MY.UAНовини
Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти
Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти

Сьогодні глава УГКЦ Святослав Шевчук святкує день народження. Біографія та цікаві факти

У дитинстві Святослав захоплювався розведенням голубів та фотографією
Фото: head.ugcc

Народився у християнській родині Юрія та Віри Шевчуків 5 травня 1970 року у Стрию (Львівська область). У період підпільної діяльності УГКЦ греко-католицькі священики служили Божественну Літургію в родинному домі Шевчуків.

«Я народився в місті Стрий на Львівщині. Це таке своєрідне і цікаве місто. Цікаве своєю історією, а зокрема тими людьми, яких Господь Бог поставив біля мене в той час. Моя мама була вчителем музики, а батько – державним службовцем і працював на залізниці. Крім того, великий вплив на мене, на мою уяву справили дідусь і бабуся. Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано.

Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні і постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася справами домашніми, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано», — говорить про своїх батьків сам Блаженніший. Але, як згадував вл. Святослав, багато про Церкву він довідався від своїх бабусі та дідуся, які стали для нього «ходячою енциклопедією історії як Церкви, так і народу. Вони мали на мене великий вплив, через них я увійшов у життя Церкви. До речі, мої дідусь і бабуся були великими приятелями родини Зарицьких. Відомий священномученик Олекса Зарицький приїжджав до нашого дому, служив Літургію. Моя родина зі сторони батька, який походив з Франківщини, з селища Брошнів-Осада, також була дуже активною в підпільному житті Церкви. Фактично в тому контексті я познайомився з отцем Михайлом Косилою, який був ректором підпільної духовної семінарії на Франківщині».

Оскільки мама Блаженнішого Святослава була вчителькою музики, він також відвідував музичну школу, про що сам часто розповідає: «Так, я закінчив дитячу музичну школу в Стрию. Оскільки для мене фортепіано до певної міри було відоме, а скрипка була загадкою, таємницею, тому я зацікавився нею. Моєю вчителькою була рідна мамина сестра. Для мене ці музичні інструменти ніколи не асоціювалися з якимось навантаженням, обов’язком, а лише з цікавістю. Мама вчилася заочно в консерваторії у Львові і працювала, ще як студентка, в Самборі в музичній школі. Часто брала мене зі собою, бо не було з ким залишити. І всі ті коридори, класи музичних шкіл в Стрию і Самборі — то був простір, в якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть — урок музики. Значить, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І мама одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що я роблю. І тільки тоді, коли я все зробив, міг збиратися і йти додому». Сьогодні взяти до рук скрипку вдається не так часто: «Граю, коли ніхто не чує.

Найулюбленіший мій композитор – Антоніо Вівальді. Я його багато концертів грав у музичній школі. Пам’ятаю ті дитячі відчуття такої світлої радісної музики, коли зміг відвідати Венецію вже як студент богослов’я у Римі. Зрозуміти до кінця музику Вівальді можна лише тоді, коли потрапиш в те місто, в якому він жив, і відчуєш рух води у венеційських каналах. Для мене слух став дуже важливим елементом світосприйняття. Особливо коли мова йде про мої перші контакти з церковним життям, зокрема із підпільною Церквою. Я спочатку влився в середовище дяків, співців. Від 13-ти років я співав, вчив гласи, читати старослов’янською мовою Псалми. Могли цілими ночами читати Псалтир над покійними».

Освіта

Після закінчення середньої школи № 10 навчався у Бориславському медичному училищі. «Я закінчив на відмінно восьмий клас і вступив до Бориславського медичного училища. Це був дуже важливий момент у моєму житті – у 15 років я вилетів з сімейного гніздечка. І фактично ніколи до життя в Стрию не повернувся. Для мене Борислав став другим містом, в якому я виростав, якому я дуже багато завдячую. Довкола училища, його викладацького колективу зібралась дуже цікава група справжньої галицької інтелігенції. В Бориславі не було в училищі гуртожитку, треба було жити на квартирі у людей. І мені так пощастило, що я першу частину свого навчання мешкав у польських родинах. І то таких, що в хаті польською розмовляли, виписували всі газети з Польщі. В них навчився польською і читати, і розмовляти. Медицина мені дуже подобалася, — розповідав Блаженніший в одному з інтерв’ю. — Це була складова частина людського життя і буття, яка мене дуже манила. І в підпільній Церкві казали: „Слухай, тобі треба якусь спеціальність таку, щоб мати можливість бути близько до людей“. Наприклад, митрополит Володимир Стернюк працював фельдшером на „швидкій“ допомозі. Отож такого типу професія для підпільного священика була дуже важливим елементом». Водночас у 1983–1989 роках відвідував курси у підпільній греко-католицькій духовній семінарії. «Я також служив як кур’єр, перевозячи певні речі з Франківщини до Стрия до Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які там також мали свою підпільну спільноту», — згадував про час підпілля владика.

