/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F2ad7d169a5ae6a5d1ea4391ebcca68a5.jpg)
У Конго ісламісти вбили 22 людини, з них 13 відтяли голови
У ДР Конго бойовики ІДІЛ напали на село, де вчинили жахливу різанину.
Терористи ADF (Об'єднані демократичні сили — Ред.), які раніше об'єдналися з ІДІЛ, вбили не менше 22 мирних жителів, включаючи жінок і дітей, під час нічного нападу на село недалеко від міста Бені у ДР Конго. Бойовики влаштували різанину за допомогою ножів та мачете
Про це повідомляє The Sun.
Працівники гуманітарної допомоги заявляють, що 13 жертв були зв'язані і обезголовлені. Ще декількох жителів села ісламісти викрали. Чотиримісячну дитину виявили живою, немовля лежало під спиною однією з жертв.
За даними Kivu Security Tracker, у сусідньому селі було знайдено сім тіл цивільних осіб, а близько десятка людей зникли безвісти.
Угруповання бойовиків розпочало свою терористичну кампанію на кордоні Уганди і ДР Конго у 1996 році і продовжує чинити хаос у регіоні, незважаючи на зусилля обох країн.
Французький експерт з питань тероризму Олів'є Гітта, представник Global Risk Consultancy, попередив: "Африка стане полем битви джихаду протягом наступних 20 років, і замінить Близький Схід".
Нагадаємо, що у ДР Конго вулкан Ньїрагонго почав вивергатися минулої суботи. Його жертвами стали понад 30 людей. Заздалегідь попередити про виверження місцева обсерваторія не змогла через брак коштів.