/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F1684d9bcf596b20d39f64e19b60607e8.jpg)
За два роки президентства у Зеленського було кілька серйозних перемог, — експерт
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив політичний експерт, блогер Кирило Сазонов.
"Хто б як не ставився до чинного президента, варто визнати, що у нього за два роки було кілька вагомих перемог. Щодо мене, одна з головних — успішна боротьба з проросійською "п'ятою колоною", санкції щодо Медведчука і його оточення", — написав він.
Крім того, за словами Сазонова, Зеленський майже одразу зупинив активну фазу бойових дій і влаштував масштабні обміни полоненими.
"При цьому не здавши українські інтереси — це було видно по його позиції під час останнього загострення на Сході. А чим п'ять років займався Порошенко? По-дружньому спілкувався з Путіним і заробляв разом з його кумом Медведчуком на нафтопродуктопроводі. На який, до речі, Зеленський наклав санкції", — зазначив експерт.
Сазонов також додав, що Порошенко прокручував схеми з іншими олігархами.
"Яких Зеленський, нехай і не одразу, але почав потроху відсувати від фінпотоків і політичних процесів в державі. Тому з огляду на всі питання неможливо не визнати той факт, що Зеленський за два роки президентства зробив все-таки більше, ніж Порошенко за п'ять. Це звичайно викликає істерику у порохоботів. І обережний оптимізм у людей зі здоровим глуздом", — резюмував блогер.