Відбув військову строкову службу в Радянській армії. Як випускник медичного училища, відслужив два роки строкової служби фельдшером в окремому батальйоні аеродромного забезпечення Луганського вищого військового авіаційного училища.

«Я служив спочатку в учебці у Вінницькій області, станція Вапнярка. Там, фактично, відбувався той такий перший, як тоді називалося, „курс молодого бойца“, а після того згідно такого розприділення я потрапив на службу в Київський військовий округ і служив в Луганську у Вищому військовому училищі штурманів ім. Пролетаріату Донбаса. То є повна назва, я її очевидно українською мовою повторив» – розповідає Блаженіший в одному із інтерв’ю.

Після цього його життєвий шлях пов’язаний виключно з церковними справами. Як він відзначає, до рішення стати священиком його спонукала висока релігійність його батьків та близьких родичів, усього галицького суспільства, однак вирішальним він вважає знайомство з отцем Михайлом Косило, священиком підпільної церкви, який на сьогодні вже помер: «В свій час він два строки відсидів у в’язниці за священичу діяльність, потім був призначений ректором підпільної семінарії. Сила цієї особистості, сила зустрічі з такою особистістю і стала останнім поштовхом…»

Священиче служіння

У 1991–1992 роках навчався в Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина), про що розповідає сам: «Коли я повернувся з армії і хотів повернутись до приготування до священства, вже були цілком інакші обставини. Це вже не була підпільна семінарія. Я тоді потрапив у групу, яку формували для навчання в Аргентині на прохання владики Андрія Сапеляка. Там навчався до 93-го року. Фактично закінчив курс філософії. Це дворічний курс, який прописаний навчальним планом для приготування до священства».

«Коли отримав у Москві в посольстві візи для себе та друзів, то йшов вулицею і співав від щастя. На початку жодного слова не розумів іспанською, але вже під час першої сесії екзамени з філософії здавав цією мовою. Треба просто сісти і вивчити, — ділився архиєпископ простим рецептом опанування мов, яких знає до десятка. А вже у 1992–1994 роках повернувся до навчання в Україні, а саме у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Піддияконське поставлення отримав з рук владики Юліана Вороновського. Дияконські свячення отримав 21 травня 1994 року із рук владики Филимона Курчаби, а Таїнство Священства — 26 червня 1994 року із рук Блаженнішого Мирослава Івана, Кардинала, Любачівського.

У 1994–1999 роках навчався в Папському університеті св. Томи Аквінського (Рим, Італія), де здобув докторат з відзнакою Summa cum laude в галузі богословської антропології та основ моральної богослов’ї візантійської богословської традиції. Під час навчання в Римі надавав душпастирську опіку українцям греко-католикам в Афінах. «Я ніколи не хотів навчатися за кордоном. Але мене рекомендували. І я поїхав на навчання до Риму згідно з направленням, наданню якого сприяв Блаженніший Мирослав, кардинал, Любачівський, тому що в той час було багато бажаючих стати священиками, але не було викладачів, тому я і поїхав на навчання. Але я ніколи не поривався до тих титулів, тих завдань, які мені посилав Господь Бог», — свідчить про свій період навчання у Римі сам Блаженніший.

Як зазначає Блаженніший Святослав Шевчук, після захисту у Римі докторату він через Східну Конгрегацію домігся загальної аудієнції у Папи Римського Йона Павла II, на якій попросив у Святійшого Отця благословення на свою місію в Україні. Отримав його словами: «Їдь, брате, ти там матимеш дуже багато праці».

У 1999–2000 роках — префект Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У 2000–2007 роках — віце-ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа.

З 2001 року — віце-декан богословського факультету Львівської богословської академії (відтак Українського католицького університету).

У 2002–2005 — Голова секретаріату та особистий секретар Блаженнішого Любомира Гузара, керівник Патріаршої курії у Львові. Пізніше, у березні 2011 року, на своїй першій прес-конференції в статусі Глави УГКЦ Святослав Шевчук відзначить: «Найперше, я хочу Вам сказати, що вважаю себе, можливо, таким духовним сином і послідовником Блаженнішого Любомира… він, як той добрий батько, вміло мене виховував…».

