/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Feaca8a3b6816ce5e48871104f36d541f.jpg)
Україна завоювала першу медаль на чемпіонаті світу з дзюдо
КИЇВ. 13 червня. УНН. На світовій першості з дзюдо, що проходить у Будапешті, українець Яків Хаммо завоював бронзову нагороду. Про це інформує УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України, передає УНН.
Деталі
У поєдинку за третє місце наш дзюдоїст переміг грузина Гелу Заалішвілі, і вдруге в кар’єрі піднявся на бронзову сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату світу.
Також зазначимо, що українка Анастасія Турчин (до 78 кг), яка посіла 5-те підсумкове місце, зуміла кваліфікуватися на Олімпійські Ігри в Токіо.
Доповнення
Чемпіонат світу, який проходить з 6-го по 13 червня, пропускає лідер збірної України у ваговій категорії до 48 кг Дарія Білодід.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала