MY.UAНовини
«Сніданок» цілий день
«Сніданок» цілий день

«Сніданок» цілий день

19 травня група «1+1 медіа» презентувала денне інфотейнмент-шоу «Твій день». Проєкт вартий уваги: замість традиційних повторів бібліотеки один із найбільших телеканалів України відтепер показуватиме щодня по буднях прямоефірну програму довжиною п’ять годин, яка представлятиме собою розмову ведучих у студії із вкрапленням випусків ТСН.

Шоу починатиметься об 11:15, одразу після «Сніданку з “1+1”» та ЖВЛ («Життя відомих людей»). І вироблятиме «Твій день» команда цих програм. Ключові керівники в «Твоєму дні» – директорка департаменту ранкового мовлення «1+1» Юлія Жмакіна, ведучий «Сніданку з “1+1”» Єгор Гордєєв, який у денному шоу дебютує як продюсер, і випускова редакторка «Сніданку з “1+1”» Людмила Подлевська, яка стала шефредакторкою «Твого дня».

В айдентиці програми є лимон, і дрес-код презентації передбачав жовті елементи одягу

Денне шоу вестимуть по черзі дві трійки ведучих. До першої увійшли телеведучий Тімур Мірошниченко, акторка Анастасія Ровинська (Стася Єгорова) та теле- і радіоведучий Володимир Рябчун, який до цього працював у російськомовних медіа Ізраїлю. Другу трійку складають хореограф Владислав Яма, актриса і телеведуча Руслана Писанка і телеведуча, журналістка і колишня прессекретарка президента України Віктора Ющенка Ірина Ванникова. Щочетверга до трійки ведучих доєднуватиметься акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець. Кулінарну рубрику в «Твоєму дні» вестиме шефкухар Євген Клопотенко.

Євген Клопотенко куховарив уже під час презентації

Уперше в ефірі «Твій день» з’явиться у понеділок, 24 травня, і в цей день транслюватиметься одразу на чотирьох телеканалах «1+1 медіа»: «1+1», «2+2», «Бігуді» і «УНІАН ТБ».

Якщо розмірковувати про бюджет «Твого дня», то важливо розважливо підбирати базу. Звісно, у порівнянні з показом бібліотеки це додаткові витрати. Але у порівнянні, наприклад, із розвитком інформаційного мовлення на базі малопопулярного нині «УНІАН ТБ» це доволі ефективне з точки зору витрат і швидкості привернення уваги аудиторії рішення. До того ж, у незаяложеному на українському телевізійному ринку і легкому для засвоєння форматі інфотейнменту.

Про деталі проєкту «Детектор медіа» поспілкувався з його творцями.

Максим Кривицький, генеральний продюсер телеканалу «1+1», директор бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» групи «1+1 медіа»:

– Максиме, п'ять годин на день прямого ефіру, п'ять днів на тиждень: як ви на це наважилися?

– «1+1» – це найбільший телеканал у країні (у квітні посів другу сходинку за аудиторією 18–54, 50 тис.+. – Ред.). Це наш обов'язок і відповідальність перед глядачами: бути трендсеттерами. Нам потрібно робити те, що не вкладається в звичні рамки. Тому ми на це і зважилися. Є, звісно, приклади: ми дивилися, як це роблять у США, в Іспанії, і теж будемо вчитися. У нас є хороша, досвідчена команда департаменту ранкового мовлення, виробники «Сніданку з “1+1”» та ЖВЛ, котра знає, як це робити. Зрозуміло, що комусь із наших ведучих на початках буде складно. Комусь, хто вже має досвід, буде складно притиратися. Але це створює атмосферу природності, живого ефіру – найважливіше, що ми хочемо отримати.

– Вони п'ять годин розмовлятимуть? Чи це буде чимось перериватися?

– Програма складатиметься із різних рубрик та блоків. Звичайно, будуть і рекламні блоки. Також у нас є випуски ТСН о 12:00, о 14:00 і в кінці ефіру о 16:45. Усе це дозволяє нам розвивати інформаційну лінію протягом усього дня, починаючи з самого ранку, коли вийшли перші новини, і до вечора, коли ми підбиваємо підсумки. Додатково є ще й зіркова ведуча (Олена Кравець. – Ред.), яка буде допомагати цілий день раз на тиждень. Потім подивимося, як піде: можливо, буде вести щоденно.