З червня 2007 — ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Єпископська діяльність

14 січня 2009 року Святіший Отець Венедикт XVI поблагословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви про призначення отця-доктора Святослава Шевчука, ректора Львівської духовної семінарії Святого Духа, єпископом-помічником єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина). Новому єпископу уділено титулярний престол Castra di Galba.

Архиєрейська хіротонія відбулася 7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Головним святителем, у присутності Блаженнішого Любомира Гузара, був Високопреосвященний владика Ігор Возьняк, архиєпископ Львівський, а співсвятителями — владика Михаїл Микицей, єпарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі, та владика Юліан Вороновський, єпарх Самбірсько-Дрогобицький.

10 квітня 2010 року призначений Апостольським адміністратором єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі, яка стала вакантною після зречення з уряду попереднього єпархіального єпископа Михаїла Микицея. У цей же період познайомився із кардиналом Хорхе Бергольйо — теперішнім Папою Римським Франциском. «Коли я був скерований на єпископське служіння до Аргентини, собі навіть в думці не припускав, що колись Аргентину покину. Я справді намагався увійти в ту культуру, в той спосіб життя, мислення, пройти процес інкультурації. Я намагався стати частиною аргентинського суспільства і бути всім для людей, які були повірені моїй пастирській опіці. Я підтримую контакти з тими людьми і досі, переживаю, що робиться на тій чи іншій парафії», — пригадує свій досвід служіння владика Святослав.

У вересні 2010 року Синодом була створена спеціальна комісія, переважно з молодих єпископів, до складу якої був включений і владика Святослав Шевчук, на яку було покладене завдання чітко сконкретизувати десятирічний план розвитку діяльності УГКЦ. Ця робота була виконана, а пізніше вл. Святослав Шевчук вже працював у іншій утвореній групі, яка розпрацьовувала конкретні механізми, як можна визначені попередньою комісією побожні бажання і прагнення безпосередньо втілити в життя.

Упродовж свого єпископату вл. Святослав Шевчук продовжував викладати. Коли приїжджав в Україну на Синоди, то читав лекції в Українському католицькому університеті та Львівській духовній семінарії. Мав напрацювання щодо читання циклу лекцій з богословської антропології в Аргентині.

23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ, при цьому участь в Синоді приймали 40 єпископів з усього світу. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Уведений на престол 27 березня 2011 року в Києві, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. На цю подію прибуло понад 20 тисяч вірян з усього світу. Однією з найпомітніших делегацій стала аргентинська, яка приїхала до «свого архиєпископа». Було вражаюче почути від українських аргентинців, які вперше потрапили на батьківщину предків, добре збережену мову, що нею розмовляли в Західній Україні 100 років тому.

Окрім рідної, вільно володіє англійською, німецькою, італійською, іспанською, польською, російською, латиною, грецькою та старослов’янською мовами.

Цікаві факти

  • У дитинстві Святослав захоплювався розведенням голубів та фотографією.
  • Колекціонує вина. Має кілька сотень пляшок цього напою. «Як їжджу по світу, привожу по дві пляшки. Одну в колекцію, другу — попробувати при нагоді». Але сп’янілим був лише один раз у житті. Під час практики в медучилищі на одній зі змін довелося прийняти 10 пологів поспіль. Тоді від кави і шампанського «на дні» «трохи закрутилася голова».
  • Владика Святослав рукоположив у священики свого молодшого брата Всеволода.
  • Грає на скрипці. Зазвичай бере її до рук, коли ніхто не чує. Улюблений композитор — Антоніо Вівальді.
  • Має шістьох похресників, але через брак часу майже з ними не бачиться, через що картає себе.
  • Дід Блаженнішого Святослава був лісничим у митрополита Шептицького.
  • Улюблений напій — жербамате. За дією схожий на каву, навчився його пити в аргентинських українців. Кави не вживає.
  • Вимагає якісного церковного співу.

