті внаслідок ДТП на КРП загинув військовослужбовець ДПСУ – затримано водійку з ознаками спʼяніння
Украина Криминальная
2025-07-07T11:06:03Z
На Миколаївщині детонує склад боєприпасів: всі деталі та фото з місця
Telegraf
2025-07-07T11:03:00Z
На Миколаївщині спалахнув склад боєприпасів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T11:00:06Z
Цілий рій "Шахедів" вдарив по Запоріжжю: репортаж, що там зараз відбувається
Telegraf
2025-07-07T10:54:30Z
У Кропивницькому викрили неповнолітніх, які стріляли по вікнах дитсадка
УкраинФорм
2025-07-07T10:42:55Z
Судитимуть зловмисників, які ошукали на ₴5 млн родичів військових
Украина Криминальная
2025-07-07T10:39:02Z
Цей ексклюзивний Lexus з двигуном GR доступний лише для переможців лотереї
Топ Жир
2025-07-07T10:48:37Z
Електромобілі в Норвегії зайняли майже 97% ринку: названі найбільш популярні моделі
AutoGeek
2025-07-07T10:42:37Z
В Україні стартують продажі нового Peugeot 3008 з потужним двигуном: комплектації та ціни
ЗаРулем
2025-07-07T10:40:20Z
Унікальний дизайн та механіка: Porsche 911 отримав спецверсію на честь ювілею клубу
AutoCentre
2025-07-07T10:07:51Z
Електромобіль Mercedes-Benz EQS провалився на ринку: у компанії придумали пояснення
AutoGeek
2025-07-07T09:57:38Z
Дешевша Tesla чи зменшена Model Y? Помічений дивний прототип авто
ITC
2025-07-07T09:46:57Z
Чому люди обирають Nissan Qashqai: головні переваги оновленого кросовера
Корреспондент
2025-07-07T09:15:09Z
Найкомпактніший кросовер Chevrolet помічений на тестах
AutoCentre
2025-07-07T09:09:32Z
Tesla Robotaxi дивно поводиться під час поїздки і може висадити вас у полі через негоду
24tv
2025-07-07T08:33:42Z
Астронавтка МКС сфотографувала загадкове явище в атмосфері
ITC
2025-07-07T11:07:59Z
«Знести» Xbox і Copilot: Windows 11 25H2 дозволить видаляти системні програми
ITC
2025-07-07T11:07:34Z
Заміна Telegram від творця Twitter: Джек Дорсі представив BitChat — месенджер без інтернету та цензури
ITC
2025-07-07T11:07:04Z
Стартап, що пропонує «похорон у космосі», загубив прах 166 померлих по дорозі
ITC
2025-07-07T11:07:02Z
Подружжя спостерігало за бурею на ганку, а потім стали свідками рідкісного явища
Фокус
2025-07-07T11:06:51Z
Вчені допускають, що Всесвіт може стиснутись і знищити все живе. Спойлер: це станеться нескоро
Комсомольская правда
2025-07-07T11:03:57Z
Ризиковано й дорого: Європейська асоціація видавців розкритикувала ініціативу любителів ігор
24tv
2025-07-07T11:03:13Z
У центрі Чумацького Шляху ховаються вічні зірки: усередині знаходиться загадкова речовина
Фокус
2025-07-07T11:00:55Z
Дізнайтеся, які домашні гаджети "гальмують" Wi-Fi і як це можна виправити за секунди
Фокус
2025-07-07T10:36:27Z
РБ Лейпциг тризначним запитом остаточно відбив бажання Арсеналу щодо Шешка
Football.ua
2025-07-07T11:06:57Z
Збірна України з вільної боротьби посіла третє місце на чемпіонаті Європи U20
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T10:57:25Z
За ФК «Олександрія» гратиме івуарійський захисник Жослен Бейратш
УкраинФорм
2025-07-07T10:57:23Z
Інтер готує трансферну пропозицію Барселоні щодо тер Штегена
Football.ua
2025-07-07T10:51:30Z
Манчестер Юнайтед наблизився до підписання півзахисника Валенсії
Football.ua
2025-07-07T10:48:49Z
Українці в Літній лізі НБА: розклад матчів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T10:48:25Z
Кривбас продовжує посилювати склад
Football.ua
2025-07-07T10:45:35Z
Усик анонсував завершення кар'єри боксера: коли стане відомий останній суперник українця
24tv
2025-07-07T10:39:18Z
Українські дзюдоїсти здобули чотири медалі юніорського Кубка Європи
УкраинФорм
2025-07-07T10:33:54Z