– А що такого особливого у четвер, що вона долучатиметься саме в цей день?

– Це зручно. На початку тижня складніше починати, а наприкінці тижня, коли вже всі розігріті, наступає більш святкова атмосфера, з якою асоціюється Олена.

– У неї з вами якийсь серйозний контракт? Вона розуміє, що в четвер завжди має бути в Києві? (під час презентації шоу Олена Кравець була на гастролях. – Ред.)

– Ми розуміємо, що в неї висока зайнятість. Олена хотіла одразу зайти в шоу, але вирішили розпочати з малого об’єму: один день. А потім уже рухатися і дивитися, як буде комфортно і глядачам, і iй.

– А чому починаєте 24 травня, наприкінці сезону?

– Такому проєкту потрібен час, щоби він набрав обертів. Ми розуміємо, що найкращий момент для цього – коли менше конкуренції: є можливість кожному з ведучих стати на своє місце. Все тримається на них. Якби було потрібно одразу заходити в високий сезон, то я думаю, що проєкту знадобилося би більше часу, щоби здобути популярність.

– Чи будуть у нього канікули в серпні?

– Ні. У нас уже другий чи третій рік поспіль навіть «Сніданок. Вихідний» не відпочиває.

З Юлією Жмакіною

– Один із ведучих – з ізраїльського телебачення. Чи означає це, що у вас був широкий кастинг за межами України?

– Звісно, в нас був широкий кастинг і ми не обмежувалися кордонами, дивилися всюди. Не буду називати прізвища, тому що люди не пройшли. Але ми запрошували їх із різних країн, не тільки з Ізраїлю, а і з ЄС та США.

– Якими мали бути ведучі?

– Тут скоріше експертиза Єгора і Юлії, продюсерів. Але як на мене, це мали бути люди, які знають всі свої плюси та мінуси і не бояться їх показувати. Їхня відкритість і дозволить налагодити комунікацію з глядачами. Ще, звісно, ми хотіли, щоб ведучі були вже з бекграундом, щоби глядачам було зрозуміло, чому ці люди потрапили на «1+1».

– Ірина Ванникова сама прийшла до вас чи ви прицільно шукали серед тих, хто колись працював на телебаченні?

– Ми дивилися на професійних журналістів, які працювали в нас (на початку 2000-х Ірина Ванникова вела новини на «1+1». – Ред.) і які знаходяться в інформаційному полі. Тому її теж відразу розглядали. У всіх відібраних ведучих була своя зайнятість. Вони всі одразу підключилися до команди, але кожен мав переступити своєрідний психологічний бар'єр: десь назавжди розпрощатися, поставити точку в якихось стосунках і прийти на цей проєкт. Тому що це серйозне рішення і відповідальність перед нами і перед собою на довгий період.

– Хто глядачі цього шоу? Ми розуміємо, що зранку люди збираються на роботу, ввечері вони з неї повертаються. Хто дивиться телебачення вдень?

– Ми сподіваємося, що це максимально широке коло глядачів: люди, які дивляться інформаційні телеканали, серіали і реаліті на каналах-конкурентах і, звісно ж, це глядачі «Сніданку з “1+1”» і ЖВЛ. Сподіваюся, що якщо ми дамо цим глядачам новий контент, а не повтори того, що вони вже бачили, вони з нами залишаться.

– Скільки часу зайняла підготовка цього проєкту?

– Близько року.

– Прямі ефіри – це дорого?

– Дивлячись, із чим порівнювати. Прямі ефіри для такого проєкту – дешевшi, ніж якби він ішов у запису. Але у кожного слоту в сітці є своя економіка. «1+1» є лідером прайм-тайму серед усіх телеканалів і при цьому займає нелідируючі позиції загалом саме через те, що в нас був слабкий день. Ми хочемо зробити його сильним, тому інвестуємо.

– Враховуючи, що вдень у вас тепер ітиме цей прем'єрний контент, як це вплине на показ вашої бібліотеки?

– У нас багато телеканалів, вони теж виграють.

Юлія Жмакіна, директорка департаменту ранкового мовлення «1+1»:

– Юліє, чия це була ідея: робити щоденне прямоефірне 5-годинне шоу?