Джерело: Синод Єпископів УГКЦ

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Ловушка, которую устроил Путин": премьер Эстонии объяснила, почему западная помощь Украине поступает с задержками
Telegraf
2024-05-18T22:03:49Z
Конец "партнерства без ограничений": шокирующие итоги визита Путина в Си
TSN
2024-05-17T21:06:28Z
Лавров назвал Путина "ишаком": что произошло во время встречи в Китае
Comments UA
2024-05-16T13:33:45Z
Когда остановится наступление РФ в Украине: астролог назвал месяц
TSN
2024-05-16T05:03:33Z
По примеру Зеленского: Трамп требует от Байдена сдать анализ на наркотики
ZN UA
2024-05-18T23:21:47Z
В Грузии разгорается противостояние между президентом и парламентом: что произошло
Comments UA
2024-05-18T20:45:52Z
Как в в Золотой Орде: Путина и его делегацию в Пекине подвергли унизительной процедуре
Новости Украины
2024-05-16T15:57:20Z
Зеленский ответил, действительно ли после саммита мира готовится разговор с Россией
Comments UA
2024-05-17T08:42:25Z
Марьяна Безуглая против ВСУ, волонтеров, независимых медиа и Украины
Comments UA
2024-05-16T08:27:40Z
Украинцам массово пересчитают зарплаты: к чему готовятся работодатели
Обозреватель
2024-05-18T22:25:28Z
"Аграрный социализм": почему сливочное масло в Европе можно купить вдвое дешевле, чем в Украине
Фокус
2024-05-17T10:36:56Z
В Украине изменились цены на мясо и сало: за сколько можно купить
Политека
2024-05-16T17:31:51Z
Сверхстаж у пенсионеров: сколько доплачивают к пенсии и можно ли его продать
Фокус
2024-05-17T15:27:08Z
Могут ли украинцы изменить дату получения пенсии: разъяснение от ПФУ
Обозреватель
2024-05-18T23:28:24Z
Цены на междугородный проезд растут постоянно: почему так происходит
Знай
2024-05-18T20:12:56Z
ПриватБанк зачислит на карты украинцев от 250 до 25 000 гривен: кому повезет
Знай
2024-05-17T12:30:39Z
Карта "Ощадбанка" в плену и под арестом: когда его снимут
Знай
2024-05-17T10:12:44Z
В Пенсионный фонд можно не идти: как исправить данные для начисления пенсии
Знай
2024-05-16T19:12:34Z
Украинский военный рассказал, как началось наступление РФ на Харьковщине: "Это было где-то в 4 часа"
TSN
2024-05-18T18:18:35Z
Что готовит погода украинцам перед выходными: свежий прогноз на пятницу
Апостроф
2024-05-16T12:24:19Z
Во временно оккупированном Крыму снова громко: СМИ сообщают о попадании в корабль
Telegraf
2024-05-18T22:30:58Z
В Украину идет почти 30-градусная жара: дата и карта погоды
Апостроф
2024-05-16T06:57:01Z
Урожайные вылеты: пограничники показали, как уничтожают окупантов под Бахмутом. Видео
Обозреватель
2024-05-18T23:07:41Z
Бои за Волчанск и Глубокое продолжаются: Генштаб сообщил о ситуации на Харьковщине
Telegraf
2024-05-18T23:03:33Z
Стало известно, что ждет Сумщину: Что запланировал враг для этой области
Comments UA
2024-05-16T14:21:41Z
Итоги 15.05: Покушение на Фицо и удары по Крыму
Корреспондент
2024-05-16T04:03:40Z
"Бавовна" в Крыму и ситуация на Харьковщине: главные новости ночи 16 мая 2024 года
TSN
2024-05-16T03:33:48Z
"В 50 раз больше, чем в ТЦК": в Минобороны рассказали, сколько человек уже ворвалось в "Резерв+"
TSN
2024-05-18T16:06:55Z
Праздник 16 мая: что нельзя делать сегодня, чтобы в доме не поселилось горе
Telegraf
2024-05-16T03:30:29Z
В Минобороны рассказали, что ждет военнообязанного, если не обновить данные до 16 июля
Telegraf
2024-05-18T20:45:44Z
На семью - 43200 грн: украинцам дают денежную помощь, нужно звать маму или бабушку
Знай
2024-05-16T04:12:06Z
Кот-соня получил научную степень: какое звание присвоил ему университет Вермонта
TSN
2024-05-18T21:36:21Z
В Минобороны рассказали, возможна ли уголовная ответственность за не обновление данных