– Звичайно, ми про таке мріяли. Єгор дуже любить медіа, він їх багато дивиться, в нього вільна англійська, він слухає, читає. І він давно носився з цією ідеєю. Але ми не озвучували її. І це диво, коли ідеї сходяться: канал запропонував. Канал зрозумів: змінюйся або помри, треба пропонувати глядачам щось зовсім нове. У цьому слоті є місце живому, відвертому спілкуванню з глядачами, без глянцю. Ми випробували цей підхід у «Сніданку з “1+1”». Але там уже вибудувані стосунки і ставлення аудиторії до ведучих. Тут же абсолютна terra incognita. Ми не знаємо, як денний глядач прийме нашу пропозицію. День – це випробування для нас.

Канал запропонував працювати над «Твоїм днем» саме нашому департаменту, тому що ми вже проявили себе як люди, котрі працюють над інфотейнментом. У нас прекрасні продюсери і редактори, але я подумала, що Єгор уже накопичив так багато знань і інтересу до жанру інфотейнменту, що запропонувала йому дебютувати в якості продюсера. Це для нього великий, цікавий менеджерський досвід: розуміння бюджетів, побудови команди тощо.

Єгор залишиться ведучим «Сніданку з 1+1» чи він переходить тільки на роботу продюсера?

– Він залишається ведучим, тому що зараз, на мій погляд, у нашого ранкового шоу склався оптимальний комплект ведучих. Вони улюбленці публіки, різні пари. Як продюсер ранкового шоу я не можу ризикувати і відпустити Єгора. Якщо у великих шоу можна досить сміливо змінювати ведучих або членів журі, то в ранковому шоу надзвичайно важливим є комфорт глядачів. У нас немає якихось конкретних домовленостей, коли він піде з ефіру і займатиметься тільки «Твоїм днем». Подивимося.

Надійно спрацьований колектив ведучих «Сніданку з “1+1”»

Кого ви шукали на роль ведучих денного шоу?

– Мої студенти в 1+1 media school вважають, що найсолодший пиріг на телебаченні – це робота телеведучим. Але це найжорстокіша доля і вибір, який тільки може бути. Тому що в сучасному телебаченні або ти сміливо показуєш себе таким, яким ти є, або ти не потрібен. Ми з Єгором шукали людей, які здатні бути в кадрі такими, якими вони є. Ми віримо в наш каст. Але це до певної міри реаліті, складний формат дуже відкритого спілкування з глядачами. У перші два дні (24 і 25 травня. – Ред.) з обома трійками ведучих ми влаштуємо прес-конференцію. Це буде п'ять хвилин будь-яких запитань до них, щоб одразу закрити теми, які хвилюють глядачів. Ми приймаємо від них будь-які запитання крім компліментарних та образ.

Під час презентації прозвучало, що з глядачами буде постійний інтерактив. Практикуватимете якісь особливі форми?

– Так, це те, що ми напрацювали в «Сніданку з “1+1”». Зараз у нас існує голосування в Viber. Ми щоранку ставимо глядачам, які зареєструвалися і скачали додаток, актуальні запитання: наприклад, вони за чи проти вакцинації. Ці запитання можуть бути теплими і легкими, а можуть бути і серйозними. Нам це важливо, щоби зрозуміти, наскільки наша аудиторія відкрита чи закрита до обговорення якихось тем.

Із соцмережами ми працюємо фактично онлайн. Обираємо унікальні привітання або коментарі. Наприклад, сьогодні був Всесвітній день сімейного лікаря і люди ділилися своїми історіями – болісними, щирими, щасливими. Одні надсилали привітання для своїх сімейних лікарів. Інші скаржилися: «Мій лікар вимагає гроші за те, що прийде до мене».

Така щирість не є небезпечною. Це перший рівень відповідальності. Те саме ми збираємося перенести в новий проєкт, де за допомогою спеціального агрегатора глядачі зможуть висловлювати свою думку, ставити запитання та навіть змінювати хід дискусії у студії, пропонуючи власні теми.

Протягом шоу будуть виходити декілька випусків новин. У нас бурхлива країна і зрозуміло, що протягом дня може виникати несподіваний порядок денний. Наскільки у вашому проєкті буде заздалегідь заготовлений сценарій, а скільки швидких новинних імпровізацій?

– Знову-таки ми це проходили зі «Сніданком з “1+1”». Коли почалася війна в Україні, рівень розважальності нашого шоу вимагав, напевно, закрити проєкт. Проте наша команда складно, але водночас мобільно перебудувалася на користь інформації проти розваг. Так само ми навчимо працювати і команду «Твого дня». Коли в країні трапляється надзвичайна ситуація, ми одразу здатні об'єднатися з ТСН і запустити інформаційний марафон. Якщо ж ситуація не надзвичайна, то ми за допомогою ТСН висвітлимо порядок денний і далі спокійно обговорюватимемо в студії актуальні теми. Як щоденна програма ми будемо боротися за слово «сьогодні», але все ж будуть і теми evergreen – їхньою перевагою стане корисна інформація.

Наскільки велика команда готувала проєкт «Твій день»?

– Невелика. Ми розробляли його маленькою командою. Зараз набираємо людей, триває навчання команди. У підсумку над проєктом працюватиме достатньо велика команда – більше 100 спеціалістів. Найголовніший процес – це вироблення спільних цінностей.

До речі, зараз в 1+1 media school триває спеціальний курс, найуспішніші студенти якого матимуть можливість пройти співбесіду та залишитись працювати у команді «Твого дня».

 

Єгор Гордєєв, продюсер шоу «Твій день»:

– Єгоре, Юлія щойно мені сказала, що це саме ви дуже довго хотіли запустити денне шоу.

– Так, це правда, і карантин став поштовхом, бо світ почав змінюватися. Я багато спостерігаю за західним телебаченням, як воно змінюється і як змінюються глядачі. В Україні теж змінюються глядачі, ринок, кількість грошей, які ми можемо вкласти в продукт. Я прийшов на канал і сказав: «Нам потрібно розуміти, як ми будемо виходити з карантину і далі розвиватися». Давайте будемо робити це як усе лінійне телебачення по всьому світу: розвивати пряму комунікацію тут і зараз зранку до вечора. Саме цим лінійне телебачення відрізняється від стримінгу з відкладеним переглядом. Нині, коли у глядачів загострилося бажання живих емоцій, несприйняття пластику, настав час для таких проєктів. Я не кажу, що вони не дорогі. Телебачення – взагалі дорого. Але це органічна історія перетворення каналу на пряму комунікацію.

На які референси ви дивитеся? NBC?

– Так, звісно. І NBC, і ABC, і іспанське телебачення, яке теж дуже успішне в цьому сенсі. У французів теж є величезна кількість таких історій. Французи – взагалі майстри студійного телебачення.

Як утримувати увагу аудиторії п'ятьма годинами розмов?

– Що ранкове мовлення, що денне – це фонове споживання. Ми прекрасно розуміємо, що глядачі живуть паралельно своїм життям, а не сидять і від початку до кінця уважно дивляться. Так ми будуємо і цю програму. Також ми знаємо, як змінюється аудиторія і як із нею розмовляти. Наша задача – це побудова плавного ефіру з правильними тригерними методиками, які будуть утримувати увагу глядачів. А надзавдання – зробити на короткий термін глядачів учасниками програми, коли соціальні мережі можуть змінювати хід програми.

Ведучим «Твого дня» влаштували посвяту: поїдання лимонів

Як ви наважилися обрати ведучим людину, яку взагалі не знають в Україні?

– Це питання ансамблю. У Володі (Рябчуна. – Ред.) класні партнери, Мабуть, було би дивно, якби ми запропонували йому вести якесь авторське шоу – я так кажу не тому, що він його не потягне, а тому що для українців наразі його ім’я невідоме.

Ви також залишитеся працювати ведучим. Чи будете встигати?

– Поки якось встигаю. Правда, зараз, поки триває запуск, я сплю по годині на добу. Але людина – це така істота, яка здатна багато на що, коли їй цікаво.