Comments UA
2024-05-18T21:36:09Z
Развод, смерть матери и карьера в боксе. Интервью с телеведущей Каролиной Ашион
Обозреватель
2024-05-18T01:05:55Z
Усиление мобилизации с 18 мая: кому не надо идти в ТЦК для обновления данных
Фокус
2024-05-16T04:12:17Z
Привет от ТЦК в почтовом ящике: как реагировать на повестку
Знай
2024-05-18T14:12:49Z
Найден пропавший 26 лет назад мальчик: все это время его держал в подвале сосед
Фокус
2024-05-16T10:48:15Z
Пассажиры начали кричать: невнимательный мужчина открыл дверь и упал с самолета
Фокус
2024-05-17T04:57:18Z
В Сумской области мужчина "под контролем полиции" дважды занимался сексом с женщиной
TSN
2024-05-16T14:36:23Z
Румынские пограничники обнаружили в Тисе еще одно тело мужчины
Комсомольская правда
2024-05-17T17:34:05Z
В трех областях Украины раздались взрывы
Корреспондент
2024-05-18T23:27:57Z
На Закарпатье отчим поджег 10-летнего пасынка: ребенок погиб
TSN
2024-05-18T21:57:06Z
Воздушная тревога распространяется по Украине: какая угроза
TSN
2024-05-16T05:33:10Z
Знал, что произойдет беда: мужчина рассказал, как он выжил после масштабной авиакатастрофы
Фокус
2024-05-18T14:15:10Z
На Черниговщине разыскивают почти восемь тысяч ухилянцев
ZN UA
2024-05-17T19:31:15Z
Усик vs Фьюри: искусственный интеллект спрогнозировал, у кого больше шансов на победу
Telegraf
2024-05-18T21:39:58Z
Усик - Фьюри: на шоу избили легенду российского бокса
Telegraf
2024-05-18T18:30:19Z
С этим звуком просыпается моя страна, - Беринчик включил сирену на пресс-конференции в США
Комсомольская правда
2024-05-17T10:43:06Z
Усик - Фьюри: когда бой, во сколько начало чемпионского поединка
Telegraf
2024-05-16T12:06:41Z
Усик – Фьюри: где смотреть бой века за звание абсолютного чемпиона мира
ГЛАВКОМ NET
2024-05-18T20:36:36Z
Рано начал: Фьюри показал, как будет праздновать победу над Усиком
Telegraf
2024-05-18T20:27:43Z
Усик – Фьюри: онлайн-трансляция боя за звание абсолютного чемпиона мира
TSN
2024-05-17T09:21:50Z
Он очень опасен: катмен Усика рассказал об угрозах от Фьюри и готовности украинца к мегафайту
Telegraf
2024-05-17T09:27:20Z
Тайсон Фьюри впервые подтвердил, что имеет проблемы с психическим здоровьем
Известия Киев
2024-05-17T15:28:46Z
Вишневые, желтые и даже розовые: почему в СССР черные автомобили были большой редкостью
Обозреватель
2024-05-18T06:07:47Z
В Китае создали электрический клон Range Rover за $2500
Фокус
2024-05-16T08:21:47Z
Новый кроссовер Renault дешевле конкурентов рассекретили в деталях
Обозреватель
2024-05-17T15:34:49Z
Как проверять качество бензина: водители могут сделать это дома
Апостроф
2024-05-17T14:57:36Z
Какие привычки водителей увеличивают расходы: некоторые гонщики не догадываются
Обозреватель
2024-05-18T16:04:52Z
Украинцам разъяснили, как будут проводить мобилизацию авто
Хвиля
2024-05-18T15:36:12Z
У Renault Rafale появилась полноприводная версия от Alpine
AutoCentre
2024-05-16T13:16:17Z
Помогут обычные сода и цитрус: как сделать эффективное средство для мытья фар
Апостроф
2024-05-18T17:24:20Z
В прифронтовых районах замечены армейские внедорожники Mitsubishi
AutoCentre
2024-05-18T17:16:54Z
Ученые увидели в черной дыре то, что предсказывал Эйнштейн
ZN UA
2024-05-18T14:32:22Z
Эйнштейн был прав: ученые нашли доказательства его теории внутри черной дыры
TSN
2024-05-18T19:07:59Z
Мощная магнитная буря в мае еще покажет последствия: ученые бьют тревогу
TSN
2024-05-16T09:51:04Z
Великая тайна человечества: ученые уверены, что они нашли разгадку того, как были построены пирамиды в Египте
Фокус
2024-05-18T15:06:44Z