Фото: «1+1 медіа»

~insertother~

Теги за темою
СтатьиПроизводство
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В Виннице провели встречу IT Meets: Главная тема — будущее сервисного бизнеса и роль CEO
MY.UA
2025-10-02T15:01:25Z
Николь Кидман подтвердила развод: что стало причиной и как экс-супруги поделили имущество
TSN
2025-10-01T09:51:26Z
Порноактриса, известная продажей глиняных моделей своих интимных мест, арестована по делу о двойном убийстве
Comments UA
2025-10-01T09:15:52Z
Известный украинский певец поделился подробностями своего похудения на 40 кг: "Уже разрешаю себе бургеры"
TSN
2025-10-01T09:06:19Z
Россияне повредили квартиру звезды Лиги смеха
Корреспондент
2025-10-01T08:51:50Z
"Мне сделали операцию": россияне разбомбили квартиру известного юмориста
Фокус
2025-10-01T08:45:51Z
Селена Гомес поделилась фото с тайной свадьбы
Корреспондент
2025-10-01T07:51:47Z
Легендарный актер Гэри Олдман получил рыцарское звание
Корреспондент
2025-10-01T07:45:03Z
Том Круз и Ана де Армас планируют свадьбу – СМИ
Корреспондент
2025-10-01T07:15:22Z
Доллар подешевел по отношению к мировым валютам из-за шатдауна в США
Корреспондент
2025-10-01T09:51:19Z
Санкции оказались только фикцией: РФ готовится активно поставлять "запретный газ" в Китай
Comments UA
2025-10-01T09:48:12Z
С 1 октября многим украинцам снизят тариф на электроэнергию
UAToday
2025-10-01T09:30:27Z
Украина поможет разработать проект ГАЭС для Азербайджана
Хвиля
2025-10-01T08:57:57Z
Повышение тарифов на коммуналку с 1 октября в Днепропетровской области: платежи вырастут у части украинцев
Политека
2025-10-01T08:33:50Z
В Украине новые отключения из-за обстрелов и непогоды
Корреспондент
2025-10-01T08:27:15Z
В Брюсселе под Европарламентом продают картошку: цена за килограмм впечатляет
TSN
2025-10-01T08:21:11Z
В Черниговской области восстановлена железная дорога после атаки РФ: на сколько задерживаются поезда
Новости Украины
2025-10-01T08:03:02Z
У Трампа усиливают давление: что теперь говорит Индия о закупке российской нефти
Comments UA
2025-10-01T07:39:12Z
Путин превратил в свой кошмар одну из главных задач "СВО" в Украине: детали
Comments UA
2025-10-01T09:51:42Z
Вступление Украины в ЕС теперь под вопросом: кто готов поддержать вето Орбана
Comments UA
2025-10-01T09:45:34Z
Кремль продолжает блокировать продажу "Райффайзенбанка" в России, но RBI не оставляет попыток — Reuters
ZN UA
2025-10-01T09:42:27Z
РФ будет атаковать страны НАТО и обвинит Украину: какие регионы под угрозой
Фокус
2025-10-01T09:36:06Z
Партизаны "АТЕШ" вывели из строя ключевую логистику "Шахедов" в глубоком тылу РФ – детали
TSN
2025-10-01T09:27:24Z
Впервые с 2019 года в США объявили шатдаун: что происходит в стране
Comments UA
2025-10-01T09:15:08Z
Украинским чиновникам могут урезать зарплаты: в Раде назвали лимит
TSN
2025-10-01T09:12:39Z
Ранен представитель оккупационной власти Новой Каховки
Корреспондент
2025-10-01T09:06:31Z
Помощь США зависла под вопросом - что ждет Украину дальше
TSN
2025-10-01T09:06:18Z
Стихия натворила бед в Одессе: девять погибших, семья с ребенком утонула в собственном доме
Хвиля
2025-10-01T09:21:28Z
Полиция через 50 лет раскрыла загадочное преступление и задержала убийцу
TSN
2025-10-01T09:21:25Z
Разрушенные дома, пожары и пострадавшие: все о ночном обстреле Харькова
UAToday
2025-10-01T09:15:35Z
В Германии неизвестные обстреляли военный самолет пиротехникой на авиабазе Целле - Spiegel
UAToday
2025-10-01T09:15:25Z
Филиппины потрясло мощное землетрясение, десятки погибших
Корреспондент
2025-10-01T08:51:37Z
Страшный ад в Одесской области: жертвами рекордной непогоды стали уже 9 человек, в том числе ребенок
Comments UA
2025-10-01T08:06:15Z
В Черниговской области масштабный пожар на предприятии и атакована одна из общин
Новости Украины
2025-10-01T07:21:10Z
Трагедия в Одессе: из-за наводнения погибла семья из пяти человек
Comments UA
2025-10-01T07:12:40Z
Серия взрывов и стрельба всколыхнули Мюнхен: есть жертва и раненые
TSN
2025-10-01T07:06:28Z
Степная демократия, первая в мире конституция и защита границ — как украинские казаки вошли в историю
Фокус
2025-10-01T09:45:27Z
Платить придется больше: Нидерланды изменили правила для беженцев из Украины
Хвиля
2025-10-01T09:45:17Z
Что можно и нельзя делать на Покрову: обычаи в народный праздник 1 октября
UAToday
2025-10-01T09:21:58Z
Из-за забастовки в Греции приостановили работу поезда и паромы
Европейская правда
2025-10-01T09:18:14Z
Стало известно, как сработала ПВО в ночь на среду
Корреспондент
2025-10-01T09:15:45Z
Зеленский сделал заявление в День защитников
Корреспондент
2025-10-01T09:09:13Z
В ФРГ зафиксировали массовые полеты дронов над критической инфраструктурой
Корреспондент
2025-10-01T08:36:50Z
LIGA.net запускает рассылку LIGA.DEFENCE с инсайдами об оборонке от Валентина Бадрака
Лига
2025-10-01T08:33:05Z
Парень продал почку ради iPhone и очень пожалел об этом
TSN
2025-10-01T08:21:57Z
Продукты, которые ухудшают память: их употребляют все украинцы
TSN
2025-10-01T09:51:54Z
Эксперты назвали 5 симптомов рака, которые легко игнорировать, но не стоит
Comments UA
2025-10-01T09:36:06Z
Почему человеку постоянно холодно: эксперт назвала четыре болезни, которые связаны с этим симптомом
UAToday
2025-10-01T09:15:52Z
Стоит ли тренироваться натощак: правда и мифы о влиянии на вес и выносливость
TSN
2025-10-01T08:21:48Z
Ученые обнаружили ужасную связь между солнечными бурями и сердечными приступами
Comments UA
2025-10-01T08:12:44Z
Украинцам, работающим в Польше, могут отказать в больничных выплатах: кто рискует не получить деньги
Знай
2025-10-01T08:06:47Z
Эти симптомы могут предупредить о предстоящем инфаркте: важное предупреждение медиков
Comments UA
2025-10-01T05:15:23Z
Кто может оформить инвалидность онлайн и как это сделать: советы для разных ситуаций
Знай
2025-10-01T04:51:18Z
Эти 5 фруктов обязательно нужно есть хотя бы раз в неделю
Comments UA
2025-10-01T03:45:11Z
С какого возраста ребенку можно сидеть на переднем сиденье автомобиля
Знай
2025-10-01T05:21:42Z
Форд и Дженерал Моторс нашли умный способ сохранить налоговые льготы для электромобилей
Топ Жир
2025-10-01T04:03:30Z
Придется засветить все данные: в Украине ужесточились правила продажи авто
Знай
2025-10-01T03:51:37Z
В Японии Toyota продала всего 18 электромобилей за месяц
Корреспондент
2025-09-30T18:30:46Z
Honda представила гоночный Prelude GT
Корреспондент
2025-09-30T17:21:42Z
Водителям в Украине станет проще выбрать авто: что теперь обязаны сообщать продавцы
Хвиля
2025-09-30T15:36:52Z
Запрещены в Украине: за какие автомобили из США придется постоянно платить штраф
UAToday
2025-09-30T09:30:50Z
Три ловушки на дороге: кто из водителей уступит при развороте и как проехать под знак STOP
Хвиля
2025-09-30T04:45:06Z
Автосалоны под колпаком: новые правила продаж машин, которые заставят дилеров играть по честным правилам
Знай
2025-09-30T03:21:28Z
В Карпатах уже настоящая зима: намело полметра снега и ударил мороз
TSN
2025-10-01T09:51:59Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 1 октября в Украине