Изменилась до неузнаваемости: результаты похудения девушки лишили людей дара речи
Фокус
2024-05-18T18:15:58Z
"Напоминает краба": желтые пауки с уникальной способностью вторгаются в дома людей
Фокус
2024-05-18T14:45:44Z
Как древним египтянам удалось построить огромные пирамиды: найдена подсказка
ZN UA
2024-05-17T12:22:50Z
Смекалочки хватит до старости: ученые выяснили, что нужно делать, чтобы ваш мозг не подвел вас в старшем возрасте
Telegraf
2024-05-17T18:36:10Z
По соседству обнаружена планета похожая на Землю: вращается вокруг особенной звезды
Фокус
2024-05-16T05:57:35Z
Четыре знака Зодиака ждет большая удача до конца мая
Telegraf
2024-05-18T10:27:23Z
Главные везунчик мая: каких знаков Зодиака ждут приятные перемены
Telegraf
2024-05-17T08:12:23Z
Гороскоп на неделю с 20 по 26 мая: кого ждет денежный бонус, а кого — любовь с первого взгляда
Marie Claire
2024-05-16T04:16:12Z
Что нужно выбросить из дома, чтобы избавиться от бедности и невзгод
TSN
2024-05-16T12:36:43Z
Что кроме яблок можно добавить в начинку для штруделя: вкус вас приятно удивит
Обозреватель
2024-05-18T23:04:03Z
Почему кот кусает, если прекратить гладить его: неизвестные приметы
Апостроф
2024-05-18T22:12:58Z
Следует быть очень осторожным: 8 фраз, используемых манипуляторами
Апостроф
2024-05-17T15:54:04Z
Вырастет невротик: фразы родителей, которые запрещено говорить детям
Апостроф
2024-05-18T16:30:37Z
Следует помнить о них: 4 привычки, которые продлят вашу жизнь
Апостроф
2024-05-18T14:36:38Z
Известная украинская певица на фоне алкогольной зависимости неожиданно заговорила об измене: "Пропасть"
TSN
2024-05-17T11:21:18Z
Украинцы довели предательницу Наташу Королеву до нервного срыва: росСМИ рассказали о состоянии певицы
Обозреватель
2024-05-17T11:13:17Z
Антин Мухарский отреагировал на заявления о своем выезде из Украины и ответил, вернется ли
Апостроф
2024-05-17T08:42:06Z
Брэд Питт победил Анджелину Джоли: подробности
Новости Украины
2024-05-17T15:54:03Z
"Не знаю, где он сейчас": у победителя Евровидения 2024 Nemo забрали хрустальный кубок
Фокус
2024-05-18T20:12:52Z
Символ великой любви: почему все хотят кольцо Cartier Trinity — украшение, которое носили Грейс Келли и принцесса Диана
Marie Claire
2024-05-18T18:01:06Z
Модель, которая сделала 19 пластик, шокирована тем, что рентген в аэропорту обнаружил у нее в голове
TSN
2024-05-17T09:15:46Z
Ким Кардашьян поделилась пикантными снимками в черном кожаном корсете
Фокус
2024-05-17T12:45:25Z
Премьеры недели: кавер KAZKA и ENLEO на "End of Beginning" и рок-сингл от KOZAK SIROMAHA
Комсомольская правда
2024-05-17T15:01:11Z
Эта приправа лежит на вашей кухне и увеличивает риск рака желудка на 41%
Знай
2024-05-16T04:51:15Z
Признают непригодным и исключат из учета: с какими болезнями глаз не мобилизуют
Апостроф
2024-05-17T06:15:29Z
Ученые перевернули мир с ног на голову - для чего людям нужен сон и точно ли он "лечит"
Знай
2024-05-18T16:51:46Z
Овощной салат не принесет пользы: врачи объяснили, почему нельзя есть вместе огурцы и томаты
Знай
2024-05-16T14:51:27Z
Какие документы требуют для прохождения МСЭК: полный список
Апостроф
2024-05-18T20:57:54Z
Мозг будет признателен: вредные привычки, которых следует избегать, чтобы сохранить его здоровым
Знай
2024-05-18T20:51:33Z
Можно ли снизить давление, если парить ноги: правда и мифы о распространенном методе
Апостроф
2024-05-17T12:06:44Z
Во Львове сделали уникальную операцию 8-летней девочке, которая шесть лет не могла есть
Комсомольская правда
2024-05-17T10:31:42Z
Ожидают всплеск заболеваемости FLiRT: в мире стремительно распространяется новый вариант коронавируса
TSN
2024-05-16T15:18:02Z