UAToday
2025-10-01T09:15:49Z
Ситуация на фронте на утро 1 октября 2025 года
UAToday
2025-10-01T09:15:47Z
Генштаб: по состоянию на 1 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 111 480 солдат
UAToday
2025-10-01T09:15:40Z
Самочинне будівництво на землі: наслідки та легалізація
AgroNews
2025-10-01T09:12:13Z
Женился полторы недели назад: что известно о мужчине, который погиб в Днепре из-за атаки РФ
TSN
2025-10-01T09:06:21Z
В Карпатах — зима посреди осени: полметра снега и температура -5°C
ZN UA
2025-10-01T09:00:02Z
Бойцы «Буревея» уничтожили почти 100 военных РФ, десятки вражеских укрытий и «Сонцепьок»
Новости Украины
2025-10-01T08:45:08Z
Погибшие и пропавшие. Апокалипсис в Одессе
Корреспондент
2025-10-01T08:42:42Z
Три женских знака Зодиака, для которых порядок – явно не их стихия
Знай
2025-10-01T09:51:49Z
Тыквенный крем-суп с карри, который согреет в осеннюю непогоду: яркий, ароматный и подходит даже для вегетарианцев, рецепт
Знай
2025-10-01T08:51:09Z
Биолог назвал самый ядовитый гриб в мире, который растет в Украине
TSN
2025-10-01T07:21:10Z
Ускоряет порчу: никогда не храните эти овощи и фрукты вместе
TSN
2025-10-01T07:06:42Z
1 октября — день кофе: в чем разница между арабикой, робустой и купажом
Фокус
2025-10-01T01:51:48Z
Простой и полезный салат из моркови: лайфгаки, которые сделают его шедевром
TSN
2025-09-30T17:51:16Z
Оформление недвижимости на ребенка в 2025 году: что нужно учесть
Знай
2025-09-30T17:51:07Z
Сделайте только одну процедуру осенью и ваши гортензии без проблем переживут зиму
TSN
2025-09-30T17:33:18Z
Хозяйки во Франции поступают так — и масло никогда не портится
TSN
2025-09-30T17:06:31Z
Магнитная буря 1 октября: чего ожидать от активности Солнца
UAToday
2025-10-01T09:15:45Z
Как венерина мухоловка понимает, что пора захлопывать ловушку
Фокус
2025-10-01T08:57:27Z
На Дніпропетровщині врожай зернових та зернобобових перевищив 1,7 млн т
AgroNews
2025-10-01T08:24:52Z
Приближение к идеалу: смартфоны серии Xiaomi 15T с камерами Leica
TSN
2025-10-01T08:21:19Z
Аксессуары для смартфонов: разбираемся и выбираем
Мій Харків
2025-10-01T08:12:17Z
Может это инопланетяне: странный объект в Солнечной системе, возможно, отправил радиосигнал
Фокус
2025-10-01T07:42:39Z
Популярная модель iPhone исчезнет навсегда: какой телефон купить ей на замену
Фокус
2025-10-01T07:27:37Z
Найдено самое первое животное, заселившее Землю: его до сих пор можно найти на планете
Фокус
2025-10-01T07:27:33Z
ДАР приймає заявки на компенсацію для тваринницьких господарств
AgroNews
2025-10-01T07:12:10Z
Два основных футболиста рискуют не сыграть за сборную Украины в октябрьских матчах
ZN UA
2025-10-01T09:42:06Z
Раскрыта сумма призовых Марты Костюк на турнире WTA
Корреспондент
2025-10-01T09:24:35Z
Заседание длилось почти 12 часов: городской совет Милана одобрил снос "Сан-Сиро"
Фокус
2025-10-01T09:15:08Z
"Абердин" – "Шахтер": прогноз букмекеров, где и когда смотреть матч Лиги конференций
ZN UA
2025-10-01T09:12:43Z
Синнер выиграл турнир в Пекине и достиг исторической отметки
Корреспондент
2025-10-01T09:03:54Z
Мбаппе в последний раз не забил в полуфинале КЧМ против ПСЖ
Корреспондент
2025-10-01T08:45:31Z
Лига чемпионов: расписание всех матчей дня 1 октября
ZN UA
2025-10-01T08:12:37Z
50 против 11: дети из Александрии и благотворительная инициатива Павла Журило бросили вызов профессиональным футболистам
BigMir
2025-10-01T08:06:42Z
Украина U-20 на ЧМ: условия для финиша на вершине группы
Корреспондент
2025-10-01T08:00:08Z